Bomet Sp. z o.o.

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

Spawacz Staszek

Jestem pracownikiem tej firmy kilka lat i byłem od nich na kilku kontraktach. Bardzo dobrze rozwiazali sytuacje w czasie panujacej epidemi. Wynajeli dodatkowe mieszkania zeby wszyscy pracownicy byli sami w pokoju. Nie ma firmy ktora jest idealna, ale ta moge polecic.

P.C
@Spawacz Staszek

Co ty (usunięte przez administratora) właśnie w czasie pandemii część ludzie zjechało a oni zaczęli upychać nie wiem na którym kontrakcie robisz Staszek

Marian2000
@P.C

No dla niektórych mozliwosc pobycia z rodzina przez miesiac -dwa jak non stop siedzisz za granica byla na reke. Jest czas na remonty w domu i kupe spraw ktorych normalnie nie zalatwisz w trakcie tygodnia wolnego. Zreszta nie wiem gdzie pracowales, bo raczej nie bylo takiej sytuacji zeby ktos zostal bez pracy, jak nie chcial

Jasiek

Daleko trzeba byłoby szukać tak dobrego pracodawcy. Firma to nie przedszkole trzeba radzić sobie ale tu jest super, polecam.

Gregor123

Witam chciałem dowiedzieć się jak tam jest naprawdę bo potrzebują pracowników do srutowania piaskowanie do bremen jak tam zarobki i praca wyglada .

Pzzzz
@Gregor123

Siemka. Ja aplikowalem na te stanowisko i prawdopodobnie 0.6 11 wyjeżdżam spróbować. Pozdrawiam

@Gregor123

Normalna praca na wks. jak robiłeś kiedyś przy śrutowaniu czy piaskowaniu to nie będzie dla Ciebie tajemnic. Praca ok. 200godzin w miesiącu w systemie jednozmianowym. Zarobi w porządku,ok. 2000€ na start wyciągniesz, ale jak wspomniałem dużo zależy od godzin

Unknown

Zmienili się na lepsze. Polecam za pewne wypłaty!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bomet Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz MAG 135? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zbigniew

Zatrudniony jako ślusarz od Maja. Firma ok, nie miałem problemów .

Waleczny78

Polecam firme. Wszystko w porzadku. Normalne legalne zatrudnienie, umowa, meldunek w Niemczech i wyplaty zawsze na czas.

Spawacz1122

Byłem u nich na dwóch kontraktach. Kasa nie najgorsza i płacą do 10. Są często egzaminy sprawdzające, ale jak się ma jakieś pojęcie o spawaniu to powinno się udać.

Paweł S.

Współpracuję z firmą Bomet od kilku lat. Na tle konkurencji wyróżniają się stabilnością zatrudnienia. Miałem wcześniej okazję pracować przez inne agencje i oferowali typowo 'rwane roboty' na 2-3 miesiące na montażach. Tutaj obsługują głównie warsztaty, gdzie produkcja pozostaję niezakłócona. Polecam za: wypłaty na czas, dotrzymywanie warunków umowy, w pełni legalne zatrudnienie (można samemu sprawdzić, w urzędach że wszystko jest ok).

Wiktor

@patryk S a w jaki sposób sa nadgodziny rozliczane ?

Patryk S

polecam, jade drugi raz, ,kwatera spoko,robota jak robota ale nadgodziny!, kasa umowiona i taka jest, mam też Kindergelda i Zusy Bede wracac,

Praca w tym samym miejscu, wypłata zawsze na czas. Ogólnie polecam firmę

anonymous1

Praca głównie w Niemczech. Zarobki standardowe, wypłata się zawsze zgadza, mieszkanie na poziomie ok (u mnie na mieszkaniu jest net, ale na innych kontraktach gdzie bylem z tym bywalo roznie). Duzy plus za legalny meldunek i mozliwosc otrzymania niemieckiego zasilku na dzieci! Jedyne co drazni to brak aut firmowych (jak nie masz to zawsze sie z kims zabierzesz, ale przynajmniej ja uznaje to za duzy minus)

Arkus

Nie ma się czego doczepic. Nie czkeasz na kase i prznajmniej cie oficjalnie melduja na mieszkaniu.

Aktualność
ZAINTERESOWANY PRACĄ W NASZEJ FIRMIE JAKO SPAWACZ?

Kliknij na załączoną infografikę i dowiedz się, czym się zajmują nasi spawacze!

