Columbus Elite S.A.

Opinie o Columbus Elite S.A.

Aktualność
Z najnowszej serii filmików, pt. #ExpertOZE dowiecie się, jak wygląda praca w Columbus Elite. Mariusz Kruk, jeden z najlepszych Doradców Energetycznych, opowiada o swoich początkach budowania kariery. Dziś może pochwalić się stanowiskiem Dyrektora Krajowego, które otwiera nowe horyzonty i motywuje do dalszej pracy.

Podczas wywiadu Mariusz zdradził, ile wyniosła rekordowa kwota wypłaconej prowizji (tylko w jednym miesiącu). Jak mówi Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite: 200 milionów łącznie wypłaconej prowizji jest wstępem do tego, jakie mamy cele!

Aplikuj: https://columbuselite.pl/kariera/

Nowy wpis

Aktualność
Mariusz Mirocha, Dyrektor Generalny Columbus Elite: ... Pieniądze wpływają na czas, wybraliśmy sposób budowania organizacji na systemach prowizyjnych. Uważam, że są fenomenalne!”

Kolejny #ExpertOZE miał okazję podróżować z Rafałem Kołłątajem i rozmawiać na temat budowania kariery w naszej organizacji!
Wyniki Mariusza są imponujące: Był pierwszym Doradcą Handlowym Columbus Elite, który dołączył do klubu 100tki oraz samodzielnie podpisał 1500 umów z Klientami!

Cały wywiad można zobaczyć tu:
Zuzia Nowy wpis

Właśnie w ofercie dla Terenowego Przedstawiciela Handlowego ds. OZE widziałam wzmiankę o szkoleniach i konferencjach a tutaj w ostatnich z opinii chyba zostały one negatywnie ocenione. Jest tu może ktoś kto miałby inne zdanie? Liczę na rozwój

ile ludzi tyle opinii Nowy wpis
@Zuzia

Wszystko zalezy czego oczekujesz na starcie. Na szkoleniach dostajesz niezbędne informacje nt produktu itd, poznajesz metody na skuteczna sprzedaz. Ale nie ukrywajmy, same szkolenia nie wystarczą jesli nie zaangażujesz się w pracę sie na maxa. Szkolenia i konferencje są wędką, nie rybką ;D Musisz dac sobie czas na wdrożenie, żeby poznac dobrze branże. Ja jestem juz w firmie drugi rok i mimo początków z turbulencjami, teraz czuje się pewnie, co widać po awanse który ostatnio otrzymałem. Polecam

ET Nowy wpis
@Zuzia

Z mojej perspektywy szkolenia są niezbędne, bez nich nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju. Ja jestem pozytywnie zaskoczony bo myślałem że to jakaś ściema z tymi szkoleniami, a widze, sam po sobie jak duży zrobiłem progres w branży, do której przyszedłem z totalnym brakiem doświadczenia. A kongresy są wisienka na torcie.

Uwaga

Jeżeli chodzi o sam produkt, usługę bilansowania, jakość całej instalacji to pełna profeska. Grupy sprzedażowe (nie wszędzie!)(usunięte przez administratora) Mimo wielu próśb o doszkolenie, ciągłe (usunięte przez administratora), sto innych rzeczy tylko żeby(usunięte przez administratora) poświęcić czasu. Przekaz na kongresach pozostawia wiele (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz zacząć pracę dobrze zweryfikuj swoich przełożonych inaczej ładowanie (usunięte przez administratora), że urodziłeś się z wiedzą o sprzedaży Pv. Ah no i gdy już postanawiasz zrezygnować (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)do każdej osoby (brak aktywności w terenie itd.) gdzie (usunięte przez administratora) ich strony. (usunięte przez administratora)

100k

Objerzalem wasz wczorajszy wywiad z handlowcem i jestem w szoku. Serio u was mozna zarobic 100k w miesiac? Co ja bym za to kupił...., chyba bym zycie od nowa sobie ułozył :D

można
@100k

Oczywiście, że jest to do osiągnięcia. Wystarczy być mocno wkręconym w pracę. Od dwóch lat jestem w firmie, dzieki (usunięte przez administratora) wszystkie zobowiązania uregulowałem i teraz żyje bez kredytów czy innych takich. 100k jest moim prywatnym celem, daję sobie jeszcze pół rok i będzie co świętować :D

CezaryD.
@100k

Jak umiesz nawijać (usunięte przez administratora) i nie masz wyrzutów sumienia żeby (usunięte przez administratora) to tak, 100, a nawet 200k jest możliwe. mamy(usunięte przez administratora) instalacje za kwp wiec prowizje(usunięte przez administratora) duże.

