Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

gustaw

A jak wygląda praca na prasach ? wogóle jakie zarobki ? podobno są Arburgi pracowałem na nich 10 lat prasy zimne z gorącymi kanałami czy tam też są takie ?

gustaw
@gustaw

Jest ktoś kto tam pracuje na prasach ?

@gustaw

Wyciągasz gorące elementy z prasy która nagrzana jest do 145 stopni. Generalnie rzecz ujmując jest to praca na czas masz jakieś 50 sekund na wycięcie elementów raz jest 1 element raz 2 a raz nawet 6 i stoisz sam. Na dodatek musisz jeszcze w elementach tak zwane klamki powycinać i oczywiście elementy obejrzeć i spakować w 50 sekund ...

@gustaw

jakie zimne - zapomnij !!! - prasa Hollmann z lat 80-tych - podwieszone narzędzia górne i stacjonarne dolne - nagrzane do 140 st.C - co zmianę przed przerwą zalewana forma dolna kwasem(następnie prasa jest zamykana na 25 minut - tyle trwa przerwa, na którą trzeba przejść na drugi koniec hali na 1 piętro(tam jest stołówka) - podłoga na hali jak lodowisko - nie dość, że człowiek nie ma siły wytrzymać przy prasie to jeszcze trzeba nabijać setki metrów na przerwę - dystrybutory z wodą na hali tylko w 2 miejscach - brak czasu na zatankowanie butelki wody - cały czas nagonka na czas i sztuki - PORAŻKA !!!

Dramat

W tej firmie się nie da pracować nikt o niczym nie ma pojęcia, elementy wycina się na czas Mistrzowie i brygadziści nie mają o niczym pojęcia. Jedyne co robią to chodzą z termosikami po wodę na kawkę. Niby możesz mieć wodę, ale jest jedno pytanie kiedy masz Sobie jej nalać gdy CI się skończy skoro pracujesz tak naprawdę na czas. Biegasz z Kwasem gdzie możesz zrobic Sobie bądź komuś krzywdę bo trzeba szybko szybko a podłoga jest tak śliska, ze nie warto podnosić nóg tylko trzeba się ślizgać jak na łyżwach. Totalnie odradzam aplikowanie bynajmniej na produkcję bo jeżeli chodzi o i nne działy to nie wiem jakie warunki tam panują, no chyba ze ktos lubi prace na czas.

@Dramat

Zapomniałem dodać ze jest system 4Brygad gdzie jak wiadomo człowiek jest tak naprawde ciągle w pracy to jeszcze robią przymusowe nadgodziny zeby ludzie zostawali na 12h przy prasach które przekraczają 140 stopni i zapisywali się w dni wolne.(Odpowiedz którą usłyszałem od Mistrza gdy powiedziałem mu ze nie mam siły i czasu na to aby chodzić na nadgodziny "Kierwonika to nie obchodzi" ...

Op
@Dramat

W takich zakładach powinny być wielkie szyldy arbait macht frei.

heniek

a związki zawodowe są ?

@heniek

Oczywiście, że nie ma. Ale z wiązki zawodowe robione z ludzi pracujących w firmie do niczego dobrego nie prowadzą, to muszą być osoby z zewnątrz inaczej nic się nie zmieni.

Odradzam pracę w tej firmie pracowałem tam 3 miesiące i sporo zdążyłem zauważyć. Kompletny brak organizacji, Mistrz produkcji jest mistrzem tylko w chodzeniu, brak wsparcia, Kierownik produkcji mógł by sam ubrać kask maskę okulary i spróbował wycinać elementy z włókna szklanego w ciągu 40 sekund dziurkować je sprawdzać segregować i jeszcze odstawiać na miejsca, w ogólę nie ma pojęcia o tym. Praca strasznie ciężka prasy rozgrzane do 150stp. Czyszczenie prasy kwasem.. nie czasu na nic a mistrz produkcji kierownik ciągle swoje ponieważ norma musi być zrobiona. Inżynierowie projektu w ogólę nie mają pojęcia o prasach. Pieniądze nie są wszystkim, 4 brygady w takich warunkach i z takim kierownictwem nie są nic warte.

@Anonim

Lepiej szukaj lepszej pracy ponieważ tam jest jedna wielka tragedia. Pracowałem tam i sporo wiem.

Op
@Anonim

Dokładnie!dla całej reszty nie obejrza sobie na Netflix AMERYKAŃSKIE FABRYKI dokument to może w końcu zrozumieją o co w tym wszystkim się rozchodzi.

