Opinie o Job Impulse Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Job Impulse Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Job Impulse Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska w Poznań

Firma stosujaca nieuczciwe praktyki , jesli nie chca komuś zapłacić za zlecenie to przepisują na inwentaryzację na którą się nie zapisałeś i jak nie pojedziesz bo to np . magazyn wlepiaja kare umowna . Każdemu odradzam prace w tej firmie radze zastanowic sie 100 razy zanim ktoś się tam zapisze . Odbieraja ludziom ciężko zarobione pieniądze swoimi karami umownymi za byle co albo za cos czego nie zrobiles jak w moim przypadku . Powtarzam nieuczciwa firma wykorzystujaca pracownikow nie placaca za zlecenia D N O.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie za 1 przepracowaną inwentaryzację, która trwała 4 godziny otrzymano wynagrodzenie przelewem na konto bankowe w kwocie 52 zł 54 gr. Inwentaryzacja wyjazdowa, bez dodatkowej premii za dojazd. Dojazd do miejscowości, w której odbywała się inwentaryzacja trwał godzinę. Osoba powyżej 26r.ż., niezatrudniona u innego pracodawcy. Stawka godzinowa, za ktorą obliczone zostało ww. wynagrodzenie, to 17 zł brutto. Autokar podstawiony na miejsce zbiórki opóźniony był 25 min. Czas pracy 4 godziny, został naliczony od momentu włączenia skanera do momentu oddania skanera kierownikowi inwentaryzacji zaraz po zakończonej pracy, którą kierownik inwentaryzacji sygnalizuje pracownikom inwentaryzacji. Oddajac skaner kierownikowi inwentaryzacji, ten dokonuje wylogowania z systemu naszej osoby, czyli następuje wylogowanie naszego numeru id, który przypisany jest indywidualnie do imienia i nazwiska pracownika inwentaryzacji (id: numer - identyfikator, który trzeba mieć przy sobie, by okazać kierownikowi inwentaryzacji w momencie zalogowania/ wylogowania, na poczatku i na koniec pracy, wcześniej należy go samodzielnie wydrukować ze strony strefajob.pl).

Saqq

Porażka, pojechałam na zlecenie, odwołane bo nie mają wystarczającej ilości skanerów i połowa ludzi nie pracowała. Bardzo niepoważne traktowanie pracowników, nie polecam, nie traćcie ludzie czasu I nerwów.

kjl
@Saqq

gdzie to było jaki sklep i miejsce?

@Saqq

Dziś miałam to samo, na szczęście dojechałam swoim samochodem, więc nie byłam zależna

Jerzy
@Desti

Często mają miejsce takie sytuacje, że przyjeżdżając na miejsce, okazuje się, że na dzisiaj brakuje pracy? Dziwi mnie to, że pracodawca nie dał wcześniej znać pracownikom, aby danego dnia nie stawiali się do pracy.

@Jerzy

Byłam pierwszy i ostatni raz. Nie mam pojęcia jak zwyczajowe są to praktyki.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
menel

witam z ciekawości podpytam - czym zajmuje się "Koordynator ds. inwentaryzacji" i jakie ma wynagrodzenie - stałe, godzinowe ?? Jakie są stawki ?

Desti

Cześć! A czy ktoś z Was miał sytuację, że docieracie na miejsce, a w trakcie rozdawania "rejonów" kierownik stwierdził, że jest za dużo ludzi a za mało skanerów, więc w związku z tym możemy iść do domu? Zgodnie z umową zleceniodawca ma obowiązek zapewnić zleceniobiorcy niezbędne środki do wykonania zlecenia. Z drugiej strony jest napisane, że zleceniodawca zastrzega sobie prawo do odwołania w dniu zlecenia. Z tym, że to już było w trakcie. Strasznie nie fair, bo poniosłam koszty dojazdu, straciłam również swój czas.

