General Motors Opel Polska

Sosnowiec

Opinie o General Motors Opel Polska

Nick

General Motors Opel Polska bardzo fajna firma, która w spoko sposób zajmuje się samochodami, generalnie uważam ją za jedną z najlepszych w branży i fajnie

L.

Na prace nie można narzekać, wypłata w terminie, zupełnie satysfakcjonująca. Może faktycznie jest że góra nie do końca rozumie na czym polega praca serwisu, ale oni maja zarządzać, a nie naprawiać samochodu ;) Za to kierownictwo średniego szczebla bardzo w porządku i można z nimi wszystko załatwić.

olek

Widać martyna, żę cięzko będize z pracą, ale cóż taka jest regułą w salonacha samochodowych, żę chyba panie tam nie są tak dobrze widziane, ale moze to tylko takie moje słowa, nie chce generalizować dystyrbucja samochodó do najlatwiejszych zajec nie nalezy, ale o tym wiecie. mam nadzieje, ze cos powiecie mi o pracy tutaj na miejscu.

martyna ośka

a swoją droga, czy można jakoś dostać u nich pracę w segmencie managementu?pracowałam przez pięć lat w różnych salonach, znam sie super na motoryzacji a nawet byłamm rok mechnikiem samochodowym. chyba sami przyznacie że to mój czas i mój moment, i sługuję na coś więcej. co w takim razie firma może mi zaoferować?

poszkodowany

Proszę o kontakt z osobami, kóre zostały poszkodowane (okradzione) przez ten serwis. Mam na uwadze np. wymianę części w nowym samochodzie podczas naprawy na zużyte !! Proszę o pilny kontakt na e-mail: mitsubishi@vp.pl

zen

bo tak jest. kto ma szanse to ucieka bo tu równia pochyła na dół. Żadnej motywacji ani finansowej ani innej. W dodatku "szef" nie dotrzymuje słowa a to dno. Bo komu w firmie miałbyś wierzyć jeśli nie szefowi???

obserwator

Proszę o informację dotyczącą kondycji rozwojowej firmy .Z zewnątrz firma sprawia wrażenie będącej w stagnacji ,a pracownicy z małymi wyjątkami bez chęci lub bodźców do pracy.Podobne zachowanie wykazują pracownicy salonu KIA.Uważam ,że Firma ma duży potencjał ale coś jest na rzeczy ,ewidentny brak dążenia do sukcesu.

pracow

Dzięki za potwierdzenie swojej "inteligencji"...

pepe3

Widać, że szefostwo próbuje choć tu ratować wizerunek firmy. To dobrze, że choć tu, bo w rzeczywistości jakoś nie wychodzi...he he. Pokaż kto dostaje te 3000 na rękę za nic robienie - jeśli tak jest to właściciel jest chyba idiotą, że na to pozwala i powinien takich sam powywalać jeżeli potrafi to ocenić. Rozumiemy Panie Dyrektorze, że nie pisze Pan o sobie - bo pewnie ma pan 2 albo i 3 razy więcej za swoją "robotę". Nie to co pozostali a w dodatku z miesięcznym opóźnieniem.

szanowny pracowniku
@pepe3 19.02.2014 19:23

Pepe3, widzę że temat dyrektora udało się przywrócić do życia. Odnośnie tych 3000 to porozmawiaj z "kolegami", którzy co miesiąc narzekają na wypłatę, ale paska nie pokazują, a jak już pokażą to zasłaniając pozycję "zajęcia". Odnośnie właściciela - pewnie przyjdzie na to czas i to w niedalekiej przyszłości. Oj powiedzmy, że "pepe3" - po tobie się tego nie spodziewałem (i..p..)

