Opinie o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AMLUX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMLUX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMLUX Sp. z o.o. w Warszawa

Karolina.

Siemka.Jestem zainteresowana praca w Amlux.Moze mi ktoś napisać jak wygląda tam rekrutacja.Intetesuje mnie umowa o pracę, ..czy dobry jest kontakt z przełożonym..czy szanują pracownika.

Helo
@Karolina.

Jest umowa o pracę, a co do rekrutacji to zależy na jakie stanowisko, bo rożnie mogą etapy przebiegać (w sensie np to jest zależne od tego kto będzie na rozmowie), ale tak to raczej standardowa kwestia czyli rozmowa telefoniczna i spotkanie na miejscu, raczej nie czeka się długo na odpowiedź

Lidia
@Karolina.

Siemka a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? są jakieś oferty?

kawka
@Lidia

są oferty na pracujpl i jest ich dosyć sporo, tam sobie obczaj jak chcesz

Lidia
@kawka

Faktycznie wybór jest dość spory, dzięki za informację w tej sprawie ;)

Tina
@Helo

a jeśli ktoś chciałby pracować na umowę zlecenie, jest również taka możliwość???

Miko
@Tina

No tak, są zleceniówki też

Tina
@Miko

no to jak dla mnie ekstra, wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Miko
@Tina

Jasne, nie ma problemu

Tamara

Jakie są działy w firmie jeśli chodzi o stanowiska biurowe? Chciałabym wiedzieć, czy znajdzie się dla mnie coś konkretnego jeśli chodzi o moje wykształcenie. Skończyłam administrację, więc praca typowo w papierach jeśli o mnie chodzi, ale mogłabym spróbować różnych rzeczy, jeśli tylko będzie taka szansa.

ivi
@Tamara

jeśli chodzi o biurowe to między innymi adry, sekretariat, faktury, umowy, dział sieciowy, dział kontroli, dział zakupów, dział handlowy, rekrutacja, kancelaria, dział obsługi klienta - tyle pamiętam, ale coś by się pewnie jeszcze znalazło

Tamara
@ivi

Hmm, to mam w czym wybierać. Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Będę się w takim razie rozglądać za pracą.

ivi
@Tamara

no to też zależy tak naprawdę jakie masz jeszcze inne doświadczenia jeśli chodzi o pracę, bo sama administracja nie daje konkretnych umiejętności w jakiejś dziedzinie

Czy w Amluxie jest opieka medyczna?

zelda

tak, Luxmed

Ludzik
@zelda

Najs, a są jeszcze jakieś dodatki/benefity?

Anya
@Ludzik

Jeśli chodzi o dojazdy do pracy to są zwroty albo za paliwo albo za kartę miejską :)

Fretka
@Anya

oo serio? fajna sprawa, wszystkich to dotyczy?

Anya
@Fretka

No tak tak

Konrad
@Ludzik

jest opieka medyczna z luxmedu i dofinansowania dla niepełnosprawnych w zależności od stopnia jaki im przysługuje

Ludzik
@Konrad

Wielkie dzięki, takich informacji mi faktycznie jeszcze brakowało ;)

Lusia

jak ogólnie wygląda proces zatrudniena? są jakieś etapy specjalne? długo trwa rekrutacja?

hm
@Lusia

Rekrutacja ogólnie nie trwa długo, a to ile ma etapów i z kim się rozmawia zależy od tego na jakie to jest stanowisko, nie wiem co konkretnie Cię interesuje?

Lusia
@hm

fizyczne stanowisko, jakieś podstawowe

hm
@Lusia

no to raczej standardowo telefon i spotkanie, decyzja. Przy biurowych stanowiskach, jest to trochę bardziej skomplikowane i ma więcej poziomów, ale tutaj nie ma się czego obawiać

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Kazia

Czeba się wziąść do roboty ci tak piszą co im się nie chce pracować nasza PI lnspektor jest w porzadku

@Kazia

Ile ludzi tyle opinii. Kazdy patrzy przez swój pryzmat i może inaczej odbierac pewne sprawy. Dla jednego cos bedzie niedopuszczalne, a ktoś inny nawet nie zwroci na to uwagi. Ja tez ogólnie jestem zadowolona i nie mam sie do czego przyczepic. Robie swoje, mam dobry kontakt z ludzmi i przelozonymi, wszystko jest tak jak byc powinno w normalnej, porządnej firmie. Szkoda nawet czytać tego biadolenia bez żadnego konkretnego powodu.

@Ona

To proszę uważniej czytać na wpisy.

