NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Nico

Witam wszystkich tu zgromadzonych jesli ktoś by chciał składać papiery o pracę to niech się pierw dwa razy zastanowi w ngk było fajne kiedyś i warto bylo o pracę się tutaj starać ale nie na chwilę obecną zacznijmy od tego co było w zeszłym roku pierw pozwalniali ludzi na przelomie października i listopada ( dobrych pracowników i z pewnym już stażem) A w grudniu już były wystawione nowe oferty że zatrudnia ludzi!! Więc sami sobie odpowiedzcie czy warto??Zrobili system 12h nie zważając w ogole na ludzi ktorzy poza ngk maja rowniez swoje życie prywatne maja studia w weekendy wmawiajac że bedziemy mieć więcej czasu dla rodziny więc wygląda to tak ze jak Ty jesteś w pracy to wszyscy Twoi znajomi rodzina maja wolne bo każdy normalny człowiek pracuje od poniedziałku do piątku A jak Ty masz wolne to wszyscy pracuja i tak to wyglada ze siedzisz sam jak(usunięte przez administratora) a skoro wg nich jest więcej tego wolnego czasu to niech i w HR zrobią 12h piszac Jeszcze w gazetce że w te wolne dni możemy sobie dorabiać a Ci ktorzy studiują to mają wybrać albo pracą albo studia totalny brak poszanowania ludzi którzy włożyli tyle serca i pracy w tą firme na wszystkie nadgodziny chodzili jak była potrzeba ludzie cały czas sie zwalniaja z roznym stażem więc ludzi brakuje bo nikt nie chce w ngk pracować chcieli 12h to maja A do tego nie ma u nas stabilizacji i opinie są jakie są!! jak zrobili piknik rodzinny to zamiast dla wszystkich zrobić normalnie wolny dzień od pracy to ludzie musieli zasuwac do roboty i jeszcze byli zdziwieni że tak malo ludzi no czysta kpina więc dla kogo byl ten piknik dla Hr no Tak ważne że oni byli A my zwykle robaki przecież nie potrzebujemy nagle sie okazuje że kobiety moga pracować ze wszystkie normy dozwolone zatrudniaja ukraincow ktorzy przez 12h obijaja się i chodza z kata w kat bo nie moga mieć stycznosci z produktem A Ty zasuwasz za 5 osob bo nie ma kto robic i nikogo to nie interesuje! A jeszcze maja doplacane do mieszkania !! system oceniania ( a teraz jeszcze jak Twoje oceny będą zbyt zanizone to mogą Cie bez skrupułów zwolnić)zamiast zrobic stazowe po to by ludzie czuli się bardziej docenieni Ty robisz 13 lat inny 7 lat A ma porownywalna stawke do Twojej no chyba coś tu jest nie halo!! Mozna bylo by pisać i pisać bez konca jak to wszystko wygląda! Jedynie co jest dobrego to bhp na to nie mozna złego słowa powiedzieć no i to chyba by bylo na tyle A tak sytuacja na chwilę obecną jest zalosna ludzie ciagle uciekaja A oni nawet nie próbują ich w żaden sposób zatrzymać

Operator
@Nico

Sama prawda. Jeszcze zapomniałeś dodać że wszystkie święta (Wielkanoc, wigilia, święta bożego narodzenia, sylwester, nowy rok i inne święta ustawowo wolne od pracy) trzeba iść do pracy. Taki to jest wg. HR system prorodzinny........ Odradzam pracę w tym miejscu jeżeli zależy ci na normalnym życiu i rodzinie.

@Operator

Dokładnie tak jak piszesz zapomniałem tego dodać nawet sklepy już są pozamykane w niedzielę A Ty musisz zasuwac do pracy wszystkie święta panstwowe rowniez i to za Free bo gdyby jeszcze zribili to 100% platne to wtedy idzie sie zupełnie z innym nastawieniem ale to jest Twój normalny dzień pracy tak jak byla majowka wszyscy wolne A Ty do roboty zasuwasz

Robot
@Nico

Ja pracuję już 13 lat i jestem bardzo zadowolony z pracy w NGK. Jedynie co mnie wkurza to większość małolatów którzy chcieliby zarobić od razu 5k a mieszkają z rodzicami. Moja pierwsza wypłata w firmie to 1600 zl. Teraz zarabiam zdecydowanie więcej ale to tylko dlatego że nie marudziłem jak większość z was. Pracuję na dziale gdzie większość z was po godzinie pracy latem nie wytrzymałaby. Na strefie jest dużo firm więc macie w czym wybierać.

