Werkservice

Opinie o Werkservice

Agnieszka

W ogłoszeniu na Kierowcę CE BDF napisali, że zapewniają pomoc w znalezieniu zakwaterowania. To firma nie oferuje kwater? I samemu trzeba sobie opłacić? Na ile to się w ogóle opłaca tak szczerze w praktyce?

Bardzo konkretna obsługa i wszystko co było ustalone sprawdza się w firmie. Bardzo polecam Adam

Polecam oferty praecy z tej agencji.. pracuje w Niemczech dzięki pani Paulinie z werkservice, wszystko w firmie się zgadza tak jak było ustalone. Nie zostawia się kierowcy na lodzie, tylko dzwonią i sprawdzają czy wszystko jest Ok, ciężko teraz o takie podejście. Pozdrawiam…

@Tomek

Dziękujemy bardzo za opinię i pozdrawiamy serdecznie :)

Tomasz

Jak do tej pory jestem mile zaskoczony, jak dla mnie świetny kontakt, warunki na miejscu się zgadzają!

@Tomasz

Dziękujemy za opinie

@Tomasz

Dzękujemy bardzo :)

Kierowca Ce

Zadzwoniłem z pytaniem o prace. Wypytali czego chce, dostałem kilka ofert. Wybrałem jedną, przesłałem dokumenty i czekałem na info ok 3 dni. Zadzwonili, że się dostałem i dali znać co mam robić dalej

Znajomość języka, doświadczenie, oczekiwania nt zarobków, praca w systemie, nocki itd

Wszystko profesjonalne od początku do końca .Panie bardzo miłe, które znają się na swojej pracy.Jestem zadowolony ze współpracy i zapewne kolejna firmę w której będę pracował znajdę poprzez werkservice pozdrawiam panią Krysie

@Marcin

Dziękuje i pozdrawiamy Serdecznie Panie Marcinie:)

lidek

witam jak zacząłem wypytywać szczegółowo o warunki kontakt się urwał ,wyraziłem chęć pracy ,oddzwonił pan , zadałem pytania mailowo już dwa tygodnie bez odpowiedzi

Teresa
@lidek

Ciekawa bym była o co tak właściwie spytałeś? Masz pewność, że mail dotarł / został odczytany? Telefonicznie ciekawe jakby to wyszło

@lidek

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację może faktycznie wiadomość wpadła do spamu, zachęcam do kontaktu telefonicznego + 48 576 172 002 - odpowiemy na Pana pytania i chętnie przedstawimy aktualne oferty pracy :)

Robert

Jestem na kampania buraczane koło Erfurtu , warunki super autka nowe . Podziękowania dla PAŃ z Werkservice za profesjonalne doradztwo i opiekę merytoryczną .

@Robert

Dziękujemy Panie Robercie za opinie, bardzo nam miło ,ze jest Pan zadowolony i pozdrawiamy serdecznie :)

Pani Krysia bardzo uczynna i konkretna osoba. Firma naprawdę ok. Nawet po otrzymaniu pracy dbają o klienta. Pely profesjonalizm. Polecam

@Marek

Panie Marku Bardzo dziękuje za opinie i miłe słowa, Bardzo się staram i cieszy mnie jeśli kierowca a i pracodawca jest zadowolony Jesteśmy w kontakcie , pozdrawiam

Łukaszbtm

Dzień dobry tak jak było ustalane przed wyjazdem to tak samo wszystko okazało się na miejscu. Pozdrawiam

Ilona

Kierowcy bez doświadczenia albo z niewielkim mają szansę na podjęcie pracy ?

Rafaello

Dzien dobry chciaĺbym dodac opinie :profesjonalna obsluga,zdalna pomoc.pracuje w drugiej firmie w irlandii na przestrzeni 3 lat skierwany przez agencje werkservice.szczerze polecam.

@Rafaello

Dziękujemy :) za przepiękny bukiet również

Kiero

Witam O samej firmie nie mogę nic napisać bo do wyjazdu nie doszło ale za to mogę napiąć cos o Pani z która rozmawiałem na temat wyjazdu A wiec jak to zawsze na początku pełna kultura czyli proszę dziękuje itp. wyjazd był już ustalony na konkretny termin Wczoraj Pani z która rozmawiałem przez clay czas rekrutacji zadzwoniła do mnie pare razy na telefon, nie odebrałem ponieważ miałem na głowie sprawy prywatne do załatwienia, nawet nie miałem telefonu przy sobie po czym ta mila Pani zaczęła wydzwaniać i pisać na wat sapa -Dlaczego Pan się nie odzywa ? -Proszę o kontakt -widzę Pana ze jest Pan dostępny -odezwie się Pan do mnie czy nie? Wysłała mi nawet zrzut ekranu na którym widać ze jestem dostępny :) A wiec Panowie jak zaczniecie rekrutacje w tej firmie to macie nosić telefon przy sobie nawet do kibelka i jak Pani do was zadzwoni to macie stać na baczność podczas rozmowy:) Ja osobiście nie współpracuje z ludźmi którym brakuje dystansu bo z reguły ma to odzwierciedlenie pracy do jakiej cię wysilają Pozdrawiam Pania K.

