Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Opinie o Jawa Radliński Szymanek sp.j.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Wojciech Radliński

Pracownik firmy - Prezes firmy

10.05.2023 02:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Jesteśmy polską Siecią Drogerii. Nasz pierwszy sklep powstał w 2013 roku, w Nowym Mieście Lubawskim. Obecnie, po 10 latach działalności, nasza sieć liczy 73 sklepy. We wrześniu 2022 roku ruszył także nasz sklep internetowy. W naszych działaniach stawiamy na ciągły rozwój - staramy się tworzyć przyjazne środowisko dla Klientów robiących zakupy oraz dla osób zatrudnionych zarówno w sklepach jak i w centrali firmy.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Jest to mocno konkurencyjny rynek, ponieważ Polska obfituje w drogerie. Jesteśmy dumni, że mimo tego nasza sieć rozrasta się pod względem liczby nowych sklepów oraz liczby klientów korzystających z naszych usług. Wyróżniamy się również tym, że firma Jawa to w 100% polska firma, dzięki czemu wspieramy polską gospodarkę.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Tam funkcjonują działy takie jak: księgowość, kadry, administracja, marketing oraz dział zarządzania kategorią. Posiadamy 73 sklepy stacjonarne, zlokalizowane w całej Polsce. Zatrudniamy ponad 300 pracowników, a firma cały czas dynamicznie się rozwija.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Działamy wielotorowo, tak, aby pozyskać kandydatów idealnie wpisujących się w specyfikę danego stanowiska. Rekrutację prowadzimy zarówno z perspektywy nas, jako pracodawcy, jak i z perspektywy kandydata. Bierzemy pod uwagę oczekiwania kandydata oraz jego możliwości adaptacji do środowiska pracy. Proces rekrutacji w dużej mierze jest zależny od stanowiska, na które poszukujemy kandydata. Zawsze staramy się jednak, żeby proces ten był w pełni przejrzysty. Biorąc pod uwagę fakt ciągłego rozwoju naszej Sieci Drogeryjnej, mogę powiedzieć, że to w tym obszarze prowadzimy najwięcej rekrutacji - szukamy głównie sprzedawców. Zachęcamy do sprawdzania ogłoszeń opublikowanych w sieci i aplikowania na preferowane stanowiska.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Pierwsze dni nowego pracownika są kluczowe, dlatego staramy się przeprowadzić optymalne wdrożenie, podczas którego pracownik zapoznaje się ze strukturą, specyfiką i wartościami firmy oraz nawiązuje relacje z zespołem. Pierwszy dzień to ścisła współpraca z przełożonym, zapoznanie się z najważniejszymi materiałami, dokumentami oraz poznanie standardów firmy. W trakcie kolejnych dni odbywa się krótkie szkolenie, a po nim pracownik zaczyna działać, jeszcze nie do końca samodzielnie, bo pod okiem opiekuna.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Wojciech Radlińskiikona wywiad

Rozwój kompetencyjny pracowników ma przełożenie na rozwój firmy, dlatego podchodzimy do niego w sposób zindywidualizowany. Regularne rozmowy z pracownikami dają nam pogląd na ich potrzeby i oczekiwania. Organizujemy również szkolenia pogłębiające wiedzę produktową oraz sprzedażową naszych pracowników, co przekłada się na jakość pracy, a w przypadku drogerii - jakość obsługi Klienta.

Atmosfera pracy 11/10 Pracuje od początku istnienia JAWY. Normalne ludzkie kontakty i podejścia do różnych spraw. Przełożeni nieważne na jakim szczeblu pomocni w każdym nawet drobnym temacie. Potrzeba iść na dłuższe L4 idziesz bez obaw- nikt nie ma pretensji itd. Pracodawca na wielki plus.

@Nickname

Grafik grafikiem lecz choroby a co za tym często idzie l4 się nie planuje , to samo tyczy się Urlopu na żądanie w sytuacjach nagłych, z mojego doświadczenia wiem że pracodawca ma z tym problem choć zapomina o tym iżco roku redukujena sieci etatu, może gdyby pracowników było więcej nie byłoby problemu np z L4. Zazdroszczę poczucia wsparcia może pochwalisz się jaki to region ?