@Robot

No to dobrze że jestes zadowolny nie każdemu musi pasowac A poza tym ja w większości pisalem o sytuacji i braku poszanowania dla ludzi A nie o pracy ktora wykonujemy każdy ma prawo do swojego zdania wyobraz sobie ze ja pracuje tu 14 lat i moja pierwsza wyplata byla 950 zł z 3 setkami wiec (usunięte przez administratora) nie urywa w porównaniu do Twojej i tez mam taki dział że pot mi sie leje strumieniami po (usunięte przez administratora) i jak na tyle lat nawet nie mam 5tys ja cały czas szukam pracy wszystko zalezy od działu od czerwonych od kierownika tak bylo jest i będzie

@Robot

To super ze jestes zadowolony, kazdego cieszy co innego, jest taka teoria ze jak (usunięte przez administratora) blaszke znajdzie to jest zadowolony i sie cieszy(usunięte przez administratora)

Wyjadacz

Jako pracownik 8 letni powiem tylko nowym ze wszystko zależy od biznesu na jaki traficie. Jak traficie na dpf to są jeszcze wyjątki gdzie da radę pracować w normalnych warunkach w spokojnej atmosferze. Natomiast jeżeli chodzi o biznes gpf/lsh dno totalne na każdym dziale, wyzysk, wyzwiska, brak jakichkolwiek praw. Wiec na dwoje babka wróżyła. Ja osobiście jeżeli kogoś to interesuje złożyłem waśnie wypowiedzenie które obowiązuje mnie 3 miesiące pomimo wyrobionej już stawki. Jak widać lepiej omijać ten zakład

Zosia

Witam . Przez jaka agencje najlepiej dostać się do ngk ? Bardzo proszę o prawdziwe informacje. Z góry wielkie dzięki.

nick
@Zosia

PowerJobs

Niewolnik NGK
@Zosia

Przez Otto zapłacą tyle samo co normalnie plus opłacą mieszkanie i jeszcze będziesz mieć lepszą tzn lżejszą pracę wystarczy że trochę z językiem poudajesz :P

Michal

Czy sa przyjęcia w ngk Gliwice? Mam staż pracy 8 letni na produkcji jako operator

daruj sobie synek:)

Michal

Dlaczego??

@Michal

Głupie pytanie;gówno się tam zrobiło i tyle

@Michal

Chopie, kaj ty sie pchosz?

A są przyjęcia??

Tadzia

Przyklad zebranie na gpf z p. G.i.l jak sie komus nie podoba to niech sie zwolni...nie znam sie ale to chyba (usunięte przez administratora)...ogolnie pokazal klase pare ch..ow polecialo i (usunięte przez administratora) straszenie automatyzacja haha narazie to niech pozadny automat do kawy zamowia...mam nadzieje ze pip sprawdzi niedlugo poziom przelozonych ich wysoja kultore ...a moze zwiazki by tak zareagowaly pan g.i.l zm b gpf....plugging!

@Tadzia

To nie (usunięte przez administratora), a brak jakiego kolwiek poszanowania dla pracownika z jego strony. Odzywki w czasie zebrań typu ,, zamknijcie mordy, zachowujecie się jak debile, nie podoba się to brać papiery i(usunięte przez administratora) bo na wasze miejsce są Ukraińcy" świadczą tylko o braku kultury do pracownika. Zresztą inne zmiany też słyszą co się tam dzieje i nie chcą przychodzić na nadgodziny do tej brygady. Sskoda, że wszystko się tak popierdzielilo w tej firmie:(

ble
@Tadzia

Niestety ale sam widzę na mojej brygadzie jak niektórzy "pracują" , są bardzo roszczeniowi a sami nie potrafią bez błędu przepisać nr cementu z jednej kartki na drugą, szkoda tylko że takie osoby rzucają złe światło na cała brygadę.

