Opinie o ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o w Olsztyn

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o?

Brry Nowy wpis

Hej, pracuję w innym oddziale. U nas bardzo podobnie, sprzęt mocno wysłużony, nagonka na szybkość załadunków, cięcie itp. Zabieranie premii za pomyłki , pseudo szkolenia z BHP. Teraz reorganizacja po audycie, podwyżek nie ma, podobno jeszcze zarząd nie miał czasu zająć się takimi głupotami. Jak u was? Dali jakieś podwyżki?

Joanna Nowy wpis

Skoro po 18 miesiącach pracując przez agencję można otrzymać umowę na stałe, to pracując normalnie zatrudnionym przez firmę, po jakim czasie można dostać taką umowę? ;-) Natomiast były tu poruszane też negatywne kwestie, takie jak na przykład zabieranie premii... Serio tak robią? Jeśli tak, to za co? Rozumiem jak za jakieś nieobecności... Ale czy za coś innego, że jest to tak podkreślane?

Daeiusz Nowy wpis

bardzo bym chciał podziękować za milą i przyjazną atmosera wszyscy pracownicy bili mili i usmiechnieci doradzali i nie stronili od zadawanych pytan a w szczegulnosci pan Andrzej brygadzista miło bedzie wracać do takiej firmy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

HULIGAN

po 18 msc pracy przez agencje.

lolo

Czy ktoś aplikował na staż w tej firmie i może się wypowiedziec na jego temat?

Barbara
@lolo

Też się podepnę :) Udało Ci się tam załapać? Jeśli tak to jakie dostałeś warunki stażu?

Jacobs

Płaca znikoma za ponoszone ryzyko , sprzęt odziedziczony po centrostalu więc pracujemy na maszynach z byłego związku radzieckiego , wymagania co do pracownika bardzo duże , za wszystko zabierają premie . Skład w Gdańsku w sezonie wiosenno- letnim przy obfitych opadach deszczu jest niemal cały zalany (Plac jak i Hala) Ogólnie nie ma co tracić czasu na prace w tej firmie. Firma Min-Max co oznacza Minimum wkładu Maximum zysku głownie oszczędność jest na pracownikach , wyłączane ogrzewanie w szatniach to tylko jeden z przykładów oszczędności na pracownikach . NIE POLECAM

@Jacobs

Możesz powiedzieć ile się tu konkretnie zarabia? Jakieś widełki chociaż podasz?

@Adam

Z premią jakieś 2800 netto , bez premii 2500 także wielki ....

@Jacobs

Jacobs - widze po treści że jesteś pracownikiem tej firmy, dlaczego się nie zwolnisz jak tak Ci zle?

@Zainteresowany

Już tam nie pracuje .

Gabriela
@Jacobs

To ostatecznie jak długo wytrzymałeś zanim odszedłeś?

Jak można wysłać CV do firmy ? Nie widze rekrutacji żadnej

Wonski

A ja polecam prace, można liczyć na regularne podwyżki, czuć, że doceniają ludzi słowami i premia. A i fajna atmosfera, nie wiesz to pomogą, pokaza. Zwolniłem się po 3 latach i wyjechać za granicę. GDANSK

@Wonski

Regularne podwyżki sa- ale jakie? W Gdańsku, Kielcach, Opolu, Koninie itp wszyscy zadowoleni bo Dąbrowy i Katowice robią na nich... Co do kasy to- nowy pracownik bez uprawnień i umiejętności ma więcej (nawet o 3-4 stówy) niż ktoś kto pracuje 2-3 lata i ma uprawnienia...

Rufix
@Bardzo zły

@bardzo zły - skad masz takie informacje ze Dombrowa i katowice robia na inne lokalizacje ? Ja pierwsze slysze ze nowi maja wiecej niz ci co robia 2-3 lata. Gdzie tak maja ?

@Rufix

To są wiadomości z "z pierwszej ręki". Bardziej pewnych mieć nie możesz

ktoś
@Wonski

to bardzo ciekawe , taki zadowolony i nie pracuje? wolisz tułaczke na saksach? wiem, za granicą lepsza kasa ale do czasu a tu miałeś 3 letni staż czyli praca stała, stałe dochody, no chyba, że to nie tak różowo jak piszesz.

B

Największym (usunięte przez administratora)koropracji jest to, że na szkoleniach mówi się: jestśmy jedną drużyną, jesteśmy wielką rodziną, razem możemy więcej. Karierę natomiast robią osoby które podlizują się szefom a wobec kolegów są niekożeżeńscy, stosują metodę : cicho cicho i pod siebie.

stalowy weteran

Witam jakie są zarobki na magazynach ?Czy jest to uwzględniane pod względem umiejętności i posiadanych uprawnień ? Pozdro

@stalowy weteran

Zarobki niskie a Twoje doświadczenie, umiejętności i kompetencje nie wpływają na zarobki- im więcej umiesz i możesz tym więcej robisz, odpowiedzialność rośnie a zarabiasz tyle samo co inni

kosa

Mają ludzi za idiotów. Robią rekrutacje grupowe na których nagle jesteście wy i kilkanaście innych osób na to samo stanowisko. Robią wyścigi szczurów już na samej rozmowie o pracę to jak tam musi być kiepsko w firmie?

Elżbieta
@kosa

To chyba jednak trochę przesadzone stwierdzenie. Wątpię, by w firmie ArcelorMittal Distribution - jak to ująłeś - mieli ludzi za "idiotów". Bardzo często firmy decydują się na tego typu rekrutacje - nie ma w tym nic dziwnego. Dobrze byłoby, jakbyś podał jeszcze więcej informacji o tej rekrutacji. A o jakim właściwie stanowisku mówimy?

@kosa

Może ktoś napisać na jakie stanowiska była/jest tego typu rekrutacja w Arcelor?

Waldi

Może trzeba spojrzeć na siebie , kto psuje atmosferę? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca!

Fred

Dramat, chora atmosfera, nie polecam. Dyrektor oddziału nie ma pojęcia o zarządzaniu pracownikami, których ma naprawdę super,nie szanuje ludzi, próbuje wszyskich skłócić...

asd
@Fred

O którym oddziale piszesz?

Fred
@asd

Normalny

Potwierdzam! Praca na uprawnieniach UDT, szybka utrata zdrowia, a pieniądze śmieszne!

asasasas
@Normalny

a gdzie pracujesz??? jaka lokalizacja?

Elżbieta
@Normalny

Zachęcam Ciebie, byś napisał więcej szczegółów w swojej wypowiedzi odnośnie warunków zatrudnienia. Użytkowników forum, głównie interesuje informacja, na jaką umowę można liczyć na początek pracy w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland i na jaki okres czasu?

Olcia pamiętaj, że królowa jest tylko jedna;)

Olcia

Widzę, że niezły bałagan się tam zaczyna robić.......

Zostaw merytoryczną opinię o ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o - Olsztyn

• Jak się pracuje w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o?

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o