@Maniek

Czytam uważnie, i co w związku z tym?

@Ona

Powód jest i to bardzo poważny,no chyba że ktoś patrzy przez pryzmat różowych okularów i nie dostrzega problemu.

@Ona

W związku z tym iż być może ludzie na grupach inaczej patrzą i jest już to im obojętne gdzie i w jakich warunkach pracują.Opisuję tylko przykłady z kilku obiektów w których pracowałem.

@Maniek.

Ale to nadal sprowadza się do tego, że to iż Ty nie byłeś zadowolony, nie oznacza że każdy to tak odczuwał.. Więc proszę mi nie wmawiać, że nie czytam uważnie, albo patrzę przez różowe okulary, bo mam takie samo prawo do wyrażania swojego zdania. W tym wypadku moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne i nie mam zamiaru się nad tym dłużej rozwodzić

@Kazia

A co potem?Zachorujesz? Chcesz wziąć dzień na żądanie???

Maniek.

Proszę bardzo! Jesteś na rencie itd możesz się przyjąć. Nikt nie widzi problemu.

@Kazia

Świetnie! Czy to będzie liczone do lat pracy? (np;jak jak ktoś jest na rencie?).

@Ona

Super!. To ja mam pracować z grupą gdzie firma inkasuje niemały za mnie grosz,a ja mam klaskać i przytakiwać,że tak musi być?

Ares
@Maniek.

Jeszcze sam sobie odpisz na swoją odpowiedź, bo mało

Maniek.

I w końcu doszliśmy do sedna sprawy. Dlatego zrezygnowałem i będę jako osoba z orzeczeniem szukać czegoś normalnego,by pracodawca mnie szanował.

@Kazia

I co mam dodać? Proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Ares
@Maniek.

To co nadal tutaj robisz? Bo nie rozumiem Cię ani trochę i myślę że nie tylko ja

Maniek.

I wszystko się zgadza z moimi opisami.

Maniek.

Jeżeli ma pani orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,to można walczyć o swoją krzywde,a jaki pani nie ma to proszę szukać firmy która panią doceni.

Ratti

gdzie w ogóle można znaleźć oferty pracy do was?

Nikt
@Ratti

Na pracuj.pl raczej i aktualnie jest ich naprawdę sporo i ciągle są dodawane, nawet dzisiaj sie nowe pojawiły ;p

Na OLX się ogłaszają.

Ratti

dzięki za troskę, ale nie o to było pytanie. umiem czytac, cały profil jest zawalony takimi wpisami jak twój, a ja nie lubie posiłkować się opiniami obcych ludzi w internecie, wolę przekonać się na własnej skórze, nawet jeśli miałoby mi się nie podobać, także daruj sobie takie teksty

nick
@Ratti

noooo i w końcu ktoś tu zgadza z sensem, piąteczka i te sprawy

@Ratti

To są wpisy wspomnień lat które pracowałem w Alux.

@Maniek.

nadal, nie o to było pytanie, a jednak zależy mi na konkretnych odp a nie dywagacjach

@Ratti

To bardzo proszę się wbić w spaniały strój firmowy i przepracować bynajmniej trzy miesiące w tej firmie.

@Ratti

P.S.Teksty... No cóż,nie każdemu może się to podobać.Proszę bardzo! DE w te i na galery!.

Ratti

tak tak, wiem, nie do ciebie się odnosiłam

Lula
@Maniek.

Maniek czy ty musisz komentować każdy wpis? chyba chcesz z siebie jakiś autorytet zrobić...wielki ekspert jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. pozwól ludziom przekonać się o pracy na własnej skórze, a nie odradzaj pracy komu się da. nie każdy jest taki delikates, że sobie nie poradzi, tak jak ty

@Lula

Proszę czytać moje wpisy uważniej. P.S.Co to jest Zakład Pracy Chronionej?

@Ratti

Jeszcze raz piszę i proszę czytać iż jest to niby Zakład pracy Chronionej z Orzecznictwa dla Osób Niepełnosprawnych.

