Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

rozczarowana

Gdy ja się przyjmowalam (rok temu), polowe osob odrzucili po rozmowie z przedstawicielami Opla. Byli naprawdę w porzadku. Pozniej ludzi brakowalo, to i na ambonie ksiadz oglaszal, iz jest nabor do pracy w Oplu. Musialo byc tak, ze z pierwszej lapanki zatrudniali pracownikow, bez oglady i kultury. Wyychodzi szydlo z worka z jakimi ludzmi ma się do czynienia, ale tacy maja przewaznie wiecej szczescia. Pfff.

rozczarowany

No niestety w mojej grupie adecco to totalna hołota, sami roszczeniowcy. Nawet strach takiemu zwrócić uwagę, że coś źle robi bo cię od razu zwyzywa.

Rozczarowana

Nie omieszkam wypowiedziec się n.t "pyskówki do kierowników i pracowników starszych stażem są na porządku dziennym" Jak mozna w ogole nie miec taktu i odnosic się w taki sposob???? Co jak co, ale ja do takiego niskiego poziomu się nie znizylam i nie znize. Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jak u mnie Oplowycy sypia lacina, co pierwsze, drugie slowo to kur..wa (usunięte przez administratora) jebie mnie to...mam (usunięte przez administratora) Wstyd mi, ze pod oplem pracuja co niektorzy prymitywy. Jak tu pracowac w takiej atmosferze, kiedy slyszy się non stop takie slownictwo?!

Rozczarowana

Do "Rozczarowany" Co Ty za glupoty napisales?! Z Toba sa chyba problemy, bo najwidoczniej adeccowcy sa lepsi od Ciebie. Uwierz mi, ze tam gdzie jestem, wolalabym pojsc na montaz, bo na montazu nie ma czasu na bezsensowna gadke o pierdolach. Tam gdzie ja jestm, jestem zmuszona sluchac narzekan, a nie daj boshe jak takiej zlamie się tips. Non stop andony, bo ta spod opla jest malo obrotna i się nie wyrabia. Czesem wieksza wiedze ma adeccowiec od oplawca pracujacegokilka lat. Mam w d...umowe. Staram się wykonywac swoja prace jak najlepiej!!! Jestem zaskoczona i zszokowana, jak mozna wchodzic na glowe TL-owi i GL-owi. Traktowanie ich jak rownego sobie, jak kumpla, zero dystansu i respektu. Nie spotkalam się w zadnym innym zakladzie aby nie respektowalo się, kto jest szefem, a kto zwyklym "membrem". Kumoterstwo, kolesiostwo, tam akurat tak jest, gdzie ja jestem. Niektore mysla u mnie, ze im bardziej zagadaja, pozartuja, to blizsza droga do um.pod Opla. Buhahha. Czasem się zastanawiam, czy ktos przychodzi do zakladu porozmawiac, czy pracowac. Czy adeccowcy maja lezejsza prace, nie wiem, bo nie prowadze ankiety, ale wiem, ze odchodza z montazu. Nie masz pojecia jak jest na innych dzialach, więc nie powinienes się na ten temat udzielac.

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

rozczarowany

Obecny nabór adecco jest najsłabszy jaki kiedykolwiek był w historii opla. Rozczarowana nie pisz głupot, bo ani jeden/jedna z was nie potrafi tyle co pracownik opla. Pracujecie na samych najlżejszych stacjach, wieczne pretensje o wszystko, wszystko wam nie pasuje. O braku kultury osobistej już nie wspomnę, pyskówki do kierowników i pracowników starszych stażem są na porządku dziennym. Kiedyś tak nie było. Jak adecowiec przychodził, to przede wszystkim zajmował się pracą. A teraz wszyscy by chcieli umowy pod opla, tylko żaden z was się nie nadaje.

