Werkservice

Opinie o Werkservice

Nowe oferty pracy dla Kierowców C+E
Gregor
Klient

Wszystko profesjonalnie od początku do końca. Panie bardzo miłe, które znają się na swojej pracy. Jestem zadowolony ze współpracy i zapewne kolejną firmę, w której będę pracował znajdę poprzez werkservice. Pozdrawiam

Wojciech B
Klient

dostałem się przez Werkservice do firmy niemieckiej, warunki dobre, stawka na umowie się zgadza, pani z firmy później dzwoniła i dopytywała czy wszystko Ok u mnie, polecam

Tomasz

Jak do tej pory jestem mile zaskoczony, jak dla mnie świetny kontakt, warunki na miejscu się zgadzają!

Grzegorz

Firma bardzo profesjonalna , pracowałem od nich w 3 firmach . Wszystko zgodnie z oferta , i rzekłbym bez ściemniania , w dwóch firmach zarabiałem więcej niż było w ofercie . Obie Panie Krystyna i Paulina pomogły mi w kryzysowych sytuacjach. A co ważne oddzwaniają i jeśli jedna jest ba urlopie mogę kontaktować się z druga . Czytałem opinie pana kierowcy 2 o Beninger.. tak się składa ze nadal tam pracuje a pan, który ta opinie wystawił uciekł po kilku dniach . Czasem nie warto słychać opini kierowców , którzy nowych chcą zniechęcić a sami pracują po kilka lat . Zadajcie sobie to pytanie czemu tak robią ? Czemu wystawiam dopiero dziś opinie o Werkservice ? Bo mnie o to poproszono . Tak naprawdę powinnismy częściej wystawiać my zadowoleni kierowcy , a niestety wystawiają Ci którym nie chce sie pracować , gdzie wszędzie im źle albo kwalifikacje na niskim poziomie a wymagania wysokie Dziękuje Paniom i na pewno skorzystam w przyszłości z pomocy w znalezieniu pracy Grzegorz z 25 letnim doświadczeniem

Nowe oferty pracy dla Kierowców C+E
Robert Nowy wpis

Jestem na kampania buraczane koło Erfurtu , warunki super autka nowe . Podziękowania dla PAŃ z Werkservice za profesjonalne doradztwo i opiekę merytoryczną .

@Robert

Dziękujemy Panie Robercie za opinie, bardzo nam miło ,ze jest Pan zadowolony i pozdrawiamy serdecznie :)

Marek
Klient

Pani Krysia bardzo uczynna i konkretna osoba. Firma naprawdę ok. Nawet po otrzymaniu pracy dbają o klienta. Pely profesjonalizm. Polecam

@Marek

Panie Marku Bardzo dziękuje za opinie i miłe słowa, Bardzo się staram i cieszy mnie jeśli kierowca a i pracodawca jest zadowolony Jesteśmy w kontakcie , pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierowca CE Berlin plandeka od zaraz z pod ADR w firmie Werkservice? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Mechanik prowadzona przez firmę Werkservice. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Łukaszbtm

Dzień dobry tak jak było ustalane przed wyjazdem to tak samo wszystko okazało się na miejscu. Pozdrawiam

Aktualność

W Werkservice prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierowca Samochodów Ciężarowych. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Aktualność
Nowa oferta pracy ! Zainteresowani? :)
Ilona
Kandydat

Kierowcy bez doświadczenia albo z niewielkim mają szansę na podjęcie pracy ?

Rafaello

Dzien dobry chciaĺbym dodac opinie :profesjonalna obsluga,zdalna pomoc.pracuje w drugiej firmie w irlandii na przestrzeni 3 lat skierwany przez agencje werkservice.szczerze polecam.

@Rafaello

Dziękujemy :) za przepiękny bukiet również

Kiero
Kandydat

Witam O samej firmie nie mogę nic napisać bo do wyjazdu nie doszło ale za to mogę napiąć cos o Pani z która rozmawiałem na temat wyjazdu A wiec jak to zawsze na początku pełna kultura czyli proszę dziękuje itp. wyjazd był już ustalony na konkretny termin Wczoraj Pani z która rozmawiałem przez clay czas rekrutacji zadzwoniła do mnie pare razy na telefon, nie odebrałem ponieważ miałem na głowie sprawy prywatne do załatwienia, nawet nie miałem telefonu przy sobie po czym ta mila Pani zaczęła wydzwaniać i pisać na wat sapa -Dlaczego Pan się nie odzywa ? -Proszę o kontakt -widzę Pana ze jest Pan dostępny -odezwie się Pan do mnie czy nie? Wysłała mi nawet zrzut ekranu na którym widać ze jestem dostępny :) A wiec Panowie jak zaczniecie rekrutacje w tej firmie to macie nosić telefon przy sobie nawet do kibelka i jak Pani do was zadzwoni to macie stać na baczność podczas rozmowy:) Ja osobiście nie współpracuje z ludźmi którym brakuje dystansu bo z reguły ma to odzwierciedlenie pracy do jakiej cię wysilają Pozdrawiam Pania K.

