ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.

qwa

Masakra, obiecują że dadzą znać po rozmowie kwalifikacyjnej, pytałam się parę razy o rezultat i o powód odrzucenia i cisza...fest profesjonalne podejście, że tak zażartuję

enemy

najlepiej jest w hiszpańskim zespole :):):):)

MA
@enemy 03.11.2016, 20:58
najlepiej jest w hiszpańskim zespole :):):):)

czemu ?

3e4r
użytkownik zarejestrowany

ja tam widze ze firma poszukuja pracwonika na stanowisko starszego specjalsity do spraw ksiegowosci w Dąbrowie Górniczej tylko ze tu wymagaja jezyka angielskiego

awatar50@interia.pl

tak nema nadgodzin tylko cagle straszenie wcm se tylko liczy komuna to byl pikus

apap

Pisałam już pod innym wątkiem ale dodam i tutaj: nadgodziny tylko w zamknięcie, kiedyś były płatne teraz do odebrania i nie trzeba o to specjalnie prosić. Ilość pracy w normie, zależy od zespołu ale są tacy co się nudzą. Czas pracy elastyczny, nie ma obowiązkowej przerwy na lunch. Wynagrodzenie i benefity konkurencyjne w stosunku do innych SSC. [usunięte przez admina]

lllol

[usunięte przez admina] to standard, nadgodziny niby do wybrania ale zawsze trzeba sie o nie prosić, [usunięte przez admina]to standard

Zostaw opinię o ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o. o.