Opinie o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

Anatol

Dużo pytań pozostaje bez odpowiedzi bo sporadycznie zostawiane są tu opinie. Mam nadzieję, że dobrze się wam i dlatego tak jest?

TadeoS

Mają aktualnie jakieś ogłoszenia na automatyka i elektryka. Warto się w to pchać? Jak warunki pracy? Ile zmian? Jaka płaca?

Niedźwiedź

Cześć? Wiecie coś odnośnie przedstawiciela handlowego? Jaka kasa, narzędzia pracy, przełożeni?

Ogórek

Interesuje mnie stanowisko Chemik Laborant, czy warto aplikować? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy?

Automatyk

Śmieszna rozmowa bez konkretów, z propozycją zastąpienia obecnie pracującego pracownika na stanowisku Automatyka, który de facto, jak wynikło z rozmowy, z automatykiem niewiele ma wspólnego, bardziej to logistyk, który zamawia części zamienne, ocenia usterki itp. Całą merytoryczną pracę wykonuje firma zewnętrzna. Zatrudnienie oczywiście przez jeszcze inną firmę zewnętrzną na stanowisku "Hutnik"!!!! - w formie stażu przez uwaga:12 miesięcy za 2800 zł brutto!!!! Szkoda czasu i zawracania sobie głowy takiem badziewiem. Wejść na stanowisko w Hucie AM można tylko, kiedy zwolni się etat po jakimś dziadku - kpina. A więc nie ma przyjęć jako takich tylko jechanie na wykorzystywaniu ludzi po studiach za g.... wartą pensyjkę równą minimalnej krajowe na tzw. okresie próbnym, który po pierwsze trwa przesadnie długo - wiemy dlaczego, po drugie nie wiadomo czym się zakończy.

ile chciałby Pan zarabiać? dlaczego akurat Automatyk? czy umie Pan spawać metodą MIG? CO Pan wcześniej robił - streszczenie informacji w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko Automatyka w hucie Arcellor Mittal Warszawa. Pierwsze wrażenie, "a kim Pan jest i po co Pan przyszedł" - nikt nie wiedział do kogo mnie skierować ani gdzie mimo, że podałem dane osoby kontaktowej. Finalnie zostałem wysłany na przechadzkę po całym placu huty gdzieś na koniec, w czeluści jakiegoś rozlatującego się budyneczku, który pamięta pewnie jeszcze czasy towarzysza Bieruta. Zauważyłem w między czasie, że AM chyba nie specjalnie inwestuje w infrastrukturę huty, jakby mieli ten bajzel zamykać za jakiś czas (sprzedali niedawno część swojego terenu pod budowę Galerii handlowej - właśnie powstaje), gdzieś w okolicach huty przebiegać też będzie nowy odcinek trasy S8 więc kto wie - może piecyk jest już na wygaszeniu...:) Wracając jednak do meritum i po krótce, rozmowa na łapu capu, korownik - gość około 35 lat może, niby kogoś potrzebuje do pracy, nie do końca kogoś doświadczonego (ja kończę właśnie studia z Automatyki i robotyki ale mam już z 15 lat doświadczenia na stanowiskach inżynierów, mechaników itp. na stanowisku automatyka nie posiadam) ale, uwaga, pada propozycja zastąpienia obecnie pracującego człowieka na jego stołku w jakiejś jednej z hal, niby doglądanie maszyn jednak bardziej logistyczne, ocena usterek, zatowarowanie części zamiennych - takie duperele a zero konkretnej wiedzy, bo całą robotę robi firma zewnętrzna. Nie byłaby to praca na etacie w Hucie AM tylko u zewnętrznego pośrednika i formalnie na stanowisku "Hutnik" hahhaha:) a i najlepsze, na początek staż i tutaj dobre - 12 miesięcy!!!:) za 2800 brutto max, brutto!!!!:)))). Rozumiem staż przez miesiąc, dwa, żeby poznać specyfikę stanowiska - skoro i tak nie naprawiają maszyn to czego tam się uczyć, przerzucania dokumentacji technicznej z półki na półkę??? I od razu gotowi zatrudniać, bez jakichkolwiek testów, drugiego etapu rozmowy itp. - nic w tym dziwnego skoro przez rok masz pracować za psie pieniądze a po roku dziękujemy panu albo, no niestety, jeszcze musi się Pan podciągnąć bo efekty są mierne, nie ten poziom specjalizacji, inaczej się umawialiśmy itp. gadki szmatki. Cwaniactwo, uśmiałem się i odwróciłem na pięcie...do (usunięte przez administratora) z taką firmą, moloch o światowym zasięgu ale lokalna komuna i dziady borowe raczej nie do ruszenia. Na stanowisko w hucie AM można wejść tylko kiedy zwolni się etat po jakimś dziadku, co poszedł na emeryturę. Jeszcze raz odradzam w ogóle wybierania się tam na rozmowę, dosłowna strata czasu i zawracanie (usunięte przez administratora)

