Columbus Elite S.A.

Opinie o Columbus Elite S.A.

Najwięksi (usunięte przez administratora) jakich mogłam spotkać. Moj ,,przełożony" zamiast mnie uczyć wykorzystać cala moja energię i czas, pieniądze tylko po to, aby pójść na spotkania z klientami, które ja umówiłam. Następnie (usunięte przez administratora)mnie, że jest dobry ,,deal'' , ale klienci zrezygnowali. Jakiś czas pozniej widzialam o tych klientów (usunięte przez administratora) paneli fotow. Na dachu. (usunięte przez administratora) Pazerni (usunięte przez administratora) Az ciezko uwierzyć, że takie coś może mieć miejsce

Daniel

Czytam te opinie i nie ogarniam tego. Wiele firm działa na zasadzie prowizji posprzedażowej i każdy kto odejmuje taka prace powinien wiedzieć na czym to polega i jakie jest ryzyko. Albo nadajesz się do takiej pracy albo nie, niestety niektórzy trochę mocniej dostaną po (usunięte przez administratora) ale żeby kręcić od razu z tego aferę na cały profil to masakra. Polecam trochę z większa świadomością podejmować decyzje o zatrudnieniu bo tylko wyłącznie wy ją podejmujecie biorąc pełna odpowiedzialność czy się powiedzie czy nie. Jeżeli się nie uda trzeba się otrząsnąć o szukać dalej tego w czym się będzie dobrym. Pozdrawiam

Krzysiu

(usunięte przez administratora)osób które znam z Columbusa odeszło gdy skończyły się oszczędności. Ci którzy ich nie mieli zostali z ratami.(usunięte przez administratora)Dyrektorzy nieświadomi albo (usunięte przez administratora)xD swoją kasę za nich przytulali a jak nie to opera że nie ma wyników i czemu siedzą na (usunięte przez administratora) a nie w terenie bo przecież raty za audi s6 dyra trza zapłacić. Czekam teraz aż jedna osoba wróci do mnie na etat z podkulonym ogonkiem zarabiać na długi.

Piter

W tej pracy masz tylko perspektywy na duże zarobki. Nie najesz się, nie zapłacisz rachunków nic nie dostaniesz na początku. Podczas rozmów z "dyrektorem" 1i 2 słyszę że (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora). Wiecie jak to jest sprzedawać coś co każdy juz ma,albo może mieć 80 % taniej ? Nie pisze tego po złości, ale ku przestrodze. Masz odłożone oszczędności które chcesz wydać na pracę w której masz tylko perspektywy to śmiało płać i pracuj. Jak to jest ze większość osób z którymi rozmawiałem mówiło ze musi odejść z CE bo nie mają już pieniędzy. W pracy powinno się zarabiać a nie płacić za swój cenny czas w życiu. Pamiętam jak zaczynałem, zobaczyłem fv wystawioną przez (usunięte przez administratora)pomyślałem że też chce wystawiać takie fv i wydaje się to proste. Później dowiedziałem się jakie ten handlowiec ma koszty i orzez kilka miesięcy nic nie zarabiał, czyli rozkładając sumę było to (usunięte przez administratora)na miesiąc : o Zostawiam to w Twojej ocenie jeśli decydujesz się już na przerobiony rynek oze to może szukać firmy z lepszymi warunkami pracy ? Łódź Wrocław Kraków Nie polecam pracy w tych miastach i z tymi dyrektorami!!

Firma Columbus Elite S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
To ja

Ciekawe jest to, że (usunięte przez administratora)???????????? pracowałem w tej firmie i zmarnowałem kilka miesięcy życia. zamiast wyjść z długow tylko bardziej się wkopałem bo tak jak mój przedmówca wyżej dobrze nakreślił sytuację: -wlasny samochód z własnym paliwem -kolorowa drukarka i wszystko co do niej trzeba -telefon i najlepiej osobny numer, coby sąsiedzi Cię nie zeżarli No i najlepiej psycholog bo (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i "leciiiimyyy". (usunięte przez administratora)i nic więcej. (usunięte przez administratora), drogie garnitury na pokaz, trzy mieszkania (usunięte przez administratora) wie po co a kosztów chociażby księgowych Ci nikt nie pokryje ???? Więcej (usunięte przez administratora) a jak będziesz chciał pożyczyć pieniądze od kogoś z firmy bo już jedziesz na ochłapach to nikt Ci nie pożyczy bo sami nie mają bo "mieszkanie kupili". Sami nie mają pieniędzy i się (usunięte przez administratora)a wmawiają naiwnym(usunięte przez administratora) coś innego, a najśmieszniejsze jest to, że to taka "zielona energia" a ja(usunięte przez administratora) Nie polecam i jakbym mógł cofnąć czas tobym ewentualnie(usunięte przez administratora) i nic poza tym.