Firma która nie akceptuje L4. Uwazajcie bo jak zachorujecie to musicie szukać zastępstwa bo inaczej kara!!!! Ciekawe czy to według prawa....!!!???

Współpracują z tą firmą od ponad roku i nigdy nie miałam problemu jeżeli chodzi o pracę na inwentaryzacji. Panie w biurze są pomocne i jak raz nie zgadzało mi się wynagrodzeni od razu sprawę wyjaśniły. Z dodzwonieniem się do nich bywa różnie, ale jak nie odbierają, albo mają zajęte to piszę maila i dość szybko zawsze uzyskuje odpowiedź. Telefony do nich są pod każdym zleceniem, wiec jak mam wątpliwość to po prostu dzwonię i pytam, a nie wypisuję żale bez sensu. Na samej inwentaryzacji też nigdy nie miałam problemu. Jak idziesz do pracy to idziesz pracować, a nie na spotkanie towarzyskie. Atmosfera na zleceniach na śląsku jest spoko - jak robisz to co do Ciebie należy to nie masz powodów do narzekania. Jest mnóstwo zleceń do wyboru i spoko jest też to, że sama sobie wybieram kiedy i gdzie chcę iść czy też jechać. Ja na prawdę polecam, bo widzę że skargi i zażalenia są pewni od osób, które Bóg wie czego się spodziewały. Praca nie należy do mega ciężkich, ale na pewno nie każdy nadaję się do liczenia.

Qw

Nie polecam inwentaryzacji od tej firmy, zlecenie mialo odbyc sie w sklepie, po przyjezdzie okazalo sie ze jest to magazyn. Dostalem blokade konta za rzekomą niską jakosc pracy.. W rzeczywistosci liczylem towar z pracownikiem tego magazynu i wygladalo to tak, ze on podawal mi towar a ja tylko skanowalem.

Ktoś
@Qw

Napisz do konsultantek ze swojego rejonu i wyjaśnij sprawę. Które miasto?

magda

tydzien temu zapisalam sie na inwentaryzację i cisza... to chyba nie jest normalne.Nie chcę dzien przed dowiedziec sie ze idę lub nie.

Rzecznik Pracownika JobImpulse
@magda

Wszystko zależy od terminu, kiedy dana inwentaryzacja ma się odbyć. Zlecenia, na jakie się Pani zapisała może Pani zweryfikować na swoim koncie na stronie strefajob.pl. Ewentualnie, może się Pani skontaktować ze specjalistami zajmującymi się Pani regionem. Standardowo, po zapisie, otrzymuje Pani tylko przypomnienie dzień przed.

ej
@magda

ej Ty tak serio ? Przecież po zapisie na zlecenie od razu wiesz czy jesteś na liście rezerwowej czy podstawowej....

Zuzia

Firma na najgorszym poziomie, nikomu nie polecam, sami odwołują zlecenia i maja gdzieś jak ja zaniosłam zwolnienie od lekarza (miałam podejrzenie zapalenia wyrostka, wymiotowałam i miałam gorączkę, chodziłam od lekarza do lekarza) a państwo kaza mi płacić karę! Kompletnie niedorzeczne!

Bogdan
@Zuzia

Dlaczego musiałaś płacić karę mimo potwierdzonej choroby, próbowałaś jakoś wyjaśnić tę sprawę z firmą? Jestem ciekaw jak zakończy się ta sytuacja, napisz coś więcej na ten temat.

Rzecznik Pracodawcy StrefaJob
@Bogdan

(usunięte przez administratora)idź na jedno zlecenie do tej firmy i sam napisz komentarz. To się da połączyć z twoją pracą. Nie zarobisz, ale zdobędziesz doświadczenie... :) Ja mam złe doświadczenie, ale sprawdź;).

lukas

Według tej firmy Atrakcyjne wynagrodzenie (2460zł/brutto/miesięcznie) gdzie minimalna krajowa to 2250 ośmieszacie się tymi ogłoszeniami.

