Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

trelek

Jak u was z zarobkami w oplu? Chodzi mi na rękę z premiami ale bez nadgodzin. Ponoć miało się coś poprawić.

nieprzyjety

Witam,mam nietypowe pytanie.Czy wsród was, nowoprzyjetych na III zmiane, są osoby w wieku 35+? Mam wrażenie, że w agencji zostałem delikatnie spławiony ze wzgledu na wiek (40l)

Adaś
@nieprzyjety

Pracują takie osoby, głównie SC i MH.

?

a jaki to dział ?

gosc

Witam...Czy ktos orientuje sie dlaczego od tyg kilka osob z Adecco nie moze pracowac w Oplu i maja czekac na tel...Czy ktos juz tak mial jak tak to czemu kazaliwam czekac i jak dlugo czekaliscie...

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Teraz mam nocki a od pn będę miał popołudniówki.

Hej, mieszkam w Bytom Stroszek i szukam kogoś na dojazdy. Dysponuje także własnym samochodem. Teraz w tym tygodniu mam na nockę. Tel: (usunięte przez administratora)

SYSOL
@Marek

Hey jestem z Witoru i też kogoś szukam na dojazdy . jak jesteś zmianą niebieskich (ten tydz. na rano) daj znać 664-201-485

Kamil

Witam. Pracuje w oplu od 5 stycznia 2015r. Jestem z BYTOMIA. Szukam drugiej osoby z tego rejonu zeby jezdzic razem wiadomo koszty dojazdu. Posiadam auto takze nie ma problemu. W tym tygodniu mam na druga zmiane 14-22. Od 19 jak wejdzie 3 zmiana tez 14-22. Info pod tel. 517-556-493

Mody

A czy ktos bez szkoly zadodowej byl przyjmowane? Z gory dzeki zainfo

pytajacy

czesć,mam pytanie do osob ktore pracuja juz jakis czas w oplu,czy jest szansa na zmiane dzialu,ewentualnie teamu,poniewaz tam gdzie trafilismy jest mega ciezko i jak na poczatek odechciwa sie tam pracowac???co robią z ludzmi ktorzy nie do konca sie wyrabiaja w czasie,poniewaz jest tam za duzo operacji jak na jedna osobe??

Zabrzanka
@pytajacy

Moj kumpel byl na sekwencjach czy jakoś tak. Wiem, ze gdzies wozkami bral czesci i rozwozil. Narzekal, ze ciezka praca, ze powinni dac jeszcze jednego pracownika, ale ignorowali to. Po czym sam zrezygnowal po przepracowaniu miesiaca. Zapytaj się, bo u mnie byla sytuacja, ze ktos sobie nie dal rady i przniesli go do innego dzialu.

pawel83

Witam, mam wolne miejsca w aucie na zmiana czerwona okolice Boronowa, Koszęcina, Tworóg chętne osoby proszę o kontakt.

abc

Dopiero podjęłam pracę w oplu. Jest bardzo ciężko, czasami wyć się chce. Tempo spore jak dla nowych osób i sporo siniaków. Ale myślę, że się przyzwyczaję. Jestem pozytywnie zaskoczona tym, że jak zaczynasz pracę, to dopóki dokładnie nie opanujesz stanowiska, czuwa nad tobą doświadczony operator. Duży plus w porównaniu do poprzednich firm, w których jak się przyjmowałam, to postawili mnie na stanowisku i najzwyczajniej w świecie olali.

Mody

a czy jest szansa na zatrudnienie po szkole gimnazjalnej ale z 3 letnim doświadczeniem na produkcji jak i posiadanie kurs na wózki widłowe Pozdrawiam

KyJo

Składając papiery do Adecco, oni sami nie wiedzą na jakie stanowisko trafisz. Ja składałem aplikację na magazyniera z obsługą wózka widłowego i suwnicy i wylądowałem na sekwencjach, a na wózku żadnej pracy nie wykonuję, akurat to co teraz robię nie jest takie złe i nie narzekam. Ale niektóre osoby mogą mocno się rozczarować, bo starając się o dane stanowisko wylądowuje się całkiem gdzie indziej i całkiem co innego się robi. Na pewno jest lżej niż w Tenneco.

rekrut

A czy ktos sie orientuje jak wyglada test po 2-dniowym szkoleniu?

YaroKomar

Jedyną opcją co widzę aby przejść pod opla to poprzez rekrutacje wew na inne stanowisko np. koordynator czegoś, ale po pierwsze to trzeba tam pracowac poprze adecco min 3 miesioce a po drugie na takie stanowiska wymagane jest wykształcenie wyższe plus znajomoac ang, Excela itp.

marian

raczej marne szanse... addeco mówi o max 18 miesiącach pracy u nich, potem pewnie zlikwidują 3cia zmianę i bye bye

gosc_opel

Witam, Proszę mi powiedzieć czy pracując przez Adecco jest jakaś możliwość przejścia na umowe opla?

gość2

czyli podsumowując (usunięte przez administratora) heh zastanawiam sie czy starac sie do opla o przyjecie. co czlowiek to inna opinia ale to norma.

Zabrzanka
@gość2

Nie przekonasz się, dopóki nie sprobujesz. Co Ci szkodzi? Pozdrawiam Zyczego wszystkiego najlepszego w Nowym roku, zdrowia i duzo "many many $" :)

gość2
@Zabrzanka

no niby tak tylko mam jeden zasadniczy problem, gdyż pracuje gdzieś indziej zarobki podobne z jedna zasadnicza roznica, że skladki leca od najnizeszej krajowej a reszta do reki. no i jest duzo blizej niz do opla.

body

ja również pracuje przez adecco obecnie na panelach i jak na razie nie narzekam marian ciesz się że na montaż nie trafiłeś

marian

No więc właśnie Opel a w sumie adecco daje umowy do początku sierpnia.... potem bezpłatna wakacyjna przerwa... Już nie mówiąc o samej pracy. Ja pracuje na dziale karoserii, obsługa ciężkich i niewygodnych zgrzewarek... do tego to tempo które jest coraz szybsze

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.