Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

gość

ponoć praca tam do lekkich nie należy (usunięte przez administratora)

@gość

Nigdzie nie ma lekko. W Tenneco tak samo, a jaka placa? W tenneco w zew. Firmie SQS nad stanowiskami zamontowali metr nad glowa 2 kamery i jedna za pracownikiem. To to dopiero porazka. Gdy przyszla reklamacja, kierownik przeglada video z danego dnia i ma czysto na bialym, kto puscil bubla, a wtedy kierwonictwo odciagal z wyplaty i nie malo... A w Oplu, jakies standardy sa. Zalezy od dzialow, ale tez od psych. Fizycznosci i samizaparcia czlowieka.

@Zabrzanka

pewnie tak, że duzo zalezy od czlowieka i predyspozycji, ale wiesz ile mozna robic lat jak robot i jeszcze stoper ci odlicz czas na stanowisku. Tez nie wiadomo czy umowe przedluza bo to taka nie pewna firma, z tego co slyszalem to maja za duzo ludzi juz jak byly 2 zmiany dlatego wysylali ludzi do niemiec, teraz szukaja bo brakuje na 3 zmiane i nie wiadomo ile ona pociagnie. Nie inwestuja zbytnio w szkolenia pracownikow tylko masz walic te samochody jak robol z automatu. Pewnie tez inaczej na 1 dziale a inaczej na 2.

Zabrzanka

Niech ktos da znac odnosnie dojazdu z Zabrza-Zaborza. Od 5 stycznia zaczynam na zmiane popoludniowa. Jeśli ktos jest chetny zabrac dodatkowa os, albo ma znajomego, ktory kogos szuka... Proszę o info. Z gory dziękuje, Weolych Swiat!

Zabrzanka

Hej wszystkim. Czy ktos dojezdza z okoliz Zabrza-Zaborza? Chetnie bym się zabrala, bo dojezdzalam z kolega, ktory to zrezygnowal z pracy w Oplu :/.

gość

Witam, Myśle zeby zlozyc papiery do adeco na stanowisko produkcyjne do OPLA w Glwicach. Moze ktos napisac jak tam praca wyglada, jak z umowami i zarobkami.?? Czy jakies przerwy sa zeby sie napic, czy nawet miec wode przy sobie. z góry dzieki pozdrawiam..

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

Gliwice

Moze opiszecie swoje wrazenia ze swoich dzialow w ktorych jestescie, ogolne wrazenie, co robicie, ciezkosc pracy itp

Knurów

Z tego co pamiętam to L4 nie może przkeoczyć 4 dnich przez te pół roku

Knurów

Witam,jest ktos z Knurówa z wolnym miejscem w aucie???

@Knurów

Od nowego roku 2543zl brutto.

Tomcio

Obecnie tylko pracownik produkcji lub magazynier ale musisz miec doświadczenie na magazyniera, tak czy owak dostajesz 2437 zl brutto plus 20% za nocki,jak mieszkasz w innym miescie to tez cos dostaniesz ale jeszcze nie eiem ile, i co miesioc 74 zl za to ze nie byles przez ostatnie 6 ostatnie iecy na l4. Proces rekrutacji b. dlugi. Rozmowa kwal z adecco, zadania w adecco, zadania grupowe - budowa wiezy, rozmowa z przedstawicielami opla, test ze szkolenia. Szkolenie trwa 2 dni, wtym samym czasie robisz badania i te wszystkie etapy kwalifikacyjne. Do samego konca tez nie wiesz, jak idziesz na produkcje, do jakiego dzialu sie dostaniesz.

KANDYDAT

Witam czy mógłby ktoś opisać etap rekrutacji TZW. szkolenia wprowadzającego oraz egzamin ? JAKĄ WIEDZĘ PRZEKAZUJĄ OBSŁUGI POSZCZEGÓLNYCH MASZYN INSTRUKCJI JAKOŚCIOWYCH ? CZY RACZEJ PHP ITP. ? JAK WYGLĄDA EGZAMIN TRUDNY ? JAKIE PYTANIA ?

YaroKomar

Marcin1964 - skąd jesteś?

marcin1964

szukam kogoś z ki mógłbym dojeżdżać do gliwic do opla bo możliwe że mam opcję zeby tam dostać pracę ale nie ma opcji żebym dojechał tam na zmianę ranną

monia

ile w oplu dostają pracownicy na podręczniki dla dzieci i jakie jeszcze paczki czy coś? Oprócz tych paczek na święta, tj słodycze, na św. Bożego Nar.

a jacy

Witam. Jacy są u Was kierownicy i team liderzy trzymają sie z ludzmi ? Są w porządku ?

g42g

Praca ponad siły, i co z tego że zarobisz jak za kilka lat będziesz kaleką.

jarko

Jako dostawca , chciałem zorganizować wycieczkę do Opla. Pani, do której mnie przekierowano była tak wredna, że odechciało mi się / wybitna nadwrażliwość na punkcie swojej osoby, niedopuszczanie do głosu i traktowanie "z góry" /. Nietrafiony dobór osoby do zadania, które ma wykonywać - chyba, że taki cel był zamierzony.

żyro

Pracownik z 10 letnim stażem zarabia w oplu 2600-2800 netto.Z tym ze te 2800 to zarobi o ile przez parę lat nie był na L4(usunięte przez administratora)Praca jest ciężka i monotonna.(usunięte przez administratora)

Kisus

Hejka jaki jest numer tel do pośrednika praca w gliwica Opel

milutki

powiem tak...pracowałem grubo ponad 10 lat w tej firmie w tym kilka na produkcji,teraz wiem że zarobki nie były złe.Przyjęć nie ma w tej chwili a jak będą to oczywiście przez agencje gdzie dostaje się 2020 czy 2050 brutto-a to są kpiny.Co do ludzi to jak wszędzie trafi się na ludzi co są w porządku jak i wiadomo jakich,a im wyższe stanowisko tym większy fajfus-delikatnie mówiąc.Zaś co do roboty to nie jest lekko na produkcji,do tego jedna wielka monotonia

bujs

edek - 2013-04-27 13:42:33 Teraz jak tam jest? Ile mniej więcej miesięcznie się zarabia? Jaką dają umowę i socjal? Czy jakiś awans jest możliwy?Podłączam się do pytania. Jakie zarobki i szansa na prace? Gdzie składać CV online ? I czy prawdą jest, że mają transport dowożący pracowników np. z Kędzierzyna-Koźla

OPLOWIEC

Związki nie istnieją wcale wszyscy boją się podpaść Kierownictwu kadencja się kiedyś skończy i trzeba będzie [usunięte przez moderatora]na linii, a jak będą cicho to może dostaną jakąś ciepłą posadkę i dorobią do emerytury

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.