Aśka
@To ja

Pozerzy na kredycie. Co gorsze wciągnęli moją młodszą koleżankę a ona w to swojego partnera. Obydwoje pracowali, nie źle zarabiali a teraz życie na kredycie. Młodzi są i już tak zadłużeni że szok. Na podstawie ich historii, przestrzegam naiwnych.

Dodi
@To ja

Potwierdzam, wszystko co piszesz jest prawdą. A komentarze opisujące fakty i tym co tam się dzieje nagle znikają. Są tam(usunięte przez administratora)którzy zapomnieli o wszystkim co się dzieje wokół nich bo tak są zaangażowani w działalność firmy. Ale niech pokażą co mają? -Pieniądze? W większości idą na spłatę zobowiązań (usunięte przez administratora) itp.), nie czerpią z tego żadnej przyjemności. -Rodzice, rodzeństwo? Co z tego, że ich mają, jak nie ma dla nich czasu. Chyba, że też tu pracują to i tak jedyny temat rozmów to właśnie praca. A jeśli nie należą do „Elity” to tak jak na tym forum było kilka razy wspominane: (usunięte przez administratora). -Dziewczyna/chłopak? A po co im ktoś kto będzie zabierał czas, zresztą żeby się z kimś związać to ten czas trzeba mieć. Tak więc po co im to auto skoro nie może nim jeździć ze swoją ukochaną osobą, po co pieniądze skoro wszystko idzie na spłatę zobowiązań, a rodzina? Pff nieudacznicy.. Kolejny raz wrócę do samochodu, (usunięte przez administratora) aby klient widział drogie auto i pomyślał, że (usunięte przez administratora) Ale tak to nie działa. Zdążają się osoby które tak myślą, jednak niezbyt często. Wszyscy idący tą ścieżką są przede wszystkim samotni, ale zapewne zrozumieją to za późno, bo są (usunięte przez administratora). I na siłę próbują w to wciągnąć nowe osoby aby zaprzepaściły wszystko bo jak tego nie zrobią to są nikim. Jeśli dobrze sprzedajesz to będą wywierać na Tobie nacisk abyś zrobił tak jak oni ((usunięte przez administratora)) i zerwał wszelkie kontakty z osobami, które nie mają tych poglądów co oni. Najważniejsze jest to, że na te dobre auta itp. stać głównie „dyrektorów”, bo Ciebie jako szarego pracownika to zrujnuje, chyba ze będziesz pracował (usunięte przez administratora)

marcin
@Aśka

"nie źle zarabiali a teraz życie na kredycie" chyba czegos tutaj nie rozumiem. piszecie ze dobre zarobki a ludzie pobrali kredyty, to chyba nie wina pracy tylko tych ludzi..... na trzy mieszkania trzeba zapracować, to wasz wybór czy pracujecie po 12 godzin przez rok czy całe życie ciułacie na małą kawalerkę.

@marcin

teraz takie czasy że trzeba serio podchodzić do każdej pracy i oszczędzać co się zarobi a najlepiej jakoś sensownie inwestowac, nie czas na kredyty. Ja tez w sprzedaży foto, chlopaki z Elita widac że dużo pracują, bo ich wszędzie widać na trasie, pozdro :)

Auxi
@To ja

Można tu bardzo dobrze zarobić. Tylko, że niestety , trzeba pracować. Nie jest to firma dla "niebieskich ptaków" i innej socjalpatologii... PS a jak chce się wyjść z długów, to trzeba (usunięte przez administratora) W kilka miesięcy można spokojnie wyjść na prostą

