Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

JEDEN Z NAS g1

mowa a może Heniek jak wiem, zacierasz za sobą ślady . Nie jestes taki hardy jak myślałem, wiesz jestem ciekaw czy dostaliście jakaś premie za to co zrobiliście ,ale wierzę w to ,że przyjdzie taki dzień i zabierze się ktoś za wasze emerytowane (usunięte przez administratora)

Jula

Wiatm czy są przyjęcia na GM -produkcja? Jeżeli tak to gdzie składać CV -z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.

sąsiad zza miedzy

A czy u was przyjmują już Ukraińców w celu obniżenia kosztów biednej korpo?????

art

Zle mnie zrozumiałes. Chodzilo mi oto, że Opel jako czesc GM -swiatowego giganta motoryzacji płaci bardzo słabo i to w stosunku do innych firm na strefie( które wymieniłem), a ktore są mikrusami do General Motors .Nawet Lidl i Biedronka płaci nowym kasjerkom teraz wiecej Roczne przychody GM to 152 mld dolarów, przeciez to wiecej niz budzet Polski, a tu takie "kokosy" placa, heheh

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

Leszno

art

W NGK, Kirchhoff,Sest Luve, Isover, Roca , Hirchvogel zarobisz 2 tysiace na reke na poczatek wiec jak na Opel to jest mało

Mkbewe

1950 to według Ciebie spory zarobek?Jaja sobie robisz???

Leniwy member z GA

Przede wszystkim musisz chcieć pracować ;-)

Do debili z HR

Skończcie pisać te pozytywne opinie na zamówienie. W tym kołchozie już nikt nie chce pracować, sami na taką opinie sobie zapracowaliście.

JEDEN Z NAS g1

Mowa wiesz dobrze ze, SKRZYWDZONA ma racje. Z poczatkiem roku byl cynk ze mamy sie ja pozbyc. To ponizanie jej to wszystko byla gra ,tyle ze inni w to uwierzyli i krecuili to dalej. Nie dziwie sie ze dziewczyna nie wytrzymala. Bylem i jestem dalej z Wami i wiem co gadaliscie i co gadacie !!!! Naciskanie na presje wodza. Troche to nie fer nie uwazacie? Tacy jestescie krysztalki, kazdy z Was ma cos na sumieniu i dziwne ze tego nie dostrzegliscie . Jednym sie nie podobala bo za krotkie sukienki nosila ,innym bo za duzo gadala , a dla mnie zawsze byla kobieta z klasa- wygladala jak milion dolarow- i nie jeden na nia sie slinil,ale zaufanie miala do jednego to innych tez bolalo. Zastanowcie sie debile nad soba bo macie wiecej grzechow niz ona.

fck
@JEDEN Z NAS g1

Nie widze wpisu skrzywdzonej- czyzby został usuniety? Ktos chyba monitoruje ten portal i usuwa niewygodne posty

pipik
@JEDEN Z NAS g1

z tego co wiem laska dostała udar.Karetka zabrała ją z pracy do szpitala ,komentowali , że udaje. Frajerzy.

fck
@pipik

Piekne tam obyczaje u was panuja, grupa sebixów postanowiła dojechac dziewczyne, bohaterzy

ziutek
@fck

Odjazdowa sprawa ,napisałem posta i znikł.,coś tu śmierdzi!

pipik
@fck

grupa emerytowanych sebixów (strażaków) im wolno wszystko . Przypuszczam , że to jeden z nich bawi się w hakera i usuwa te posty,pewno ten co na nocki chodzi z 21 cal.laptopem. Wykończyli laskę i przeszli jak gdyby nic do innej grupy. Sarkastycznie ale to prawda.

bolo

Post został usunięty więc piszę go jeszcze raz.Kopara mi opadła jak usłyszałem od Michała K.Że trzeba ją dojechać.Byla wtedy po raz pierwszy na G2.Zastanawiałem się już wtedy co Ona Wam zrobiła, teraz wiem. Prawda boli!!! Tylko dziwię się tym palantą co żarli jej pierniczki i ciasta ha,ha wtedy była dobra tak.A teraz wieszacie na niej nudle. Dzieliła się wszystkim co miała, a wady ma każdy, więc!

