NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

NEW

Widzę że wypowiadają się głównie ludzie " z linii" a co z magazynem jak tam wygląda praca?. Bo dostałem ofertę pracy jako wózkowy.

Chorąży torpeda
@NEW

Bierz i się nie zastanawiaj

Mateusz
@NEW

Poproszę o jakieś szczegóły? Bo też myślę wrócić do zawodou operatora wózka widlowego mając 1WJO, 2WJO i 3WJO jeszcze nabyte w ZDZ .

Zig
@NEW

Na magazynie pracują fajni ludzie.

Pan kjerowNICK

Gratulacje. Wygrałeś awans na pucowacza sedesów. Będziesz mógł się przyglądać jak czerwoni potencjalnie będą dupczyli panienki w kiblach kiedy będziesz szorował ob s rane wc.

To ino jo

Za dużo Polskiego kierownictwa w tej firmie. Ile oni dostali podwyżki. PANU O i PANU K dziękuję. Dzięki nim mamy takie podwyżki bo myślą że znajdą tysiąc osób za tą stawkę. Nie tylko ngk się liczy na strefie

Raper

Czy to prawda że czerwoni z kordierytow będą lecieć do Japonia? bo obiło mi się o uszy że taki liniowy z piecy ma lecieć do Tokio ponoć w celu szkolenia czy jakiejś konferencji rozwinie ktoś ten temat ?

Taka prawda
@Raper

Nie raz już takie wyjazdy były na dpf

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Mlody

Niech ktoś z Hr wypowie się na temat podwyżek bo jedni mówią tak a drudzy innaczej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprawiedliwe podwyżki

Rolada&piwo

Widać brak frekwencji wszak dzis wszyscy w pracy...przed weekendem.

Lulek
@Rolada&piwo

Ja tam leżę ch..em do góry. Aaaa zapomniałem - nie pracuje na produkcji :D hehehehe

Operator1

(usunięte przez administratora)niech mnie ktoś poprawi bo nie ogarniam. W pt 1 macie jasno napisane wyrównanie. W pt 3 gdzie to słowo jest? Wasze wynagrodzenie bazowe nie będzie niższe niż 3650. No nie będzie (usunięte przez administratora)bo dostaliście 200 dodatku i min 90 za ocene. Co daje wynagrodzenie nie stawkę, wynagrodzenie 3400 +200+90. Macie 3650, macie.

@Operator1

Nie wprowadzajcie w błąd Chodzi o to że masz np stawkę 3430 masz c+ daje 3430+160= 3590 - masz wyrównanie do 3650 Jeżeli masz 3430 i b to masz 3430+250=3680 Dodatkowo 200zl dodatku za 12H

J23
@Borys

Dokładnie tak jak piszesz, a 200 zł dodatku za 12 h to nie jest liczone do stawki bazowej, ponieważ z dodatkami to jest tak : "Raz go masz a raz go nie masz"

Grubylolo
@Operator1

Masz tam w pkt 3 napisane na dzień 31 marzec. Zatem od 1 kwietnia wszyscy Ci co mają pomiędzy 3400 a 3650 dostają 3650 podstawy bazowej plus podwyżkę za ocenę oraz 200 zł dodatku. Potwierdzone info. Elo

@Grubylolo

Nie dostaną wyrównania do 3650 i za oceny podwyżki czytaj ze zrozumieniem. Zależy co jest korzystniejsze ale nawet jak ktoś miał stawke 3410 np. Ocenę 3,0 czyli C i tak ma dzięki temu 3650 nie dostanie jeszcze 90zl. Jeżeli chodzi o dodatek to np. Jak pół miesiąca masz l4 dodatku dostaniesz tylko 100zl jak cały miesiąc to nic nie masz dodatku. Jak jesteś na urlopie masz cały dodatek.

@Borys

Jest tylko w pkt 3 napisane że stawka nie będzie niższa niż 3650 dla tych osób co maja wiecej lub stawkę 3400 A jak wychodzi im więcej z ocena to dostana to wiecej czyli np. 3500+ C+ =3660 i jest lepiej.

Grubylolo
@Operator1

Borys - Zapraszam do HR to rozjaśnia Twoja wiedzę ;)

Śmiech na sali
@Operator1

Czyli chłop co robi 5 lub 6 lat i ma w okolicy 3700 będzie zarabiał tyle lub mniej w zależności od oceny za 2018r co 2 - 3letni starzem. Kpina qurwa na Maxa

Śmiech na sali
@Śmiech na sali

Stażem sory

@Operator1

Skoro prostych tematów nie ogarniasz jak sam napisałeś to nie płacz potem że ci umowy nie przedłużyli.... Po prostu się nie nadajesz i tyle

@Grubylolo

Ciekawi mnie czy byłeś w HR i o to zapytałeś i jest wyrównanie + ocena czy tylko trollujesz :P

best

Czytając te komentarze to zastanawiam się czy skośnookie u siebie w Japoni też po 12 h zapierniczają.