Operator
@Michal

Są przyjęcia bo tyle osób się zwalnia że biorą kogo popadnie. Ale czy warto tracić cenne lata żeby popracować trochę przez agencję pracy i znów szukać innej pracy i zaczynać od nowa? Bo o przedłużeniu umowy na 99% nie masz co marzyć. Sytuacja firmy na rynku jest niestabilna. Ludzie którzy pracowali po 8 lat i więcej , a mieli dostać umowę na stałe zostali zwolnieni. Prędzej przez poczynania polskiego zarządu ta firma upadnie niż zmieni się coś na lepsze....

@ble

To nie powod by wyzywac ludzi od debili...kto mu dal prawo do takiego zachowania...same zakazy palenia gdy samemu sie chodzi kiedy chce i na ile chce...on jest takim samym pracownikiem jak my ...jego te zakazy powinny obowiazywac przedewszystkim...to on ma dawac przyklad nam ...jezeli na grzeczne zapytanie zaczyna krzyczec i ublizac to z kim jest cos nie tak???jezeli nue wytrzymuje presji zawsze mize sprobowac jako operator...bo twierdzi ze on ma gorzej...to po co sie tak siebie i innych meczy..niech wskoczy na linie.

@:(

Przczytaj sobie o mobbingu,stwierdzenie jak ci sie nie podoba to sie zwolnij jest jednym z elementow tegoz procederu...no i naduzywanie sprawdzania kamer,to trzeba zglosic odpowiednim organom jest naprawde niewiele rzeczy ktore na to pozwalaja,a najbardziej mnie dziwi biernosc ludzi ktorzy daja sie przez kogos takiego w taki sposob obrazac i traktowac.zero w sobie honoru i postrzegania swojej wartosci,na szczescie z tego co slyszalem bedzie cos w tym kierunku robione.

ja robot
@Tadzia

Nie będzie. Kamery służą do łapania delikwentów robiących braki i wyciągania konsekwencji z reklamacji i to jest ofen

@Tadzia

Aż tak dogłębnie nie wnikałem co jest mobbingiem, a co nie. Co do kamer to nie może wyciągać konsekwencji co do pracownika np za nieodpowiednie zachowanie, zabierając mu premie. Jedynie przy reklamacjach i wypadków kamera służy do ustalenia kto gdzie i kiedy.... Co do zakazu fajek. To że dawał czasami wyjść na fajkę to jego dobra wola, regulamin tego zabrania. A jeżeli pomimo danego przez siebie zakazu sam wychodzi palić poza przerwami, świadczy o tym że jest poprostu nie fair. A ludzie stoją i patrzą biernie bo co mają zrobić?odezwać się i później zbierać tego żniwo bo się będzie czepiał jeden z drugim cały czas i rzucał tobą jak szmatą? Szkoda, że się dzieje jak się dzieje bo przecież sam był operatorem i wie jak się czują ludzie jak cały czas tylko zjeby i zakazy brak jakich kolwiek pozytywów, fatalna atmosfera mimo osiągania zamierzonych celów produkcyjnych. Raczej demotywujace to jest. Widać zresztą ile osób przez ostatnie kilka miesięcy się zwolniło, a pracowalo w NGK przez lata. No ale cóż....

Gremlin
@:(

Bo u nich jest na odwrót. Praca jest na palarni a na zakładzie przerwa:D wyglądają jak na zbiurce przeciwpożarowej.

@Michal

Praca jak praca,ale zobacz cala otoczke tej pracy problem znalezienia pracownikow nie wziol sie z niczego,jezeli nie przeszkadza Ci ze za zadanie pytania nazwa Cie debilem beda krzyczec i przeklinac to praca dla Ciebie.nie zapomnij o stalej inwigilacji czyli sprawdzaniu kamer pod byle pretekstem,proponowalbym rozejrzec sie za czyms mniej uwlaczajacym ofert pracy w podobnej grupie zarobkow jest dosyc na rynku,no i jeszcze ten prorodzinny 12 godzinny system pracy w co drugi weekend i w swieta zalezy jak trafisz.o to dlaczego!