Video
@Auxi

Tak można zarobić, ale musisz spełnić kilka warunków: - mieć sporo odłożonej gotówki, na ogromne wydatki związane z początkiem pracy, (usunięte przez administratora) - być samotnym, który nie ma życia prywatnego. Co Ty mi tu piszesz o wyjściu z długów?! Tutaj musisz się pakować w następne typu auto w leasing, mieszkanie na kredyt, zegarek na który Cię nie stać, ale wygląda drogo. (usunięte przez administratora)abyś kupował bo przecież oni mają i widać prestiż, więc finalnie cały Twój zarobek wciąga kredyt, a przecież miałeś wyjść z długów.. Powiedz mi @Auxi co zrobisz jak się rozchorujesz? Albo miałbyś jakiś wypadek? Nie życzę Ci tego żeby było jasne. Przecież jak pisałeś „trzeba pracować”. Podpowiem Ci, Twój wielki zarobek zabiera Ci komornik i w najlepszym przypadku zostajesz z niczym, bo możesz zostać jeszcze z długami.. @Marcin Ludzie pracujący tutaj wiedzą jak psychologicznie podejść drugiego człowieka aby uległ ich woli, znaczy wziął ten kredyt. Ci co się nie dali to nie pracują i według nich są (usunięte przez administratora). Tak na 3 mieszkania trzeba zarobić, ale może pokaż mi swoje? Oraz to czy masz z kim tam mieszkać? No i rzecz jasna, co będzie jak nie będziesz w stanie spłacić kredytu? @pracownik No właśnie nie czas na kredyty. Widocznie tutaj nie pracowałeś. Bez pozdrowień

Jaco
@Video

Dużo w tym prawdy musi być, co piszesz… Jak już się zobowiązesz kredytami aby „wyglądać” to niestety ale musisz z@pi€rdalać. Ciekawe co z tymi niepokornymi, którzy nie łyknęli bajki?

Video
@Jaco

Prawdopodobnie pracują na etacie, za pieniądze jakie im odpowiadają, dzięki czemu stać ich na to czego potrzebują i nie muszą się niepotrzebnie zadłużać i pracują w jasno określonych godzinach. Żyją w spokoju. Albo poszli na swoje, znaczy założyli własną działalność, dostali dotacje i pracują sami na siebie. Nikt ich nie upokarza, ze danego dnia pracowali krócej oraz nie zmusza do zakupów na kredyt żeby było widać ze jest bogaty. A przede wszystkim wszyscy mają czas na życie prywatne, mogą spędzać czas z dziećmi, z żoną/dziewczyną, czy ze znajomymi. Są też oczywiście osoby które nie zrobią nic i po prostu po odejściu z CE myślą ze pieniądze same do nich przyjdą i czekają na zasiłki.

OjciecDyrektor

Ludzie, albo Ktoś akceptuje tą pracę, albo nie. Albo umiesz sprzedawać albo nie. To nic więcej jak firma sprzedażowa, wczoraj sprzedawaliśmy koce z wełny wielbłąda po remizach, dzisiaj nie swoje panele, jutro wodę strukturyzowaną albo dżemiki z astaksantyną. jak umiesz wciskać kit i golić frajerów to zapraszam do mojego teamu!

@OjciecDyrektor

Wątpię gościu, że jesteś częścią CE. Takich ludzi jak ty u nas nie ma. 99,99 % jesteś z nieudolnej konkurencji, która właśnie bankrutuje. Nie pozdrawiam

@Oze king

Czyli tak naprawdę znasz konkretne warunki zarówno tutaj jak i u konkurencji? Jeśli tak to omówisz je szerzej a najlepiej porównasz? W czym na pewno firma jest lepsza i dlaczego?

Olo

Zastanawiam się nad pracą dla Elitę. Ile mogę zarobić podpisując 6-10 umow miesiecznie? Chodzi mi o jakieś widełki, nie chcę sobie pogorszyć finansowo Proszę o odpowiedź najlepiej handlowców Elite

Patryk
@Olo

OK 10 tyś. Odlicz koszty 4 zostaje

@Patryk

Można prosić o rozłożenie tych wszystkich kosztów na czynniki pierwsze? 6 tys? a jako taka osoba z doświadczeniem to ile tych umów da radę w miesiąc podpisać? ktoś niby pisał że 6 tys " jako tako" da radę wyciągnąć. można więcej?

@Olo

Z 6-10 umów zarobisz na prawdę dobre pieniądze. Najlepiej zgłoś się do działu HR, a zostanie Ci przedstawiony plan kariery. Wtedy przekonasz się sama ile to wychodzi.