alwaro
@JEDEN Z NAS g1

ludzie gadaja glupoty i nigdzie nie ma swietych bo kazdy ma cos za pazurami,a to ze gadaja to niech sie gadaja,ludzie lubia duzo gadac a przewaznie jest tak ze gadaja i biadolom ci co najwiecej maja na sumieniu;-)jestes wielka i mam szacun do ciebie.

rolady i kotlety z eurestów
@JEDEN Z NAS g1

Dwie gwiazdy myślą, że zjadły zęby na ochronie w Opolu.Dobrze potrafią się lansować, w końcu nie za darmo Pan M.M dał pani D.K.wczasy pod graszą, dodatkowe dniowy, to pewno nie za darmo. Przy swoim partnerze dowódcy K.K.z którym jest stale na zmianie ma lajcik na całego, no nie każdy ma poduszeczke w szafce.Druga pani A.Sz. ma same superlatywy nic dodać nic ująć.Prawie zawsze pracowała u M.K. tam miała pewne terytorium, ale nie jeden oplik mógł by coś powiedzić.Wobec Pana M.M.te panie są nie zastąpione no i jakoś nie widzę aby na odprawie były w mundurze, skrzywdzoną to pan K.K. gonił się przebrać już o samej szóstej sam słyszałem. To widocznie inna liga. Jak to ktoś powiedział ze strażaków że ochroniarze to ciecie.

rolady i kotlety z eurestów
@JEDEN Z NAS g1

Myślę, że przyszedł czas aby Pan do spraw ochrony z ramienia Opla ,oraz inni przedstawiciele Opla dowiedzieli się dlaczego skrzywdzona wylądowała w szpitalu.. Uważam ,ze ktoś powinien się tą sprawą zająć. Gdzie Pan Bhp? Otóż dziewczyna powiedziała jednemu gościowi ,że na nocnej zmianie u dowódcy Michała K. piją alkohol. On ją sprzedał ,nie musiała długo czekać. Zajęli się nią na dobre.Tylko żeby nie podpadło Michałek i jego grupa trzymali się od tej sprawy daleko. Dlaczego tak jest ,że pracowników Opla Adecco i innych pod firm zwalniają, jak są wczorajsi czy też po piwku,a Oni do dziś pracują i jak ktoś się odezwie to jak by umieli to by ukarali poprzez ukamieniowanie . W jakich my żyjemy czasach? No w jakich?

Oliwer

NARESZCIE ZAJĄŁ SIĘ KTOŚ TĄ SPRAWĄ

Leniwy mwmber z GA

Jasne że chcemy :-)))

Aplikant
@Leniwy mwmber z GA

Miałem zamiar tam aplikować ale podziękuję już na wstępie, same stawki mówią za siebie. Kończysz szkoły po to by wegetować. Lepiej już na stacji paliwo nalewać i z uśmiechem mówić pin i zielony proszę :d

wredna

Kochani a może trochę do odmiany o pewnym strażaku -dowódca M.Z , który na służbie nie zawsze zajmuje się tym co do niego należy ha,ha

juri

A prawda to że ostatnio gradobicie nad Oplem przeszło i teraz naprawiają te samochody? ponoć zabronili o tym pracownikom mówić ale strefa duża i już rozdmuchane bo inni też ze strefy straty mają.

aaa

OK. Ale jak sie rozwija? Czy móglbys to rozwinac jak to wyglada?

Ch1
@aaa

Rozwija się jak papier toaletowy.Rozwoj osobisty w oplu?Zapomnij.Na szczęście po 1,5roku nie dostałem umowy pod tą śmieszną foremkę.Już podczas rekrutacji na moje pytanie o możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń, awansów itd przedstawiciele sr opla odpowiedzieli mi tak że szkolenia są,szkolenia stanowoskowe.Rozwój też bo zawsze mogę się przenieść na inny odcinek linii.O awansie przemilczeli(bo jest praktycznie niemożliwy,jak przyjąłeś się membrem tak membrem już zostaniesz,chyba że masz dobrze posmarowane)Jak powiedziałem że nie o taki rozwój i nie o takie szkolenia mi chodzi bo takie są obowiązkowe to padło tylko z ich strony takie "eeeee... (długa cisza)dziękujemy z naszej strony to już wszystko proszę czekać na odpowiedź"I tal to wygląda.Dymanie za psie pieniądze w pocie czoła a potem za wyrobiony plan żadnej wdzięczności.