Zuzola

Czytając wypowiedzi pracodawcy czuje się jakbym oglądała TVP... ekran i papier wszystko przyjmie a jak jest no chyba wszyscy wiemy. Ciągła rotacja pracowników w jednym regionie mówi chyba sama za siebie. Firma chyba powinna się zastanowić nad tą "wykwalifikowaną" kadrą regionalnych. Kierowników wybierają nie na podstawie umiejętności a lizustwa. Na szczęście ten cyrk zakończyłam.

@Zuzola

Dziękujemy za Twój komentarz na naszym profilu. Jako firma Jawa Radliński cenimy każdą opinię i chcemy poznać Twoje doświadczenia w naszej organizacji. Jeśli chodzi o kwestię ciągłej rotacji pracowników w jednym regionie: W przypadku dużych firm, takich jak nasza, pewien procent rotacji niestety jest nieunikniony, ale zawsze staramy się minimalizować tego rodzaju zjawiska. Co do procesu rekrutacyjnego i wyboru Kierowników Regionalnych, chcemy podkreślić, że nasze decyzje są oparte na rzetelnej ocenie umiejętności, doświadczenia i kompetencji kandydatów. Cieszymy się, że wszyscy nasi Kierownicy Regionalni awansowali wewnętrznie, zaczynając od niższego szczebla, co jest dowodem na nasze zaangażowanie w rozwój naszych Pracowników. Zdajemy sobie sprawę jak ważna w zarzadzaniu jest znajomość struktury, problemów, zadań od wewnątrz. Jeśli chodzi o sugestię dotyczącą porównań do TVP, chcemy zwrócić uwagę, że platforma GoWork jest miejscem wymiany różnorodnych opinii. Chcemy podkreślić, że zawsze staramy się dostarczać rzetelnych i transparentnych informacji, a opinie Pracowników są dla nas ważnym źródłem informacji zwrotnej. Jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę, więc jeśli masz ochotę podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami w prywatnej formie, prosimy o kontakt na adres mailowy: pracownicy.info@siecjawa.pl Nasz zespół chętnie wysłucha Twoich uwag i podejmie odpowiednie kroki.

Nick Nowy wpis
@Zuzola

Czy tak spora rotacja pracowników jest w całej sieci Czy w konkretnych regionach?

Nati Nowy wpis
@Zuzola

Zgadzam się w 100% z Tobą. Dodatkowy aspekt pracy w tej sieci u dołu drabiny czyli na sklepie to ciągłe wyręczanie się pracownikami przy drobnych naprawach gdy się coś popsuje choć zatrudnionym jest się na stanowisku sprzedawcy wykonuje się często prace np ślusarskie. Najlepiej się nie wyrywać z pomocą.

Ale fajnie, że tak pozytywnie oceniasz atmosferę i w ogóle. A wiesz może czy byłby problem z przyjęciem osoby bez doświadczenia? Chodzi mi o ogólny brak doświadczenia zawodowego. Szukam pierwszej pracy. Czy takie osoby są brane pod uwagę?

W mojej ocenie doświadczenie zawodowe jest mało istotne każdy kiedyś zaczynał. Liczą się chęci do pracy, pozytywne podejście do klienta i uśmiech.

Prawdą jest, że osoby z doświadczeniem handlowym są chętniej poszukiwane na rynku pracy, ale wyznajemy zasadę, że ktoś młodym osobom musi dać pierwszą szansę. W naszej Firmie mamy przykłady osób, które przyszły do nas bez doświadczenia, zaraz po szkole, miały ogrom chęci i motywacji do nauki i są to świetni Pracownicy. Zachęcamy do złożenia CV jeśli w danym mieście prowadzimy rekrutację.

Nati

Taaa jasne nikt nie ma pretensji o L4 , chyba nie pracujemy w tej samej Jawie. Problemem jest każde wolne nie planowane .