Kamil

Odradzam! Najdroższa firma, caly czas problemy z klientami. Zarobisz 6000 zł pracując 14h dziennie 7 dni w tygodniu przez 3 miesiące o ile nie spadną ci umowy, które sypią się każdego dnia. Jedyne co musisz mieć żeby zacząć pracę w tej prestiżowej firmie to : *14h czasu na pracę w ciągu dnia * własny samochód + paliwo * oszczędności ( im więcej tym lepiej, prze długi czas lecisz na stracie) * własny telefon * własną drukarkę- drukowanie umów w kolorze. * działalność gospodarczą ( wszystkie koszty po Twojej stronie ) * brak podstawy * mocną psychikę, uwierz że się przyda. Aaa, jeszcze lepszą sprawą jest przekazywanie ci wiedzy w jaki sposób sprzedawać, najczęściej od dyrektorów, którzy sami nie potrafią sprzedać instalacji na spotkaniu. Hahaha ! 0.5 gwiazdki

@Kamil

Widzę ziomuś, że się nie nadawales w takim razie. Tylko nie hejtuj całej firmy, bo ty okazałeś się za słaby. Ja tu jestem i świetnie zarabiam. Fakt na początku trzeba więcej pracować, zdarzało się i po 14 h, ale jednak miało to przełożenie na pieniądze. I nie takie żałosne jak te, o których tutaj wypacasz swoją niezbyt prawdziwa opinię.

Henryk

Pracuje w Columbus Elite trzeci rok, Bardzo fajna atmosfera i jeszcze lepsze zarobki jeżeli odpowiednio się zaangażujesz. Nie ma co czarować, jest to praca wymagająca, nie dla każdego. Ale coś za coś, jak chce się zarabiać ponadprzeciętnie to trzeba coś więcej z siebie dać. Wahałem się czy się tu zatrudniać, ale jak to się mówi do odważnych świat należy i w tym wypadku to przysłowie sprawdza się idealnie. Najlepsza decyzja zawodowa w życiu ;) Kredyty spłacone, mieszkanie kupione. Żadna inna praca by mi na to nie pozwoliła. Pozdrawiam

Pomogę

Dla wszystkich aplikujących, postaram się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania. Zaczynamy: Należy rozróżnić dwie firmy: Columbus Elite (na ich profilu właśnie jesteś) oraz Columbus Energy. W skrócie: - Columbus Elite to jest tylko sprzedaż, po sprzedaży klient jest obsługiwany przez Columbus Energy (montaż, gwarancja, dotacje, faktury itp.). Firma powstała w 2019 roku, wchodzi w skład grupy kapitałowej razem z Columbus Energy, jednak jest odrębnym działem sprzedaży. - Columbus Energy zajmują się klientem od początku do końca (od pozyskania informacji o zainteresowaniu ofertą, poprzez sprzedaż, montaż, przygotowanie wszelkich dokumentacji, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna - dosłownie wszystko), firma powstała w 2010 roku Jeśli chodzi o pracę to: - Columbus Elite pracujesz na umowę zlecenie lub B2B. W obydwu przypadkach nie dostaniesz podstawy, otrzymasz jednak wysoką prowizję, spotkania umawiasz sam, szukając od domu do domu potencjalnych klientów (na plus jest to, że klient wie z kim się spotka, a Ty możesz zrobić genialnie pierwsze wrażenie i zaciekawić go). Niestety na samochód, laptop i telefon nie możesz liczyć, musisz użytkować swojego sprzętu. Broszurek nie dostaniesz, a umowy należy drukować samemu na swój koszt. Według firmy: rekompensują to wysoką prowizją. Czy się opłaca? To już zostawiam do własnej interpretacji, jak wiadomo coś za coś. Czas pracy: oficjalnie nie masz żadnych limitów (nie wychodzisz, nie zarabiasz), jednak wszystko ustalasz z przełożonym, jak nie będziesz wychodzić bez wyraźnego powodu bądź ustalenia to Ci podziękują. - Columbus Energy masz możliwość pracować na umowę o prace oraz B2B, w pierwszym przypadku dostaniesz podstawę + prowizję za sprzedaż, kontakty do potencjalnych klientów również możesz dostać. Dostaniesz samochód, laptop, telefon, wszelkie broszury które możesz pokazać klientowi oraz umowy gotowe do uzupełnienia. Czas pracy: standard 8 godzin, jednak możesz dłużej. W przypadku B2B nie dostaniesz jedynie podstawy, masz natomiast dużo wyższa prowizję, reszta bez zmian. Czas pracy: oficjalnie nie masz żadnych limitów (nie wychodzisz, nie zarabiasz), jednak nie musisz niczego konsultować bo pracujesz na siebie, lecz jeśli nie będziesz pracować przez kilka dni bez podania przyczyny to niestety się z Tobą pożegnają. W obydwu firmach jest pełen pakiet szkoleń oraz wsparcie ze strony przełożonych. Mam nadzieje, że chociaż odrobinę wyjaśniłem zasady. Może tym sposobem pozbędziemy się chociaż kilku często pojawiających się pytań i wypowiedzi które nic konkretnego nie przynoszą. Jeśli czegoś zabrakło bądź uważacie, że jest inaczej niż opisałem to proszę o komentarz. Zachowajmy kulturę. Serdecznie pozdrawiam.

