Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Pracownik VW POZNAN

Chcialem porownac prace ale wydaje mi się że pracuje w niebie a wy w piekle...18 miesięcy pracuje w vw. Mam 3tys na rękę i żadnego wyścigu normalni po malu się u nas robi..macie słabe związki zawodowe że do tego doszło Pozdrawiam

byly pracownik vw
@Pracownik VW POZNAN

to bądź szczęśliwy bo ja dopiero po 10 latach zacząłem zarabiać 3000 z konkretnymi uprawnieniami no chyba że ty jesteś dobrym dupowłazem

toyotowiec z wałbrzycha
@Pracownik VW POZNAN

jednak kokosów w oplu nie ma tak jak w TMMP Walbrzych-pracownik produkcyjny z 10letnim stażem(produkcja silników)zarabia 2100zł netto.a przez agenturę ok.1600zł-a chętnych do pracy brak-hehehe

DxR

piszecie ze to (usunięte przez administratora) ?? wpadnijcie do zakladow przetworstwa mięsnego to pogadamy... macie jakies namiary gdzie mozna skladac CV do opla??

homer

Pracowałem przez 12,5 roku w tym chorym zakładzie zwolniłem sie i pracuje na kopalni i teraz wiem że żyje robie z normalnymi ludzmi a nie z takimi [usunięte przez moderatora] kierownictwo w oplu to zero

Pracownik opla

2500 na rękę.Panowie opel to firma kogucik tu nie ma konkretnych zarobków a jak się pisze prawdę to nikt nie wierzy.

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ulll

ile zarobi tam facet po około 7 latach pracy w samym oplu netto??????????

a

inżynierów tylko po przez staż przyjmują ?

gal anonim

a ile zarobi nowo przyjety przez agencje

vbnjk

1600 zł zarobi monter???? chyba 2600zł. hmmm bez firmy pośredniej ile zarobi tam facet ?

e

Mam do Ciebie pytanie jakie badania przechodzi sie przy przyjęciu do pracy głównie zaeży mi na tym czy badanie słuchu też jest a jeśli jest to jaka ilość decybeli jest dopuszczalna

qqq

przez agencje dostaniesz 1550zl premia 2 razy w roku za obecnosc ok 140zł a pozatym narobisz sie jak dziki osioł i trzeba uwazac na karierowiczy[usunięte przez moderatora]

OPLOWIEC

no i premia dwa razy do roku, wysokość w zależności od oceny półrocznej. od 1300 do 3500. są także wypłacane nagrody za pomysły "kaizeny" mamy także kartę city którą dodatkowo pracodawca zasila z funduszu socjal. co roku odpowiednią kwotą. nawet do 1100. Związków też jest kilka i widać że starają się CHOĆ MOGŁO BY BYĆ ZAWSZE LEPIEJ :)

OPLOWIEC

2700 z Hakiem ale po 10 latach.

mietek78

jakie tam są zarobki? np faceci co montują auta?podobno około 2600zł.

emi

jaka strata czasu i zdrowia jak ci by sie chcialo robic to bys robil co za ciezko

jop

jak jest u was ze zwiazkami czy walcza o pracownikow prosze o szczera odpowiedz dziekuje

EkO New

sami splajtujecie .! Powiem jedno jesteście [usunięte przez moderatora]

anonim - 2009-06-05 15:57:34 Nie plajtnie ! ALE warto wiedzieć ze praca w OPLU( gliwice) to strata czasu i zdrowia. Jak napisze wulgarnie admin bedzie musial skasowac wiec moze inaczej: [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.