Werkservice

Opinie o Werkservice

Nowe oferty pracy dla Kierowców C+E
Tomasz

Jak do tej pory jestem mile zaskoczony, jak dla mnie świetny kontakt, warunki na miejscu się zgadzają!

@Tomasz

Dzękujemy bardzo :)

Gregor

Wszystko profesjonalnie od początku do końca. Panie bardzo miłe, które znają się na swojej pracy. Jestem zadowolony ze współpracy i zapewne kolejną firmę, w której będę pracował znajdę poprzez werkservice. Pozdrawiam

@Gregor

Dziękujemy Panie Grzegorzu :) polecamy się na przyszłość ! Miłego dnia

Wojciech B

dostałem się przez Werkservice do firmy niemieckiej, warunki dobre, stawka na umowie się zgadza, pani z firmy później dzwoniła i dopytywała czy wszystko Ok u mnie, polecam

Grzegorz

Firma bardzo profesjonalna , pracowałem od nich w 3 firmach . Wszystko zgodnie z oferta , i rzekłbym bez ściemniania , w dwóch firmach zarabiałem więcej niż było w ofercie . Obie Panie Krystyna i Paulina pomogły mi w kryzysowych sytuacjach. A co ważne oddzwaniają i jeśli jedna jest ba urlopie mogę kontaktować się z druga . Czytałem opinie pana kierowcy 2 o Beninger.. tak się składa ze nadal tam pracuje a pan, który ta opinie wystawił uciekł po kilku dniach . Czasem nie warto słychać opini kierowców , którzy nowych chcą zniechęcić a sami pracują po kilka lat . Zadajcie sobie to pytanie czemu tak robią ? Czemu wystawiam dopiero dziś opinie o Werkservice ? Bo mnie o to poproszono . Tak naprawdę powinnismy częściej wystawiać my zadowoleni kierowcy , a niestety wystawiają Ci którym nie chce sie pracować , gdzie wszędzie im źle albo kwalifikacje na niskim poziomie a wymagania wysokie Dziękuje Paniom i na pewno skorzystam w przyszłości z pomocy w znalezieniu pracy Grzegorz z 25 letnim doświadczeniem

@Grzegorz

Dziękujemy Panie Grzegorzu ! :) I zawsze służymy pomocą !

Nowy wpis

Aktualność

Myślę o ofercie na Munster dla Kierowcy C+E. piszą w niej o paru systemach ale też zaznaczona została chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu. Jaki może to być okres w praktyce, czy rok to minimum? I ile zarabia się na systemie 4 / 1? Był ktoś?

Martyna Nowy wpis

Profesjonalna firma, bardzo miłe i pomocne Panie pracujące. Jasne warunki, polecam z czystym sumieniem!

Więcej z was miało dość rozbieżne warunki omawiane na rozmowie niż te które wyszły już w tej takiej rzeczywistości? Po prostu ktoś tak napisał a ja sam patrzę na taka ofertę dla wywrotkę. Z czym mieliście inaczej i czy tego nie można w ogóle jakoś obgadać jeszcze? ta oferta mi nawet odpowiada jak tak ją czytam

Kierowca Ce

Zadzwoniłem z pytaniem o prace. Wypytali czego chce, dostałem kilka ofert. Wybrałem jedną, przesłałem dokumenty i czekałem na info ok 3 dni. Zadzwonili, że się dostałem i dali znać co mam robić dalej

Znajomość języka, doświadczenie, oczekiwania nt zarobków, praca w systemie, nocki itd

Hans

Zatrudnianie przez Agencję jakąkolwiek ma to do siebie, że Niemiec obiecuje agencji , agencja przekazuje kandydatowi a rzeczywistość na miejscu jest całkiem inna. Wiarygodna agencja pracy nie istnieje.

Hakowiec w Chemnitz? Był tam ktoś może? miejscowość tak się skalda się znam, to może bym się właśnie wybrał. We wczorajszej ofercie piszą wprost, że jest 3 tys euro. Pytanie tylko za jak ciężka robotę? czy to opłacalne?

Czy ktoś pracował jako operator wózków widłowych w Lipsku? Jak wygląda zakwaterowanie?

Aktualność

Cześć, w jednej z ofert na plandekę widziałem podane stawki w euro i zastanawiam się czy istnieje szansa na wybór waluty, która zostanie przyklepana na umowie? bo te stawi mimo wszystko są niezmienne, tak? to stała podstawa jest? zdradzicie mi przy tym jak długo korzystacie? Jakiś średni staż może?

Marek K.

Rzetelna agencja, kasa jaka w ofercie taka na koncie , mówią jak jest i złe i dobre info o firmie Polecam Maruś

Jarek driver

Polecam współpracę z tą agencją, szybko nagrali mi pracę, dobra komunikacja z panią. Jestem zadowolony z pracy i agencji.

Na forum dużo opinii odnosi się do pracy kierowców. Chciałam więc sprawdzić czy są dostępne stanowiska dla kobiet i okazuje się, że można przyjąć się jako kelnerka. Była teraz któraś z was, żeby móc ocenić standardy na miejscu? to mój pierwszy wyjazd, nie mam jeszcze doświadczenia.

Agnieszka

Mąż jest kierowcą, jakby teraz odpisał na ogłoszenie z pracą w Gera (ruchoma podłoga), to co go czeka? Nie pracował przez agencję, do tej pory wystarczyło, że robił telefon do firmy, pogadał z szefem i wszystko. Jak to tutaj wygląda, czy są jakieś rozmowy kwalifikacyjne, testy może?

@Pracodawca
@Agnieszka

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 172 002 - wszystko opowiemy, rekrutacja jest stosunkowo szybka

Kamil K

witam, polecam firme Werkservice, swietny kontakt z pania z biura. Znalezli mi dobra ofertę pracy w Niemczech szybko i sprawnie i jestem zadowolony. Polecam

Darek

Nie polecam

Co jaki czas w Werkservice można ubiegać się o podwyżkę?

NOWY

Pracuje od niedawna jako kierowca. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Chciałbym podziękować Pani Krystynie za szybką i sprawną rekrutację, dzięki której mam pracę. Pozdrawiam wszystkich z Werkservice

@NOWY

dziękuje bardzo za opinie:)

Łucja

Jest możliwość podjęcia w W. pracy na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji? Czy należy mieć doświadczenie w rekrutacji na rzecz transportu i logistyki, czy też po prostu doświadczenie rekruterki różnych branż z językiem niemieckim będzie wystarczające? :)

Pełen profesjonalizm. Rzetelna informacja o firmie i warunkach zatrudnienia z wadami i zaletami. P. Krystyna jest osobą bardzo zaangażowaną i kompetentną. Kontakt również po podjęciu zatrudnienia. 100/100 Profi. Gorąco polecam firmę Werkservice. Pozdrawiam: Paweł.

Wojtek

Jestem zadowolony z pracy która znalazła mi pani w Niemczech pracuje bez presji czasu i wynagrodzenie miesięczne jest dla mnie satysfakcjujace

Zostaw merytoryczną opinię o Werkservice - Wrocław

• Jak się pracuje w Werkservice?

Zobacz opinie na temat firmy Werkservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werkservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 34 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werkservice?

Kandydaci do pracy w Werkservice napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werkservice