Opinie o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

bear007

jaro - 2013-08-21 12:28:13 bear007 2000 złotych netto za staż to jest moim zdaniem dużo ponieważ normalnie to się dostaje na stażu jakieś groszemoże ale pytamy jak jest na konkretnych stanowiskach.

bear007

anonim - 2008-11-07 11:36:21 dobra firma ludzie fatalniZawsze myślałem, że FIRMA to LUDZIE, a nie budynki...

bear007

kokokoko - 2013-06-06 11:45:03 Firma fajna, jak liczysz na jakieś mega zarobki to sobie daj spokój. Z tego co pamiętam to pierwsza umowa 3 miesiące, potem na rok i dopiero stała.Kwoty proszę, przybliżone oczywiście...

bear007

Zatrudniony tutaj jestem od niemal roku jako Stażysta (pomimo 5 letniego doświadczenia w innych firmach- ale to mój wybór) i zastanawiam się czy w ogóle warto zostawać po stażu bo jak mam dalej być zatrudniony przez pośrednika i dostać 2000netto co na to wskazuje to to będą żarty i kompletny brak poszanowania wykształconego, doświadczonego inżyniera.

Automatyk

Śmieszna rozmowa bez konkretów, z propozycją zastąpienia obecnie pracującego pracownika na stanowisku Automatyka, który de facto, jak wynikło z rozmowy, z automatykiem niewiele ma wspólnego, bardziej to logistyk, który zamawia części zamienne, ocenia usterki itp. Całą merytoryczną pracę wykonuje firma zewnętrzna. Zatrudnienie oczywiście przez jeszcze inną firmę zewnętrzną na stanowisku "Hutnik"!!!! - w formie stażu przez uwaga:12 miesięcy za 2800 zł brutto!!!! Szkoda czasu i zawracania sobie głowy takiem badziewiem. Wejść na stanowisko w Hucie AM można tylko, kiedy zwolni się etat po jakimś dziadku - kpina. A więc nie ma przyjęć jako takich tylko jechanie na wykorzystywaniu ludzi po studiach za g.... wartą pensyjkę równą minimalnej krajowe na tzw. okresie próbnym, który po pierwsze trwa przesadnie długo - wiemy dlaczego, po drugie nie wiadomo czym się zakończy.

ile chciałby Pan zarabiać? dlaczego akurat Automatyk? czy umie Pan spawać metodą MIG? CO Pan wcześniej robił - streszczenie informacji w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bear007

Widzę kolego, że nikt nie udzieli informacji nt. wysokości zarobków- nigdzie nie można znaleźć takich informacji- czy to jest celowe? Skoro tak chwalą to niech napiszą.

Argon
@bear007

2000 do ręki a roboty za 3000zł do ręki to za mało-nie polecam!!!

kokokoko

???

A może ktoś udzieliłby odpowiedzi jak jest z zarobkami i atmosferą w firmie? Stabilna praca czy raczej nie? Jakie są możliwości awansu itp. Z góry wielkie dzięki!!!

alaska

zgadzam się! zarządzanie kadrami z minionej epoki PRL

dobra firma ludzie fatalni

Zostaw merytoryczną opinię o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Kandydaci do pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.