GL
@aaa

Każdy TM rozwija się jak papier toaletowy

Mkbewe
@GL

Za to gruppenführerzy (group leaderzy)to siedzą,czas spędzają na bajerze z innymi gruppenführerami i na wszystko mają wywalone,byle tylko linia jechała.Jeśli coś trzeba załatwić to member musi gonić za wszystkim sam(specjal greetings to gl from ch1).A już jak trzeba pokombinować żeby ściągnąć dodatkowych ludzi bo ktoś chce urlop to mają się (usunięte przez administratora)

aaa

A moze ktos napisac jakie sa zarobki w Oplu? Ale mam na mysli prace juz pod Oplem, a nie firma posrednia. Ile zarabiacie samej wyplaty - bez nadgodzin, ile z nadgodzinami, jakie sa swiadczenia dodatkowe, premie polroczne, itd. Jak wyglada dalszy rozwoj? Jest jakas siatka plac, widelki czy cos innego? czy zalezy to od stazu pracy czy od widzi mi sie kogos wyzej?

beata

Mam pytania. Moze ktoś wie w których firmach na strefie przyjmują kobiety,i w jakich firmach w Gliwicach zaczynają pierwszą zmianę o godz siódmej rano? Pytam się o to,dlatego ze, nie jestem z Gliwic, a muszę jakoś na czas dojechać z pracy

ARCHI 2

roki i 3 miesiące lub rok i 5 miesięcy czyli dają na 15 lub 18 miesięcy zależnie od wydziału czy to body czy montaz

Archi

Umowy są na tyle na ile będą ludzie z Tychów czyli na rok i 3-5 miesięcy, a podstawa taka sama jaką masz w addeco !! Jak spodziewałeś się lepszej perspektywy, to niestety nie tutaj.

new moplik
@Archi

3-5 miesięcy? To chyba pracujesz gdzie indziej niż my ;)

ds kon/j/u
@Archi

No to jo Arczi napisza; Pani Mary Barra, to tako babka kero w cugu umi tyn bajzel urychtować (jak ze niemcami i rosja pora lot nazot). Wybitna secjalistka umiejaco dopasować i polityka i dolar a co ważne uspokoic tyn niemiecki moloch(sic!)szacun polityki i związków DRD . Kobieta kero do robota Tychom, a naszym za przeproszeniem.... co sie należy. Już za tydzień; a co do roboty, to jo zaczynoł łod 1000 a dziś mom 3 i pół na membrze, plus socjal i premie na wakacje. Szczyt to może i nie jest ale 3,5 na dwa tydnie styko ;) Polecom robota we oplu a i piwa sie napic razym idzie :)

Cycu
@ds kon/j/u

Ha ha pewno trzymasz sztame z pewnymi strażakami i jesteś nietykalny tak jak o oni

kolo z addecoo

Pytanie do kolegów co przechodzą pod OPLA . Jakie dostajecie warunki umowy tzn na ile ? jaka podstawa ? itp? odpisujcie szybko A reszcie Baranów co wypowiada się negatywnie o pracy w oplu to niech sobie podgada bo w okolicy lepszej pracy brak jak się komuś w oplu nie podoba to nie musi tam przecież robić i tyle

Archi

To masz się czym szczycić tą umową kasa ta sama przez dwa lata co w adecco, jedynie będziesz miał te premie pół roczne. A umowe dostałeś do lipca-sierpnia 2017 r także powodzenia. Nie powiem bo tempo w tej pracy jest wyrąbiesz sobie stawy, kręgosłup i co najwyżej garba zobaczysz na plecach. Powodzenia życze wszystkim wstępującym w szeregi opla.

Przemek.L

Ja tak samo zapewnioną mam już umowę pod Opla. Przyjąłem się w grudniu 2014 roku .Kilku kolegów z obszaru, którzy w czerwcu przepracowane będą mieli 18 miesięcy również przechodzą pod Opla.

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.