K-1
@Paweł

nic się nie zmieniło, babka z HR nawet się nie pofatygowała żeby się spotkać i pokierować do dalej na rozmowę (totalne lekceważenie), tylko dziewczyna z recepcji powiedział: "niech pan pójdzie na ochronę a oni pana pokierują" w efekcie idziesz na sam koniec zakładu wątpiąc czy cię ochroniarz nie wpuścił w czasem w maliny, a jak trafiasz pod właściwy adres to ludzie nawet nie wiedzą w którym pokoju takowy pan X pracuje i dalej szukasz wiatru w polu. Jeśli takie jest podejście na wstępie to ja się dalej nie piszę.

Olo
@Paweł

Pracowałem w Hucie za Włocha jak było jeszcze 5 elektryków( teraz jest jeden ale z wydajnością tamtych 5 a w zasadzie 4 bo jeden zawsze był w remoncie) Robiłem na wsadzie i wtedy było ok i atmosfera i zarobki w miarę dzięki tej pracy bo była przed 1999 rokiem mam prawo do emerytury pomostowej. A teren gdzie jest wybudowana galeria Młociny jeszcze za Włocha został oddany miastu i innym osoba w prywatne ręce. Wraz ze szkołą szpitalem i działkami więc Mistral nic nie sprzedał.

Kierowca

Na załadunku od godziny.11do16 załadowali 3samochody po wiechaniu na halę nr3 ok godziny postoju panowie ok6osob w kontenerze (biurze) konsumują opowiadają anegdoty z życia. pozazdrościć "pracy".Porażka!!!!!!!

Zibi

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Jaka atmosfera i zarobki? Jakiś socjal macie?

gosciu

PRACOWALEM W RECONWECTOR HUTA WARSZAWA praca jak praca z tym ze hutnicy pracowali na 3 czy 4 maszynach za kazda mieli placone po 4zl za roboczogodzine a ja pracujac na 2 czy 3 stawke godzinowa nizsza od hutnikow nastepowaly zgrzyty no i sam zrezygnowalem nie polecam tych podwykonawcow zwiazki zawodowe chcieli mnei przejac do huty dyrekcja sie niezgodzila no wiec odszedlem

Jasiek

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Kuba

Czy tak bardzo lubicie oceniać pracę innych? Może trzeba spojrzeć na siebie??

byłypracownik

Katastrofalny dobór kadr do oddziałów handlowych . Ludzie z HR kierują się często opiniami lizusów i donosicieli ,a nie wynikami . Często błędy i brak wyników własnej pracy usprawiedliwiają cedują na inne osoby. Lizusostwo , wymyślanie na innych , fałszowanie wyników pracy słabych ( zaprzyjaźnionych ) kolesiów . Wchodzenie w tyłek było bardzo popularne za JD ale teraz podobno nie jest inaczej . Podobno HR pod IZ dalej jest oparty na pomówieniach i nieobiektywnych opiniach. Ogólnie chora korporacja gdzie premia uzależniona jest często do trzymania głęboko palca i akceptacji każdej głupoty. Ciągłe wszech obecne lizusostwo . Teksty typu : boss , szefunio , super plany, wspaniałe wizje itd - to kanon nieudaczników i dupowłazów . Ludzie z po za układu muszą uważać i ciężko pracować za innych .

Zenek

Może zamiast tak narzekać to spójrzcie na firmę, że to jest stabilny pracodawca. Potężny dający bezpieczeństwo.

Kriss

Witam. Czy ktoś może podzielić się wiedzą nt. firmy Arcelor Mittal Service Group w Dąbrowie Górniczej? Chdzi o to jaka jest atmosefera , zarobki, kadra kierownicza. Pozdr

jozin
@Kriss

bzdury piszesz z tym zostawaniem godzinę lub 0,5 godz. Nigdy takich rzeczy nie stosowali. Obecnie jest nagana lub wypowiedzenie umowy z paragrafem, ale jest też taka możliwość, że prosisz ochronę o sprawdzenie bo niepewnie się czujesz. Jak sam poprosisz o sprawdzenie to możesz wziąć urlop na żądanie iść do domu bez konsekwencji, ale jak zostaniesz złapany to tak jak powyżej. Teraz 100 % osób jest badanych zarówno wchodzący jak i na wyjściu z pracy.

kkkkk
@Kriss

masz w dabrowie pania danute g ma agencje we frankfurcie mainz wiec skontajtuj sie z nia ii robisz u frycow za inna kase 10e netto godzinka i 10godz diennie pon sobota wiec umiesz liczyc

Edyta

@K-1 ale w końcu ochrona Cie pokierowała i udało Ci się dotrzeć do firmy ArcelorMittal i do konkretnej osoby na rozmowę? Możesz opowiedzieć jak ten drugi etap rekrutacji wyglądał? Ciężko dostać się?