Damian

Już trzy lata jak pracuję w Columbus Elite jako handlowiec. Jak ktoś chce i mu zależy to może tutaj dużo osiągnąć. Ja cały czas się uczę i widzę ze branża oze to naprawdę najlepszy kierunek biznesu.

Robert
@Damian

też pracuję i w pełni się zgadzam

@Damian

No i jak takie przykładowe trzy lata pracy tutaj u Ciebie przebiegały? Zastanawiają mnie zdobywane po drodze wyniki skoro do teraz twierdzisz, że cały czas się uczysz. Obecnie na czym konkretnie się skupiasz?

ja.

@Bożena @Konkretny gość @Robert Może nie po kolei... Skoro taka praca i forma współpracy z firmą komuś odpowiada to oki. Człowiek czuje się dobrze i spełnia w tym co robi, to jeszcze bardziej ok i jeszcze ma z tego satysfakcjonujące go dochody, to super. Taka praca to nie dla mnie, nie próbowałem ale nie chciałoby się mi, po prostu... Wolę średnio opłacany etat, dla tego jestem tu gdzie jestem a oni tam i ludzie często negatywnie wypowiadający, a nie mający bladego pojęcia o tym jaka to praca i za jakie pieniądze są tu- odp. sobie sami... Rok, trzy, pięć ktoś pisze i że się ciągle uczy- jak w każdej pracy, uczymy się czegoś nowego, pozyskujemy doświadczenie itd. Jak w każdej branży, tym bardziej oze są nowe rozwiązania, urządzenia itd. Ludki z Columbusa z tego co zaobserwowałem szkolą się non stop, a o jakiś szarpaniach za klamkę- pierwszo słyszę, no chodzą i zostawiają kontakt i chyba klienci oddzwaniają i wtedy tłumaczą... Nie chce mi się wywodzić tu w temacie tej pracy dłużej, oby osoby czytające negatywne opinie, nie zniechęcali się- sami spróbowali i wtedy wyrobili sobie zdanie... Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Robert

trzeci rok w Elite. Nie zamierzam szukać innej pracy - tu gdzie jestem to jest moje wymarzone miejsce. Wcześniej w bankach i u pomarańczowego operatora komórkowego. Presja i ciśnienie na wynik to tam - tu ciśnienie na TWOJĄ fakturę, która na marginesie wypłacana jest błyskawicznie. Awanse są za wyniki i są automatyczne. Nie zależą od niczego innego - tylko wyniki. Brak rolowania planów. Od trzech lat plan niezmienny. Pieniądze? Są i to bardzo duże - nie za darmo, tylko za wykonaną pracę. Każdy, kto choć trochę ma żyłkę handlowca powinien do nas przyjść i spróbować swoich sił - na pewno pomożemy.

Magdalena

"Terenowy przedstawiciel handlowy ds OZE" na to stanowisko firma niedawno prowadziła nabór w kilku miejscowościach. Orientuje się ktoś jaka jest realna podstawa miesięczna na tym stanowisku? Czy oprócz premii sprzedażowej są jakieś inne? W jakim systemie się pracuje?

@Magdalena

Współpracujemy z naszymi Doradcami przede wszystkim na podstawie umowy B2B. Ta forma pozwala nam zaoferować naszym Doradcom znacznie lepsze warunki finansowe. Oferujemy im także szeroki wachlarz szkoleń jak również wewnętrzne finansowe programy motywacyjne. Jednym z nich jest ColumBOOST.

Xxx
@Magdalena

Widzę, że oficjalny profil CE odpisał, ale zamiast jasno to wytłumaczyć to takie brednie piszą xd Podstawy nie ma, swój samochód, za paliwo, drukowanie umów itd. płaci się samemu

Patryk
@Xxx

Dokładnie tak mam. Ważne aby umowa została sfinalizowana- zapłacona, wtedy występuję o prowizję ze sprzedaży. No nie jest to umowa na etacie, (usunięte przez administratora) no ale musisz swoje wychodzić.

