Werkservice

Opinie o Werkservice

Sebastian

Jak na razie najlepsza agencja przez którą pracuje. Wszystko zgodne z ofertą. Szeroka pomoc przed i po podjęciu zatrudnienia. Polecam i pozdrawiam panią Krystyne Hajdamacką.

Ilona
@Sebastian

A możesz opisać tę pomoc przed i po podjęciu zatrudnienia? Jestem ciekawa w czym konkretnie firma pomaga a co samemu trzeba załatwiać :)

@Sebastian

Dziękujemy za oponie , polecamy się pozdrawiamy

@Sebastian

Dziękujemy Panie Sebastianie !

Waldek
@Sebastian

Dowiedziałem się nawet gdzie nie jechać:)

Łucja
@Waldek

Ale że w agencji odradzili Ci jakąś nieciekawą ofertę? Brawo, to by było super :)

Tak

Tak

Podawane dane i informacje są nieprawdziwe i jest to szerzenie fałszywych informacji.

Kier1

Pani Paulina jest pracowita i rzetelna. Wszystko wyjaśnia, zawsze odbiera telefon i służy pomocą. Nie wiem gdzie Pan nabył tak złych doświadczeń ale na pewno nie u boku Pani Pauliny. Ze współpracy z Panią byłem zadowolony i trudno mi uwierzyć, że cos takiego Pana spotkało.

@Kier1

Dziękujemy za miłe słowa ! Pozdrawiamy !

grzegorz

Niestety nie zgadzam się z tą opinią. Dla mnie fałszywa w 100 % i na goworku opinii nie można usuwać nawet za pieniądze także jakieś dziwne info ponadto agencja działa legalnie i przedstawia prawdziwe wynagrodzenie trochę słabo tak kogoś obrażać

Kamil
@grzegorz

Panie Grzegorzu prosze o wykazanie opinii negatywnych od kierowców Werkservice, chyba było ich ponad 60% ? Również mam u was firmowe konto, Pani z obsługi klienta powiedziała, że za dodatkową opłatą można usunąć negatywne opinie na portalu Gowork.

Agencja jest legalna, prowadzimy rzetelnie rekrutację. Proszę o nieobrażanie pracowników firmy, którzy sumiennie i dobrze pracują. Widzę, że pod różnymi nickami ta osoba dodaje takie brzydkie i nieprawdziwe opinie o firmie. Pani Krystyna nigdy nie przekłamuje ze stawkami.

Kierowca Ce

Zadzwoniłem z pytaniem o prace. Wypytali czego chce, dostałem kilka ofert. Wybrałem jedną, przesłałem dokumenty i czekałem na info ok 3 dni. Zadzwonili, że się dostałem i dali znać co mam robić dalej

Znajomość języka, doświadczenie, oczekiwania nt zarobków, praca w systemie, nocki itd

Bartek

Wszystko ok, bez zarzutów

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

To może ja coś powiem. Dzięki tej agencji znalazłem pracę w systemie, jaki chciałem. Wszystko odbyło się szybko ( telefon w czwartek, akceptacja i w poniedziałek w firmie). Warunki pracy są zgodne z ofertą jaką otrzymałem, pensja plus doszły dodatki. Trochę miałem mieszane uczucia nt. firmy do której jechałem, bo znalazłem niepochlebne opinie, ale jest ok. Tu gdzie jestem auta nie są prosto z salonu ale naprawy są na bieżąco. Mam kontakt z agencją (Pani Krystyna - bardzo miła kobieta), pomogła mi też w załatwieniu pilnego krótkiego urlopu. Polecam tą agencję

@Adam

Widac wpis napisany przez agencje

Jan

Mają zawsze kilka ciekawych ofert. System lub bez, blisko granicy i daleko. Jest w czym wybierać. Tak jak pisałem wyżej jest ok. Informacje o urlopach lub ich braku, ewentualnych konsekwencjach nie ma tak, że coś wychodzi w trakcie pracy. Pojechałem do nowej firmy a dzięki przekazanym informacją, firmę znam jakbym tam pracował już kilka miesięcy

Marian - kierowca

Agencja godna polecenia, to już moja druga praca z tej agencji i drugi raz wszystko zgodnie z informacjami udzielonymi mi od Pań z f. Werkservice. Negatywne opinie które czytam są od analfabetów którzy nawet po polsku nie potrafią się wypowiedzieć, wiec nie dziwie się że i w Niemczech nie mogli się dogadać z pracodawcą.

