Opinie o Arcelor Mittal polska” w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Arcelor Mittal polska”, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arcelor Mittal polska” o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcelor Mittal polska” w Bytom

Filozofff

Praca pod ciągłą presją. Atmosfera okropna. Ciągle podnoszone oraz nierealne targety. Praca przez agencję pracy. Ciągłą rotacja.

Jack

Witam. Jak się tu pracuje na stanowisku Opoperator - pakowacz ?

dario Nowy wpis
@Jack

Ciężko.

Milano Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

A jak wyglada praca handlowca w Bytomiu?

Dawid Tobor

Praca bardzo przyjemna opłacalna atmosfera przyjemna jest naprawdę nice Polecam każdemu młodym i starszym

Sigma Nowy wpis
@Dawid Tobor

Jeżeli tak Ci było dobrze to czemu Cię dwa razy zwolnili?

Tłocznia Nowy wpis
 Rekomendacja

Duży hałas i wibracje oraz tony przeżuconego żelastwa swoimi rękami oraz praca przez agencje, to największy minusy Zarobki oscylują w granicach 3000-3200 brutto plus dodatki drobne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jogi

Firma jest dobrym miejscem do pracy pod warunkiem, że pracownikowi chce się pracować.

Filozofff

Majkel
@Filozofff

Witam. Czy nikt więcej nie pracuje w tej firmie? Chodzi konkretnie o Bytom. Może ktoś coś powie o pracy w Arcelormittal ? Widziałem ostatnio ogłoszenia o pracę a tu tylko jedna niepochlebna opinia i 3 gwiazdki.

Rekomendacja
@Majkel

Kolego robiłem już w kilku zakładach , lecz ten w Bytomiu jest najbardziej normalny , oczywiście jeżeli sam się przyczynisz do tego.

xyz

@pran czyli co, tylko jak się ma znajomości to można się dostać?

Kasia

@pran a ty byłeś na rozmowie ? I co, nie odezwali się, czy jak?

pran

Rekrutacje w tej firmie do części biurowej to fikcja, niby przeprowadzają rekrutacje bo idzie to wszystko przez centrale z Dąbrowy ale kierownicy działów czy dyrektor i tak przyklepuje tylko swoich a masa kandydatów nieświadomie traci czas na rekrutacje a oni się śmieją wam prosto w twarz.

Gutek

Dobra firma i dobry pracodawca więc wystarczą chęci i umiejętności, polecam pracę.

Saher

Jako kontrolerzy jakości będziecie mieli okazje podnosić ciężary polecam.. ????

Matowski

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słabe warunki dla młodych pracowników . W porównaniu do średniej płacy na podobnym stanowisku to zarobki nieatrakcyjne.Znaczna dysproporcja w zarobkach między (młodymi-starszymi hutnikami) , a praca taka sama a nawet cięższa.Ciągłe dokładanie obowiązków . Panuje ciężka atmosfera ,tzw beton . Starsi nie chcą zmian i każde "lżejsze" miejsce jest obstawione , brak rotacji na stanowiskach. Zachęcają rozwojem i wytyczoną ścieżką kariery a prawda jest zupełnie inna. Na plus ... cathering dowożony na hale ...pojemniki plastikowe , Minus .. na miejsce parkingowe trzeba czekać miesiącami ,

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Bytom i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Andrzej

Witam, jak wygląda praca w tej firmie oraz jakie są zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arcelor Mittal polska” - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arcelor Mittal polska”