pracow

"orion" i chwała Ci za to, że nie chcesz tutaj szukać pracy. Tacy "inteligenci" jak ty, szukający opinii na pseudo forach z opiniami o pracodawcy m.in. GOWOR są bardzo nie mile widziani. 99% takich stron służy "rozżalonym" wyrażać swoje nędzne opinie jacy to oni byli dobrzy i jaka dana firma jest do kitu. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", a wada wrodzona polaków to marudzenie o wszystkim i o wszystkich.

prac

Trochę w tej firmie pracuję i powiem tak...może na ten czas nie jest różowo ale może będzie lepiej.Który serwis dzisiaj nie ma problemów?każdy je ma..ale w pracy również ważne są realacje między pracownikami -a tutaj są naprawdę dobre.Ci którym robota nie odpowiada to niech położą papier prezesowi i tyle,jeżeli przyjdzie na to czas to sam tak zrobię a nie będę w kółko płakał na swoim losem w tej firmie.Z prezesem można normalnie pogadać chociaż wydaje się że nie do końca czuje to co się robi na serwisie,ale mam nadzieję że to się zmieni.I zgodzę się z opinią "pepe2" i "stary" za nic nie robienie nikt nie zapłaci..chociaż cyferki nie zawsze są najważniejsze.

pepe

Racja. Czuć to na każdym kroku, że upada. z kom nie gadam, to szuka już zajęcia gdzie indziej, bo paskudna atmosfera beznadziejna kasa no i nie ma z kim na ten temat w ogóle rozmawiać.

pepe2
@pepe 25.01.2014 13:44

Może zajmij się robotą a nie szukaj towarzysza do rozmowy. Żeby firma nie upadła waszym najlepszym towarzyszem rozmowy powinien być klient, którego obecnie większość z was traktuje jak intruza, który zakłóca spokojne nic nierobienie.

stary

kolo
@stary 22.01.2014 21:37
nie obcinają bo nie ma z czego. Minimalna to obowiązek. Porażka i koniec firmy jak nie będzie już chevroleta....

Znalazł się specjalista ekonomii. Proponuję zwolnij się i zakończ pierdzenie w stołek za minimalne średnie wynagrodzenie 3000 zł na rękę.

tra

O plany zapytaj Prezesa, a google mogą się przydać do tak poważnego problemu jakim jest znalezienie siedziby firmy.

zxcvbnm

Były kliencie, rozumie, że opisywanie swoich całych dwóch historycznych doświadczeń z firmą z roku 2010 na forum o pracodawcy miało jakiś cel, mając obecnie rok 2013...... Może i szkoda gościa, ale gdyby był taki super z perspektywy firmy i klienta pewnie pracowałby dalej.

hehehe

A te pytania zadał dyrektor, tylko po to bo chłopak szuka porady bo niestety system informatyczny nie podpowiada mu jak zarządzać i co zrobić. A odpowiedź na pytanie co do zmian to ja bym zaczął zmiany od Dyrektora Handlowego i zatrudnił bym Managera z prawdziwego zdarzenia.

dodo

skoro tak polecasz to czemu jest tyle pytań? Nie wiesz gdzie idzie firma? Miałem wysłać cv ale chyba nie warto

Serwis.

[usunięte przez moderatora] Polecam firmę!

tak. wypowiedzenie dostajesz o 15:55 i zawsze masz do wyboru dwa wypowiedzenia. za porozumieniem stron, albo z naganą

q

...omijać szerokim łukiem....

against

inni zaczynali od czyszczenia butów, zanim zostali milionerami. A kadra odeszla lub pozwolono im odejsc bo dbala o swoj prywatny interes a nie interes firmy.

srodulak

mam nadzieje że ostrzege kogoś!! od czasów nowego prezesa tragedia. wziął swojego [usunięte przez moderatora] na dyrektora - gość bez pojęcia, informatyk, duże dziecko, pomysły przedszkolaka- oboje położą te firme. firma schodzi na dno. dowód, odesszła cała kadra kierownicza. kierownik serwisu-myjkowy. żenada

Zostaw opinię o General Motors Opel Polska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska