Bomet Sp. z o.o.

Opinie o Bomet Sp. z o.o.

kali 73

Mam pytanie mam propozycję pracy w nordenham koło Bremen,co to jest za pracą i jakie trzeba zrobić próbki spawacz.

Kazik73

Jestem już 13 wiosne na eksporcie i powiem ze zlota zasada jest taka, ze krzyczy najglosniej ten co robi najwiecej problemow na kontrakcie. Zblazowani, nastawieni negatywnie do wszystkiego i wszystkich Janusze to juz reguła na wyjazdach, wiec oni raczej zawsze beda narzekać. Smutną rzeczywistosc widzialem kilka razy na wlasne oczy na mieskzaniach, jak po wyplatach pracownicy bunkruja sie na pokojach i przepijaja od razu z 200 euro! Najmocniejsi zawodnicy nigdy z tych pokoi nie wychodzą, dopoki koledzy ich nie wyprowadza. Jak wytrzezwieja to udaja ze nie bylo tematu i zdziwieni, ze firma ich nie chce! Pozniej awantury, telefony i latanie do Niemca, zeby ich wzial do siebie. A ten nie glupi i "czuje" :) ze ten raczej nie do pracy. Kolejni sa "fachowcy" czyli ludzie z doswiadczeniem przy trzymaniu wiertarki. Oni maja wyobrazenie, ze za taka robote powinni miec od razu 30euro i mocno sie napinaja kiedy im dziekuja po 2 dniach pracy.

Mariusz
@Kazik73

Ja przeszedlem w 2020 do ich konkurencji na kontrakcie bo tez naobiecywali mi nie wiem czego i w sumie nie wiem czy jest sie czym chwalic. Kazdy dawal mi duze obietnice i zachety a jak juz zaczalem prace to totalny brak zainteresowania i non stop wyklucanie sie o pieniadze . Obecnie jestem zpowrotem w Bomet i nie narzekam. Pieniadze zawsze na czas, jest kontakt z koordynatorem, internet.

Wanda
@Kazik73

I nikt się nie interesuje tym stanem rzeczy? Nikogo z szefostwa nie obchodzi że ktoś kilka dni nie przychodzi do pracy? Czy może po prostu koloryzujesz to?

@Wanda

Droga Pani znając firmę bo jestem jej pracownikiem już długi czas gość wziął tą wypowiedz z d......y zawsze firma od razu reagowała jak nawet kogoś dzień nie by lo w pracy a trzeba też zaznaczyć to że jak pracownik nie idzie do pracy to należy nie zwłocznie poinformować koordynatora kontraktu żeby ten mógł usprawiedliwić pracownika w firmie w której dany pracownik wykonuje pracę Dodam że ludzie są wygodni narzekają marudzą siedzą non stop na telefonie a nie umieją przez niego rozmawiać ale umieją pisać mam nadzieję że zrozumiała Pani moją wypowiedz. Na koniec dodam tyle jak ktoś umie rzetelnie wykonywać swoją pracę to Firma Bomet jest uczciwą Firmą na rynku.

Tomasz75
@Mariusz

I Właśnie każdy narzeka opowiada brednie o firmie a i tak wraca (usunięte przez administratora) ludzie brak samo krytyki i samooceny brak słów resztę pozostawię bez wypowiedzi

@Tomasz75

Hey. Mam ofertę do szlifowania rur po spawie . Masz może wiedzę jak ta firma działa.

@Nowy

Dostałeś ofertę pracy w firmie? Jaką kasę ci zaproponowali? Czy jeszcze nie wiesz tylko dopiero idziesz na rozmowę?

Niwy

Hey. Mam ofertę do szlifowania rur do wiatraków. Może ktoś wie co i jak i mógłby się podzielić opinią doświadczeniem. Pozdrawiam

Polecam za pokoje jedno osobowe i fajnego prowadzącego.

Teresa

Powiesz coś więcej? Ile za taki pokój i w ogóle? Nie jestem pewna czy aby myślimy o tym samym

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bomet Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spawacz MAG 135? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Mariusz82

Mimo pierwszych obaw, firma wywiazala sie w 100 procentach z wszystkich obietnic. polecam.

Dominik

Wypłaty, zawsze na czas, kwota się zgadza. Firma w niemczech jak mówili. Pierwszy miesiąc w zatrudnieniu. Jak na razie ok. Polecam

yxz

Krótko zwięźle i na temat! Nie polecam tej firmy. Byłem na 3,4 kontraktach z tą firmą, aż powiedziałem sobie, że koniec. Kwatery opłakane, bez internetu, koordynator w żadnej sprawie jakoś skłonny pomóc nie był. Co mówi samo za siebie, że nawet nigdy nie widział kwatery, szefa zakładu. Ludzi traktuje jak dzieci... "A teraz przejdźmy do punktu drugiego, powtarzając punkt pierwszy..." Kto pracował to wie o kogo chodzi. Jedźmy dalej kolejny kontrakt miał być cudowny, podwyżka pieniężna aż o cale 0.5 E, nie wiedziałem co z takim dobrobytem zrobić z 11 zrobiło się 11.5 teraz to można żyć. A na zakładzie mówią, że jeszcze raz tyle pracodawca wysyla im za 1 moja godzine. W takim razie godna stawka haha. Przykre jest to, kto się bliżej kumpluje z koordynatorem, szefem ma tzw immunitet może każdego podpierdzielac, sam nic nie robić łazikować, a tak czy siak jest nietykalny śmiech na sali. A prócz żółtka w papierach nic nie wniósł do firmy. Co do atmosfery jest różnie jak to znając ludzi, abstrahując lepszy kontakt z miejscowymi w zakładzie można złapać niż z rodakami. Pan Kubuś niech smarki wytrze spod nosa bo chyba nie wie jak kierować takimi projektami, Pan Jerzy niech zainwestuje w kalkulator bo ciągle spada z góry w dołek, a zarząd niech się zastanowi kogo zatrudnia do pracy... Bo starzy pracownicy prócz procentów, obgadywania, mało efektownej pracy i inteligencji na poziomie -1, nie dają nic tylko zostawiają łatkę tej firmie, że lepiej Polaków nie brać do pracy. Zamiast inwestować w młodych, ambitnych to trzymają wkłady do trumny... Chciałbym powiedzieć coś miłego, ale nie ma co... Sami chodzą się meldować, sami drukują umowy, sami załatwiają problemy, a cała śmietanka trafią do zarządu. Ludzie ogarnijcie się, coś jest źle mówcie o tym. Brakuje osób, które potrafią walczyć o swoje. Reasumując. NIE POLECAM TEJ FIRMY! Póki nie zmienia sie osoby, które donoszą na kontraktach nadużywają etylu nie zmieni się nic, a o Polakach każdy będzie miał takie zdanie. Zarząd niech tez zrobi rachunek sumienia bo tak rzeźbić ludzi na ich pieniążkach dawajac takie frytki i nie pomagając w wszelkich formalnościach to śmiech na sali. Nie pozdrawiam i zastanówcie się zanim podejmiecie współpracę z ta firma!

@yxz

Bardzo dziękujemy za opinie. Współpracowaliśmy z Panem dwukrotnie od 2021 roku. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i przez cały okres zatrudnienia nie zgłaszał Pan żadnego problemu. Pracował Pan na kontraktach gdzie łącznie zarobki godzinowe mogą wynosić od 11,00€ do 12,00€ netto (plus darmowe mieszkanie). W 2022 roku zdecydowaliśmy się nie kontynuować z Panem współpracy.

@yxz

Brawo za głupotę od tego trzeba zacząć że firma nie jest zła tylko niektórzy ludzie psują jej opinie sami się najpierw zgadzają na warunki a potem raptem wszystko żle pomyślcie zanim coś napiszecie.

Wojtas
@tomasz75

Wszystko zawsze wychodzi w praniu. Mówią dużo co to nie oni, a w rzeczywistości tego nie widać.

Rozsadny
@yxz

No na bank nie polecasz i nie polecisz, bo sie z toba rozstali hahaha. W sumie to nie oni, a niemiecki pracodawca za bimbanie w pracy!!! 11 netto to przynajmniej o 1 eur za duzo i tak bylo. za ta robote to moze 8-9 powinni ci placic ;)

Dziki

Jakie stawki jako szlifierz

Bolo:)

Jak wygląda praca w Rostocku na spawaniu wiatraków up 121?

Ross
@Bolo:)

Podpinam się pod pytanie.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Bomet Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spawacz MAG?

Tofik

Co prawda nie jestem zatrudniony w firmie Bomet za spawacza tylko za montera. Rozmowa przebiegła szybko i sprawnie. W sunie telefonicznie.

Hanna
@Tofik

Pytania były raczej takie luźne, nieformalne czy głównie odnośnie wcześniejszej ścieżki zawodowej? Jakie miałeś wtedy doświadczenie?

Tofik
@Hanna

Pytania były luźne. Szczerze mówiąc to główne pytania były takie czy pracuje i kiedy najszybciej mógłbym pojechać do pracy. Nie miałem praktycznie doświadczenia, byłem magazynierem a pojechałem jako monter. Bomet ma na prawdę poważne kontrakty, zawsze na miejscu jest czas na szkolenie i naukę.

Pytanie umowa
@Tofik

Mam pytanie odnośnie umowy. Dostałem załącznik email z umową w której jest inna stawka (mniejsza) niż umawiałem się telefonicznie + stawka branżowa (co to jest?) Jutro będę dzwonił i dopytywał, ale może wy dzisiaj mi podpowiecie o co chodzi?

Franek
@Pytanie umowa

Nie patrz na stawkę w umowie. Jak się dogadałeś na rozmowie to tak będzie. Na jaki kontrakt jedziesz ?

Bolo:)
@Pytanie umowa

I co dowiedziałeś się coś z tą stawką?

Praccownik
@Pytanie umowa

Pracuje w firmie 1,5 roku ale tez sie nad tym zastanawialem przed podjeciem zatrudnienia :) Nie martw sie to jest tylko podstawa godzinowa:)

Emilia
@Franek

czyli co innego jest na umowie a wyplacane jest to co na rozmowie dogadane? potwierdz mi prosze !

Franek
@Emilia

Tak. Ja nie patrze nigdy na to co jest w umowie tylko to co jest ustalone w biurze. Nigdy się nie zawiodłem. Gdzie na kontrakt jedziesz ?

kandydat

Witam. Mam pytanie do pracowników w tej firmy, ponieważ dostałem od nich ofertę pracy chciałem zapytać jak jest z tym Kindergeld czy można sobie załatwić w tej firmie tak jak piszą w ogłoszeniu ? bo jeśli płace ZUS w Polsce to jest możliwość załatwienie tego świadczenia ? Mi się zawsze wydawało żeby dostać Kindergeld trzeba mieć Niemiecką umowę. Bardzo proszę o odpowiedz jak to tutaj wygląda. Z góry dziękuję.

@kandydat

Składki na ZUS są opłacane w Polsce, ale podatki płacisz do niemieckiej kasy. Dodatkowo masz normalny meldunek na mieszkaniu w Niemczech i dzięki temu możesz ubiegać się o Kindergeld. Niemcy wypłacą Ci kwotę pomniejszoną o 500+ z Polski. Na Niemieckich warunkach to obecnie zrobił sie taki bałagan, ze masz odprowadzane skłądki na zus i podatki od jakichś smiesznych kwot, bo niemiecki pracodawca wyplaca ci diety ktore nie sa ozusowane i opodatkowane, wiec on sie cieszy a ty masz w zasazie sm'ieciowke. Ja sobie to podliczylem jak bylem przez agencje niemiecka, to wychodzi nawet gorzej niz na polskiej umowie. Zreszta niemiecka agencja to w wiekszosci prowadzone przez polakow albo turkow wiec kazdy bedzie cie kiwal

@Marek

Niedawno robilem na niemieckich warunkach z niemieckiej agencji. wychodzilem czasem z 17 eur na reke, ale umowa dostalem oczywiscie po niemiecku, bez zadnych tlumaczen. Wszystko bylo extra ale jak chcialem odejsc to za ostatni miesiac do tej pory nie zobaczylem pieniedzy. Kurwy nie myte do tej pory sa mi winni kase, plus nie oddali mi kasy z kaucji za mieszkanie! Po dwoch miesiacach dowiedzialem sie ze gnoje mnie nawet nie zarejestrowaly.

Pp

Możesz ubiegać się o bezpłatna pomoc prawna dla pracowników ze wschodu , mówią po Polsku ja dzięki nim kasę odzyskałem

Łysy
@kandydat

Nie ważne jaka umowa wąż e ze pracujesz w de jako pracownik oddelegowany tyle

Volter

Witam wszystkich, Podzielę się wrażeniami ze szkolenia organizowanego przez Bomet na spawacza. Wszystkim polecam szkolenie merytoryczne, duży pakiet praktyki i szkolenia teoretycznego. Warunki zakwaterowania bardzo dobre. Każdemu polecam kto zamierza zmienić kwalifikacje lub podnieść. Wyrazy uznania dla Pana Marcina, uczciwe podejście do kandydatów.

Witam mam jedno pytanie. Czy umowa o pracę jest niemiecka czy Polska?

@Nowy

Umowa jest w języku Polskim.

Pracuje ktoś może w Rostock na spawaniu jakieś opinie na temat pracy itp ?

@Nowy

Z naszej strony możemy poinformować, że zajmujemy się tam głównie spawaniem podstaw morskich wież wiatrowych. Spawamy stal czarną o grubościach do 100mm metodami MAG 136/138 w pozycjach PA, PB, PC, PF. Oferujemy łączne zarobki w przedziale od 15,00€ na start do 16,00€ netto, oraz darmowe mieszkanie, dodatek do przejazdów autem, maski spawalnicze z nawiewem i opiekę polskiego koordynatora. Więcej opinii musi Pan jednak zasięgnąć u naszych pracowników :) Polecamy się i zapraszamy do współpracy!

Pablo

Witam panowie.Czy paraduje ktoś w Rostocku jako spawacz MAG. Jest ogłoszenie na spawacza i potrzebuje kilka opini. Dzięki. Pozdrawiam

Urlop jest w stawce którą ugadujemy na gębę może w biurach macie urlop my nie, jedziemy do domu na urlop to p.Jaszkiewicz robi górki później dołki żeby w papierach się zgadzało

Mundek

Panowie nie narzekajcie już na Bomet. Moze urlop nie jest do końca płaty... ale za to na prawdę fajne godziny do zrobienia, super stawki netto na godzinę, zwrot za kilometrówkę, darmowe i super mieszkania a nie jak jakieś meliny w innych agencjach... Przerobiłem już kilka agencji tu jest najlepiej.

tomasz75

Panowie jak coś nie pasuje to przecież możecie iść do innej firmy ja już pracuję w bomecie czwarty rok i byłem już na paru kontraktach i uwierzcie że to najleprza firma z tych co byłem .

Cosiek
@tomasz75

Cztery lata i kilka kontraktów? Pogratulować tylko. "(usunięte przez administratora)" wszędzie pełno. Pewnie niedługo nie będziesz miał gdzie jechać.

Piotrek
@Mundek

15 euro netto to dla ciebie dobra stawka? Bo takie oferty mi sms-em wysyłają. Ostatnio nawet coś koło 12-13 euro mi proponowali. Ogarnijcie się ludzie bo zaniedługo nie będzie się opłacać nigdzie jeździć jak tak dalej rynek będzie psuty śmiesznymi pieniędzmi

Paweł1991
@Piotrek

Hahahaha stary ale piepszysz farmazony buhahaha. SKoro dla ciebie to malo to napisz gdzie lepiej placa, a nie gadasz tylko glupoty hahaha. Kolejny kozak ktory zarabia 20 netto i marnuje czas hejtujac na necie! hahaha. Ludzie ktorzy pracuja i zarabiaja super kase nie marnuja czasu na hejt hahaha

Mundek

Witam. Mam pytanie do pracowników tej firmy. Dostałem od nich ofertę pracy na pracownika szalunkowego tzn czyszczenie szalunków do firmy Mewa koło Stuttgartu. Czy ktoś z Państwa może się wypowiedzieć na temat pracy w tamtym miejscu oraz o zakwaterowaniu ??? Pozdrawiam

Co jaki czas w Bomet Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Sjdj

Haha nie bądź naiwny.

Urlopowicz

Dlaczego Bomet nie płaci za wypracowany urlop ??? Należy się za każdy przepracowany miesiąc 2,5 dnia płatnego urlopu. Kto ustala taka politykę w tej firmie, to jest legalne ????

Mike_82
@Urlopowicz

Urlop jest normalnie płatny od stawki brutto. Poproś o pasek po wypłacie zamiast gadać głupoty!

@Mike_82

Dokładnie, masz rację. Ja też na początku nie wiedziałem jak to jest z urlopem, zadzwoniłem do biura do Pana Marcina, bardzo kompetentna osoba w firmie i wszystko zostało mi wyjaśnione. A nie od razu na forum

@Urlopowicz

Mi też nie zapłacili za jeden dzień. (usunięte przez administratora)

Haah
@Mike_82

Dobrze gada ,mi.rez.nie zapłacili

Worker

Może dlatego, że przeleżałeś dzien w łózku z butelką przy głowie zamiast isc do roboty hehehe. Chłopie, nie ma takiej opcji zeby w tej agencji nie zaplacili ci za dzein pracy, bo jakbys sluchal przy zatrudnieniu, to oni MUSZA ci zaplacic wszystko co masz na wykazie godzin. Moze rozwin bardziej temat, bo pewnie tam jest drugie (usunięte przez administratora) :)

Spawacz
@Worker

Chłopie wiem co pisze . Jeśli w jednym miesiącu przepracowałem tyle samo godzin co w drugim i obu tych miesiącach miałem 1 dzień urlopu . A wypłata różniła się właśnie o ten jeden dzień. Więc możesz ich chwalić, bronić. Ja zostałem (usunięte przez administratora)

arek

ewentualnie moj meil arek.szwedd@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Bomet Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Bomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 21 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bomet Sp. z o.o.