Królik
@:(

Mobbing czy nie, nie zmienia to faktu że źle się dzieje, teksty typu najlepsza zmiana po czym przychodzi w nagrodę "zebranie z przełożonym" i jest z j eba za z jebom jak ludzie mają normalnie pracaować i się starać jak i tak zawsze jest coś, potem ta autamatyzacją, jak ktoś będzie niewygodny to inny dział, bo wiadomo że zostaną "swoi" ludzie którzy stoją przy biurku pół zmiany. Ciekawi mnie tylko czy jak był kiedyś niebieskim to tak mu było źle, niech się postawi w sytuacji operatora gdy słyszy co chwile coś jakie ma mieć nastawienie do pracy, atmosfera na tym dziale to jest gorzej niż fatalna wszyscy są zniechęceni, przychodzą za kare, a dyskutować nie ma co, co było pokazane na zebraniu jak ktoś powiedział swoje zdanie został sprowadzony do parteru. Najbardziej mnie ciekawi to że nikt się nie zainteresował tym że akurat z tej zmiany najwięcej ludzi się zwalnia przyczyna musi być jakaś, ale oby do urlopu i na razie, dostanie swoich Ukraińców to będzie mógł nimi zarządzać, działu nie poleam lepiej zostać na starych śmieciach

@Królik

Zgadzam sie w 100%

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Misia09

Wie ktoś może jak wygląda wygląda rozmowa w agencji powerjobs?

ja robot
@Misia09

Jak się decydujesz pracować przez agencje to pamiętaj że przez tą agencje juz do tej pracy nie wrócisz, chyba że przez inną, albo pod zakład cię przyjmą

Filip

Dobra uczciwie pisać jakie zarobki .

Zborek
@Filip

A kto się pucuje? Które cele?

Traper
@Zborek

Cela 3,4,7 .Tu Traper z Woli

Serdula

Czy na gpf na zapieckach pracuja kobiety ?

Człowiek Sqrwiel
@Serdula

Zapytaj się jeszcze raz, na wszelki wypadek jak by ktoś nie widział.

@Człowiek Sqrwiel

Wiem ze pracuja kobiety na gpf ale chodzi mi o dzial zapiecki ?

Jjj

Nie

Serdula

Ja wiem ze na gpf pracuja ale chodzi mi o zapiecki ?

Serdula

Konkrernie chodzi mi o gpf dzial czy tam pracuja kobiety ?

Jjj

Tak, pracują

Serdula

Hej wszyscy tu piszecie i ngk a moze ktos sie orientuje jak wyglada prca na zapieckach zmiana D . Czy kobiety tez pracuja na zapieckach? Bo slyszalam ze kobiety pracuha na 6 dziale tylko a na innych dzialach tylko mezczyzni i jestem ciekawa czy to prawda ! System 12 h.

jikero

Jak tam mordeczki?kto się bawił na pikniku NGK???kto dostał urlop na żądanie???firma dobrze wykombinowała bo wiedziała że połowa ludzi mniej będzie przez te 4 zmiany,kroją oszczędności aż miło a pracownika mają za nic

Żenua

Brawo NGK. Firma rodzinna nie ma co. Nie było co narzekać aż tak, do momentu gdy 3 dni przed piknikiem organizowanym dla pracowników i ich rodzin, firma wyjeżdża z tekstem że wolne na piknik dostanie max 5 osób? Śmiech na sali. Niestety nie piknik rodzinny a biurowy.

