Sambud Sp. z o. o.

Opinie o Sambud Sp. z o. o.

Benek

Na litość Boską, RODO Panowie, RODO!

@Benek

Nie żebym mnie to dotyczyło, ale żeby potem nie było, że nie ostrzegałem

@Benek

Potem dostanie wezwanie jeden z drugim i będzie zdziwko.

Barbi

Pracy brak.

Mi? Odnoszę inne wrażenie

Prawda

To dopiero wierzchołek góry lodowej za coś się trzeba było pobudować.

Eeee

We serio w tej firmie tacy jesteście, czy tylko na goworku Wam coś odwala?

koordynator
@Eeee

Ale jacy tacy? Sugerujesz że tu nienormalni ludzie pracują czy coś w tym stylu.

Wszyscy

heh
@koordynator

no może nie od razu nienormalni ale napewno sfrustrowani i totalnie niekulturalni. o takie stwierdzenie można się pokusić

Eeee
@koordynator

No ordynusy, co tu dużo mówić.

heh
@Eeee

tak, myślę że takiego słowa również można użyć, ale nie chciałem tak bezpośrednio

@heh

Jak widać inni użytkownicy nie mają problemu z bezpośredniością, więc wal śmiało, co się będziesz przejmował.

Miś

Jak u was dzięcioł zastępuje brygadzistę magazynu podczas jego nieobecności to sobie sami starsi magazynierzy teraz powinni odpowiedzieć na pytanie czy w firmie jest dobrze? Z maxstalu zwolnili a tu ktoś zostaje brygadzista. Śmiech na sali. Nigdy tu nie będzie dobrze z takimi elementami i taką jawną (usunięte przez administratora).

Haluś

Jednooki jaki papier podpisałeś??!!wszyscy wiedzą...

Firma Sambud Sp. z o. o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjno - magazynowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy to właśnie w Krakowie znajduje się główna siedziba firmy i wszystkie biura?

Sebek

Tak, Kraków, ul. Łowińskiego 9

@Sebek

i nie ma żadnych pododdziałów w innych miejscach czy coś takiego?

dydo

a co, strona firmy gryzie?

@dydo

pewnie nie gryzie, ale skoro tutaj jesteś to mogłeś odpowiedzieć po prostu tak jak na pierwsze pytanie

Nickname

Siedziba firmy jest jeszcze w Rzeszowie, Zamościu i Warszawie, także łącznie są cztery jak tez łatwo sobie policzyć

Nickname

Ale tak jak poprzednik mówił to wszystko jest na stronie ;)

@Nickname

dzięki, do tego czasu już też zdążyłem sobie znaleźć ale przynajmniej utrzymuje jakąś wiarę w ludzi że nie piszą tu tylko po to żeby rzucać jakieś złośliwe komentarze tylko ktoś chce pomóc

@Nickname

a czy pytanie o częstotliwość i możliwość pracy w biurze też jest bezzasadne? bo w sumie interesuje mnie ta kwestia

Keiro

o częstotliwość czego??? jest możliwośc pracy w biurze, ale jak to praca biurowa nie jest to tak częste jak inne stanowiska np fizyczne. Po prostu rotacja nie jest taka żeby te oferty było co chwile widać, co nie oznacza że nie ma jej nigdy . na staż tez zawsze ewentualnie można się próbować załapać

Anonymus

Good place

Krezus

Czy tutaj pracują sami frustraci, którym wszystko przeszkadza? Takie odnoszę wrażenie po wypowiedziach...

Ex
@Krezus

Tak, co mądrzejszy się zwolnił :)

Mex
@Ex

Zwolnił się lub go zwolnili bo miał głowę na karku w tej firmie nie masz prawa miec racji czy własnego rozumu masz robić i się nie odzywać, ktoś tu pisze to się zwolnij jak nie odpowiada! fajnie szkoda tylko że dyrektor jezdzi po konkurencji i blokuje przejście do innej firmy .już w S-2 zostali uczniowie(usunięte przez administratora)

były
@Ex

Tak, tak, potwierdzam !!! hahaha

Uważacie ze grafik jest dopasowany pod pracowników?

Brygadzista
@Marcin

Jak ci niepasuje grafik to się zwolnij

Ciemna Strona
@Brygadzista

A otóż że nie. To firma powinna zwalniać a nie odwrotnie. Dyrektor nie ma zaufania do kierowników z rodzin prezesów, którzy tak naprawdę najwięcej tu szkód robią. Ostatni dyrektor dobry miał plan żeby tych wszystkich szkodników zwolnić i żeby firma dostała rozwojowego tlenu, którego tu tak bardzo brakuje. To nie, bo rodzina Soprano postanowiła że pucz zrobi. Obecny dyrektor pewnie już zna zasady i nie da się tak łatwo zrobić w banbuko jak ostatni dyrektor.

