teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!
Jesteśmy jednym ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Projektujemy i upowszechniamy innowacyjne rozwiązania automatyzacyjne odpowiadające wymaganiom i potrzebom naszych klientów z całego świata.

Teamtechnik to miejsce stworzone dla pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Wyróżnia nas nasza nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Jeśli poszukujesz interesującego, rozwojowego i stabilnego miejsca pracy, to już teraz zapraszamy Cię do zespołu teamtechnik i zachęcamy do sprawdzenia zakładki z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Mamy świadomość jak ważne jest, aby miejsce w którym pracujemy było jak najbardziej przyjazne i stwarzało okazję do rozwoju zawodowego i czerpania satysfakcji z tego co robimy. Wiemy też, że jesteśmy na ścieżce do stałego udoskonalania naszej organizacji. Dlatego tym bardziej cenimy wszystkie opinie, które pojawiają się w serwisie i zapewniamy, że zapoznajemy się z nimi wnikliwie. Szanujemy każde zdanie, i będziemy wyciągać wnioski z każdej konstruktywnej krytyki i merytorycznej uwagi.

Powyższe nie oznacza jednak przyzwolenia do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności innych osób. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlegają też informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne polskim prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i wspólnej dyskusji, w którą będziemy się aktywnie włączać.

Jesteśmy dostępni również pod adresem praca@teamtechnik.pl i zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, lub chcesz poruszyć inną ważną dla Ciebie kwestię.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology
Kolorowe Żelki

A w TT tymczasem zmiany w rozliczaniu delegacji - dopłaty do diet zagranicznych i krajowych oraz podwyżki dla wszystkich pracowników - parę % od pensji zasadniczej, minimum/nie mniej niż parę stówek brutto. W tych czasach to bardzo przyjemna informacja. Wznowiono również kursy językowe dla pracowników - firma dopłaca. Osobiście uważam, że Idzie ku lepszemu. Widać, że zarząd próbuje zmieniać rzeczywistość.

Aktualność
Niech mówią co chcą, ale nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów międzyludzkich!
Cieszymy się, że mogliśmy się wybrać do jednego z naszych klientów Johnson Electric w Będzinie, u którego uruchamiamy zautomatyzowaną linię dla produktu z branży industrial goods.

Gorąco liczymy na kolejne wspólne projekty w przyszłości i tak wspaniałe spotkania jak to uwiecznione poniżej!

Aktualność

W dzisiejszym wydaniu Automotive Suppliers do przeczytania artykuł na temat spojrzenia teamtechnik Polska na rewolucję e-mobility, która ma olbrzymi potencjał rozwoju i obfituje w spektakularne i przełomowe rozwiązania i projekty.
O wyzwaniach na rynku automotive, szeroko pojętej automatyzacji procesów produkcyjnych i wielu innych aspektach opowiada Wojciech Derda, CEO teamtechnik Polska
Cały artykuł dostępny na stronie AutomotiveSuppliers.pl

Aktualność

W #teamtechnikPoland ciągle się doskonalimy!
Aby lepiej zadbać o naszych klientów, wdrożyliśmy całodobową infolinię serwisową. Nasz numer kontaktowy pozostaje taki sam +48 625 085 103 z jedną tylko różnicą. Jeśli dodzwonisz się do nas po godzinach pracy 8:00 - 16:00 lub w weekendy czy dni wolne od pracy, Twój telefon zostanie odebrany przez ogólną infolinię teamtechnik Maschinen und Anlagen GmbH. Twoja sprawa zostanie zarejestrowana przez konsultanta w języku niemieckim lub angielskim i odpowiemy Ci jak tylko wrócimy do biura.

Nasi klienci mają również możliwość skorzystania z dodatkowych, dopasowanych do ich potrzeb priorytetowych planów serwisowych, które gwarantują szybki czas reakcji i zdalną pomoc w celu jak najszybszego przywrócenia funkcjonalności systemu produkcyjnego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem service@teamtechnik.pl

Aktualność

Wakacje to czas wypoczynku, a w #teamtechnikPoland intensywny czas dla uczniów i studentów, którzy pod okiem naszej doświadczonej kadry zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w działach: Narzędziowni, Montażu, Konstrukcji Mechanicznej, Automatyki i Elektryki.

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia zawodowego w #teamtechnikPoland, to zapraszamy do złożenia aplikacji:

#teamtechnikPoland #weliveautomation #praktyki #staże #kariera #doświadczenie
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Automatyk

Pracuję w tej firmie od miesiąca w dziale finansów i administracji i uważam, że negatywne komentarze są zdecydowanie przesadzone. Atmosfera w porządku, wsparcie merytoryczne przy przejmowaniu obowiązków, bogaty wybór benefitów. Ja jestem zadowolona.

Kazimierz
@1234

Mówisz że sporo jest benefitów, możesz napisać co takiego wchodzi w ich skład?

@Kazimierz

@Kazimierz, Odsyłam do strony firmy - tutaj znajdziesz opis: https://teamtechnik.pl/kariera/#co-oferujemy

@1234

Jak pracujesz od miesiąca to Twoja opinia jest faktycznie obiektywna...

@5678

Nie jest obiektywna, co zostało podkreślone na końcu wpisu -"ja jestem zadowolona".

Paulina
@1234

No ile ludzi tyle opinii. Ważne, że ty jesteś zadowolona. A jest jakiś system premiowy? Możesz go przedstawić?

Dalejlama
@Paulina

System premiowy odnośnik korporacyjne słupki "Pamiętaj, że nie otrzymać tego, czego się chce, to czasem wspaniały łut szczęścia.”

@Paulina

Premia jest wypłacana dwa razy do roku, ustalony procent od wynagrodzenia, jeżeli zrealizujesz cele indywidualne, a firma osiągnie pożądany wynik.

Agnieszka
@5678

A ty pracujesz dłużej? Ile, to może powiedz coś ty chętnie poczytam

Aktualność

W zeszłym tygodniu nasi koledzy z #teamtechnikPolska skorzystali z zaproszenia do Darmstadt w Niemczech. Właśnie w tym mieście mieści się siedziba firmy Schenck, która tak samo jak teamtechnik Group należy do grupy @Dürr.

Z firmą Schenck współpracujemy w ramach bieżących projektów, oferując i dostarczając w pełni automatyczne systemy balancingu dla sektora e-mobilności.

Chcielibyśmy podziękować @Peterowi Böhm, E-mobility Product Line Manager, za oprowadzenie nas po zakładzie, zapoznanie z procesem produkcji i poszukiwanie pomysłów na wspólne projekty w przyszłości!

Kolegów ze zdjęcia, pewnie już znacie, ale nie zaszkodzi wam przypomnieć: @Wojciech Derda, @Grzegorz Szydełko, @Sławomir Suty, @Peter Böhm, (Schenck), @Bogumił Tkaczyk, @Robert Garbacz, @Przemysław Wawrzyniak, @Paweł Gładyś oraz @Adrian Nawrocki.

Aktualność

Zautomatyzowane linie montażowo-testujące do seryjnej produkcji małych komponentów to gwarancja powtarzalnej jakości produktu, poprawa wydajności, redukcja kosztów ich wytwarzania a dla klienta końcowego możliwość poszerzenia portfolio produktowego oraz wejście w nowe rynki zbytu. To wszystko oferuje #teamtechnikPoland

Zobaczcie sami naszą kolejną realizację!
Oczywiście nie brakuje tutaj autorskich rozwiązań #teamtechnikPoland

#teamtechnik #teamtechnikPoland #weliveautomation #massproduction #electonic #industrialgoods

Aktualność
W dniach od 21 do 24 czerwca mamy przyjemność brać udział w międzynarodowych targach Automatica w Monachium. Nasi eksperci opowiadają o naszych projektach i technologiach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko A6.302!
Tobiasz
Kandydat

Hej, widzę, że firma poszukuje automatyka. Wszystko pięknie opisane. Dofinansowanie do wakacji, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, owoce itd. A na jakie zarobki mogę liczyć na początku? A na jakie jak już trochę popracuje? Widzę, że jest opcja wyjazdów zagranicznych i krajowych. Dobrze płatne są takie delegacje? Pozdrawiam i możliwe, że do zobaczenia ????

@Tobiasz

Tobiasz, Wszystko zależy od tego co sobą zaprezentujesz na rozmowie rekrutacyjnej, jak się sprzedaż oraz od tego co tak faktycznie umiesz. Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zostanie inaczej sklasyfikowany finansowo od osoby początkującej. Na pewno nie zaszkodzi przyjść i się dowiedzieć. Co do wyjazdów jak najbardziej, budujemy linie, które wysyłamy na całą Europę. Czasami również Ameryki i Azja :) Obecnie do ustawowych diet mamy wprowadzone dodatkowe uposażenie (niezależnie od lokalizacji), czyli delegacja w PL już nie taka straszna.

Tobiasz
@987

Dziękuję za odpowiedź ???? mimo wszystko prosiłbym o podane chociaż widełek zarobków na tym stanowisku. Mam doświadczenie kilku letnie.

@Tobiasz

3000-12000 brutto

Monika

I jak u nich teraz wygląda kwestia podwyżek? Bo widzę ze niby były ale i tak to się Wam wyrównało

monastery
@Monika

Dwa razy do roku jest weryfikacja rynku i pensji, także masz dwie szanse w ciągu roku, aby się załapać na podwyżkę. Oczywiście nic za darmo.

Aktualność
Chyba nikt nie ma wątpliwości kto dziś obchodzi swoje święto! :)
Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym większym, życzymy cudownego, radosnego i słonecznego dnia!

W #teamtechnik Poland już spieszymy do pociech naszych pracowników z niespodziankami! :)
Kolorowe Żelki

AZ

Zgadzam się, 100%.

Pracownik z pasją
@Kolorowe Żelki

Ludzie nie potrafią docenić tego jakie warunki zapewnia Firma (bdb), mam nadzieję że w przyszłości będzie tu więcej miejsc pracy a w tym ludzi z okolicy którzy dzięki temu będą po prostu szczęśliwi że tu pracują. Czysto,z ładem składem 21wiek.

PJS
@Kolorowe Żelki

Super partia, super, a nie czekaj super firma super...

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology
Halohr

Czy ten aktualny HR jest dla ludzi? Pani od kadr chyba nie bardzo lubi pracowników?

Wyrobnik
@Halohr

Przypomnij sobie swoją 13 nastke i to co z niej zostało po "podwyższe" System premiowy miał być ogłoszony do połowy tego roku mamy jego koniec. Wniosek: ściema żeby robole jak ty czy ja lepiej lykeli tą pseudo podwyżkę z kwietnia. Z takim podejściem należy się martwić zebyśmy nie skończyli jak tesco.

lubięWTORKIboSĄowoce
@Halohr

Pani z HR ma nas wszystkich głęboko w swojej szerokiej ..... Sprawy załatwia po kilkukrotnym przypominaniu się, wszyscy "gramy do jednej bramki"... wysyłanie codziennie grafik ile % ludzi wzięło udział w ankiecie, a sprawy finansowe stoją. Obiło mi się o uszy jak długo trzeba czekać za kartkę od wypłaty, skandal!

Malwina
@Halohr

Pani Fiona nie ma za dużo wspólnego z bajkowym pierwowzorem (przynajmniej jeśli chodzi o charakter). Dzięki niej dział HR jest chyba najmniej lubianym działam w firmie (że tak to delikatnie ujmę).

Lustro
@Malwina

Malwina ty zapewne jestes lubiana za obrabianie d$&@ innym na necie co? Czytam z zaciekawieniem te wasze wypociny i nadal sie zastanawiam co wy jeszcze robicie w tej firmie, ja odszedlem do innej ale wielu z tych rzeczy nie dostrzegalem ale moze glupi jestem... Jak praca nie odpowiada a mam kompetencje to ide gdzie indziej a nie wylewam frustracji obrazajac kogokolwiek. Ale z braku kwalifikacji mozna sie rozladowac w taki sposob

Janek
Klient
@lubięWTORKIboSĄowoce

Takie osoby jak piszecie, o ile to prawda, powinny dawno być wypieprzone z firmy. Nigdy nie pozwoliłbym, żeby taka osoba pracowała u mnie w firmie.

Nick
@Janek

Masz rację też bym wywalił... I jeszcze parę osób z narzędziowni O-W

X

Po rozmowie rekrutacyjnej jak i opinii znajomego, było okej. Jednakże realia wyglądały zgoła inaczej. Nie ta praca, nie te pieniądze, przede wszystkim wszechobecne obrabianie (usunięte przez administratora). Żenada po całości

Y
@X

A na jakim stanowisku pracujesz?

Obiektywny
@X

Pracowałeś w KJ w takim razie, że się z tym spotkałeś?

Miki
Kandydat

Witam, jakiej wypłaty mogę spodziewać się na stanowisku konstruktor/automatyk? Ile godzin pracy?

Pracownik tt
@Miki

Minimum 3010 zł brutto. Niemniej nie widziałem, że jest prowadzona rekrutacja na stanowisko konstruktor/automatyk, to jakiś nowy twór stanowiskowy?

Miki
@Pracownik tt

Pytam o dwa różne stanowiska ☺

Aleksandra
@Miki

Takie minimum to chyba wszędzie jest :D To można sobie jakoś wynegocjować swoją wypłatę? Czy jak to wygląda?

Szymon
@Aleksandra

Jak rzucisz papierami to sobie wynegocjujesz ale najpierw muszą Cię zatrudnić, szukają ludzi z podstawówki, żeby oczekiwania finansowe zostały spełnione.

Jerzy
@Szymon

Serio po podstawówce? Chyba trochę przesadziłeś. Ale faktycznie niska ta wypłata. Są jakieś nadgodziny żeby sobie dorobić?

