Opinie o Werkservice w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Werkservice, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Werkservice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werkservice w Wrocław

Kierowca 2
Klient

Przecież te panie to naganiaczki do pracy np.do takiego Beninnger & full w Abstatt . Uważajcie na ta firme i p.Krystyne Chjadamacką . Taki kit będzie opowiadać ze super i w ogóle itd. (usunięte przez administratora)jak moga kierowców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kierowca Mariusz

Na temat Werkservice Wrocław mogę powiedzieć że agencja godna polecenia pracuję już prawie pół roku i wszystko jasne nie ma żadnych niejasności a Pani Paulina jest ze mną w stałym kontakcie . Szczerze polecam tą agencję . Aby więcej takich było

Pracodawca Nowy wpis
@Kierowca Mariusz

Dziękujemy Panie Mariuszu ! :)

Orfi

Pracuję prze tą firmę w Niemczech i nie ma ściemy mówione jest ile podstawy i diety oraz jaki system ,więc opisywanie o dziewczynach że sciemniaja jest nie prawdą

Pracodawca Nowy wpis
@Orfi

Dziękujemy bardzo za taką opinię ! :)

Mirosław Witkowski Nowy wpis
Kandydat

Witam. Pracuję w firmie Transportowej w Kassel do której skierowała mnie Pani Krystyna Hajdamacka. Mogę tylko podziękować za pełne profesjonalne pośrednictwo. Cieszę się że są takie firmy co nie wysyłają w ciemno a werkservice do takich należy. Jestem mile zaskoczony.

Roman- kierowca Nowy wpis

Skorzystalem z uslug tej firmy. Jestem zadowolony. Bez owijania w bawelne. Na wszystkie moje pytania dostalem rzetelna odpowiedz. Po przyjezdzie do bazy na miejsce pracy, nie spotkaly mnie zadne problemy. Wszystko tak jak bylo ustalone z firma. Polecam wspolprace Roman

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowca CE Berlin plandeka od zaraz z pod ADR w firmie Werkservice? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kierowca Paweł

Konkretne oferty, miła obsługa, znalazłem fajna robote w Kassel przez pania Pauline, na miejscu wszystko w porządku, firma godna polecenia…

Maciej

Kontaktowałem się w sprawie pracy z Panią Pauliną. Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem do pracownika. Wszystko zostało szczegółowo objaśnione i informację okazały się prawdziwe. POLECAM

Remek852

Szanowni koledzy wyjechałem do pracy od pań z werkservice dobry rok temu, bez znajomosci języka niemieckiego. Panie wysłałam mi słownik polsko niemiecki dla kierowców, pomogły mi dużo z językiem, na każdym kroku mogłem do nich zadzwonić i poprosić o pomoc. Dowiedziałem się, że często Werker jest mylony z Werkservice. Powiem jedno Werkservice to klasa sama w sobie, nie zostawiają kierowców samych sobie i zawsze o nas pamiętają. Dlatego polecam od nich wyjechać ! To nie jest agencja, dla której liczy się tylko liczba. Dziewczyny stawiają tam na jakość i dobry kontakt z kierowcami.

Grzegorz

Firma bardzo profesjonalna , pracowałem od nich w 3 firmach . Wszystko zgodnie z oferta , i rzekłbym bez ściemniania , w dwóch firmach zarabiałem więcej niż było w ofercie . Obie Panie Krystyna i Paulina pomogły mi w kryzysowych sytuacjach. A co ważne oddzwaniają i jeśli jedna jest ba urlopie mogę kontaktować się z druga . Czytałem opinie pana kierowcy 2 o Beninger.. tak się składa ze nadal tam pracuje a pan, który ta opinie wystawił uciekł po kilku dniach . Czasem nie warto słychać opini kierowców , którzy nowych chcą zniechęcić a sami pracują po kilka lat . Zadajcie sobie to pytanie czemu tak robią ? Czemu wystawiam dopiero dziś opinie o Werkservice ? Bo mnie o to poproszono . Tak naprawdę powinnismy częściej wystawiać my zadowoleni kierowcy , a niestety wystawiają Ci którym nie chce sie pracować , gdzie wszędzie im źle albo kwalifikacje na niskim poziomie a wymagania wysokie Dziękuje Paniom i na pewno skorzystam w przyszłości z pomocy w znalezieniu pracy Grzegorz z 25 letnim doświadczeniem

@Grzegorz

dziękujemy :)

@Grzegorz

Dziękujemy Panie Grzegorzu ! :) I zawsze służymy pomocą !