Firma Columbus Elite S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Aplikuj: https://columbuselite.pl/kariera/

Dzień dobry. ;) jak na razie widzę jedynie ofertę pracy dla handlowca na stronie, tutaj już ktoś do niej nawiązywał nawet niedawno. Jestem jedna osoba bez doświadczenia, więc zastanawiam się jakie mam w tym roku szanse na prace? są stanowiska asystenckie do obsadzenia lub takie dla młodszych specjalistów?

Dzień dobry, szanse na zatrudnienie osób bez doświadczenia są bardzo duże! Prowadzimy cykliczne szkolenia, dzięki nim każdy pracownik jest odpowiednio przygotowany do (usunięte przez administratora) Zachęcamy do złożenia CV. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Larysa
@Columbus Elite S.A.

O, to super, bo ja też nie mam doświadczenia. A czy posady asystenckie są tylko w dziale handlowym, czy można też dostać taka prace w dziale hr czy marketingu? Bo mnie interesują bardziej prace biurowe niż w terenie z klientami. W necie są oferty tylko dla np. doradców klienta, stąd ciekawa jestem, kiedy są rekrutowani asystenci.

@Larysa

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy Doradców Handlowych (również tych bez doświadczenia). Zachęcamy do śledzenia naszych ofert (usunięte przez administratora) możliwe, że w przyszłości pojawią się ogłoszenia związane z Pani preferencjami. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Jakub

Pracując jako handlowiec od kilku miesięcy nie jestem zadowolony co do postawy przełożonych wobec mnie, kilka razy miałem problem, bylem zbywany, że zadzwoni do mnie później bo niby jest zajęty, ciągnęło się to w czasie, zgłosiłem to do dyrektora, natomiast nadal bez efektów, dostaje ciągle odsyłacze typu "jak coś na szybko to mów bo nie mogę rozmawiać", wsparcie ze strony przełożonych na minus

Nowy w OZE
@Jakub

(usunięte przez administratora) dla nowych w firmie. Jak nie masz w(usunięte przez administratora) na start to zapomnij o (usunięte przez administratora) tam.(usunięte przez administratora) mówią że będą ci pomagać w pozyskiwaniu klienta, że pokażą jak wypełniać całą biurokrację a tak naprawdę po 8 godzinach(usunięte przez administratora) szkolenia w (usunięte przez administratora) zapomnij. Skrypty, specyfikacje techniczne produktów które się oferuje,(usunięte przez administratora) Cała praca tam opiera się tylko i wyłącznie(usunięte przez administratora) bo góra wychodzi z założenia że klienci (usunięte przez administratora) Prawdziwą kasę zarabiają(usunięte przez administratora) od managerów w górę, (usunięte przez administratora)

Unknown

Polityka firmy jest prosty (usunięte przez administratora), po przez rekrutacja doslownie wszystkich tylko żeby sami sobie(usunięte przez administratora) rodzine, przyjaciołom lub chodzić, jeździć za darmo, (usunięte przez administratora)spotkaniami, konferencjami że jest super i jesteśmy zajebisci. W rezultacie nawet jeśli uda się coś sprzedać(usunięte przez administratora) który oczywiście (usunięte przez administratora)albo nic jak zasłużysz i oczywiście warunek zdanych egzaminów wewnętrzny itp. Podsumowując pracodawc(usunięte przez administratora) jak rodzina, przyjaciele w rezultacie pozbawia szczególnie młodych jakich klowiek pozytywnych wartości (usunięte przez administratora) Za praktykę wyjałowiania Polskiej i tak wymęczonej, okradzonej z wielu wartości moje ojczyzny. Oceniam Firmę za utopijną licząc na(usunięte przez administratora)

Ada

Też właśnie widziałam te ofertę dla rekrutera. :) widełki placowe faktycznie nie zostały w niej podane, są za to wskazane informacje dotyczące benefitów takich jak chociażby imprezy integracyjne. możecie je opisać? gdzie i kiedy była zorganizowana ostatnia?

RW
@Ada

Co prawda nie pracuje w dziale rekrutacji, ale mogę się wypowiedzieć, bo jestem w biurze Elite już jakis czas. Corocznie są organizowane wyjazdowe integracje, są też spotkania świąteczne. Z czystym sumieniem polecam pracę. Ludie sa spoko i nie ma wyscigu szczurów

Dzień dobry, proszę o opis warunków pracy w dziale HR. Wyświetliła mi się oferta pracy dla młodszego rekrutera. W tym przypadku w przeciwieństwie do pozostałych ofert widzę, że jest możliwa umowa o prace. jaka jest ocena atmosfery oraz zarobków na dziale?