Nickname Nowy wpis
@Nati

Ten komentarz chyba poszedł nie w tą stronę co trzeba. Każde nie planowane wolne? A w jakiej firmie nie planowane wolne nie jest problemem? To jest praca w handlu, grafik jest ustalany wcześniej, pod który można ustawić sobie wizyty u lekarza czy cokolwiek. Godziny pracy są podane przy zatrudnieniu, więc tym samym zgadzamy się na pracę w takich godzinach. Byłam pracownikiem jawy i zdarzyło mi sie być na długotrwałym l4 po którym wróciłam do pracy. Nikt nie miał do mnie pretensji a wręcz przeciwnie, miałam wsparcie od samej regionalnej.

Nati Nowy wpis
@Nickname

Nati

Praca za minimalne wynagrodzenie plus premia do 600 zł brutto ale aby to otrzymać trzeba mieć wyrobione plany sprzedażowe miesieczne + spełnić dodatkowe wymagania RKS. Wymagania jak za taką stawkę ogromne wynagrodzenie nie adekwatne do wymagań. Traktowanie personelu przez kadrę wyższego szczebla podle. Ogromną presja odnośnie poleceń produktów, dodatkowe zadania zlecone odgórnie powodują że nie ma czasu na obsługę klienta.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko kierownika sklepu. Ile lat doświadczenia w handlu należy mieć, aby mieć szansę na zajęcie stanowiska kierowniczego? Wiem, że to z pewnością jednej z wielu czynników branych pod uwagę w procesie rekrutacji. Czy ukończenie studiów na kierunkach ekonomicznych może być znaczące dla rekrutera? Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Jawa Radliński Szymanek sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Klient

Bardzo podoba mi się estetyka i obsługa sklepu,ale nie mile jak chodzisz po sklepie, a jakieś kierownictwo regionalne daje popalić pracownikom niewiadomo za co,wyglądało to coś jak mobbing,przykro było słyszeć,

@Klient

jakie miasto?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Jawa Radliński Szymanek sp.j.?

Gdyby mógł ktoś naświetlić, jakie na Sokołowskiej czekają stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny, byłoby wspaniale. Podkreślę, że nie mam orzeczenia (o ile ma to wpływ na zarobki. Ma?)

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia podawane są bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Jawa Radliński Szymanek sp.j.

A jak z tym znaczeniem orzeczenia dla wysokości wynagrodzenia? To chyba można zapytać przed rozmową?

Wszystkie przepisy obowiązujące w Polsce mówiące o wynagrodzeniu adekwatnie do orzeczenia są stosowane w Firmie Jawa.

Pracuję praktycznie od początku istnienia sieci. Warunki oraz zasady pracy znane są od początku jak w każdym innym miejscu. W trakcie rozwoju sieci trochę zmieniło, ale standardy funkcjonowania są jak najbardziej na plus. Podejście do ludzi jest normalne i kontakty z przełożonymi oraz podejście do wszystkich tematów rozsądne w miarę możliwości. Jak w każdym innym miejscu trzeba chcieć pracować, bo samo się nie zrobi.

Mari
@Kasia

Skoro pracujesz od początku istnienia sieci, to może opowiesz, jak wygląda tutaj ścieżka kariery? Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na awans na wyższe stanowisko? Jeśli chodzi o podwyżki, to czy są one regularne? Dostaje się tutaj jakieś premie, np. stażowe?

@Mari

@mari Awans jest możliwy, ale zależy od obserwacji umiejętności sprzedażowych i managerskich jakie ta osoba wykazuje w zależności od stanowiska o jakim mówimy. A podwyżki są regularne, premie uzależnione od obrotu wypłacane co miesiąc.

Kiedy będzie otwarcie drogerii w Ożarowie woj. Świętokrzyskie, ogłoszenie na olx wygasło dawno czy będzie jakaś rekrutacja jeśli tak to kiedy?

@Kandydat

Jesteśmy w trakcie planowania procesu oraz rekrutacji w Ożarowie. Zachęcamy do wpisania się na listę powiadomień w portalach gdzie umieszczamy ogłoszenia: OLX, Pracuj.pl, aby być na bieżąco.

Żaklina
@Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Jest już coś albo można wiedzieć, kiedy będzie? Fajnie też byłoby wiedzieć, od kiedy ma być praca w ogóle. Bo ja jeszcze jestem zatrudniona gdzie indziej , ale chyba się zapowiada na to, że nie będę miała przedłużonej umowy i potrzebuję coś nowego niedługo. Także kiedy początek, wiadomo coś?