Waldek

Muszę przyznać, że mają duży wybór jak na tą porę roku. Stawki normalne. Osoba z którą rozmawiałem (a trochę tych rozmów było, hehe - pozdrawiam panią K.:) ) Była wyjątkowo cierpliwa. Jeżdżę już ponad 30 lat i do pierwszej lepszej firmy nie pojadę. Miałem problem z dojazdem (usunięte przez administratora) to udało się wszystko poprzekładać itd

Kierowcarajdowca

Polecam :) jestem zadowolony! Pozdrawiam

@Kierowcarajdowca

Dziękujemy :)

Sławek

Dzięki agencji Werkservice znalazłem pracę w systemie, na jakim mi zależało. Cały kontakt z pracodawcą agencja bierze na siebie. Wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie. Polecam

@Sławek

Panie Sławku dziękujemy bardzo za opinie i polecamy się na przyszłość

Roman- kierowca

Skorzystalem z uslug tej firmy. Jestem zadowolony. Bez owijania w bawelne. Na wszystkie moje pytania dostalem rzetelna odpowiedz. Po przyjezdzie do bazy na miejsce pracy, nie spotkaly mnie zadne problemy. Wszystko tak jak bylo ustalone z firma. Polecam wspolprace Roman

@Roman- kierowca

Dziękujemy bardzo !! pozdrawiam serdecznie

Mirosław Witkowski

Witam. Pracuję w firmie Transportowej w Kassel do której skierowała mnie Pani Krystyna Hajdamacka. Mogę tylko podziękować za pełne profesjonalne pośrednictwo. Cieszę się że są takie firmy co nie wysyłają w ciemno a werkservice do takich należy. Jestem mile zaskoczony.

@Mirosław Witkowski

Panie Mirku dziękujemy bardzo !!

Kierowca654

Firma godna polecenia Jak p.Krystyna powiedziała Tak była umowa z pracodawcom podpisana i jak na razie jest ok

Izabela

Mój maz pojechał od nich do pracy, jesteśmy zadowoleni, wszystko bez ściemy, warunki się zgadzały, Panie pomagają z językiem! Z czystym sumieniem polecam

Kierowca Mariusz

Na temat Werkservice Wrocław mogę powiedzieć że agencja godna polecenia pracuję już prawie pół roku i wszystko jasne nie ma żadnych niejasności a Pani Paulina jest ze mną w stałym kontakcie . Szczerze polecam tą agencję . Aby więcej takich było

@Kierowca Mariusz

Dziękujemy Panie Mariuszu ! :)

Orfi

Pracuję prze tą firmę w Niemczech i nie ma ściemy mówione jest ile podstawy i diety oraz jaki system ,więc opisywanie o dziewczynach że sciemniaja jest nie prawdą

@Orfi

Dziękujemy bardzo za taką opinię ! :)

Kierowca Paweł

Konkretne oferty, miła obsługa, znalazłem fajna robote w Kassel przez pania Pauline, na miejscu wszystko w porządku, firma godna polecenia…

Maciej

Kontaktowałem się w sprawie pracy z Panią Pauliną. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem do pracownika. Wszystko zostało szczegółowo objaśnione i informację okazały się prawdziwe. POLECAM

Grzegorz

Firma bardzo profesjonalna , pracowałem od nich w 3 firmach . Wszystko zgodnie z oferta , i rzekłbym bez ściemniania , w dwóch firmach zarabiałem więcej niż było w ofercie . Obie Panie Krystyna i Paulina pomogły mi w kryzysowych sytuacjach. A co ważne oddzwaniają i jeśli jedna jest ba urlopie mogę kontaktować się z druga . Czytałem opinie pana kierowcy 2 o Beninger.. tak się składa ze nadal tam pracuje a pan, który ta opinie wystawił uciekł po kilku dniach . Czasem nie warto słychać opini kierowców , którzy nowych chcą zniechęcić a sami pracują po kilka lat . Zadajcie sobie to pytanie czemu tak robią ? Czemu wystawiam dopiero dziś opinie o Werkservice ? Bo mnie o to poproszono . Tak naprawdę powinnismy częściej wystawiać my zadowoleni kierowcy , a niestety wystawiają Ci którym nie chce sie pracować , gdzie wszędzie im źle albo kwalifikacje na niskim poziomie a wymagania wysokie Dziękuje Paniom i na pewno skorzystam w przyszłości z pomocy w znalezieniu pracy Grzegorz z 25 letnim doświadczeniem

@Grzegorz

dziękujemy :)

@Grzegorz

Dziękujemy Panie Grzegorzu ! :) I zawsze służymy pomocą !

Ryszard

Firma z dobrym podejściem do człowieka. Nie wciskają kitu w styli "zrobisz 3tyś euro" w 2 / 2. U mnie cała rekrutacja trwała niecałe 3 dni. Pracuję już 3 miesiąc. Jestem w stałym kontakcie bo miałem jakiś problem z podatkiem ale wszystko się wyjaśniło. Nie zostawiają człowieka na lodzie jak w poprzedniej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

• Jak się pracuje w Werkservice?

Zobacz opinie na temat firmy Werkservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 34 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werkservice?

Kandydaci do pracy w Werkservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werkservice