rozczarowana

Moze się pomylilam, bo premia jest tak mala, ze trudno zapamietac, ze się dostalo takie "kokosy", ale chyba 70zl netto za mc. W sumie, żadna to roznica w porownaniu do stawek Oplikow. Dopowiem, ze oplowiec ma prace w doopie, bo ma um. Pod opla na czas nieokreslony i robi się malo wydajny, tzw. Nie chce mi się. a adeccowiec robi za dwoje. CHORY system!!! Zeby chociaż na nadchodzace swieta dali premie, bon na jakas kwote, premie za frekwencje, ale niestety ZERO, czyli NIC! Opel przyznal nam ten profit za wdrozenie astry V, 1000pln brutto i mozna wytlumaczyc to tym, abysmy ADECCOWCY nie rzucili tej roboty! Taki ochlap jednorazowy. Natomiast, co do pensji, to musze stwierdzic, ze niektorym oplowcom to się nie podoba, bo na dzien dobry zarabiamy "za duzo". Buhahhaha. ZENUA!!! PS. Zapomnial wol jak cieleciem byl!!! To się tyczy Oplowcow, ktorzy maja parcie na szklo (po trupach do celu).

rozczarowana

Tu musze Cie poprawic (niestety), ale premia za pol roku frekwencji wynosi 75 pln brutto, czyli 50zl na mc. Marne 300zl premii, gdzie oplowcy maja ponad 2 tys. Dodam, ze karnety sportowo-rekreacyjne kosztuja wiece, bo za os. Placi się od ponad 80zl za os. A adecco nam wciska ze frekwencje 50zl netto. WSTYD!!!

Eddie
@rozczarowana

Hmm, ale kodeks przewiduje 15 min po 4 godz pracy. Przy pracy minimalnie 6 godzin. Jakość się nie liczy? Akurat jakość tam sprawdzałem, więc powiem Ci coś innego :)

wolny

Najważniejsze w Oplu to ... nie , nie jakość tylko - linia nie może się zatrzymać . Nawet zatrzymanie na 2 s wiąże się z " zjebką " . Przerwy - tyle ile kodeks przewiduje - jedna 10 min (po 3 godz pracy ) i druga 15 min (po następnych 3 godz ). Jeśli zachce się siku w trakcie pracy ? Czasem ktoś zastąpi a jak nie to trzeba czekać do przerwy - wiecie "linia nie może się zatrzymać".

zainteresowany

witam mam pytanie czy dla pracowników waszej firmy są jakieś upusty w sprzedaży nowych aut.. -dziękuję za odpowiedz..

Adecco/Opel

Czesc Wam, w oplu pracuje od listopada 2014 jako operator wozka, od tamtego czasu adecco ciagle nas dymalo na wyplaty, nigdy sie nic nie zgadzalo, zawsze jak sie porownywalo paski z kumplami z adecco to roznice byly i to spore bo ok 50 zl miesiecznie....! 2 razy mi skasowali za obiady po 140 i 150 zl gdzie ja chodzilem gora po 10 x na miesiac ;) co do pracy to faktycznie dymalo sie ciezej od oplowcow i to sporo. oplowiec chodzil na przerwy kiedy chcial, palil co 5 minut i co chwile sie gdzies tracil a jak adeccowiec poszedl do wc na 5 min to zaraz byl problem bo linia stawala... ogolnie wszedzie sie z adeccowcow nabijal jest nawet takie powiedzenie "KOCHAJMY ADECCOWCOW BO TAK SZYBKO ODCHODZA" i stalo sie niedawno przyszedl do mnie GL i powiedzial, sorry ale mam dla ciebie zla nowine, od jutra juz tu nie pracujesz... tak mi podziekowali za rok zapierd****** w pracy i nie tylko mi bo wszystkich magazynierow z adecco przejmuje inna firma "sistema" na podobnych warunkach,tyle ze na innej fabryce na tuliupan parku "segro"... szkolenie wyglada tam tak ze przychodzi oplowiedz i w 5 min ci powie co nalezy do twoich zadan i czesc "radz sobie sam" Jeszcze nigdy w zyciu sie z takim BURDELEM nie spotkalem,nikt nas tam nie potrafi wyszkolic, ciagle na nas krzycza i sie smieja ze nic nie umiemy... ogolnie nie polecam bo tracicie tylko czas... Myslalem ze OPEL to firma swiatowego formatu dlatego tam poszedlem a to poprostu DNO... mialem przyjemnosc przez minute porozmawiac z dyrektorem i kierownikami magazynu. zostalem potraktowany jak czarnuch i wbity w ziemie... maja gdzies pracownikow z adecco. a co do adecco to omijajcie tych baranow jak tylko sie da. co tydzien sie przyjmuje ok 80-100 os a zwalnia po 150 ... olalem juz ta prace a z adecco dostaje ciagle smsy ze jezeli jestem zainteresowany praca w oplu to zebym dal znac........... NIGDY w ZYCIU ADECCO&OPEL