Agga
@Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Witam. Też byłam zainteresowana pracą w Waszej drogerii( jestem osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, stopień umiarkowany) ale niestety ogłoszenie już że strony Olx.pl znikło. Czy wciąż można aplikować na Ożarów? Pozdrawiam serdecznie ????

@Agga

Zachęcamy do wpisania się na listę powiadomień w portalach gdzie umieszczamy ogłoszenia: OLX, Pracuj.pl, aby być na bieżąco. Planujemy niebawem wznowić rekrutację na Ożarów.

@Agga

Planujemy niebawem wznowić rekrutację na Ożarów. Zachęcamy do wpisania się na listę powiadomień w portalach gdzie umieszczamy ogłoszenia: OLX, Pracuj.pl, aby być na bieżąco.

@Jawa

Super. Napewno będę zainteresowana ofertą. Pozdrawiam

@Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Dzień dobry;) Dziękuje za informacje, bede obserwować oferty. Czy podpowiedzą państwo, czy w tym miesiącu można się ich spodziewać? Lub jakie doświadczenie i dyspozycyjność będzie wymagane?:)

Tak, planujemy w tym miesiącu wstawić ogłoszenie o pracę na Ożarów. Szczegóły oferty będą podane w ogłoszeniu :) Zapraszamy do aplikowania :)

@@Jawa

Cieszymy się :) W takim razie zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na Ożarów i aplikowania :)

Ożarów

Wznowić rekrutację , czyli tamta rekrutacja jest nie aktualna?? Wysłane wcześniej aplikacje nie będą brane pod uwagę ?

@Ożarów

Zgodnie z polityką Firmy dotyczącą RODO, wszystkie CV są usuwane po 30 dniach od przesłania, więc jest potrzeba ponownego przesłania CV w momencie pojawienia się aktualnego aktywnego ogłoszenia.

Ogłoszenia publikujemy najczęściej na portalu OLX, na lokalnych portalach oraz na Pracuj.pl Zachęcamy do weryfikacji tych portali w wyszukiwarce wpisując np. Drogerie Jawa w celu zapoznania się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami.

Czy rekrutacja do działu kadr już się zakończyła? Czy rekruterzy będą kontaktować się z kandydatami?

@Kandydat

Tak, rekrutacja do Działu Kadr jest już zakończona. Rekruter kontaktował się z wybranymi Kandydatami.

Spotkałam się ze stwierdzeniem w necie, że sprzedawczynie nie mogą być saute, krótko mówiąc jest wymagany wyraźny makijaż. Czy to prawda? :)

Ze względu na branżę Beauty do której zaliczają się również Drogerie, faktycznie w Drogeriach Jawa jest wymóg dotyczący makijażu. Natomiast nieprawdą jest, że musi on być wyrazisty. Minimum jakie jest wymagane to: ujednolicona cera, błyszczyk i tusz do rzęs.

Aktualność
W miniony weekend świętowaliśmy otwarcie drogerii w Szczercowie. To ósmy salon sprzedaży, który otworzyliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy!
Na inauguracyjny weekend nasz salon sprzedaży zamienił się w miejsce pełne atrakcji, z konkursami, promocjami i szerokim wyborem produktów, które pokochacie.
Zapraszamy Was serdecznie do naszych drogerii i dziękujemy, bo to dzięki Wam nasza firma rośnie i kontynuuje swoją pasję do dostarczania najlepszych produktów i usług!
Xyz

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie warunki są i ewentualne zarobki, czy praca jest w formie zmianowej i czy są nocki. Dodano ogłoszenie o pracę i dlatego pytam, ponieważ nie ma żadnych informacji w ogłoszeniu

@Xyz

Powiesz o jakie stanowisko chodzi tzn. na jakie dodano teraz ogłoszenie o prace? Ja szukałem w sieci i znalazłem tylko archiwalne oferty, nic aktualnego, a też byłbym zainteresowany zatrudnieniem. Daj znać.

@Xyz

Witam, dokładne szczegóły oferty są przekazywane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. W Drogeriach Jawa nie ma pracy w godzinach nocnych. W ogłoszeniu znajdują się informacje co oferujemy, za jakie zadania będzie odpowiedzialny dany Pracownik oraz wysokości etatu na jaki poszukujemy Pracownika. Zachęcamy do aplikowania.