Kandydat - rekrutacja
Kandydat

Witam, Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Starszy specjalista ds. Zakupów. Jakiego poziomu wynagrodzenia można się spodziewać? I czy polecacie pracę w tej firmie/ w tym dziale? Pozdr Kandydat

@Kandydat - rekrutacja

W tej firmie nie pracuje się dla pieniędzy. Są rzeczy które potrafią zmotywować bardziej, np: drący się PM, spowiedź przed klientem dlaczego nie ma towaru. Za 4500 zł można znaleźć coś fajniejszego...

Kabaret

Jak tam wrażenia po przedstawieniu? Czy tylko ja myślę że niektórym wyszła słoma z butów? Każde pytanie niewygodne pewnie HR nie napisał q&a... Podczas przemówienia finansisty widać irytacje tupanie nóżka żeby szybciej skończył, ciągle upominanie podważające autorytet przy całej firmie. Nie za fajnie panowie na drugi raz idziecie wcześniej na piwo i pogadajcie. Chcecie firmę zmienić zacznijcie od siebie...

Odp
@Kabaret

Przedstawienie to ja oglądam codziennie przekraczając mury zakładu w Ostrowie, więc nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Jeden aktor, a na dole szkolone pieski, które muszą szczekać jak Pan karze.

Siema
@Odp

(usunięte przez administratora)się im już poprzewracało, praca między działami to jest skakanie sobie do gardeł albo totalna wyje..a bo zaraz ktoś ogłasza ze odchodzi. Pieniądze marne, ebieda wyszła na plus (choć nie powinna ale by już ludzie zagryźli się wzajemnie) a cele roczne nie do osiągnięcia.

Zadowolony
@Siema

Zapowiadają ze bedą zatrudniać ludzi, ale nawet nie próbują zatrzymać doświadczonych specjalistów którzy odchodzą co miesiąc. Niedługo zostaną sami studenci i juniorzy. Ciekawe kto będzie ogarniał skomplikowane wielomilionowe linie?

Siema
@Zadowolony

I co im z tych nowo zatrudnionych ludzi? Zaraz przytłoczy ich masa innych obowiązków, bo ta firma tylko Ci dorzuca pracy ale już nie pieniędzy. Żałosne wystąpienia Zarządu, obietnice bez pokrycia. Premie zabrane na rzecz premii m.in indywidualnych, w których cele niemożliwe do zrealizowania. Nie zarobisz, nie dorobisz i nawet bez żadnej osobistej satysfakcji, tylko frustracja… i w końcu sam odchodzisz, bo wiesz, ze tutaj nic się nie zmieni.

Obiektywny
@Siema

Mówcie co chcecie, ale to jest przykre, że z fajnej jeszcze w 2019 roku firmy zrobiło się coś na kształt Titanica.

Zuzanna
@Obiektywny

A czemu tak szybko się to zmieniło? Zmiana szefa czy o co chodzi?

Pracownik tt (jeszcze)
@Zuzanna

Złe zarządzanie w trakcie pandemii, hipokryzja zarządu (w szczególności byłego prezesa/cwaniaka) - zwalnianie pracowników a potem zatrudnianie nowych, obcięcie pensji do 4/5 (zalecenie pracowania 100%), wcielenie 13-tej pensji do podstawy, brak szkoleń, spotkań integracyjnych, skąpienie każdego euro w projekcie, a potem to już była reakcja lawinowa (wysyp opinii na goworku) i mamy co mamy (nawet robokopa).

Krystyna
@Pracownik tt (jeszcze)

A te opinie tutaj zamieszczane tak szczerze to wpływają właśnie mocno na jakość pracy? Chodzi mi o postrzeganie firmy i atmosferę ogólną, bo czy niektóre nie są zbyt negatywnie nakręcone przypadkiem?

Ostrów zaorany

Oddział w Ostrowie za chwilę utraci zdolność operacyjne, dział serwisu praktycznie nie istnieje, dział konstrukcji zdziesiątkowany zostało 2 z 5 konstruktorów wiodących i paru świeżaków którzy się jeszcze uczą i robią błąd za błędem. Na montażu nikomu się nie chce pracować nie umieją porządnie jednej maszyny złożyć. W administracji zostaje jedna osoba. Kadry kierowniczej prawie nie ma wiadomo szczury uciekły pierwsze, teraz wieje reszta. Tak czytam to co napisałam i zastanawiam się czy ten oddział przetrwa a może ktoś doprowadził celowo do takiej sytuacji żeby nie wpłacać odpraw...

Taaa
@Ostrów zaorany

Montaż może i by złożył, gdyby zakupy schodziły w terminie i konstrukcyjnie było dopracowana.

Mily
@Taaa

Nie widzę perspektyw w tym dziale. Maja tam nawet Robokopa, ale to nic nie daje.

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Inżynier. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.