Opelek

Witam.Czytam sobie w/w wypowiedzi i postanowiłem dodać coś od siebie.(pewnie to usuną)Pracuję w fabryce Opla 10 lat.O pracy tam nie da się napisać w paru zdaniach bo to temat to morze,jak nie Ocean.Istnieje tam nie sprawiedliwy i nie ludzki podział pracowników na Oplowców i wykonujących ta samą pracę Na śmieciówkach czsowych Adecowców.Oplowcy:Wypłata płacona zawsze na czas,premia 2 razy do roku za bez l4 ok2 tys,dofinansowanie do podręczników,kolonii,bony(kasa)na święta grudniowe,dopłata w jadłodajni(mówią na to restaurcja))Święta na czerwono zawsze wolne od pracy.Dojazd od i do pl.Piastów free.Związki zawodowe 3(dzięki nim mamy czasami jakąś podwyżkęi kierownicy też).Dojazd na badania RTG free.Ubranie robocze z praniem free.Kryzys w od istnienia fabryki na rynku rodukcyjnym,kit za free,prorodzinna polityka (praca w soboty,niedziele,urlop we wrzesniu),parkowanie na zakazach ,lub polu(brak miejsc chyba ,że ktoś lubi parkować na końcu prawie w Łabędach) Pracownik Adeco 1,2,3 lub coś tam: Zarobek 1850 (zapierdol identyczny jak Oplowiec,który ma 3 tyś)Umowa na czas określony,(mają być dwie zmiany)premia do 500 zł na pół roku bez l4 jeżeli ma na tak długo umowę, wycieczka po fabryce free,szpan przy kumplach i rodzzinie free.Nabór do pracy trwa od stycznia tego roku do chwili obecnej hmmm przez tyle miesięcy mają problem z zatrudnieniem ludzi do pracy by mieć pełną obsadę produkcyjną,taka Renomowana firma..(w chwili obecnej ludzie pracują na zakładkę na każdej zmianie to zn po 12 godz) oczywićie do wybrania :)W sumie to polecam pracę w GM ale w niemczech bo produkują mniej a zarabiają 4 ray wiecej.

Normalnie nie wierzę w to co tu czytam,nie daję wiary,że ludzie są aż tak upośledzeni i już mnie nie dziwi fakt ,że mamy przez 8 lat partię rządzącą jaką mamy skoro, ludzie zapierdzielający za 1850 uważają ,że to całkiem wysoka stawka.(no chyba ,że się nie ma Honoru,godności i jaj i mieszka się na garnuszku u mamusi,która musi karmić pełnoletniego byka,co się boi usamodzielnić) Kurde ludzie, Oplowiec z paro letnim stażem zarabia ponad 3 tyś za robioną,tą samą robotę co adekowiec.Ja pierdziele głosujcie dalej na POPis albo w ogóle(to to samo)i pracujcie na śmieciówkach na parę miesięcy i za nędzne pieniądze,tyko po co potem się żalice na forum.

adecco eleminator

adecco? śmieć, przecież kobiety tam niby nic nigdy nie wiedzą, co do rekrutacji do opla to powiem wam tyle że jasne przyjmie was adecco do opla ALEŻ CHĘTNIE nie ma tu problemu, tylko nie zapominajcie że ludzie zostaną wyrzuceni jak tylko trzecia zmiana znowu zostanie wyłączona i będą dwie zmiany tylko, ci co łudzą się by przejść do opla to niech dalej się łudzą, tam może by ktoś dobrą pracownicą lub pracownikiem a to i tak nei ma znaczenia, tam ludzie z adecco są tylko na daną chwile, czyli na tak długo na ile uważać będzie syfiasty opel chyba że ktośma znajomości to owszem czemu nie standardowo te znajomości przecież wiele będą umiały pomóc, właśnie przez takie znajomości tacy idioci co są z opla dostają się na zarombiste stanowiska a sami nie mają pojęcia o niczym, a w ogóle to dlaczego opel zatrudnia nie wiem nawet po co, skoro potem powiedzą że adeccowiec jest nie opłacalny przecież, tam jest jedna wielka ściema, ludzie tempi jak but, jedynie ludzie z adecco byli wporządku, a te ich imbecyle to jak wiedzą że ta osoba to ktoś z adecco to nie chcą ciebie znać, odradzam pracować tam w oplu bo dosłownie tam ludzie to mają przerobione te małę mózgi już tak że pranie mózgu to delikatne słowo, oni patrzą się tylko na oplowców, adeccowiec tam nie ma za wiele do powiedzenia, i tak dobrze że adeccowcy się przeciwstawiają tym imbecylom, bo te ich zacofane myślenie od oplowców jest jak by komunistyczno nazistowskie podejście, a te obietnice i gadki że można dostać sięna umowe do opla, to niech sobie darują

