„General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.

Michał

Grosze o konkretne informacje o zarobkach bo mam 36km w jedną stronę do nich czy to ma sens licząc koszty dojazdu ? szukam jako działy pomocnicze utrzymanie ruchu

Mieszko
użytkownik zarejestrowany

Wiecie jak aktualnie dzieje się w „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. bo przyznam się szczerze, że jestem mocno zainteresowany pracą tutaj, generalnie to mógłbym zacząć od dzisiaj i chyba się na coś takiego skuszę, bo wygląda to dość niezwykle

Buntzoll

Witam poszukiwaczy pracy i innych już zastanawiąjących się czy nie złożyć podania do GM w Gliwicach, albo czy przyjąć ofertę. Otóż mam niemiły zaszczyt być byłym pracownikiem GMMP, najszczęśliwszy dzień pod względem kariery zawodowej uważałem jak dostałem od nich ofertę na tzw "Section Manager" a następnym najszczęśliwszym dniem było jak już wiedziałem że mam następną pracę(usunięte przez administratora)/> powiedział że inne zakłady nie płacą więcej niż 850 - 900 zł

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna i profesionalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . bardzo wysoka sa zdobylem tam uprawnienia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w porzadku Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1550pln netto Najbardziej podobało mi się w „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. : to co robilem i jaki mialo koncowy efekt, tzn jak wyjezdzal z linii kompletny samochod

Zostaw opinię o „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „General Motors Manufacturing Poland” Sp. z o.o.