Witam, jeśli chodzi o nabór do pracy w Drogeriach to najczęściej ogłoszenia są umieszczane na portalu OLX. Na chwilę obecną jest aktywnych 10 ogłoszeń, w tym 4 na nowo powstające Drogerie. Zachęcamy do aplikowania.

Xyz

Chodzi mi o ogłoszenie na stanowisko kasjer, w miejscowości Piotrków Kujawski

@Xyz

I co z tym Piotrkowem? Wiesz już mniej więcej? teraz widzę, że na Gliwice na pół etatu szukają. Myślicie, że w takim trybie warto? mnie to bardziej cały etat się widzi ale może jak tak zacznę to później już się zobaczy?

Zosia

Praca podobała mi się dopóki nie zmienił się u nas kierownik. pracownicy dają z siebie wszystko, starają się jak mogą a mimo to kierowniczka zawsze znajdzie jakieś „ale”. Wymaga od osób rzeczy których sama nie jest w stanie pokazać a nikt w magiczny sposób wszystkiego się nie nauczy… porażka naprawdę, na to stanowisko zasługują osoby które bardziej się starają a nie po znajomosci !!!!

@Zosia

Bardzo dziękujemy za informację. Kierownicy są wybierani na podstawie umiejętności i zaangażowania, nie znajomości. Jeśli chciałaby Pani podzielić się informacją, którego sklepu to tyczy, żebyśmy mogli zweryfikować opinię o współpracy Kierownika z podległym Zespołem, prosimy o informacje na ogólnodostępnego maila do zgłaszania tego typu naruszeń: pracownicy.info@siecjawa.pl Na każde zgłoszenie budzące wątpliwości Pracowników reagujemy z powagą i ich nie bagatelizujemy.

@Jawa Radliński Szymanek sp.j.

Jakimi zatem trzeba wykazać się umiejętnościami? Czy jest jakiś minimalny czas jaki trzeba przepracować żeby dostać awans?

Biorąc pod uwagę awans wewnętrzny, Regionalny Kierownik Sprzedaży wybiera kandydata na Kierownika z Zespołu na podstawie obserwacji umiejętności sprzedażowych i managerskich jakie ta osoba wykazuje. Jeśli Regionalny Kierownik Sprzedaży wytypował z Zespołu Kierownika to jest to podyktowane tym, że widzi potencjał managerski w danym Pracowniku. Taki awans jest omawiany z Działem Kadr, z Przełożonymi Sklepu. Nie ma określonego minimalnego czasu pracy, aby być branym pod uwagę przy awansie. Przykładowe umiejętności potrzebne na stanowisku Kierowniczym: Umiejętność zarządzana podległym sklepem zgodnie z wytycznymi firmy Dbanie o profesjonalną obsługę klientów Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu zgodnie z wytycznymi firmy Wysokie umiejętności interpersonalne Zaradność i samodzielność w działaniu.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jawa Radliński Szymanek sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Witam, okres rozliczeniowy w Jawa Radliński Szymanek Sp. j. jest miesięczny, a wynagrodzenia wpływają zawsze do 10-tego każdego miesiąca.

Mania8512

Z całej siły nie polecam pracy w tym miejscu jeżeli chodzi o Bydgoszcz. Kierowniczka jest osoba która nie ma w sobie za grosz empatii, wyładowuje swoje żale na pracownikach. Widać ze jej się podoba to ze jest wyżej od kogoś. Zawsze praca jest wykonana zle co by nie było. Pisałam w tej sprawie maile do kierowniczki krajowej, nikt nic z tym nie robi. W tej firmie jest kolesiostwo. Nie pracuje tam już dłuższy czas a dalej mam wstręt do tego miejsca. Rozmawiałam z dziewczynami ktore również tam pracowały i one maja takie samo zdanie jak ja, to nie jest opinia jednej osoby czy nawet dwóch, tylko naprawdę praktycznie wszystkich którzy mieli do czynienia z ta kierowniczka. Jeżeli nie chcecie mieć problemów psychicznych, leczyć się to naprawdę nie polecam tam pracy.