GOŚĆ

(usunięte przez administratora)ak ktoś jest nierobem to wszędzie mu nie będzie pasowało! co za ludzie! Polaczek to taki typ człowieka że tylko narzekać potrafi (usunięte przez administratora)spinasz jeden z drugim? Polecam ten zakład na 100

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
Leszno
Ronin

A gdzie niby ten azbest jest używany w Europie i nie tylko,azbest wycofano z produkcji kilkadziesiąt lat temu.Bzdury wypisujesz. Części do aut zanim wejdą do produkcji i sprzedaży posiadają kilkadziesiąt atestów.

rudy
@Ronin

pewnie wiesz co piszesz bo tam pracujesz ha, ha

Bella

Jaki jest system 4 brygadowy? 2 dni pierwsza 2 dni druga 2 dni nocka??? Czy inaczej

pracownik Prass
@Bella

System mamy 4/1/4/1/4/2 Czyli 4 nocki,1w, 4 drugie ,1w, 4 pierwsze i dwa dni wolne.

Witam a czy jest osoba która może wie wypowiedzieć jak wygląda praca w UR?

Miki

Dla wszystkich chętnych którzy chcą tu przyjść do pracy .Pracuję tu od listopada a dopiero teraz się dowiedziałem że pracujemy przy AZBEŚCIE.

Betka
@Miki

To nikt o tym nie mówi????.A szkodliwe płacą?.Na wszystkich działach to samo?.A tak w ogóle jak tam wygląda praca?.Warto aplikować?

rudy
@Miki

To w Polsce eternit każą ściągać ludzią z dachów ,a Niemcowi można stawiać zakład w Polsce który używa azbestu w produkcji. Pytam dla kogo jest ustalane prawo ?

gosc
@rudy

Serio tu azbest? Dobrze że nie podjąłem się pracy, parę dni wystarczyło, a mnie też zdziwiło że dodatku szkodliwego nie będzie. W innych firmach co lżejsza praca i w pyle albo wystarczyło że hala obok miała lakier i płacili dodatek, bo to w płuca szło. Ale jjaja jeszcze azbet.

Słodka

Firma szuka inżynierów. Warto się zatrudnić ? Jak zarobki w porównaniu do innych firm automotive w okolicy?

@Słodka

...szuka, bo ci co są to uciekają gdzie pieprz rośnie ;)

Produkcyjny

Chluba nie jest tak dobrze jak nawet z Hr sie zwalniają ostatnia to pare miesiecy byla Coekaw kto odważny nastepny ha ha ha

Opinia
@Produkcyjny

kto się zwalnia, bo nic nie wiem?

Zielony
@Produkcyjny

Bo to nie rekrutacja a lapanki do kazdego działu nr 248 z kolejki prosze....

Marzec

Polecam ten zakład zaczyna robić się coraz lepiej a praca jak na osiem godzin to luzik pracować zarabiać i nic więcej

Jack

Ten zakład to (usunięte przez administratora) ludzie uciekajcie z tego zakładu jak kadra kierownicza

Nuka3211

Czy jest praca dla planisty produkcji? Jaki system do planowania jest w firmie? Jakie zarobki na stanowiskach administracyjnych?

@Nuka3211

...czy ty sam siebie słyszysz ??? jakie planowanie??? jaka administracja??? "Witja dawaj baniaka z benzyno" :D

Obiektywnie

Większego b.... u w życiu nie widziałem. Jest to kolejna firma typu - Nifco, electrolux, Lg, amazon. Praca w (usunięte przez administratora) z włókna szklanego. Nikt nic nie wie. Każda osoba mówi co innego np. jaki detal nadaje się do kitowania, co ma iść dalej co nie wiedzą nawet ludzie z kontroli jakości . Raz jedzie się na szlifowaniu na ilość raz na jakość - o zwrotach nie wspominając. Na prasach piekło, zalewanie kwasem form, czyszczenie ich, czyszczenie całej prasy np. suchym lodem to katastrofa później całe ciało swędzi od tego włókna.. Chodzą 3 prasy a ciekawe jak będzie ich 9 co tam się będzie działo. Ludzie zwalniani są bez podania przyczyn, nawet osoby pracujące z umową na 2 lata i będące w Czechach na szkoleniu. Benefity to są w każdej firmie więc Ideal łaski nie robi więc nie wiem czym ludzie się ekscytują - to jest po prostu już norma na rynku pracy jak dodatki do obiadów, opieka medyczna i tyle. Na święta bonu nie zobaczył nikt a o życzeniach nie wspominając. A 3200 zł za pracę w 4 brygadówce - święta nie święta, weekendy sami się zastanówcie na papierze to może i dobrze wygląda ale zarządzane jest przez bandę ludzi którzy o zarządzaniu firmą nie mają zielonego pojęcia . Kierownik produkcji jest człowiekiem tak wybitnym w tym co robi, że nadzór nad warzywniakiem byłby dla niego skomplikowany i wprowadzał by swoje śmieszne rozwiązania (jak miało to miejsce na szlifowaniu i np. na PUR z dziurkowaniem). Jest to rudy człowiek legenda Ideala łamiący nogę na środku pustej hali o paleciak. HIT. Dział personalny nie istnieje - kawka i pogaduchy. Bhp - oprócz ubierania ludzi po szyję to i żeby wyglądali jakby lecieli w kosmos to tyle. Jest dużo braków. Firma zarządzana źle od początku. No i chyba ostatnio nowym już chyba trzecim dyrektorem będzie Czech. I pewnie będzie tak jak w Czechach brud i (usunięte przez administratora) Napisał bym jeszcze więcej ale szkoda na to czasu. Wysyłajcie CV i czekajcie miesiącami na odp.