Gregor
@Kiero

Panie kolego jak wysłałeś zapytanie o pracę i chęć jej podjęcia to wybacz, ale powinieneś być dostępny. A jeśli nie możesz odebrać telefonu to wypadałoby oddzwonić jak najszybciej (w miarę możliwości). Widać,że pracować się nie chcę tylko robisz niepotrzebne zamieszanie. A jeśli kobieta zadeklarowała u przyszłego pracodawcy, że ma pracownika na wyżej wymienionym stanowisku , który jest chętny podjąć pracę powiedzmy od zaraz to wybacz, ale Twój brak zdecydowania i robienia łaski, że ktoś chce Tobie pomóc w jakim świetle stawia firmę Werkservice? Zamiast pisać głupiego typu komentarze wypadałoby być lojalnym a przede wszystkim zdecydowanym i kompetentnym. Wymagasz od kogoś? Pierw zacznij wymagać od siebie...????

Nowa oferta pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 576 175 003

Aktualność
Poszukujesz pracy jako Kierowca C+E u niemieckiego pracodawcy? Świetnie trafiłeś - na pewno dobierzemy idealną ofertę dla Ciebie.                                                     Zapraszamy do kontaktu 576 172 002
Jan
Klient

Jak dla mnie najlepszy pośrednik pracy. Ostatnio skorzystałem już 2 raz z ich usług. Nie ściemniają i wiem na czym stoję. Polecam

Pracodawca

Firma Werskervice jest legalną agencją pracy, prowadzimy wiele rekrutacji i rzetelnie podchodzimy do naszej pracy. Jan Werker pozdrawiamy konkurencję i życzymy miłego dnia :)

Werker Sp. z o.o.

Witam, nie jesteśmy autorami opinii dodanej w dniu 09.02.2022 roku przez Jan Werker. Firma Werkservice jest nasza konkurencją, owszem, jednak nie posunęliśmy się do wystawienia tego komentarza. Ktoś celowo podszył się pod firmę Werker Sp. z o.o. i użył nazwisk oraz numeru telefonu pracowników firmy Werker. Zgłaszam sprawę do GoWork celem usunięcia tego komentarza. Z poważaniem Werker Sp. z o.o.

Już są! Nowe oferty pracy dla kierowców C+E

Oferujemy:

• Przejrzyste oferty pracy

• Jasne warunki zatrudnienia - niemiecka umowa bezpośrednio z pracodawcą

• Systemy pracy do wyboru

• Lokalizacje na terenie całych Niemiec

• Opiekę konsultanta przez okres trwania kontraktu

• Możliwość podjęcia pracy już od zaraz

• Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr. 576 175 001.

Aktualność
    Poszukujesz pracy jako Kierowca C+E w Niemczech?
    Znajdziemy idealną ofertę pracy dla Ciebie.
    Posiadamy wiele ofert w całych Niemczech.
    Zadzwoń a na pewno coś znajdziemy :)

Aktualność
    Werkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy – okolice Lubeki

Wymagania:

·      aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
    ·      minimum półroczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
    ·      podstawowa znajomość języka niemieckiego/angielskiego mile widziana
    ·      dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy:
    ·      pracę w transporcie krajowym po Niemczech;
    ·      pracę na plandece
    ·      polskiego dyspozytora
    ·      pracę w systemie 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku z zachowaniem norm czasu pracy kierowców;
    ·      pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
    ·      niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
    ·      bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
    ·      zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
    ·      dostęp do bazy socjalnej w firmie;
    ·      możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ps@werkservice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie:http://werkservice.eu/

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Werkservice KRAZ Certyfikat nr 19757zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Werkservice?

Zobacz opinie na temat firmy Werkservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Werkservice?

Liczba opinii klientów firmy Werkservice, to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werkservice?

Kandydaci do pracy w Werkservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werkservice