Opinie o Werkservice

Piotrek

Polecam firme. Rozmawiałem z pania Paulina, która pomogła mi znaleźć prace, na miejscu wszystko zgadza się z tym co mówila, jasne warunki, pani miła i pomocna, dowiadywała się kilka razy czy u mnie w porządku. Polecam

@Piotrek

Dziękujemy Panie Piotrku :) Jest nam niezmiernie miło !

wromanw

Wszystko OK!!!

Kris

Agencja w 100% godna polecenia , ciężko trafić na taką profeske . Polecam

Kamila

Polecam bardzo mily kontakt

Kierowca Ce

Zadzwoniłem z pytaniem o prace. Wypytali czego chce, dostałem kilka ofert. Wybrałem jedną, przesłałem dokumenty i czekałem na info ok 3 dni. Zadzwonili, że się dostałem i dali znać co mam robić dalej

Znajomość języka, doświadczenie, oczekiwania nt zarobków, praca w systemie, nocki itd

Firma uczciwa, godna zaufania, polecam

Roman, Wrocław

W czerwcu podjąłem prace przez Panią Krystynę, wszystko solidnie, pani Krysia zawsze służy pomocą, jednym słowem polecam jechać przez te agencje ????

Daniel Żory

Polecam tą agencję. Udało mi się za ich pośrednictwem pojechać do pracy do Drezna. Do dziś tam pracuję i jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią Krystyną bardzo dobry zarówno przed podpisaniem umowy jak i po.

Krystian Zieliński

Nie mogę czytać takich wypowiedzi. Czy tutaj wypowiadają się tylko frustraci? Jest to bardzo dobra i sprawdzona firma, jestem z nimi we współpracy od kilku lat, świetny kontakt i doradztwo, każdorazowe wsparcie w rekrutacji. Każdemu polecam współpracę z tą organizacją.

nie mialem do czynienia z agec

mysle ze agecja moze byc wprowadzona w bledne warunki pracy zamawiajacego o pracownika podalem swój tel i zekomoszef zadzwonil mila rozmowa po niemiecku, zadawalem niewygodne pytania a on zachwalal warunki ,i na koniec zarzadalem to co mowil ma byc wszystko na umowie o prace, ona ma byc do mnie kompletna wyslana z pieczatkami. no i dostalem informacje ze firma ma utwardzony parking o dziwo i posiada toalete i prysznic za darmo ,i zapytal kiedy przyjade bo auta rdzewieja, odpisze mu ze nie wywiazal sie z zadania wyslania mi kopi o prace ,do przstudjowania w ktorej wiadomo musi byc brutto i djety spalanie zakres obowiazkow ,Kilka lat temu nie żądalem kopi o prace z firmy krzak z nl ,i napisali sobie w umowie ze mam za pierwszy misiac im zaplacic 1500eu ,i tyle plus koszty dojazdu mi nie oddali ,lepiej nich zlom rdzewieje.szanujcie sie

Kierowca

Omijać z daleka ta agencje .Bo stracicie czas i pieniądze jak pojedziecie do pracy do Niemiec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebastian
@Kierowca

Dzięki, że ostrzegasz, ale opinia w takiej formie nie za wiele nam wyjaśnia. Możesz dokładniej napisać dlaczego wg. Ciebie trzeba omijać tę agencję? Co takiego się dzieje, że pracując za pośrednictwem Werkservice można stracić czas i pieniądze? Podasz jakieś przykłady? Byłoby to o wiele bardziej pomocne. Dzięki.

Daniel

Witam. Interesuje mnie praca w firmie w okolicy Chemnitz jest tam system 2/1 i 3/1 jazda po Niemczech i zagranica podobno przewóz stali z Włoch do Niemiec. Czy ktoś coś wie o tej firmie? Jaka jest umowa i ile wyjdzie na rękę np w systemie 2/1.

Jerzy
@Daniel

Udało Ci się może dowiedzieć czegoś poza wątkiem? W wątku niestety nikt nie odpowiedział na Twój wpis, dlatego zastanawiam się, czy udało Ci się może coś faktycznie ustalić? Fajnie by było, jakbyś napisał, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Werkservice z tego co udało Ci się dowiedzieć.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Werkservice w miejscowości Wrocław? Czekamy na aktualne informacje.