Rudy
@Obiektywnie

Cała prawda w ????.I nie myślcie sobie że pisane w złości tak tam jest naprawdę

Edek

Jest super????

@Edek

...przyjdź i zobacz ;)

Jak praca w kontroli jakosci ,zarobki,wymagania,interesuje mnie bo myślę nad zmianą pracy tylko szczerze

...szczerze ? szkoda gadać :(

Desperat

W kilku słowach żenada obłuda (usunięte przez administratora) gorzej jak w (usunięte przez administratora) a do tego praca pierwszego i trzeciego Maja oczywiście biuro wolne bo jak by inaczej.Wszscy omijajcie to miejsce!!!!

Idealni

Mam obiektywną opinię, ponieważ tu pracuję. Firma jest w fazie rozwoju z dużymi perspektywami pracy na najbliższe lata. Zarobki bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm świdnickich i to jest najważniejsze bo przecież po to w końcu przychodzimy do pracy. Firma zapewnia juz pracownikom różnego rodzaju benefity w postaci min. ubezpieczenia Lux Med za 1zł ; obiady dla pracowników za 7,50 zł. Warunki pracy i socjalne bardzo dobre, system pracy na produkcji 8h /czterobrygadowy, mężczyźni pracują na prasach a kobiety przy wykańczaniu detali. W połowie bieżacego roku system pracy zostanie dodatkowo rozdzielony na system trzyzmianowy. Kto rozważa zmianę pracy lub znalezienie nowej to jest okazja bo firma obecnie prowadzi nabór pracownikow na stanowiska produkcyjne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Super dla nas jako dla pracowników, że nastały takie czasy, że firmy muszą być konkencyjne pod względem zarobków, aby zdobyć pracowników bo na tym przecież korzystamy tylko my - Pracownicy

Rudy lisek
@Idealni

ten wpis nie jest od pracownika z produkcji .Jakie konkurencyjne zarobki np. na okresie próbnym ma się tylko o sto złoty mniej ,obiecanej premii nie zobaczysz o odcinek z wypłaty musisz się prosić , a na temat obiadów to szkoda gadać piszą kotlet schabowy a przywożą ci bułkę z kotletem i to jeszcze nie na czas .Prawda dużo obiecują stanowiska i inne benefity ale tylko obiecują na świętego dygdy. Obiektywną opinię wydam JA bo pracuję tam od początku i nawet w tej chwili , kobiety mają przerąbane (nawet na dzień kobiet nic nie dostały)a obiad jest nie za 7,5 tylko za 8,73 bo podatek sam musisz zapłacić.

Huw
@Rudy lisek

To po co tam pracujesz skoro jest tak źle jak opisujesz?! I to jeszcze od początku. Takich osób nie potrzebujemy

Rudy lisek
@Huw

Czekam nadal na benefity.

Nie idealny zakład
@Idealni

Widać że ktoś z biura to pisał

Anty-mobber

To Ty Przemuś z Lafarge?

misza

Niektórzy z pracowników przychodzą jeszcze pod wpływem alkoholu,po tym jak nie zdążyli "wywietrzec",a bankomatów na bramie chyba nie ma do tej pory...tylko w razie czego kto będzie odpowiadał...

Rudy

Szczerze nie polecam normy nie do wykonania duże zapylenie w szczelnych pomieszczeniach bez wentylacji praca przy rozpuszczalniku, bardzo tępa kadra kierownicza brak premii świątecznych a premie z umowy nigdy nie zostały osiągnięte na umowie wszystko ładnie wygląda a w rzeczywistości wielka lipa (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o niczym tylko wymaga niemożliwego ludzie masowo się zwalniają brak poszanowania dla pracownika -, w innych zakładach lepiej traktują Ukraińców niż tu pracowników którzy pracują od początku i mają już jakieś doświadczenie a kontrola jakości też nie ma żadnego pojęcia szczeze nie polecam nie pakujące się ludzie na minę jak my

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 4 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.