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie. Staramy się, by każdy miał możliwość realizowania swoich zawodowych aspiracji i budowania ścieżki kariery. Zespoły nastawione są na współpracę i dzielenie się wiedzą. Stwarzamy klimat do pracy, która pobudza kreatywność i motywuje do działania. Zarobki związane ze stanowiskami biurowymi są indywidualnie ustalane z każdym Kandydatem i zależą od doświadczenia i kwalifikacji. Zachęcamy do złożenia CV. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Ronald

Polecam współpracę, świetne merytoryczne szkolenia, możliwość rozwoju i dobrego zarobku.

Pracując jako handlowiec ma się tylko jednego przełożonego? Zastanowił mnie ten ostatni komentarz, w którym chyba nie nastąpiła żadna reakcja na zgłoszony problem. Jest tu więcej osób z którymi można cokolwiek skonsultować? Zależy to też od lokalizacji? Upewniam się bo chce aplikować ale lubię się dogadywać w zespole

Jak długo czekaliście na odzew z Columbus Elite S.A.? Oddzwaniają zawsze?

yyyyyy

do mnie oddzwonili, nie czekałem długo

Ayo
@yyyyyy

Co wynika tak naprawdę z tej takiej pierwszej rozmowy? po prostu zapraszają(usunięte przez administratora) czy jednak zdalnie większość formalności można dopiąć jeśli ktoś byłby zdecydowany na współpracę?

@Ayo

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za to pytanie. Pierwszy kontakt odbywa się z przedstawicielem działu HR i ma na celu obustronne poznanie się. Jest to dobry sposób, by zarówno Kandydat jak i Pracodawca przedstawili swoje oczekiwania względem siebie oraz zweryfikowali czy jest pole do dalszych rozmów. Jeśli tak, to po pierwszym etapie następuje drugi, który polega na rozmowie z Dyrektorem Regionalnym. Dbamy o budowanie relacji międzyludzkich, dlatego już od samego początku współpracy stawiamy na kontakty bezpośrednie i upraszczanie kwestii formalnych. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Aktualność
Styczniowy kongres Columbus Elite, z udziałem ponad 400 liderów i specjalistów, stanowił fascynujące połączenie pasji, współpracy i nowatorskiego podejścia do biznesu. Jesteśmy silną, zgraną ekipą, wspierającą się nawzajem w realizacji ambitnych celów. Podczas wydarzenia podsumowaliśmy nasze dotychczasowe sukcesy i wyznaczyliśmy ambitne cele na przyszłość.
Dzięki najnowszym technologiom i innowacyjnym produktom, które oferuje Grupa Columbus, otwierają się przed nami nowe perspektywy z nieograniczonymi możliwościami. Zapraszamy Cię do obejrzenia relacji z naszego niezwykłego spotkania, gdzie pasja spotyka się z innowacją!

Nie widzę by ktoś tu pisał o pracy jako TL w dziale rekrutacji. a przynajmniej nie w ostatnim czasie. Tak się składa, że widnieje teraz oferta na to stanowisko, zamieniam się wiec w słuch. Sam zakres obowiązków jest dla mnie jak najbardziej jasny. Interesuje mnie przy tym głównie sama atmosfera w zespole, czy rotacje w nim są częste?

Dzień doby, Bardzo dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą ofertą pracy Team Leadra Działu Rekrutacji. Odpowiadając, jesteśmy nastawieni na współpracę i rozwój. Staramy się, by każdy miał szansę na realizowanie swoich pomysłów i ambicji zawodowych. Wiemy, że dobra atmosfera w pracy jest kluczem do sukcesu. Troszczymy się o to, by każdy miał poczucie wsparcia i wiedział, że na swój zespół zawsze może liczyć. Osoby, które kierują się podobnymi wartościami z łatwością odnajdują się w naszych szeregach i zostają z nami na dłużej. Zachęcamy do złożenia CV. pozdrawiamy, Columbus Elite

Nayrobi

Czy w tej firmie faktycznie nawet jako początkowy pracownik dostaje się wypłatę czy jest tak jak w nieruchomościach, że czeka się na jeden przelew kilka miesięcy? Wiadomo, że aby zarobićtrzeba umieć sprzedać, lecz załóżmy, że sprzedałam jeden produkt, wiadomo, że to zależy co i w jakiej ilości ale czy faktycznie jakakolwiek wypłata jest miesięcznie?

El profesor
@Nayrobi

Ja jako początkujący dostawałem wypłate, pamiętam ze szybko się wkręciłem w prace i sprzedaz była w pierwszym miesiacu. Nie wiem jak jest w nieruchomościach, ale tu wypłata jest w terminie i to calkiem fajna

@El profesor

No to jak nie w nieruchomościach, to w jakim dziale ta sprzedaż jest ok i ta kasa jest od razu? Bo jak bym chciała właśnie też mieć kasę od razu, a nie czekać, to gdzie złożyć cv? A, no i jak fajna wypłata, to może ktoś podać stawkę konkretną?

rex

Potwierdzam, kasa jest zawsze na czas. Ja składałem cv przez stronkę firmy, ale chyba tu tez mozna. Z tego co widze to zalezy im na dobrych pracownikach, dlatego nie moga sobie pozwolic na opoznienia w platnościach

@rex

To ciekawe w sumie skąd te rozbieżne opinie. No nic, a ta kasa jest dobra? Jak płaci firma, jest szansa, ze usłyszę od ciebie przykładowe widełki? Da się tu rozwinąć? Twoje obecne zarobki mocno się różnią od tych na początku?

rex

Zdecydowanie się różnią na plus. Z czasem nabrałem doświadczenia i sprzedaję więcej niż na początku, co przekłada się na wysokość prowizji.