ElonMózg
@Żenua

Zawsze to lepiej kiedy proporcje ludzi inteligentnych będą większe

Sl

Pisze nie zeby sie wyzalic jak to niektorzy mowia tylko by wyrazic swoje zdanie moze sie komus przydac przed przyjeciem sie tutaj. Praca raczej standardowa jak na produkcji nie ciezka nie lekka na pewno monotonna. Zarobki na dzisiejsze czasy slabe raczej bardzo slabe chwala tutaj NGK tylko osoby ktore pracuja mniej wiecej od roku 2005 i maja wyrobiona stawke i brak perspektyw na przyszlosc polowa to albo stare dziady gdzie ich juz nigdzie nie wezma albo boja sie ze niczego innego sie nie naucza i sobie nie poradza wiec siedza w tej firmie i tak zostana do usranej smierci chyba ze zaklad predzej padnie. Nastepna grupa to liderzy nierobole i poganiacze rodem z filmow amerykansķich o wieziennictwie brak poszanowania dla zwyklego pracownika (usunięte przez administratora) wyzysk i zastraszanie bo tak dziala NGK nawet sa szkolenia z tego zakresu. Sam juz dawno bym odszedl z tego syfu bo az w oczy kole jak na to wszystko patrze jednak trzyma mnie tutaj stanowisko i kasa ktorej nie dostane na poczatek nigdzie indziej. Gdybym mial teraz wybierac prace na nowo to na pewno nie na stefie i nie automotive dziekuje dowidzenia i dobranoc...

Miro

Zgadzam się z Elmo w 100%a nawet w 200.Na fajce przed i po robocie można narzekać ale prawda jest taka że w Ngk kasa się zgadza i dla mnie poziom BHP na najwyższym poziomie. Do pracy przychodzę zarobić jasne mniejszym lub większym kosztem ale jak ktoś mi wskaże firmę na strefie z lepszymi zarobkami z poziomem bhp systemem pracy. To postawie skrzynkę czego kolwiek do wody po alkohol. Ale konkretnie nazwy nie na zasadzie ja pracuje i mam tak czy owak w firmie x tylko fakty ty dali mi tyle system pracy taki na rękę mam tyle. I NIE nazywajmy obecnych pracowników że są tacy czy owacy jeśli wam się powiodło to Brawo Wy ale ne krytykuje pozdrawiam. PS Nie jestem bez krytyczny wobec tego co się dzieje w filmie ale muszę być obiektywny widzę zmiany. Zdrowia rzycze.

Borys Pobudka
@Miro

"rzyczę" hahahaha, ale dzban. tacy tam właśnie pracują i sobie wmawiają, że jest super bo "BHP na najwyższym poziomie" beka.

Miro
@Borys Pobudka

Proste pytanie może dzban. Masz prawo do własnego zdania i Ja je szanuje bo szanuje ludzi nie pozycjonuje ten (usunięte przez administratora) ten glupi itp. Odpisz co cię boli Ale miałeś tak w Ngk że czegoś nie miałeś. Nie wiem czy jesteś obecnym czy byłym pracownikiem firmy. Ciężko się odnieść ale możemy porozmawiać. Nawet ja jak mnie teraz obrazisz ja nie odpisze nie skomentuje ale o jedno cię proszę podaj konkretnie fakty. Pozdrawiam

bla bla bla
@Miro

BHP na najwyższym poziomie ? Przeskakiwanie przez barierki ściąganie zabezpieczeń i pleksi z maszyn wkładanie zworek URowskich w miejsca zamków zabezpieczających dodatkowo przykładanie magnesów w miejsca czujników wszystko po to by wyrobić target nazywa się BHP na najwyższym poziomie ? Pal ni j się w łeb kolego....

@Miro

Poziom bhb...ja piernole co za typ...moze logo ngk o zapachu kokosowym tez daja..normalny inaczej haha.

Vatman

Prawda to że jeden ukrainiec został ?

Banderowiec
@Vatman

Nije prawdy. My to wszystkie zostaly. U Polskiego pana pracować.

Ktostam

Witam. Pracuje w NGK 5 lat. Zostałem zmuszony do pracy w niewolniczym systemie, w niewolniczych warunkach, pozbawiony świat i weekendów. Polityka firmy - dbamy o pracownika. Za ta cała prace dostaje niecałe 800 euro :) Pozdrawiam i dziękuje

Hmmm

Zwolnij sie

Czesiek
@Hmmm

Nie mogę bo muszę cieżko pracować zeby czerwoni mogli wychodzić sobie ciagle na fajeczke i kawkę oraz bajere z dziewczynami. Jak mnie zabraknie to kto będzie wchodził im do dupki?