Oświeceni
@Ciemna Strona

Jak to z tym tlenem w Krakowie niski stan zanieczyszczonego powietrza niby tlen jest a firma cofa się od jakiegoś czasu co ma do żeczy rodzina wziąć gościa od rozwoju firm a nie od zamykania .Jakby tego było mało to doswiadczeni pracownicy z rodziny nie tzw. Kierownicy widza to (usunięte przez administratora) i wodorosty warianta największy szkodnik właśnie niszczy resztki reputacji firmy budowanej latami razem z pasorzytem borejkowatym...

Nana

To się zwolnij

Prawny

Halo zamiast wszystkich pouczać to kup sobie bluzki rozmiar, S wyciągnij słomę z butów (usunięte przez administratora) i wpisuj ludzi do ton

@Prawny

I nie dzwon po ludziach w takim stanie menelu spod sklepu.

były
@Ciemna Strona

Człowieku czy Ty wiesz jaki plan miał dyrektorek poprzedni. Nie miał żadnego planu, oprócz utrzymania się na stołeczku i budowy swojego rozbuchanego do granic EGO, oraz leczenie kompleksów - kosztem innych. Zważ kto przez niego odszedł, a kogo zatrudnił. Odeszło z 15 gnębionych, dobrych osób (i to nie z rodziny), przyszło kilku ciaproków. A prawda jest taka, że żadna szanująca się firma nie pozwoliłaby takiemu osobnikowi, nawet 2 miesiące być na jakimkolwiek stanowisku !

Анатолій

Agregadt LP5 już nie nadaje się do niczego. Do muzeum można go tylko oddać. Tak że Panie Dyrektorze nawa nr.7 jest wolna.

Barbi
@Анатолій

LP5 jest super maszyna.

@Анатолій

Twoja pisownia też się do (usunięte przez administratora) nadaje

Archiwum X

Obecnie w tej firmie połowa pracownikow nic nie robi a druga połowa udaje że robi. I co najgorsze to nie ma żadnych zebrań z dyrektorem żeby chociaż jakieś info było. Nie wszyscy mamy predyspozycje do zawodu stróża i pilnowania tego majątku i nie wszystkich fascynuje taka praca żeby siedzieć. Jestem za tym żeby dyrektor operacyjny zrobił zebranie z wszystkimi pracownikami i powiedział tak po ludzku Co w trawie piszczy. I jak on to widzi. I czego mamy się spodziewać?

kolega
@Archiwum X

Turluś teraz powinien wyjść do ludzi i przemówić a nie udawać że agregad od kilku dni ściereczką czyści. Najlepszy rzeczoznawca kopertowy.

Persona
@Archiwum X

Już mnie namówiłes przyjmuje się do sambud 2 niby fizyczny s siedzi niby pracuje a udaje firma marzenie jeszcze posiłki i koperty jutro składam podanie o przyjęcie w trybie natychmiastowym

Moi mili
@Archiwum X

Robotnicy nasi ukochani, My już wszystko w domach mamy, Chcecie nam coś jeszcze podarować? To proszę nie siedzieć tylko ciężko pracować.

?

takie bzdury wypisujecie że aż żal czytać. nie macie nic lepszego do roboty w wolnym czasie?

prac
@?

obstawiam ze jest taka szansa ze nie maja sadzac po tym co tu widac.. a szkoda bo wychodzi jakbysmy jakimis dziwnymi ludzmi byli w tej firmie a przeciez atmosfera przeciez wewnatrz jest w porzadku

Lenon
@?

Zastanawiam się nad tym samym, poziom mówi sam za siebie, brak słów...

Xxx
@Lenon

Masz racje robią z siebie pośmiewisko na całą Małopolske domowe przedszkole

prac
@Xxx

ale na miejscu nie jest tak źle więc dziwna sprawa się tu rozgrywa. trochę anonimowości i człowiek się gubi

!!!
@?

Bzdury to opowiada dyrekcja bo takiego(usunięte przez administratora) jak wałek to nie narobił żaden odkąd firma istnieje już cemętownie poprowadził na wyżyny sukcesu ...

Damian

Cześć, na ile zmian pracuje się na produkcji?

Nico
@Damian

W tej chwili produkcji 0 zbrojarnia to 2 zm po 12 h ale tam musisz mieć zdrową wontrobe bo na trzeźwego pracownika tam nie natrafisz tak nas dyrekcja użadzila ze pozorujemy szkoda że za takie zażądanie ktoś bierze nie małe pieniądze a reszcie się obcina

Pis

Koperty wzięli to się uspokoili i siedzą cicho!

Produkcja

Ludzie dajmy spokój wszyscy wiedza ze to juz koniec i ze na dniach nie bedzie ludzi zeby obsługiwać produkcje.szkoda że tak to wszystko sie kończy...

