Opinie o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. w Tychy

Wiosna to ty

Hmmmm wydaje mi się ze jak ktoś leczy się u psychiatry i bierze leki na depresje z powodu pracy i ma stresa przed pójściem do pracy bo co znów będzie , czego będzie się czepiać itp to jest to chore ze takich ludzi wybiera się na liderów :/ skoro jest problem to trzeba go rozwiązać a nie zamiatać pod dywan i mówić pracownikom zeby znaleźli sami rozwiązanie bo to jest kpina może ktoś wyżej się zainteresuje problemem

Wiosna

Jakiś czas temu została przeniesiona dziewczyna z LAM. Czy sprawa ujrzała światło dzienne? Czy była zamieciona pod dywan? Aż wrało po hali że to z powodu Pani K. Jak traktuje pracownika.

LAM

Nie tylko problem jest na jednej z zmian z LAM ;) problemy pracowników którzy są gnębieni i wyśmiewani przez liderkę Panią K . Zamiata się pod dywan . Pracownicy maja nerwice i depresje może w końcu ktoś się tym zajmie tym bardziej ze problem był zgadzamy do majstra . Skoro 3 -4 pracownice maja problem z liderka to może liderka jest na nie odpowiednim stanowisku ?

Grazia
@LAM

Jeśli było to zgłoszone do majstra jego obowiązkiem jest poinformowanie swojego przełożonego. Majster musi cos z tym zrobić, nie może być tak, że liderzy są nietykali. Jeśli to już 3-4 osoba to jest duży problem a przecież pracuje tam ich garstka to jest jak widać problem z Liderka której brak empatii, doświadczenia bycia na stanowisku lider żeby doprowadzić do takiej sytuacji iż pracownik (usunięte przez administratora)

Tytt

Premia produkcyjna 250zl chyba nie zachęci ludzi do pracy

Bgffg
@Tytt

Porażka.Nie znam.innego zakladu żeby produkcyjna wynosiła tylko 250 złotych BRUTTO.A wypłaty tak poprzycinane choćby żadnych podwyżek nie było. A w sklepach coraz drożej. Tragedia

Czesław
@Bgffg

Czy premia o której wspominasz zależy od wyników w pracy? Ciekawi mnie jak wyglądają dodatki za pracę weekendy lub nadgodziny.

Hdhdh
@Czesław

Weekendy sa raz na dyski rok.raczej pracuję się od pon do pt.za wykonywaną pracę (ciężkie dźwignie,itp)marne pieniądze

Operator Maszyn

Tychy

Żadnych

Xy,

Cóż zachowanie poniżej krytyki. Rozumiem ,że człowiek z biura nie może wyjść do tak zwykłych pracowników jak my i to z tak fajną inicjatywą. Musi być poważnie ,nie może być uśmiechu na hali przecież to wielka, poważna firma..Dobrze ,że mimo braku Wigilii , pikniku są pieniadze na nowe stanowiska kierownicze dla tych Wielkich Poważnych Panow...Cóż jak widać wyższe stanowisko nie zawsze idzie w parze z klasą.Mikołaju dziękujemy za traktowanie z szacunkiem nas jakze zwyklych pracowników.

On
@Xy,

Hej. Pisałeś o nowych stanowiskach kierowniczych. Tzn? Znowu kogoś przyjęli?

Eldorado

Hej. Chciałbym się zapytać jak kadra kierownicza u Was w firmie? Jakieś spoko kolesie czy nadęte bufony?

No name

Czepianie się o szary papier toaletowy...? Oklejone szyby w biurach..? Człowieku zmień robotę bo się męczysz albo marnujesz na tym stanowisku! Ręce opadają.

WO

Co to za dzieciaki piszą bo inaczej nie można tego nazwać. Szary papier przeszkadza ? Napiszcie podanie do kierownicta o papier z motylkami. Podwyżki są na początku roku a wy już narzekacie jakie będą . Co bedzie dalej ? Krzesła na jadalni twarde ? Zmieńcie pracę na budowę , super przenośne WC i niebo nad głową . Zawsze wszystko na Nie , dziś pracy jest pod dostatkiem . Nie ta to inna z papierem toaletowym z motylkami.

Ehhh
@WO

Na budowie przynajmniej dobrze płacą,może i nie ma papieru z motylkami ale myślę że jest podobnie majster patrzy reszta zap....????

Bb

Ciekawostka firmy nie stać na Wigilie w toaletach szary papier, łaskawie przyznali premie kwartalną a pieniądze na oklejenie szyb z biur sa..Brawo. Podwyżki pewnie jak zwykle 50-100zl no chyba , że ktoś jest pupilem majstra bo w tej firmie nie chodzi o prace i umiejętności!

Zz
@Bb

O tak.o umiejętnosci nie chodzi na pewno.możesz umieć wszystko ale.nie masz pochytane i masz się cieszyć z 50 złotych. Żenujące.Ludzie wykształceni na stanowiskach w ogóle nie sa doceniane.Ale jak ktoś ma chodu to i z jednym czy dwoma stanowiskami ma grube podwyżki.A czemu??Bo umie się ustawić

No name

Praca jak każda inna, nie ma co narzekać. Każdy by chciał godziwie zarabiać, każdy by chciał mieć lżej... nie da się. W innych zakładach jest lepiej lub gorzej?... może. Wylew hejtu sfrustrowanych pracowników nic nie zmieni. Może trzeba zgłaszać nieprawidłowości, a nie wylewać swoje żale na tym forum. Ktoś pewnie napisze że to nie ma sensu ..MA. Powodzenia w konstruktywnych działaniach.