Colubkto
@best

Zdziwil by się. Z tym ze tam jest inna mentalność i inne zarobki.Tam nikt raczej pracujacy fizyczne z swojej wyplaty nie musi rezygnować z 8/10 zachcianek czy kaprysów a korzysta z 8/10.

Neo

Jaka jest nagroda za dobrą prace-targety ponad norme, szkolenie nowych ,odpowiedz ZWOLNIENIE.Ruscy strzelali do swoich jak uciekali przed niemcami a ngk wypruwa sobie bebechy jak na samuraja przystało.XD

@Neo

No i co w związku z tym co piszesz? Bo żadnych rewelacji nie wnosisz, nie podoba się to zawsze możesz do HR wypowiedzenie złożyć. Miej odwagę i napisz co cię jeszcze trzyma w tej firmie.

Neo
@Chatssss

Właśnie nie pracuje i mam żal do tej firmy bo chciałem zostać mimo 12 h .Zwalniają i znów mięsa armatniego szukają.

praca nudna w (usunięte przez administratora) na niektórych dzialach zapiernicz, leniwi czerwoni, praca na 12h, brak przepływu informacji itd. ale stawki złe nie sa jak dla nowych

Chatssss

I gdzie są ci moderatorzy? W (usunięte przez administratora) mają co tu się wypisuje...

Maciek P4

Ten statek dalej tonie !

@Maciek P4

Uważaj żebyś nie utonął razem z nim....

Koksu

Na taczki z białymi bo nic nie robią patola kasa im się zgadza to palcem nie ruszą powinni tyle zarabiać co my.

Vatman

To w końcu jak jest z tymi podwyżkami ? jak mam teraz 3480 to ile bd mieć po podwyżce za 3.75 bo jedni mówią 3900 a drudzy 3730

Badumbss

Dołączam się do pytania. Mam 3380 i ocenę B

Czternastka
@Badumbss

20 zł wyrównania do 3400 + 250 zł(brutto) z ocen doliczone do podstawy+200(brutto) dodatku za 12-stki. Dodatek nie jest wliczany do podstawy.

@Czternastka

a ja z 3480 ?

Mi się wydaje 3900 tak to rozumie

@Vatman

Pisze że kwota bazowa niższa niż 3400 będzie 3400 ą wyższa lub równa kwota bazowa będzie nie mniejsza niż 3650. Czyli rozumiem to tak że kwota bazowa 3650 plus podwyżka z oceny

@Badumbss

J23
@Vatman

Będziesz miał 3730 zł bo przekroczyłeś 3650(3480 + 250 za ocenę B). Natomiast jeśli ktoś z twoją stawką będzie miał ocenę C to wychodzi mu 3480 + 90 = 3570 plus wyrównanie 80 zł i taka osoba będzie miała stawkę 3650 zł. To jest przykład dla tych osób co mają stawkę równą 3400 i powyżej a z ocen nie osiągną stawki 3650 zł.

Lalaladida la

Są różne spory i domysły jak to w końcu jest. Powiem wam, że każdy ma inne rozumowanie co do tego maila. Zobaczymy za miesiąc na aneksach.

Czy dodatek za pracę w systemie 12 h jest dobrowolnie wypłacany przez NGK czy tak stanowi prawo pracy?

Kanciastoporty

Zachętą do pracy w systemie 12-stogodzinnym. Prawo pracy nic nie mówi o czymś takim, bo pracodawca ma prawo wprowadzić w zakładzie system równoważny.

@Kanciastoporty

Doczytałem już w prawie pracy,ale dzieki

Pieter

Wypowiedzenie już w drodze. Czekałem właśnie tylko na tą informacje o ocenach. Bye bye endżikej.

Tobjash
@Pieter

Adios robolos

Head

Róbcie dalej targety powyzej 100 normy to w takim tempie wszyscy będziemy pracować do końca roku bo i tak nas wyrąbią człowiek zapier dzieła cały rok a tu taka parodia brawo Wy!!

Asd
@Head

Dokładnie,pokazujcie jedni przed drugimi kto więcej zrobi

Piecowy

20 zł wyrównania ogien

IMPERIUM ngk.

Pierdoly! jesteście tacy glupi ze nie znacie znaczenia:Dziel i rządź!!!? Po drugie czy Wy siebie czytacie? "3200,3250,3600 a moze 3500zl...BRUTTO" Wrażenie jakbyście byli wstanie pozabijac za 100zl...BRUTTO....POLSKICH ZLOTYCH....HAHA. Nie wiele jesteście warci dosłownie i w przenośni i to nie obraza a FAKTY a jeszcze sie szczycić ze sie zarabia mniej niż wynosi zasiłek w Europie.

Pete
@IMPERIUM ngk.

Ty w ogóle wiesz co oznacza ,,dziel i rządź" (usunięte przez administratora)

IMPERIUM ngk.
@Pete

Nie nie wiem sebix Dziel i rządź (łac. divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów...

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.