Bomet Sp. z o.o.

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

arek

czesc szukam na mag , moze ktos powiedziec jakie stawki i godziny itd

Stanisław

Firm moim zdaniem wywiazala sie ze swoich zadan. Bylem na krotkim 2 miesiecznym wyjezdzie wiec nie moge powiedziec czy tak jest zawsze, ale u mnie bylo ok.

Rafal

Pierwszy wyjazd z tej firmy za granice oceniam na bardzo dobry. polecam

Ciekawy

A robi może ktoś już na kontrakcie w Osnabruck ?i można się dziewiedzieć coś więcej na temat pracy tam ?

Edo
@Ciekawy

Ja robię. Jeśli chodzi Ci o predabrykaty

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bomet Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz MAG 135? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Błażej

Świetna firma dla osób bez znajmości języka!

brak nicka

Polecam.

WL

Mialem okazje pracowac pod niemieckimi agencjami pracy i juz tyle razy bylem (usunięte przez administratora) ze nie chcialem jechac z kolejnej agencji do Niemiec. Zaryzykowalem i jeststem zadowolony ze Pan Marcin mnie namowil :) Warunki mieszkaniowe takie jak sie umawialismy, sklep pod domem i do pracy na piechote! Rewelacja

Mafi
@WL

Ja również pracuje pod tą agencja i jestem bardzo zadowolony. Na jakim kontrakcie jestes ?

Xxxx

A na jaki kontrakt do Bremerhaven ?

@Xxxx

pewnie jakieś grube blachy,bo tam tylko takie spawaja

Nota
@1

Na wiatraki. Są oferty na spawaczy i wozkowych.

michael

witam przeglądam właśnie ofertę bometu na spawacza 136 ktoś moze cos więcej na ten temat powiedzieć ? w jakiej miejscowości na przykład ile godzin pracy tygodniowo ? czy to praca zmianowa ? jak dalekie dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

Beny

Orientuje się ktoś czy są jeszcze miejsca na kontrakt do Brüninghoff do Heiden ???

Rogi

Jak wygląda kontrakt w heiden w Brüninghoff?

Beny
@Rogi

Stosunkowa prosta robota. no chyba ze jestes jakims kucharzem to wtedy nie bedzie twoja bajka hehehe

@Beny

Masz racje, na Brüninghoff jakieś tam podstawy trzeba znać i też dobrze by było rysunki techniczne umieć czytać. Ale jak sobie nie radzisz to Niemcy Cie dadzą do malowania, czy jakiś prac gospodarczych. Mieszkanie pierwsza klasa w pełni wyposażone, mieszkasz jak na wakacjach.

Mareczek

Dużo papierologi ale stała robota chociaż

@Mareczek

Nie ma co narzekać. Dobra agencja

Roni

Robię juz u nich od 2016 r. Bylem juz na kilku kontraktach, na wiatrakach akurat nie byłem. Polecam tą firmę, złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedyny minus to że nie mają swoich aut firmowych dla pracowników i wymagają swojego auta a jak wiadomo nie każdy ma możliwość przyjechac swoim autem na kontrakt. To jedyny minus bo ktoś jak nie ma auta to roboty nie dostanie.

Xxxx

A czy był już ktoś na kontrakcie w Bremerhaven jakieś opinie ?

kmkmk
@Xxxx

Znajomy pracował tam u nich na wiatrakach w 2019. Nie slyszalem zeby bylo cos nie tak.

Polecam

pik

Firma ta wstawiła ogłoszenie na pracuj.pl. Poszukiwała koordynatora pracowników. Zgłosił się do mnie szef tej firmy. Twierdził, że obecny koordynator rezygnuje i poszukują nową osobę. (usunięte przez administratora)Po 5 miesiącach oznajmił mi, że pracownik się rozmyślił, że zostaje, no i on w tej sytuacji oczywiście pozwoli mu zostać, przeprasza, ale oferta nie jest aktualna. W mojej ocenie to jest kompromitacja tego pracodawcy, a sytuacja ta pokazuje, że nie jest to osoba, traktująca osoby poszukujące pracy z szacunkiem. Z tego powodu zalecam daleko idącą ostrożność z tym pracodawcą.

tomasz 75
@pik

Kolego napiszę to tak jestem w tej firmie już trochę i ugryż się w język zanim coś napiszesz . A zwłaszcza że mało jest firm które są wypłacalne. A jeżeli taki z ciebie dobry sumienny i zaangażowany koordynator to głowa do góry znajdziesz lepszą firme

Michał _ 85
@pik

Czekałeś 5 miesięcy na decyzję o zatrudnieniu? 5 miesięcy??? Kto w dzisiejszych czasach czeka 5 miesięcy na zatrudnienie i nie pracuje? hehehe. Rozumiem jakbyś miał podpisaną jakąś umowę przedwstępną, ale nikt Ci nie zagwarantował zatrudnienia, więc po co te żale? Chłopie ja raz czekałem 8 tygodni na robotę, ale przynajmniej miałem jakieś tymczasowe zatrudnienie, żeby nie zostać na lodzie, bo wiadomo, do momentu podpisania umowy, nie masz żadnej gwarancji.

@pik

Dziękujemy za szczerą opinie. Faktycznie prowadziliśmy rekrutację na stanowisko koordynatora. Aplikował Pan do nas na to stanowisko trzykrotnie - pierwszy raz w 2018, drugi w 2019, a kolejny raz w tym roku. Rekrutację na stanowiska kierownicze trwają zazwyczaj długo, zdecydowanie dłużej niż na inne stanowiska. Nie trwają jednak 5 miesięcy. Rozmawialiśmy z Panem wielokrotnie, ale nigdy nie została podjęta decyzją o zatrudnieniu Pana w naszej firmie. Podobnie wyglądało to w roku 2018 i 2019 podczas rozmów z Panem. Rozumiemy, że zależało Panu na pracy w naszej firmie, ale jednak decyzja należała ostatecznie do kierownictwa. Serdecznie pozdrawiamy

@Bomet Sp. z o.o.

Bardzo dobra decyzja podjęta przez zarząd.

Spawacz

Witam. Zamierzam wyjechać w niedalekiej czasie na kontrakt do Rostock na spawanie w metodzie 121 (łuk kryty). Może ktoś z Was tam pracuje i opowie o warunkach w pracy i ogólnie jak jest z kwaterami .

Janooo234

Stawki różne ale ogolnie jest ok. U mnie dużo h było i kwatera niezla

@Janooo234

Na jakim kontrakcie byłeś ?

Rafael

Polecam tą firmę z całym szacunkiem. Jeśli wyjeżdżać to tylko z Bomet. Bardzo dobry i mily kontak z koordynatorem jak i z biurem. Zawsze można liczyć na fachwą pomoc jeśli pojawi sie jakiś problem. Zakwaterowanie na 6+ wyplata zawsze na czas a nawet i wcześniej. Polecam, firma godna do polecenia i zaufania.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Bomet Sp. z o.o.?

tomasz 75

wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz się ubiegać

Rafalnix

Ja wysłałem tylko cv i za kilka dni dzwonili do mnie z ofertą pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bomet Sp. z o.o.