Azpiaran Polska Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Azpiaran Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azpiaran Polska Sp. z o.o.

123

Witam na jakie zarobki moze liczyc narzedziowiec ,posiadam uprawnienia na suwnice wozki tig . mam 2 lata doswiadczenia

kuziaj

alojzy, jak teraz patrzyłem na ich www to nadal szukają np. narzedziowca. Wymagania jednak dośc spore - Bardzo dobra znajomość budowy i działania narzędzi do pras, min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki, itd.), znajomość budowy pras i oprzyrządowania. Znajomość pras transferowych będzie dodatkowym atutem.

An××××

Jak dlamnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko czekają żeby ci pieniądze upier.... mało dają od siebie wolą brać nie dawać a jesli chodzi o zarobki to mają dobrze te osoby co w tyłek wchodzą.nie potrafią docenić pracy normy takie dają że pot po tyłku leci. Mogli by przy ustalaniu tych norm sami popracować wiedzieli by co to praca

ja

... i tu muszę się zgodzić...ale... czy rada pracownicza wyraziła na to zgodę? jednocześnie przypominam że Członkami rady pracowników są reprezentanci załogi danej firmy, wybierani przez zarządy związków zawodowych bądź przez pracowników w drodze wyborów. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że w skład omawianego podmiotu nie mogą wchodzić: pracownicy zarządzający zakładem pracy, główny księgowy oraz radca prawny zatrudniony w firmie. Co więcej, ani wybierać, ani kandydować do rady nie mogą także zatrudnieni młodociani

Szpikulec

Poczytaj przepisy kolego, to będziesz wiedział kiedy zachodzi wspomniane(usunięte przez administratora). Można zrezygnować z Tworzenia funduszu, ogłaszając to w powszechnie przyjęty w firmie sposób (np. wywieszając na tablicy) do dnia 31 stycznia każdego roku.

spinoza

co wy pierdzielicie. Jaki brak funduszu socjalnego. Każda firma ma obowiązek wpłacać kasę na osobne konto funduszu socjalnego, o czym Wasza księgowa na pewno Wie. Za ubiegły rok to około 1200 pln z hakiem na łebka zatrudnionego w firmie. te pieniądze są potem na Wasz wniosek przydzielane osobom potrzebującym lub dostajecie bony kasę lub inne dobra. Jak nie to Was rżną jak trzeba :)

Jasio

Witam wszystkich Azpiaranowców serdecznie i tych którzy jeszcze nie są Azpiaranowcami a chcieliby sie przyłączyć do Naszego grona:) Niestety urlop dobiega końca..i zaś trzeba będzie patrzeć na te \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"mordki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" kierownicze i znosić ich a raczej jego fochy!!Na nasze nieszczęście ten normalniejszy it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a co najważniejsze, co się zna na tym co robi odchodzi..ale cóż tam poradzimy sobie!Dyrektorek obleci.Szkoda tylko, że firma nie ma na nic pieniędzy bo inwestuje..A co do komentarza poprzedniego to już mało kto pracuje przez agencję, gdyż firma przejęła kilku pracowników, za co trzeba pochwalić kierowników i dyrektora:)Ogólna atmosfera w firmie dobra, młody zespół. Najgorzej jak ktoś trafi tylko pod kierownika Mat... ale można się przyzwyczaić jakoś do pracy z tym człowiekiem. Moim zdaniem firma z aspiracjami i zapraszam w nasze szeregi. a i jeszcze dużym minusem firmy jest brak funduszu socjalnego i pod tym względem brak troski o pracownika:/

BartSnarsky

Firma mieści się w Wojkowicach k. Wrocławia. Dojazd tylko własnym transportem. Praca nawet nie najgorsza, głównie polega na wsadzaniu metalowych elementów do prasy, wciskaniu guzików i późniejszym układaniu. Niestety szybko zwalniają, a właściwie to nie przedłużają umów. Umowy są tylko tygodniowe, przez mało rozgarniętą agencję Manpower.

Zostaw opinię o Azpiaran Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azpiaran Polska Sp. z o.o.