Opinie o Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. w Żórawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. w Żórawina

Anonim Nowy wpis

Nie szanują w cale ludzi, jak wyrabiasz normę to podnoszą.Nie masz ani minuty odpoczynku.

@Anonim

Masz rację nie szanują ludzi, nigdy więcej w takiej firmie nie szukajcie pracy. Zrobią z ciebie tam niewolnika .

Hanna

Niektórzy pisali, że jest w porządku atmosfera i zarobki, inni krytykowali podejście do pracownika, zastanawiam się czy ktoś po prostu mógłby mi powiedzieć, ile się teraz zarabia i jaka jest umowa. Tyle na początek mi wystarczy, dzięki :)

Grzegorz
@Hanna

Umowa o pracę Zarobki wedle umiejętności, uprawnień i posiadanej praktyki.

Beata
@Grzegorz

A na okresie próbnym też jest umowa o pracę? A ile w ogóle trwa u was okres próbny? 3 miesiące czy inaczej?

Marek Nowy wpis
@Hanna

Jasne że atmosfera straszna straszny (usunięte przez administratora)normy strasznie wysokie,a jak wyrabiasz się w czasie to jeszcze bardziej podnoszą normy.Panuje tak kolesiostwo to znaczy coś za coś a będziesz miał lżej.Pan dyrektor sprawia tylko na początku miłego nie liczy się z ludźmi tylko z swoim zyskiem.Jak najdalej czy majcie się od tej firmy i ludzi.Pozdrawiam

Przyjezdny

Przesympatyczne panie z magazynu, cały magazyn bardzo fajny, kierownik też. Pozdrawiam wszystkich.

@Przyjezdny

Tez tak pracowałem.Panuje tak okropna atmosfera.Straszny (usunięte przez administratora),jak się wyrabiasz na czas to pan dyrektor karze swojemu podwładnemu podnosić normy.Panuje tak kolesiostwo. To znaczy coś za coś i będziesz miał dobrze.Nie polecam nikomu tez firmy.

FILIP

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowaliśmy,firma bez poczucia odpowiedzialności za pracownika,nie przestrzega BHP,wszędzie brudno,szefostwo nie istnieje pracownicy starsi robią sobie ci chcą ze swoimi podwładnymi,panuje kolesiostwo,ludzie z biura są przyjmowani bez znajomości zasad pracy z ludźmi i wiedzy która jest niezbędna do pracy w tłoczni. Wypłaty na czas ale bardzo kiepskie,zwalnia się ludzi bez wcześniejszych informacji i bez jakich kolwiek podstaw Nie polecam a wręcz przestrzegam przed przyjmowaniem się w tej Hiszpańskiej fabryce wyzysku.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Wiktor

Azpiaran to dobry pracodawca i warto tu podjąć pracę. Polecam chętnym pracować z nami.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Azpiaran Polska Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Joker

Aplikować warto,dobre stawki ,jasne zasady ,miła atmosferą . Polecam.

Witam na jakie zarobki moze liczyc narzedziowiec ,posiadam uprawnienia na suwnice wozki tig . mam 2 lata doswiadczenia

kuziaj

alojzy, jak teraz patrzyłem na ich www to nadal szukają np. narzedziowca. Wymagania jednak dośc spore - Bardzo dobra znajomość budowy i działania narzędzi do pras, min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki, itd.), znajomość budowy pras i oprzyrządowania. Znajomość pras transferowych będzie dodatkowym atutem.

An××××

Jak dlamnie to (usunięte przez administratora) tylko czekają żeby ci pieniądze upier.... mało dają od siebie wolą brać nie dawać a jesli chodzi o zarobki to mają dobrze te osoby co w tyłek wchodzą.nie potrafią docenić pracy normy takie dają że pot po tyłku leci. Mogli by przy ustalaniu tych norm sami popracować wiedzieli by co to praca

... i tu muszę się zgodzić...ale... czy rada pracownicza wyraziła na to zgodę? jednocześnie przypominam że Członkami rady pracowników są reprezentanci załogi danej firmy, wybierani przez zarządy związków zawodowych bądź przez pracowników w drodze wyborów. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że w skład omawianego podmiotu nie mogą wchodzić: pracownicy zarządzający zakładem pracy, główny księgowy oraz radca prawny zatrudniony w firmie. Co więcej, ani wybierać, ani kandydować do rady nie mogą także zatrudnieni młodociani

Szpikulec

Poczytaj przepisy kolego, to będziesz wiedział kiedy zachodzi wspomniane(usunięte przez administratora). Można zrezygnować z Tworzenia funduszu, ogłaszając to w powszechnie przyjęty w firmie sposób (np. wywieszając na tablicy) do dnia 31 stycznia każdego roku.

spinoza

co wy pierdzielicie. Jaki brak funduszu socjalnego. Każda firma ma obowiązek wpłacać kasę na osobne konto funduszu socjalnego, o czym Wasza księgowa na pewno Wie. Za ubiegły rok to około 1200 pln z hakiem na łebka zatrudnionego w firmie. te pieniądze są potem na Wasz wniosek przydzielane osobom potrzebującym lub dostajecie bony kasę lub inne dobra. Jak nie to Was rżną jak trzeba :)

Jasio

Witam wszystkich Azpiaranowców serdecznie i tych którzy jeszcze nie są Azpiaranowcami a chcieliby sie przyłączyć do Naszego grona:) Niestety urlop dobiega końca..i zaś trzeba będzie patrzeć na te \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"mordki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" kierownicze i znosić ich a raczej jego fochy!!Na nasze nieszczęście ten normalniejszy it (usunięte przez administratora) a co najważniejsze, co się zna na tym co robi odchodzi..ale cóż tam poradzimy sobie!Dyrektorek obleci.Szkoda tylko, że firma nie ma na nic pieniędzy bo inwestuje..A co do komentarza poprzedniego to już mało kto pracuje przez agencję, gdyż firma przejęła kilku pracowników, za co trzeba pochwalić kierowników i dyrektora:)Ogólna atmosfera w firmie dobra, młody zespół. Najgorzej jak ktoś trafi tylko pod kierownika Mat... ale można się przyzwyczaić jakoś do pracy z tym człowiekiem. Moim zdaniem firma z aspiracjami i zapraszam w nasze szeregi. a i jeszcze dużym minusem firmy jest brak funduszu socjalnego i pod tym względem brak troski o pracownika:/

BartSnarsky

Firma mieści się w Wojkowicach k. Wrocławia. Dojazd tylko własnym transportem. Praca nawet nie najgorsza, głównie polega na wsadzaniu metalowych elementów do prasy, wciskaniu guzików i późniejszym układaniu. Niestety szybko zwalniają, a właściwie to nie przedłużają umów. Umowy są tylko tygodniowe, przez mało rozgarniętą agencję Manpower.

Zostaw merytoryczną opinię o Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. - Żórawina

• Jak się pracuje w Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Azpiaran Doga Polska Sp. z o.o.