Muzeum Krakowa

Opinie o Muzeum Krakowa

kickoff

Na stronie MHK ukazało się ogłoszenie o pracę do działu remontów i inwestycji, totalnie nie polecam tam aplikować z uwagi na okropną panią kierownik, która jest intrygantką i niszczycielką relacji międzyludzkich i wartościowych pracowników

Mirosław
@kickoff

Twoja opinia łamie regulamin Gowork.pl Na tym forum nie wolno nikogo obrażać, a także podawać danych, po których inne osoby mogą być rozpoznane. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i stosuj się do niego. Jeżeli możesz dodać obiektywne informacje o warunkach pracy w dziale, w którym pracujesz to zrób to zgodnie z zasadami regulaminu, a przyszli kandydaci do pracy sami zdecydują, czy chcą aplikować.

kickoff
@Mirosław

Rozumiem, że mówienie prawdy i nazywanie rzeczy po imieniu to łamanie regulaminu, a aplikujcie sobie i pracujcie w tej firmie ile chcecie tylko potem nie płaczcie jak Wam zdrowie siądzie.

@Mirosław

a do opinii gdzie ktoś pojechał imiennie po jakiejś Pani to się nie doczepiłeś

@dokładna

Jesteś bardzo czujna, to oczywiście dobrze, ale skoro już zechciałaś włączyć się w dyskusję, to najbardziej byś nam pomogła, opisując - chociaż niektóre - warunki pracy w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa. Jak wnioskuję, pracujesz w nim. Interesowałaby nas na początek kwestia rozwoju zawodowego. Czy pracodawca zapewnia Wam jakieś szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), które w sposób znaczący podnosiłyby Wasze kwalifikacje?

Jan Osik
@kickoff

Każdy ma takiego szefa, na jakiego zasługuje. A więc jeżeli komuś nie pasuje to może odejść. Zawsze można znaleźć coś lepszego niż Muzeum.

Jan Osik
@Urszula

Ale się uśmiałem! "rozwój wewnętrzny" w instytucji publicznej! Czekasz 3 lata na dożywotnią umowę, potem kolejne 12 lat na pierwszą nagrodę za staż pracy... Potem następne 10 na jubileuszową nagrodę... A jak dożyjesz emerytury, to będziesz już tak "rozwinięta wewnętrznie", że możesz zostać nawet muzealnym artefaktem

@Urszula

Dzięki Bogu już tam nie pracuję. Warunki rozwoju są żadne, szkolenia są dla wybrańców.

@dokładna

Czyli jednak w Muzeum Historyczne Miasta Krakowa niektórzy pracownicy mogą liczyć na uczestnictwo w jakichś szkoleniach. To już bardzo dobra wiadomość. Nadmieniłaś, iż owe szkolenia są przeznaczone jedynie dla "wybrańców". Nie jest do do końca jasne, co to właściwie oznacza. Wyjaśnisz nam wobec tego, według jakich kryteriów są wybierani Ci pracownicy?

@Urszula

chyba da się wywnioskować że chodzi o lizusów i pupilów dyrekcji

@dokładna

Właśnie nie było to do końca oczywiste, dlatego dopytywałam. Mogłaś odpowiedzieć, używając nieco bardziej kulturalnych słów. W związku z tym, iż za kilka dni rozpocznie się okres wakacyjny chciałabym się jeszcze od Ciebie dowiedzieć, czy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zatrudnia pracowników tymczasowych? Na pewno sporo studentów chciałoby sobie teraz dorobić, więc liczę, że szybko przekaż nam tę informację.

Lolalola

Pracuje kilka lat w MHK. Podsumujac instytucja, która na zewnątrz chce sprawiać wrażenie konkretnej i rozwijającej się instytucji. Wysokie wymagania bynajmniej w ogłoszeniach. W rzeczywistości najpierw jest kandydat na stanowisko, a potem ogłoszenie pod tą osobę. Ciężko jest awansować tylko Łud szczęścia. Reszta uzależniona od tego kogo masz za plecami ... Ciotka wujek itp. Istny (usunięte przez administratora)!!!!!! Wszechobecny beton z każdej strony. Nic nie można zrobić np. coś ulepszyć poprawić. Wszelkie pomysły są palone w zarodku. Lepiej pielęgnować czasy PRL-u. Brak kompetentnych kierowników. Nikt nie wyciąga konsekwencji od tych osób. Wiecznie te same regułki "nie da się" . Myślenie, że muzeum nie może zarabiać cóż jak się ma takich pracowników po ciotkach wujkach, kierowników z baru mlecznego to czego się spodziewać...Podsumowując kram , który jedzie do przodu nie ważne jak ale jedzie. Jak się "przewróci" to się przewróci. Taka oto filozofia...

Aga

Nie ma idealnej firmy. Jeśli lubimy to co się robi to wszystko można wytrzymać!!

bzduraznadBzury
@Aga

no nie wiem, w tej firmie to co lubiłam robić przestałam lubić przez rudą zołzę,a do tego nabawiłam się nerwicy

Hitoryk1978

Aktualnie jestem pracownikiem MHK. Mogę powiedzieć, że warunki płacowe są bardzo słabe (w stosunku do rynku), warunku pracownicze (multisport i enelmed to wszystko). W samej instytucji trafiają się zarówno osoby sympatyczne jak i bardzo nieprzychylnie nastawione. Szukając pracy w MHK trzeba być świadomym, że szans na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności nie ma. O awansie można też pomarzyć. Z drugiej strony, praca jest stabilna i nie ma problemów z wypłatami, czy z nie spełnianiem podstawowych obowiązków pracodawcy. Praca w MHK to praca dla entuzjastów, którzy nie będą przejmować się opryskliwymi paniami w sekretariacie (a`la stare panie z dziekanatów), abstrakcyjną proceduralnością oraz humorami dyrekcji.

antyświeżynka
@Hitoryk1978

"wróćmy do naszych baranów" i podobne slogany na porządku dziennym :)

Firma Muzeum Krakowa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Magdalena

@ja650mam, to co piszesz nie brzmi zbyt dobrze. Rozumiem, że pracowałeś w Muzeum Historyczne Miasta Krakowa? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Muzeum Historyczne Miasta Krakowa? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje?

zamyślonaroztargniona
@Magdalena

Aha - a to biuro w Galerii Krakowskiej to porażka. Smród, głośno, ciasno i paskudnie.

admin

Co aktualnie dzieje się w Muzeum Historyczne Miasta Krakowa? Jeśli znasz najświeższe informacje , dodaj opinię To pomoże wielu osobom szukającym tutaj pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Muzeum Krakowa - Kraków

• Jak się pracuje w Muzeum Krakowa?

Zobacz opinie na temat firmy Muzeum Krakowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muzeum Krakowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muzeum Krakowa