hans

patrząc na wpisy o Waszej firmie to mam podejrzenia że również pracujecie na dziwnych zasadach nie wspomnę o wynagrodzeniu które jest nieproporcjonalne do światowego giganta w temacie motoryzacji.. pracuję w VW i można zauważyć tu wiele nieprawidłowości na stanowiskach a dotyczących nierówności płacowych dla nowo przyjętych oraz tych co już pracują tu parę dobrych lat..

Pozdrawiam

To jest zgodne z prawem. Jeśli w danej firmie jest dłuższy niż miesięczny okres rozliczeniowy, to może żonglować nadgodzinami w ramach tego okresu rozliczeniowego jak chce, może np. dawać wolne dni w miesiącu, w którym jest mniej pracy za nadgodziny wypracowane w miesiącu, w którym było więcej pracy. Pod warunkiem oczywiście, że wszystko rozliczy się w jednym okresie rozliczeniowym, np. właśnie 3miesięcznym.

Władek

Umowa o prace tymczasowa, ok 1850 zl na reke. Przyjmuja ludzi na chwile, na czas wdrozenia produkcji nowej astry. Umowa na pol roku i do widzenia. Umowa przez agencje pracy gdzie co moesiac trzeba latac z paskiem bo wyplaty sie nie zgadzaja. Brak mozliwosci dostania umowy pod opla

Inny pracownik

Firma twierdzi ze pieniadze za nadgodziny bedzie wyplacac na koniec okresow rozliczeniowych, czyli za nadgodziny przepracowane w lipcu zostana wyplacone w listopadzie, jeśli wogole zostana wyplacone bo maja zamiar dawac za to dni wolne do wybrania! Tak zle turaj chyba jeszcze nie bylo.

anioł

Czesc Mam pytanie i sądze że dostanę na nie szczerą odpowiedz.W zwiazku z tym ze wracam do swojego rodzinnego miasta na slask chcialabym wiedziec czy jest mozliwosć dostania pracy w Fiacie i jakie proponuja tam warunki finansowe, czy mozna sie starac o umowe o prace,ile przez tymczasowke sie pracuje. Doswiadczenie mam dośc spore. jak na kobietę.-.uprawnienia na wozki widlowe do 5 ton jako oww,pracownik produkcji VW poznan,lider logistyki. Bardzo mi zalezy na dokladnej informacji. Jezeli bylaby taka mozliwosc to prosilabym o numer tel do konkretnej i kompetentnej osoby ktora moze mi pomóc w udzielenu informacji. Bardzo dziekuję;)

kubix
@anioł

bo okres rozliczeniowy jest właśnie 4 miesięczny dlatego za nadgodziny będziesz miał wypłacone po tym okresie

Żenada, na wyplate czeka sie w adecco 3 miesiace!!! Dostaje sie tylko podstawe a pieniadze za przepracowane nadgodziny wyplacone beda z trzymiesiecznym opoznieniem!! To przeciesz zlodziejstwo! Ja nie mam czym zaplacic rachunkow a opelek pewnie inwestuje sobie MOJE pieniadze w jakies krotkoterminowe lokaty. Na umowie nie ma o tym mowy. Czy to jest zgodne z prawem?

niepisana regula

Jeśli Aśka P. będzie nadal w Cat Polska to przetargu nie wygracie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.