Optymista

Ja mam tylko nadzieję że w naszym zakładzie nigdy nie dojdzie do takich scen jak w kongresie amerykańskim. Że np.zabraknie kopert pewnego miesiąca i pracownicy dostaną tylko te śmieszne przelewy na konta bankowe i wpadną w szał i mogą ruszyć na ten szary,szklany budynek.

Cejrowski
@Optymista

Ruszyć to Ty se możesz skórą w majtkach! Buntowników już w śród nas nie ma! Zostaliśmy My, ludzie kochający S2 całym sercem! Będziemy robić nawet za te śmieszne przelewy, bo pracy nie ma i nie będzie!!!

Matematyka

Terlek na pewno tego nie pisał.Terlek to jest jak makler giełdowy. Wie kiedy zrobić zamieszanie żeby w odpowiednim momencie się wycofać i wrócić do pracy. Ach co za bystry chłop. Ze wsi a wykiwał wszystkich swoich,już byłych kolegów finansowo. Podobno teraz dom buduje za tą kilku miesięczna maklerkę.

Cejrowski
@Matematyka

Panie Matematyka Brawo!! On i ten purchawa czy brodawa a może kurzajka:) są jak dwa wilki z Wall Street

Grelecki
@Matematyka

Do wiadomości wszystkich dom już postawiłem teraz myślę o basenie bo ma być gorące lato

Matematyka
@Grelecki

Ty sobie dalej myślisz że na L4 będziesz.A tu będziesz pracował i wałki finansowe kręcił? I jeszcze o basenie myślisz? Jesteś chyba nie poważny. Przez kilka miesięcy zarabiałeś jak dyrektor ale tylko dlatego że wykiwałeś swoich kolegów z pracy w bezczelny sposób. Powinieneś się teraz wstydzić za to co zrobiłeś a nie myśleć że jeszcze kiedykolwiek jakomś grubszą koperta od Wałka dostaniesz.

Klient
@Matematyka

No ale jak zwykli ciecie dostają koperty to skąd wasz "szaman" je uzyskuje i jakim sposobem. Zastanawiał się ktoś kiedyś nad tym. Cały czas wierzę że to jest poważna firma a nie jakaś prowizoryczna pralnia.

Magazynier
@Klient

Pewnie borejko walka przekonał do kopert i teraz myślą nad tym w jaki sposób zmienić nam obywatelstwo na ukraińskie.

Tramp
@Magazynier

Za pomocą wszechobecnych kopert w naszej firmie możemy dostać pierwsze miejsce w województwie małopolskim jako firma kojarząca się z afrykańska republiką bananową. Niech tylko prezydent Krakowa Majchrowski się zorientuje komu dał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w tym mieście.

Gorlecki
@Klient

Jak w poniedziałek nie dadzą kopert to robimy szturm na ten szary budynek razem z magazynem.

zdarta płyta

Te, politolodzy, monotematycznie jesteście, może by tak zmienić repertuar na bardziej zgodny z ideą tego całego portalu?

diabelski młyn
@zdarta płyta

Firma okropna w której pełno wszelkiego rodzajów brudów, przekrętów, kombinacji i zła. A to co przyciąga tu polskich pracowników to nie mam pojęcia. Bo jak śmiech to się zgodzę. Ale śmiechem nie każdy się naje.

przyjaciel

haha, Terlus tam nadal pracuje ? widzę po opiniach ze nic się nie zmieniło. A jak reszta ekipy "dwulicowców" ? Pozdrawiam całą ekipę S-2!

Czterej pancerni
@przyjaciel

deszcze niespokojne idt

Będą koperty na święta?

Robol

Były ale nie dla wszystkich.

Lp5

Jak juz cos to gdzie sie podzialo Marto Lempart bo do dzis nie wiadomo co to jest a ten tusk to w sumie tez nie wiadomo co to jest.Ciagle mam w pamieci jak go osmieszaja w tej Uni hahah.ciagle probuja obalic ten rząd ale ludzie widzą przy której wladzy im sie lepiej żyje i jedno jest pewne!nihdy wiecej do władzy nie wróci to smieszne PO bo takich lamusów juz nam w naszej historii w zupełności wystarczy.

podziemny komitet

Taka jakaś dziwna firma, wszyscy (usunięte przez administratora) wszystkich. Zamiast normalnej atmosfery jest wyraźnie wyczuwalna woń niezidentyfikowanej substancji. Od kilku tygodni firma nie zarabia, bo nie ma żadnych klientów a zbrojarnia przenosi podobno same straty. Ludziom się przewraca w głowach z braku zajęcia. Kto jest za to odpowiedzialny? Pytam się?