Kierowca 2

werkservice
@Kierowca 2

Niestety nie rozumiem pana wypowiedzi, swoją pracę Pani Krystyna wykonuje bardzo rzetelnie. Nie przekłamuje ofert, wynagrodzeń oraz zawsze mówi prawdę. Jeżeli cokolwiek się dzieje zawsze wyciąga swoją pomocną dłoń.

Ryszard
@Kierowca 2

Akurat również byłem rekrutowany przez p. Krystyne. Nie wiem skąd jesteś gościu ale chyba masz nierówno pod sufitem. Od 3 miesięcy pracuje i jestem w stałym kontakcie bo miałem problem z podatkiem. Gdyby nie oni to do dziś bym jeździł w I klasie.

Ryszard
Klient

Firma z dobrym podejściem do człowieka. Nie wciskają kitu w styli "zrobisz 3tyś euro" w 2 / 2. U mnie cała rekrutacja trwała niecałe 3 dni. Pracuję już 3 miesiąc. Jestem w stałym kontakcie bo miałem jakiś problem z podatkiem ale wszystko się wyjaśniło. Nie zostawiają człowieka na lodzie jak w poprzedniej firmie

Piotrek

Polecam firme. Rozmawiałem z pania Paulina, która pomogła mi znaleźć prace, na miejscu wszystko zgadza się z tym co mówila, jasne warunki, pani miła i pomocna, dowiadywała się kilka razy czy u mnie w porządku. Polecam

@Piotrek

Dziękujemy Panie Piotrku :) Jest nam niezmiernie miło !

wromanw

Wszystko OK!!!

Kris

Agencja w 100% godna polecenia , ciężko trafić na taką profeske . Polecam

Kamila

Polecam bardzo mily kontakt

Marek

Firma uczciwa, godna zaufania, polecam

Roman, Wrocław

W czerwcu podjąłem prace przez Panią Krystynę, wszystko solidnie, pani Krysia zawsze służy pomocą, jednym słowem polecam jechać przez te agencje ????

Daniel Żory

Polecam tą agencję. Udało mi się za ich pośrednictwem pojechać do pracy do Drezna. Do dziś tam pracuję i jestem bardzo zadowolony. Kontakt z Panią Krystyną bardzo dobry zarówno przed podpisaniem umowy jak i po.

Krystian Zieliński
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Nie mogę czytać takich wypowiedzi. Czy tutaj wypowiadają się tylko frustraci? Jest to bardzo dobra i sprawdzona firma, jestem z nimi we współpracy od kilku lat, świetny kontakt i doradztwo, każdorazowe wsparcie w rekrutacji. Każdemu polecam współpracę z tą organizacją.

Czy w firmie Werkservice praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca Kat. C+E, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

nie mialem do czynienia z agec
Kandydat

mysle ze agecja moze byc wprowadzona w bledne warunki pracy zamawiajacego o pracownika podalem swój tel i zekomoszef zadzwonil mila rozmowa po niemiecku, zadawalem niewygodne pytania a on zachwalal warunki ,i na koniec zarzadalem to co mowil ma byc wszystko na umowie o prace, ona ma byc do mnie kompletna wyslana z pieczatkami. no i dostalem informacje ze firma ma utwardzony parking o dziwo i posiada toalete i prysznic za darmo ,i zapytal kiedy przyjade bo auta rdzewieja, odpisze mu ze nie wywiazal sie z zadania wyslania mi kopi o prace ,do przstudjowania w ktorej wiadomo musi byc brutto i djety spalanie zakres obowiazkow ,Kilka lat temu nie żądalem kopi o prace z firmy krzak z nl ,i napisali sobie w umowie ze mam za pierwszy misiac im zaplacic 1500eu ,i tyle plus koszty dojazdu mi nie oddali ,lepiej nich zlom rdzewieje.szanujcie sie

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Werkservice