Czarna

Cześć, dużo hajsu, czyli ile? Tak mniej więcej możesz napisać ile musiałaś wylozyc? Za eksploatacje własnego samochodu nic nie zwracają? To ile wychodzi się na czysto w miesiącu, bez kasy za prowizje?

Jarzombek

Czy oprocz dyrektorów krajowych i dyrektorów międzynarodowych są jeszcze dyrektorzy międzykontynentalni ? Ile dyrektorów przypada na jednego pracownik?

@Jarzombek

Dzień dobry, Dla sprawnego zarządzania organizacją każdy team posiada swojego Przełożonego. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Paulina

Ta opisana przez kogoś ostatnio „fajna wyplata” jest teoretycznie niezależna od stanowiska? pytam w kontekście pracy jako młodszy specjalista ds. administracji. Parę dni temu właśnie oferta została wystawiona lecz bez podanych widełek a zawsze fajnie jest mieć jakieś odniesienie. jaka kwotę można śmiało proponować na rozmowie? i ona sama jak teraz wygląda?

@Paulina

Dzień Dobry, Wspomniany wątek jest związany z pracą Przedstawiciela Handlowego, który w głównej mierze oparty jest na systemie premiowym. Stanowiska biurowe ze względu na swój charakter oraz odmienną specyfikę pracy, podlegają innym warunkom zatrudnienia. Zachęcamy do złożenia CV i przedstawienia swoich oczekiwań finansowych. Finalne wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji Kandydata. Pozdrawiamy, Columbus Elite

kuba

Praca spoko, ale jak każda, ma swoje ale. Pieniądze można zarobić no i nie mówię tu o groszach, idzie podnieść znacznie poziom życia. Szkolenia są częste i regularne. Jeśli nie potrafisz się zaangażować, to to nie jest praca dla Ciebie, (usunięte przez administratora) Z minusów to (usunięte przez administratora)(prowizje solidnie to wynagradzają), troche przekłamany elastyczny czas pracy, bo o 10tej potrafi zadzwonić do ciebie dyrektor i (usunięte przez administratora) Ja sam zetknąłem się też z dużą dozą fałszywości ze strony innych współpracowników. Podsumuję tak: jak chcesz zarabiać dobrze, to dołącz tu, uczęszczaj na szkolenia, słuchaj porad sprzedażowych od liderów, ale nie zaprzyjaźniaj się z współpracownikami i przełożonymi bo tak jak w korporacji - współpracownik i szef nigdy nie bedzie twoim kolegą. Rób swoje nie wychylaj się i uważaj na słowa, (usunięte przez administratora). Wtop się w tłum, zrób swoje i nie dziel się swoimi przemyśleniami. Robiąc jak napisałem udało mi się zostać managerem

@kuba

Zastanawia mnie to auto. Czy możliwe będzie, że kiedyś nie trzeba będzie mieć swojego? Jeśli o współpracowników chodzi na nich wpływu mieć nie będziesz? Zależy na kogo natrafisz? I jeszcze jeśli o bycie na terenie chodzi, to zwrócenie uwagi na brak obecności jest w takim razie zasadne?

Marysia
@kuba

Wywnioskowałam, ze jest to praca na własnej działalności gospodarczej czy zlecenie? (usunięte przez administratora). Dzięki za odpowiedz

kuba

Swoje trzeba mieć ale jak pracownik pracuje dla firmy (usunięte przez administratora) prawda? Co do zwracania uwagi - ok, ale elastyczny czas pracy oznacza, że dzisiaj mogę jechać o ósmej w teren, a jutro o 15 tak? (usunięte przez administratora)

@kuba

Nie wiem jaka będzie odpowiedz, także na nią czekam ale nie widzę by ktoś od tygodnia chciał odpisać… mimo wszystko myślisz ze 15 będzie dobrym rozwiązaniem? Chcecie robić dla przykładu 12 h dziennie a potem mniej? nie mam jeszcze sporego doświadczenia a widzę właśnie oferty na kilka miast. co myślicie o przyjęciu się jako swiezak?

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Elite S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Elite S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Elite S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Elite S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 37 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Columbus Elite S.A.