Wiem
@podziemny komitet

No przecież nie Wałek, uczciwy,zaradny,kompetentny czlowiek,dobrze dbający o interesy firmy, oraz swoich pracowników. Myślę że to na pewno nie On ??? Chyba że Jestem w błędzie ( hahaha )

zalążek

Nie prawdą jest to że ludzie z poza szklanego budynku mało wiedzą. Niektórzy wiedzą całkiem sporo.

do pana ekscelencji WAŁKA

Panie Wałku niech że Pan zaprzestanie swoich dziwnych metod. Wiemy doskonale że pojawiła się szansa szybkiego wzbogacenia dzięki epidemii o nazwie COVID-19 ale niech że Pan będzie człowiekiem i niech Pan zrozumie że obecny Prezydent i tak zostanie Prezydentem tego kraju czy Panu się to podoba czy nie. I PIS będzie rządziło przez długie lata. Terroryzm jest wstrętny i też pewnie jakiś kodeks karny obowiązuje. Nie lepiej spać spokojnie niż codziennie budzić się o 4 rano i myśleć czy dziś wyjdą czy nie wejdą? Niech Pan się szybko otrząśnie. Dziś policja była w sambud na interwencji bo dwóch (usunięte przez administratora) się pokłóciło o premie a raczej o ten nowy akord co Pan wymyślił, bo z obliczeniami to nie ma nic wspólnego. No i ładnie to tak? Już jesteśmy notowani. My wiemy że głupimi łatwiej się zarządza ale zawsze jakiś ułamek mądrego zostanie i narobi Panu wspomnień. Tak że zmień się chłopie jeszcze nie jest za późno.

Cyrk
@do pana ekscelencji WAŁKA

To było tak.Jest około godz.10 przerwa śniadaniowa.burak ze wsi który wszystkich jeszcze kilka tygodni wcześniej namawiał do buntu bo dyrektor zabrał pieniądze sam przyszedł w tym dniu do pracy. I tych co nie przyszli dyrektor zwolnił a buraka teraz zrobili zastepca mistrza i burak leje faceta w twarz a dyrekcja stwierdza z winny jest ten co dostał.policja przyjeżdża robi notatkę i lekko się uśmiecha. I to jest normalne? To może jutro na magazynie niech się zaczną bić.

JANOSIK
@Cyrk

Hej chłopy nie bijta się dadzo premię podzielita się. Wstyd na całą Polskę.

Obiektywnie
@Cyrk

Prawda jest taka że sam się o to prosił, jeszcze jak robił z nami na magazynie, uratował się ucieczką na produkcję ale widocznie tam są bardziej nerwowi ludzie i nerwy puściły. Czasy są takie że za darmo po twarzy się nie dostaje.

Nabuchodonozor
@Obiektywnie

Biedny studencik dawno mu się już zbierało.

Najman
@JANOSIK

Nie doczekają premi wcześniej sìe pozabijają

Ojoj
@Obiektywnie

Czekam na takie sceny w maxsralu. Tylko tam nerwy się gotują w ludziach. Jakio obserwator co mam w (usunięte przez administratora) tę robotę, 14 i dzida to nie mogę się doczekać takich scen.

Obcy
@Obiektywnie

Brawo brawo jemu należało się już bardzo dawno i to bardzo mocne lanie tej Gnieźnie.

Haha
@Obiektywnie

Ale napisałeś bzdurę. I właśnie przez takie wasze zachowania w tej firmie nikt nie chce się zatrudniać,bo każdy kto tam przyjdzie to musi mieć jakieś tam układy inaczej jest poniewierany i dyskryminowany. Ale z drugiej strony dobrze że nikt tam bez układów nie chce pracować,bo dzięki temu są wyższe zarobki. A suma tych dwóch stron jest taka że jest tam olbrzymią opera, niektórzy lubią do niej chodzić,niektórzy nie a jeszcze inni są zmuszani żeby chociaż dłużej dwie godzinki w niej zostać.

La cosa nostra
@Haha

Zarobki? Jakie zarobki raczej koperty są do granic możliwości wypychane.

Brak słów
@La cosa nostra

Moje zdanie jest takie. W erze zagrożenia epidemicznego wszyscy powinni (usunięte przez administratora)się nawzajem. Produkcja powinna okraść magazyn a magazyn produkcje zeby było sprawiedliwie. Oj dzieciaki dzieciaki.

zmartwiony
@Brak słów

Ja się bardzo martwię. Od drugiej połowy grudnia nikt na magazynie nie ma żadnego zajęcia. Nie ma tirów na załadunki ani rozładunki. Większość ładowaczy jest wściekła że muszą symulować i zachować się nieszczerze. Ale co mamy robić? Dół wykopać na dwa metry żeby go później zakopać? Kiedy te tiry przyjadą po ten towar???

Zostaw merytoryczną opinię o Sambud Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sambud Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sambud Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sambud Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sambud Sp. z o. o.