Gregor
@Kiero

Panie kolego jak wysłałeś zapytanie o pracę i chęć jej podjęcia to wybacz, ale powinieneś być dostępny. A jeśli nie możesz odebrać telefonu to wypadałoby oddzwonić jak najszybciej (w miarę możliwości). Widać,że pracować się nie chcę tylko robisz niepotrzebne zamieszanie. A jeśli kobieta zadeklarowała u przyszłego pracodawcy, że ma pracownika na wyżej wymienionym stanowisku , który jest chętny podjąć pracę powiedzmy od zaraz to wybacz, ale Twój brak zdecydowania i robienia łaski, że ktoś chce Tobie pomóc w jakim świetle stawia firmę Werkservice? Zamiast pisać głupiego typu komentarze wypadałoby być lojalnym a przede wszystkim zdecydowanym i kompetentnym. Wymagasz od kogoś? Pierw zacznij wymagać od siebie...????

Jan

Jak dla mnie najlepszy pośrednik pracy. Ostatnio skorzystałem już 2 raz z ich usług. Nie ściemniają i wiem na czym stoję. Polecam

Firma Werskervice jest legalną agencją pracy, prowadzimy wiele rekrutacji i rzetelnie podchodzimy do naszej pracy. Jan Werker pozdrawiamy konkurencję i życzymy miłego dnia :)

Werker Sp. z o.o.

Witam, nie jesteśmy autorami opinii dodanej w dniu 09.02.2022 roku przez Jan Werker. Firma Werkservice jest nasza konkurencją, owszem, jednak nie posunęliśmy się do wystawienia tego komentarza. Ktoś celowo podszył się pod firmę Werker Sp. z o.o. i użył nazwisk oraz numeru telefonu pracowników firmy Werker. Zgłaszam sprawę do GoWork celem usunięcia tego komentarza. Z poważaniem Werker Sp. z o.o.

Gregor

Wszystko profesjonalnie od początku do końca. Panie bardzo miłe, które znają się na swojej pracy. Jestem zadowolony ze współpracy i zapewne kolejną firmę, w której będę pracował znajdę poprzez werkservice. Pozdrawiam

@Gregor

Dziękujemy Panie Grzegorzu :) polecamy się na przyszłość ! Miłego dnia

Karol

Od grudnia pracuję od nich, kontakt bez zarzutu. Wszystko się na miejscu zgadzało.

Wojciech B

dostałem się przez Werkservice do firmy niemieckiej, warunki dobre, stawka na umowie się zgadza, pani z firmy później dzwoniła i dopytywała czy wszystko Ok u mnie, polecam

werkservice

Niestety nie rozumiem pana wypowiedzi, swoją pracę Pani Krystyna wykonuje bardzo rzetelnie. Nie przekłamuje ofert, wynagrodzeń oraz zawsze mówi prawdę. Jeżeli cokolwiek się dzieje zawsze wyciąga swoją pomocną dłoń.

Ryszard

Akurat również byłem rekrutowany przez p. Krystyne. Nie wiem skąd jesteś gościu ale chyba masz nierówno pod sufitem. Od 3 miesięcy pracuje i jestem w stałym kontakcie bo miałem problem z podatkiem. Gdyby nie oni to do dziś bym jeździł w I klasie.

Marcin332

Dzięki za opinie teraz tam nie pojadę ! Mi tez wciskała kity, diety jakieś wymyśliła !

@Marcin332

Diety jak każdy wie w Niemczech są ustawowe, także nie ma żadnych wymysłów. Każdy kto pracował w Niemczech lub chce pracować o tym wie.

Żadna żona kierowcy Sylwia do naszej agencji nie dzwoniła. Nie zostawiamy kierowców na lodzie i proszę o zaprzestanie szerzenia takich fałszywych informacji.

Remek852

Szanowni koledzy wyjechałem do pracy od pań z werkservice dobry rok temu, bez znajomosci języka niemieckiego. Panie wysłałam mi słownik polsko niemiecki dla kierowców, pomogły mi dużo z językiem, na każdym kroku mogłem do nich zadzwonić i poprosić o pomoc. Dowiedziałem się, że często Werker jest mylony z Werkservice. Powiem jedno Werkservice to klasa sama w sobie, nie zostawiają kierowców samych sobie i zawsze o nas pamiętają. Dlatego polecam od nich wyjechać ! To nie jest agencja, dla której liczy się tylko liczba. Dziewczyny stawiają tam na jakość i dobry kontakt z kierowcami.

Sylwia
@Remek852

Ta opinia nie jest uczciwa. Na pewno napisała to agencja uważajcie kochani bardzo na agencje Werkservice nie maja stacjonarnego biura podjechaliśmy z mężem pod jakiś dom gdzie nikt nam niestety nieotworzyl

@Sylwia

Każdy z naszych pracowników pracuje zdalnie. Myślę, że jak wiele innych firm. Tym bardziej, że mamy pandemię. Odbieramy telefony i jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 a niekiedy i do 17:00.

Artur kierowca

Znalazłem bardzo szybko pracę przez te agencje, na miejscu wszystko tak jak bylo wczesniej mowione przez pania z biura. Ogolnie polecam współprace z ta agencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

• Jak się pracuje w Werkservice?

Zobacz opinie na temat firmy Werkservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 34 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werkservice?

Kandydaci do pracy w Werkservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werkservice