K-1
@Edyta

Rozmówca nie był przygotowany. Jakby przeczytał list motywacyjny to wiedziałby, że nie jestem osobą, której szuka, HR-y przesłały mu tylko CV. Strata czasu jednym słowem

Edyta

@. pisaniem, że mój komentarz jest żenujący nie pokazujesz prawdy jak się pracuje według Ciebie w firmie ArcelorMittal. Jeżeli nie zgadzasz się z wywiadem to przedstaw na to jasne argumenty, bo bez nich Twoje wypowiedzi nie są wiarygodne. @Paweł a w ogłoszeniu o pracę była mowa o tym, że to stanowisko jest stażem. Rozumiem, że jego długość Cie rozczarowała, ale chciałabym przyznać, że jak na staż to nie są małe pieniądze, bo niektóre firmy nie płacą pensji, a inne znacznie niższą.

SCANIA

Konsorcjum porażka! na każdym zakładzie robienie dobrego wrażenia a tak naprawde to Konsorcjum Cwaniaków i rodzinnych folwarków, czy tam w Katowicach udają niewidowych albo nie chcą widzieć co dzieje się na Warszawie jak P. Dyr. G... założył swój folwark. Wstawił swój transport, rodzinkie do biura firmę słupa, a pożądnych przewożników się pozbył ! - no i kto mu podskoczy jak wszyscy boją sie o prace a na układy G....nie ma rady! Jak najdalej od nich bo kiedyś ktoś przejży na oczy ale będzie po ptakach.

Gruby
@SCANIA

To każdy wie że Zbrojarnia Wxxxxxxx to Folwark d. G....i to na zakładzie wszyscy wiedzą ale amba bo wy.......! Tylko siedziba główna śpi cały czas !

Edyta

@. nie widzę nic żenującego w moim komentarzu. Wyciągam fakty jakie przeczytałam i upominam do przestrzegania regulaminu forum. I firma ArcelorMittal za nic mi nie płaci, bo nie jestem w żaden sposób z nią powiązana. Jestem moderatorem serwisu gowork.pl. Czy w takim razie wstępują te benefity i z nich korzystacie czy nie?

@Edyta

Droga Edytko czy artykuł z panią dyrektor ArcelorMittal został za darmo zamieszczony na waszym portalu ?? O jakich benefitach piszesz karcie hutnika tych 5 % premii do wypłaty po przepracowaniu 5 lat czy innych "benefitach" . ps. twoje wpisy są żenujące

Jacek

No dobra, trochę poczytałem o AMW Teraz moje pytanie. polepszyło się trochę czy nie? Teraz pracuje w jednej firmie 16 lat zarobki 3000+, czy warto zmieniać pracodawce i iść na 8 godz. do fabryki? Interesują mnie opinie pracowników Huty Warszawa

Mobing Mobing
@Jacek

,,Jebać, karać, nie wyróżniać . W wolnym czasie prześladować" Teraz tak jest w tej firmie.

kasia
@Mobing Mobing

w 100% sie zgadzam ! tak jest

Edyta

@Mobing Mobing po pierwsze muszę Cie upomnieć za słownictwo. Zapoznaj się z regulaminem, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś: https://www.gowork.pl/regulamin Twoja opinia jest dość krzywdząca dla ArcelorMittal, bo w wywiadzie dostępnym w zakładce wywiady czytamy, że pracownicy są doceniani, dostają różnego rodzaju benefity: od dofinansowania do studiów wyższych, po wyprawki szkolne dla swoich dzieci. Do tego każdy ma prawo do uzyskania Karty Hutnika. Wygląda to nieźle w porównaniu do Twojej opinii. To ktoś mi wytłumaczy jak w końcu pracuje się w tej firmie?

@Edyta

Droga Edytko wiem że ci płacą za moderację tego wątku, jesteś zapewne wybitną specjalistką w HR/PR lub w czymś innym, ale puknij się w główkę bo twój komentarz jest żenujący. W tej firmie pracownik jest tylko komórką w Excelu, liczy się tylko we wskaźnikach zestawieniach które dyrekcja uważa w danym momencie za istotne.

Edyta

@nick pracodawca w wywiadzie dla serwisu gowork.pl pisze o ścieżce rozwoju i szkoleniach (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,2589,wywiad-alina-bielecka). Czyli nie pokrywa się to z Twoją wypowiedzią? To jak w końcu to wygląda w ArcelorMittal? Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Kandydaci do pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.