Ryszard
@Mania8512

Czyli zgłaszałaś zachowanie kierowniczki i nikt z tym nic nie zrobił? A ktoś z pracowników próbował z nią rozmawiać na ten temat? Czy ludzie boją się zwolnienia? Na czym polega kolesiostow o którym wspomniałaś? Jak się ma znajomości to dostaje się lepszą robotę do wykonania?

@Mania8512

Witam, każde zgłoszenie dotyczące naruszenia dobra Pracowników jest weryfikowane i nie zostaje bez odpowiedzi. Na adres Krajowego Kierownika nie wpłynęło żadne zgłoszenie w temacie powyższego Kierownika. Natomiast po przeczytaniu przez Firmę powyższego wpisu, podjęto procedurę weryfikującą sytuację Personalną na sklepie. Z cała stanowczością jako Sieć Drogerii Jawa podkreślamy, że reagujemy na wszelkie sygnały dotyczące niewłaściwych zachować Pracowników i przykładamy uwagę do atmosfery panującej zarówno na Sklepach jak i w relacjach z osobami zarządzającymi.

Jacek

W ALEKSANDROWIE KUJAWSIM PANUJE MOBBING ZE STRONY REGIONALNEJ DZIEWCZYNY PŁACZĄ PO NOCACH BO SIĘ JEJ BOJĄ MOŻE ZROBICIE COŚ Z TYM ?

@Jacek

Witam, Sklep w Aleksandrowie Kujawskim jest jedynym Sklepem w Sieci, który od długach miesięcy nie trzyma standardów. Komunikowane było to poprzez Regionalną, Krajowego Kierownika oraz Dyrektora Sieci. Niestety mimo wielokrotnych rozmów, omawiania problemu, nie było widać poprawy. Ważnym jest odróżnianie zachowań, które są mobbingiem, od wymagania przez Regionalną stosowania standardów Sieci. Drogeria Jawa jasno w swojej polityce komunikuje, że nie ma żadnej zgody na stosowanie mobbingu na żadnym szczeblu, przez jakichkolwiek Pracowników. W Sieci istnieją dwa sposoby komunikowania problemów Personalnych: 1. Procedura anty-mobbingowa, 2. Specjalny mail do którego ma dostęp Dział HR i Prezes, gdzie anonimowo lub nie, mogą być zgłaszane naruszenia jeśli dotykają one Pracowników. Żaden z tych sposobów w przypadku Aleksandrowa nie został wykorzystany. W związku z poniższym komentarzem zostanie przeprowadzony audyt weryfikujący zachowanie personalne na docelowym Sklepie.

Halina

Pytanie czy dostałaś wypłatę, która zgadza się na Twojej umowie? Może po prostu stawki są ustalane indywidualnie?

Wiola

Hej, a ja mam poniżej 26 lat i dostaję zgodne pieniądze w Jawie. Jak ci się nie zgadzało, to dlaczego nie zapytałaś kadrach, nie poprosiłaś o wyjaśnienie tylko tu wylewasz swoje żale? Wy serio myślicie, że ktoś może sobie ot tak czujesz pieniądze przywłaszczyć? Dziecinada

To są totalne bzdury. Dziewczyny z kadr na życzenie przesyłają paski z wynagrodzeniami i wszystko tłumaczą, dodatkowo w internecie jest mnóstwo kalkulatorów do obliczania wynagrodzeń, ale to trzeba mieć coś w głowie żeby zapytać, poszukać i zrozumieć. Trafiła się roszczeniowa królewna, coś mi się nie zgadza to nie zapytam tylko obsmaruję w internecie bo i tak jestem odporna na wiedzę. PS. pracy w Jawie nie polecam, odeszłam, nie tęsknie

Ryszard

To czemu nie polecasz i odeszłaś? Bo jak z wypłatą było ok i można było wszystko sprawdzić to co ci konkretnie nie pasowało? Chętnie się dowiem jakie warunki spowodowały że podjęłaś decyzje o wypowiedzeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Jawa Radliński Szymanek sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jawa Radliński Szymanek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Jawa Radliński Szymanek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jawa Radliński Szymanek sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jawa Radliński Szymanek sp.j.