Dołącz do nas już teraz, wysyłając swoje CV i skany uprawnień spawalniczych na adres e-mail: praca@bomet.company

Nie zapomnij o klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

zlodzieje i (usunięte przez administratora) oszustow,centusie ludzi oszukuja

@anonymous

@anonymous - zapraszamy do kontaktu celem omówienia niezgodności o których Pan/Pani wspomina. Telefon: + 48 34 366 58 00 Fax: + 48 34 366 58 01 E-mail: info@bomet.company; biuro@bomet.company Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy pamiętać, że niepochlebne i nieuzasadnione anonimowe opinie szkodzą nie tylko wizerunkowi firmy, ale też w złym świetle stawiają samego opiniującego. Pozdrawiamy. Zespół Bomet Sp. z o.o.

wilk morski
@anonymous

I to jest prawdziwa opinia o tej firmie ! Sposób działania od lat ten sam , przybyło klika nowych facjat, pozostałe coraz bardziej nalane . Te zadowolone "Ryszardy", "Pawły1990" - pracownicy biura niech sobie swoje wpisy w odbyt wsadzą i będą (usunięte przez administratora) bardziej na słodko. Uważajcie u nich na klasy podatkowe i stawki, bo kasy się przy wypłacie doliczyć nie można. Niech sobie jeden z drugim z biura pospi na ziemi przez miesiąc tak jak my to bedzie inaczej spiewal

Damian
@wilk morski

Sugerujesz, że pensja, którą otrzymuje pracownik zatrudniony w firmie Bomet różni się od tego, co zostało ustalone z pracodawcą w trakcie podpisywania umowy? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może, dlaczego jest taka różnica? Związana jest ona, z tym że pracodawca ma w danym miesiącu uwagi do pracy zatrudnionej osoby i tym samym pomniejsza jego pensję, czy może sprawa wygląda zupełnie inaczej?

włodziu
@wilk morski

kolega jakiś problem z liczeniem chyba ma, bo jak masz stawkę netto to raczej ciężko się nie doliczyć hehehe

@anonymous

napisz cos wiecej, bo wypowiedz raczej tylko hejtem zalatuje...

Arek1979

Pracuje jako spawacz MIG/MAG od 2003, glownie Niemcy i Holandia. Obecnie pracuje w tej firmie i jestem zadowolony. Wiadomo ze wyplata zawsze i wszedzie moglaby byc wieksza, ale nie ma co narzekac. Pieniadz sie zgadza i co wazne jest na czas ( poprzednia firme zmienilem bo zaczely sie problemy z terminowoscia wyplat!). Na kontrakach nie ma spiny, ludzie są lepsi i gorsi (pijaczki sie niestety tez zdarzaja), robota jak robota, jest w miare wymagajaca, ale po czasie plynie normalnie (tu gdzie spawam idzie glownie wielowarstowka, pachwiny i doczolowki). pzdr

Aktualność
PRACOWNICY Z NASZEJ AGENCJI PRACY JUŻ OD 8 LAT WSPIERAJĄ BUDOWĘ ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ ENERGI

W 2012 rozpoczęliśmy pierwszą na dużą skalę współpracę z niemiecką firmą produkująca podstawy morskich wież wiatrowych. Obecnie możemy się pochwalić faktem, że wspieramy już trzech - jednych z największych w Europie - producentów wielkogabarytowych konstrukcji elektrowni wiatrowych.

W dobie drastycznych i niekorzystnych zmian klimatu, jakie wszyscy obserwujemy każdego dnia, cieszy nas fakt, że nasi pracownicy mają swój mały udział w powstawaniu nowych, czystych źródeł energii.

SZKOLENIA SPAWACZY TIG w Częstochowie

Organizujemy darmowe szkolenia w spawaniu metodą TIG dla osób indywidualnych i grup. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną i trwa ok. 2-4 tygodni, w zależności od umiejętności.

Kursy prowadzone są w Częstochowie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 (godziny mogą ulec zmianie!)

U kandydatów preferowane jest podstawowe doświadczenie w spawaniu inna metodą spawalniczą, np. MIG/MAG

Po ukończonym kursie gwarantujemy możliwość dalszego rozwijania umiejętności w praktyce na licznych kontraktach w Niemczech!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Gutek

Dobra firma i dobry pracodawca ale potrzebni są dobrzy pracownicy bo z tym jest poważny problem!

Ryszard

Ok nie ma problemow finansowych. Firma do polecenia Lubię atmosferę w Bomet Sp. z o.o. za: Brak pijaczkow

Gregor
@Ryszard

Haha za brak pijaczkow ,to dopiero brednie,po niektórych sam koordynator musiał przyjeżdżać

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bomet Sp. z o.o.