Ooooo
@No name

Noo to na pewno komentarz nie pracowników tylko kogoś wyżej :)

Zz
@No name

A jak ktos sie odezwie zwróci uwage poprosi żeby coś zmienić czy żeby było jakoś po równo to wtwdy okazuje się że jest niewygodnym pracownikiem i do zwolnienia.Po co to pisanie by zgłaszać jak cos jest nie w porządku.Pracownik który się udziela i zgłasza jest dla.was niewygodny pracownikiem.Chcecie żeby robić, cicho siedzieć i nic nie mówić

Xyz

A ja myślę, na cholere narzekacie non stop przecież jest tyle firm wokół, którzy tak dbają rzekomo o pracowników, wystarczy złożyć wypowiedzenie i sobie pójść pracować gdzieś indziej :) Narzekaniem nic nie zmienicie.

Mikołaj ho ho

Ha ha ha wstyd jeden normalny człowiek który ma jeszcze ludzkie odruchy i pan kierownik magazynu tak go zgnoil bo dał plepsowi lizaka pleps tak to wlasnie my bo tak nas właśnie traktują masakra

Mikołaj
@Mikołaj ho ho

I tu się trochę pomyliłeś bo to nie kierownik magazynu a szef logistyki zwrócił uwagę.

gosc

pracowałem tam 1,5 roku nigdy więcej tam jest mega mobbing a liderzy to kolesie którzy są porostu debilami

Dominika
@gosc

Postawiłeś wobec tego pracodawcy bardzo poważny zarzut. Jak wiadomo - mobbing to zachowanie polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Jeśli w Bos Automotive Products faktycznie ma on miejsce, to wypadałoby to gdzieś zgłosić. Miałeś to w planach?

Jimi
@Dominika

Gdzie to zgłosić moze do Pipu, który za każdym razem zapowiada swoją wizytę, żeby zdążyli ukryć wszelkie nieprawidłowości?

Łysy Georg

Szkodaa gadać co sie wyrabia w tym zakladzie.. zeby wigili nie zrobic naprawde żenujące to..

Lolo
@Łysy Georg

Premie uwalają na każdym kroku, płace raczej marne, na Święta 300zł Ci dają a Ty nad Wigilią płaczesz?? ????????Poskładajcie się jak to ktoś wymyślil i sami zróbcie haha!! Nie wypowiadam się na temat niektórych geniuszy którzy tam pracują.

Jimi
@Lolo

300 zł premi ale muszą odtracic skladki więc 250 :) żeby sie komus w głowie nie poprzewracało

Wszystko kiedyś się to skończy

To że nie ma Wigilii- TO WSTYD w zakładzie to oszczędność 3-5 tys zł /300 os, To że ktoś tak zdecydował.. Może jest nie wierzący i nie toleruje takiej tradycji?? Może miał słabszy dzień??Może szukał oszczędności?? A może nie zasługujemy bądźmy tolerancyjni. To że nie ma Wigilii to nie znaczy że jesteśmy nikim..I nie dajmy się zmanipulować i walczmy o swoje, mamy swoich przedstawicieli dlaczego więc nie negocjują naszej kwartalnej, którą wypłacili nam w części a reszta miała być wypłacona w późniejszym terminie czemu o to nie walczymy??

Śmiech na sali
@Wszystko kiedyś się to skończy

Mamy przedstawicieli ? (usunięte przez administratora) co oni mogą uścisnąć tylko dłoń dyrektora ha ha

I po świętach :)

Na tyle stać nasze kierownictwo ...... żal żal

Lili
@I po świętach :)

No co TY!!! Stać ich na więcej! Poczekajmy,zaraz powiedzą,że znowu nie ma na premię.(może kosztem wigilii wypłaca zaległą,która obiecali ha,ha)Jak myślicie za czyje pieniądze jest kupowana kawka do expresu,słodkości hmmm.....Ostatnio zakupili nowe monitory,wymyślają jakieś ulepszenia,które kosztują,a tak naprawdę tylko utrudniają pracę.No cóż ,to znowu ma wyglądać,a nie być praktyczne.Czy rada pracownicza ma wgląd w na co idą pieniądze z funduszu pracowniczego?Ahhhh,gdyby były związki,(●´⌓`●)

Gosc

Robią z nas (usunięte przez administratora) Produkcja odwala całą robotę a odplaca się ludzia na każdym kroku! Jak nie zorganizowanym piknikiem to ucinaniem premi to teraz wigilia !

Zbiórka na wigilie

Zbieramy na wigilie pomożecie ?

Barszczyk z uszkami
@Zbiórka na wigilie

Może zrobimy zbitkę dla biura zeby mogli pojechać w góry przecież oni tacy zapracowani i zmęczeni niech sobie biedaki odpoczną , zabawia co wy ba tooo

Nikt
@Zbiórka na wigilie

Pomożemy

Nikt
@Nikt

Po co nam wigilia trzeba zrobić zbiórkę niech się biura bawią pomóżcie

Krwawa Mery

Uwaga! Drodzy koledzy i koleżanki Nie martwcie się, że ryby nie będzie. Centrala donosi, iż na inwenturze będzie pajda chleba ze smalcem-tyle, że chleb we własnym zakresie. PS. Gdzie jest nasza ryba!!!!???

Pani nikt
@Krwawa Mery

A biura pewnie będą miały wigilię zaczynają nas cyckac na każdym kroku wstyd że w ogóle z czymś takim wyskoczyło.

Kleks
@Krwawa Mery

@krwawamery zabierają wszystko, ciekawe gdzie nasze pieniądze z funduszu pracowniczego i ciekawe skąd biura maja na swoje "awanse"

$$$

A faceci mają zdrowe podejście czyli wy...ebane bo nie dali się od samego początku tylko my głupie zapierniczamy aż się pot po (usunięte przez administratora) leje

Zostaw merytoryczną opinię o Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Cielmicka 61
    43-100 Tychy

Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.