Nieznajoma

Ja nie polecam tej firmy bo nie dość że było trzeba iść do lekarza i kupić sb nowe buty robocze to jeszcze nie dość że nie zwrócili mi kasy za lekarza i za buty ja oczywiście nie polecam tej firmy

Nieznajoma

Ja miała dostać zwrot za lekarza i za buty które ja osobiście kupiłam a tak naprawdę nie dostałam tego zwrotu po prostu pic na wodę

@Nieznajoma

Witam ja dzisiaj dostałam zwrot za lekarza ale jeszcze nie dostałam zwrotu za buty które osobiście kupiłam bo mi kazali więc jak na razie to pic na wodę

Zuzia

Witam pracowałem w tej słynnej firmie przez prawie 7 miesięcy na umowie zlecenie obiecywali że dadzą umowę o pracę. Pracowowalem dobrze sobotę robiłem po 15 h przez te 7 miesięcy zrobiłem 3 dni wolnego miałem wadę ale się robiło tak nie inni. Brygadzisici jak sił na przerwę to to trwało to prawie 2h i wtedy wydzwaniali do ciebie że masz zrobić to i to a później tak narzekali naciebie w końcu mnie zwolnili powod że był straszny bałagan ale ja w to niewierze. Nie polecam tej firmy

Kazia

Ten kto tak pisze to mu się robić nie chce nasza p inspektor jest w porzadku

Kazia

Ten kto tak pisze to mu się robić nie chce

Ktos

Witam Proszę o napisanie mi czy firma daje. Umowy. Nowe ciuchy robocze. Napoje i czy ogólnie pracownik jest szanowany.

esia

umów nie otrzymuje ,do pracy dali znoszone ciuchy butów nie mam nadal od 3 miesiecy ,wypłaty na czas jedyny plus ,lubią ludzi którzy donoszą i chyba szukają takich pracuje tam do końca miesiąca i się żegnam nie polecam

vamp

Umawiają się na rozmowy, umawiają się, że oddzwonią, nie oddzwaniają, przekierowują, nikt nic nie wie. Czy jesteś przyjęty czy nie musisz za każdym razem dowiedzieć się samemu. Niezła ściema a nie rekrutacja, bardzo nieprofesjonalność, nie polecam

Jaka jest kultura pracy w AMLUX Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Maniek

Zależy od obiektu w którym się pracuje. Na początek dostaje się byle jaką koszulkę i używaną bluzę. Czasami można trafić na szczęście i dostanie się używany polar. Niekiedy nawet dziurawe portki ogrodniczki. Butów ochronnych ta firma nie daje i trzeba mieć swoje.

Maniek

P. S. Kultura,no cóż... To też zależy od obiektu,zazwyczaj też trzeba liczyć na szczęście,zazwyczaj są to osoby niepełnosprawne,ponieważ jest to zakład pracy chronionej. Obecnie jest duża zmiana,ponieważ się przyjmowane osoby ze wschodu. Więc zespół jest mieszany.

Krasnal
@Maniek

Witaj w kturum pracowałeś oobigcie

Maniek

Oczywiście zgadzam się z tym całkowicie.Ostatnio przed zwolnieniem jako operator maszyny wlewało się zamiast chemii proszek do prania i tym się czyściło sklep.Nie mówiąc już o podstawowych środkach czystości,czy chociażby o koszulkach firmowych butach itd.Zazwyczaj są to rzeczy stare i zniszczone lub podarte.

Michał Wołos

Osobiście polecam. W Gdańsku na stadionie robiłem 3 razy i zawsze wszystko było, co najmniej tak jak zapowiadano. A czasem nawet lepiej. W dużej mierze była to zasługa stałej obsady pracowniczej, która osób ze zleceń (jak ja) nie traktowała instrumentalnie. Żałuję, że wypłatę otrzymałem tak późno (bo po ponad 45'ciu dniach i przez firmę RAZDAN), niemniej jednak uprzednio zostałem o wszystkim należycie poinformowany.

Fajna

Nie polecam pracowałam tam 3 miesiące. Do tej pory nie otrzymałam umowy.Rozumiem że koronawirus itd ale są jeszcze kurierzy..

Jaga
@Fajna

Trzeba iść do biura do działu kadr. Tam umowa do odbioru.

Laura1507
@Jaga

Dokładnie umowę dają w biurze

Wanda

Czas pracy wynosi przecież 8 godzin na dobę w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy oraz 40 godzin tygodniowo w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy. Praca 13 godzin dziennie jest nie do przyjęcia. Jeśli w AMLUX faktycznie pracujecie tylko godzin, to chyba należałoby gdzieś to zgłosić. Rozważaliście takie rozwiązanie?

Mariusz

Super firma 7500 zl mam na reke jako osoba fizyczna od 6 do 10 i godzine pracowania i trzy siedzenia.Praca od poniedzialku do piatku.

Ada
@Mariusz

Płacą najniższą możliwą pensję

Zostaw merytoryczną opinię o AMLUX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMLUX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMLUX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMLUX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMLUX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AMLUX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMLUX Sp. z o.o.