Konieczny
@Czesiek

właśnie dzisiaj widziałem Cię w takiej sytuacji! :D

@Ktostam

Jak nie pasuje to trzeba mieć jaja i poszukać innej roboty a nie płakać tu na forum.Zapomniałem;''DO TEGO TRZEBA MIEĆ JAJA''

Robi
@jokero

Forum służy do wydawania OPINI zarówno pozytywnych jak i negatywnych wiec drogi obrońco firmy zamilcz

@Robi

Nie jestem żadnym obrońcą tej firmy.Sam się zwolniłem z tego syfu już ponad pół roku temu i nie rozumiem ludzi którzy narzekają a dalej tam pracują

Red
@jokero

To na (usunięte przez administratora) tu wchodzisz jak sie zwolniles gamoniu

@Red

Wchodze bo lubie się pośmiać z takich frajerów jak ty jak go firma (usunięte przez administratora)

Red
@jokero

Elegancko się pracuje gościu 4k wypłaty kawka papierosek troche na telefonie ale jak ktoś jest takim tumanem jak Ty to (usunięte przez administratora) jak dzik

@Red

kawka papierosek?fajnie sobie słodzisz ale prawda jest raczej inna,a wiem bo mam dalej znajomych którzy tam pracują a poza tym ludzie na forum też piszą więc nie pisz pierdół

Johny K.
@Ktostam

Ludzie idz po rozuma do glowy i nowa praca szukajcie bo ja Johny tak zrobila i teraz jest prezes w NGK

Alek90

Prawda. 3 Maja nie przedłużono mi umowy, wczoraj podpisałem nową umowe gdzie indziej. Praca od pon do pt 7-15 za specjaliste (też branża automotive) i za lepszą kase jak po 4 latach w NGK. Da się, jak sie chce

@Alek90

Gdzie? Ja tez mogę napisać, ze wzięli mnie do nowego zakładu z branży automotive jako wicedyrektora ????

Alek90

Podasz maila to wysle umowe ;)

olo
@Alek90

A kiedy zaczynasz w który poniedziałek? ten czy następny?

@Alek90

A przy jednotygodniowym okresie wypowiedzenia można wykorzystać urlop? Bo po co mają mi płacić ekwiwalent?

DawidGoliat

Zalozyc zwiazki prawdziwe a nie fejkowe 8h norma kazde 4 ponad Zetka Nocka extra 50% Sobota +50% Niedziela +100% Nocka Sobota +150% Nocka Niedziela +200% Swieto +250% Swieto Nocka +300% A the marne 200zl now we wsadza w dype, Planeto Malp Powstan

Anonymous
@DawidGoliat

Proponuje jeszcze: w urodziny +500% w pierwszy dzien wiosny +600%

Da

Zawsze poszlajać się można. Bytom podobny fach w ręku ma :D Się wie jak wycelować ja?

Teddy

(usunięte przez administratora)pracujesz za jedzenie

@Teddy

Jedzenie które jeszcze musisz sobie kupić:):)

zwolniłemsiębojestemnrmalny

jak tam (usunięte przez administratora)majówka wam mija? przy piwku i grillu, czy też może w hałasie i rakotwórczym pyle? hahaha, frajernia z NGK, (usunięte przez administratora) wam tam bez mydła, a wy sobie jeszcze wmawiacie, że fajnie jest xD pozdrawiam z zimnym Raciborskim w dłoni, KU CHWALE CZESARZA!

Nikolas Kejdż
@zwolniłemsiębojestemnrmalny

zwolniłeś się z NGK ale co z tego? dalej jesteś zwykłym robolem,tylko gdzieś indziej.

:---D
@Nikolas Kejdż

Ale być możne nie ma nad sobą ameb w tęczowych kolorach(niebieski,czerwony czy inne mamlasy)

Czternastka
@zwolniłemsiębojestemnrmalny

Ja akurat mam wolny weekend. Ale serdecznie współczuję że Twoim calym jestestwem i pełnią szczęścia jest grill i zimne Raciborskie.

@Nikolas Kejdż

Może i jest dalej ''zwykłym robolem''a ni małpą na taśmie której nawet usiąść nie pozwalają i target podkręcają do tego każą pracować po 12h ha ha hha

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.