Dobra

0pinia pozytywną

Reco

Panie miłe, odpowiedziały wszystkie pytania. Doszło do wyjazdu i jestem zadowolony

@Reco

Dziękujemy za opinie

Witamy wszystkich Kierowców! Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: Pani Paulina, tel. 576 175 001, email: ps@werkservice.pl Pani Krystyna , tel. 576 172 002, email: kh@werkservice.pl

Michalina

Jak z tym zakwaterowaniem, są tam dobre warunki?

Lukasz

Wyjechałem do pracy za pośrednictwem tej firmy pół roku temu i do tej pory pracuję . Jestem bardzo zadowolony z warunków jakie wynegocjowały Panie z firmy Werkservice . Polecam

Werkservice i Pani którą mi pomagała ok. W Guxhagen chaos. Przyjechałem rano. Po południu dowiedziałem się że nie ma kto szkolić na bitumie. I powrót. I w plecy 250€

@Marek

Zawsze pomagamy kierowcom na miejscu, zawsze można do nas zadzwonić i wyjaśniamy sytuację. Nie zostawiamy kierowcom samych sobie.

@Marek

Panie Marku , dziękuje za opinie o nas jako o firmie pomagającej w pracy i znalezieniu i na miejscu pracy. Jak pan sam napisał pani, która pomagała Ok. Ale czasem nie mamy wpływu na chaos jaki się pojawi w firmie zewnętrznej u pracodawcy. W Guxhagen , to duża firma i informuje kierowców jak tam jest, a przy przyjęciu na miejscu rożnie bywa. Ostatnio, panowie przejeżdżający otrzymali pokoje do noclegu a od rana startowali Dlaczego nie miał kto pana szkolić w tym dniu nie wiem , i czemu pan nie poczekał do następnego dnia tego tez nie wiem , Zresztą nie wiem pod czyją opieka pan był Staram się na każdy telefon oddzwonić , czasem to fizycznie nie możliwe przy 100 telefonach dziennie, pomagam panom pracujących na miejscu, jeśli jest taka potrzeba. Dziś pierwszy czytam opinie,przy okazji dziękuje panom, którzy mnie polecają i przekazują kontakt do mnie pozdrawiam Krystyna

Czy często w firmie Werkservice zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nie rozumiem pytania, ale jeśli pyta pan o pracowników firmy Werkservice? To rzadko, stawiamy na stałą owocną współpracę i szanujemy pracowników :)

adamski

prosze opisac co sie stalo w ERT z Lubecki jak nas olalyscie.

MALH
@adamski

Witam. Bardzo proszę o więcej informacji w jaki sposób firma tak się zachowała. Szukam Pracy i nie chciałbym w się sparzyć.

@adamski

Dzień dobry, niestety musiał nas Pan pomylić z inną firmą, ponieważ nasza firma nie pracuje z firmą ERT :)

Seby

Tam gdzie poludy w biurach siedza to tam sie nie pracuje!!!nie znam tego werkserwice,ale osobiscie odradzam

Obserwator
@Seby

Dlaczego Pan odradza skoro nawet nie korzystal z uslug? Slabizna z pana strony

Rafal

Witam serdecznie dzwoniłem ale nikt nie odbiera

@Rafal

Dzień dobry, mieliśmy bardzo dużo telefonów, bardzo proszę podać do siebie a niedługo oddzwonimy :) Lub dzisiaj próbować od rana 576 306 04 Pozdrawiamy ciepło !

Rafał
@Pracodawca

@Seby

Nie znam ale odradzam....Masakra.. Po tym wpisie już Ciebie znam i również innym odradzam

Witam serdecznie, Interesuje mnie praca na ruchomej podłodze. Proszę o kontakt zwrotny 01724078990 Z góry dziekuję

Darek
@Obserwator

Kolega dobrze pisze gdzie Polus za granica probuje rzadzic nie podejmuje sie zadnej pracy ta firma (usunięte przez administratora) smierdzi od samego poczatku na dzien dobry nie widac juz w niej pieniedzy

@Seby

Jeżeli Pan nie zna nas, dlaczego pan odradza? Nie wiem Pan jak pracujemy a nasza firma jest bardzo rzetelna i dbamy o dobro kierowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

• Jak się pracuje w Werkservice?

Zobacz opinie na temat firmy Werkservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 34 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werkservice?

Kandydaci do pracy w Werkservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.