Wrocław

Myślę nad podjęciem zleceń we Wrocławiu. Mógłby się ktoś wypowiedzieć? Czy jest dużo zleceń, jak wygląda atmosfera pracy?

Marko

Umawiają się na telefon w sprawie pracy a potem nie dzwonią, niepoważne z ich strony zachowanie

@

Nie polecam tej agencji pracy.. Na trojmiejskim rynku pracy spokojnie znajdzie się praca w innej agencji..po części zgadzam się z opiniami poniżej.. Spotkałam się z brakiem empatii z strony osób obsługujących zgłoszenia i strony fb.. Słabe podejście do pracownika.. Umawa tak skonstuawana żeby dowalac kary.. I jak niej wpisujcie nawet zwolnienia lekarskie nie są usprawiedliwieniem.. Firma składa się z młodych ludzi, bez doświadczenia i dobrego podejścia do ludzi..

Czarny

Problem z ciągłością zleceń. Odwoływanie pracy po dziesięciu minutach od potwierdzenia zlecenia na kolejny dzień. Bardzo poważna agencja która robi chyba najlepsze pieniądze na ludziach zza wschodniej granicy. Nie polecam.

Barbara
@Czarny

Przejrzałam ostatnie komentarze na bieżącym wątku i muszę powiedzieć, że jestem bardzo nimi zaniepokojona. Wiele osób pisze bowiem o odwoływaniu pracy przez Job Impulse Polska zaraz po jej przyjęciu - jest to dosyć dziwne. A powiedz mi, jak agencja tłumaczy pracownikom takie działania? Bardzo mnie to intryguje.

A.
@Barbara

Strefa tłumaczy się zazwyczaj "zmniejszeniem zamówień klienta". Oni się tak tłumaczą od paru lat,ale powiem że jak twoją osobę intryguje częste odwoływanie zleceń,to natomiast mnie samego ciekawi jak długo będą robić z ludzi idiotów. Gdyby tak te umowy zlecenie były z trwałymi warunkami narzuconymi przez ustawodawce,to może by coś się zmieniło na lepsze,no a tak to masz np 15 wyjazdów w miesiącu,ale z ich pomocą pojedziesz na tylko np 8. lub nigdzie wogule nie pojedziesz.Mimo że to praca dla chętnych-dodatkowa,to już od dawna żyję w takim przekonaniu że ta praca to jedna wielka loteria... Dla mnie osobiście to jest jawna kpina z ludzi.

WW

Nie ma żadnych specjalistów (usunięte przez administratora)

Nigdy więcej

Ci ludzie są nienormalni, wystawiają oferty pracy na ich stronie, na Facebooku, niekiedy na olx a dzień przed wyjazdem sms, że odwołują. To nie jest jednorazowa sytuacja, w dodatku te niewolnicze stawki.. Kto to widział, żeby jechać w jedną stronę 3 godziny, żeby 70zł zarobić za nockę. Premia brutto 20zł? Gdybym usłyszał takie coś jeszcze rok temu pomyślałbym, że ktoś sobie jaja robi. Te 70zł powinniście płacić za siedzenie w śmierdzącym busie przez 6 godzin podczas całego wyjazdu.

Kama

nie uważacie , że w dzisiejszych czasach oferowanie komuś za prace w nocy, gdzie jest mało godzin 16 zł brutto to lekkie przegięcie bo np w randstand płacą 18 zł brutto za inwentaryzację dzienne i 22 zł brutto za nocne, a i dopisują 1-2 h i w innych firmach też płacą albo dopisują godziny...

Nie

Rozmowa rekrutacyjna do jednego z łódzkich oddziałów to jakaś kpina. Były obecne na niej dwie panie które nie zadały ani jednego kompetentnego pytania sprawdzającego jakikolwiek poziom wiedzy wiec wystarczy się zgodzić na zarabianie minimalki i masz prace. Nie dziękuje

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 11 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Impulse Polska?

Kandydaci do pracy w Job Impulse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Impulse Polska