Zygmunt
@Xxx

Potwierdzam. I obowiązkowo trzeba mieć zaciśnięte pięści w górze na wszystkich materiałach promocyjnych.

YY
@Patryk

Każda praca ma plusy i minusy ale w każdej trzeba coś zrobić żeby zarobić. nikt za darmo nic nie daje. no chyba że mówicie że w konkurencji to za nic robienie dają to idę. xD

Damian
@YY

Nie masz dniówki i dopiero jak coś przedasz to masz zysk. Przelicz np. godz. pracy, materiały, paliwo.i inne.. Fakt, jest prowizja poprzedażowa ale stały comiesięczny dochód to nie jest. Chyba zarabiają nieźle (usunięte przez administratora) na zaciśnięt pięści w górze po szkoleniech czy Kongresach oze xD Siakiś derektor, co ma ludków pod nim co ganiają i sprzedają to pewnie z nich ma zysk. i to parcie, ciśnienie na wynik egch.

Eliciarz

Czółnem zawodowcy ! Całkiem liczne grono dyrektorów w Columbus Eliot ! jestem ciekaw skąd na to wszystko pienionszki som!

?
@Eliciarz

to chyba dobrze że firma ma pienionszki

!
@?

skąd?

@?

co mieliście konkretnego na myśli pisząc o tych wszystkich funduszach? to miało być w jakimś ujęciu żartobliwym czy niekoniecznie? firma finansowo lepiej stoi niż w ubiegłym roku? co może mieć na to ewentualny wpływ?

@Bożena

stabilnie, prowizje wypłacają na bieżąco, już 4 rok, wiec OK jest.

Doradca E.

Pozdrawiam całe Columbus Elite! Już drugi rok stuknął mi w tej firmie i polecam każdemu to chce się odkuć i zacząć swobodnie żyć. ????

Klaudiusz

Ludzie manekiny. Ceny x 7. Jeżeli nie jest dla Ciebie problemem sprzedać np samochód warty 20k za 70k to jest to praca dla Ciebie :)(usunięte przez administratora) pracownika. Bywało że przez kilka miesięcy nic nie sprzedajesz i musisz dokładać za WSZYSTKO z własnej kieszeni. Ogólnie nie ma innej pracy niż ta (to słyszysz za każdym razem )(usunięte przez administratora) Praca po 12-14h. Życie =Praca. Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora) to wchodź w to śmiało.

@Klaudiusz

Dziękujemy za opinie. Kultura pracy jest dla nas ważna, dlatego zlecimy weryfikacje. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Pooglądajcie filmiki na yt. I odpowiedzcie sobie na jedno, z… ważne pytanie, czy chcielibyście kupić instalacje od tych „ ludzi sukcesu” czy może od experta z małej lokalnej firmy?

Ryszard

Nie wiem jak w innych oddzialach, ale nie polecam Elite z Gdyni, szczególnie Panią.dyrekor handlu.

zwracam uwagę na nierówne traktowanie przez osoby odsłuchujące rozmowy, brak konkretnych wytycznych, kryteriów i ciągły śmiech podczas rozmowy, który jest wręcz męczący, tak chyba nie powinna się zachowywać osoba , która ocenia i jest przykładem

Chris

Zastanawiam się nad podjęciem wyzwania. Oceniając własne koszty na 3 tys. zł miesięcznie mam pytanie jakie są zasady wynagradzania handlowca-doradcy ? Czy jest jakaś gwarantowana podstawa, czy tylko prowizja i ile % wynosi od wartości sprzedaży ?

@Chris

Podstawy nie ma. A jak im się coś nie spodoba to i prowizje blokują. Nie polecam.

Dziękujemy za opinie, tak nasi pracownicy działają na podstawie prowizji posprzedażowej i ta informacja podawana jest już przy pierwszej rozmowie z naszym działem HR. Przekażemy spostrzeżenia do naszego działu zajmującego się rozliczaniem prowizji aby proces naliczenia i wypłaty prowizji przebiegał szybciej.

PIP

Ucinanie 40% prowizji to dla nich norma

@PIP

System prowizyjny jest wyliczany indywidualnie, jako bilans wyniku sprzedażowego każdej osoby. Jeżeli doradcy mają wątpliwości co do naliczonej prowizji mogą skontaktować się z swoim przełożonym i wyjaśnić sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Elite S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Elite S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Elite S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Elite S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 37 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Columbus Elite S.A.