Arcelor Mittal polska”

Bytom

Opinie o Arcelor Mittal polska”

Andrzej

Witam, jak wygląda praca w tej firmie oraz jakie są zarobki ?

Filozofff

Majkel
@Filozofff 15.06.2017 01:33
Praca pod ciągłą presją. Atmosfera okropna. Ciągle podnoszone oraz nierealne targety. Praca przez agencję pracy. Ciągłą rotacja...

Witam. Czy nikt więcej nie pracuje w tej firmie? Chodzi konkretnie o Bytom. Może ktoś coś powie o pracy w Arcelormittal ? Widziałem ostatnio ogłoszenia o pracę a tu tylko jedna niepochlebna opinia i 3 gwiazdki.

Zostaw opinię o Arcelor Mittal polska” - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcelor Mittal polska”