teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Opinie o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

X

No dobra pewnie jesteście ciekawi co tam w tt słychać i czy warto tu pracować szybki przegląd Płacimy kary finansowe pierwszy raz w historii Prezes nie odpuszcza chce hale na zielono malować, pewnie podwyżkę trudniej dać 20 grudnia w Skawinie Wigilia nie uda się zapić smutków bo to tylko poczęstunek w czasie pracy... Tak to prawda dział serwisu nie ma kierownika( można skreślić z tablicy) Konstrukcja spóźniona jak zwykle Zakupy wiecznie nikogo nie ma telefony pogubili Montaż nie ma dostaw ani ludzi nikt nie panuje nad tym bałaganem IT ostatniego gryzą psy

Króciutko
@X

Ad.1 Musisz pamiętać że żaden prezes nie maluje niczego, chyba że hobbystycznie w domu jak lubi. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy - a wszytko wskazuje ze pracujesz na montażu lub hali - to ty będziesz operatorem pędzla. Ad.2 Kary są płacone pewnie dlatego, że trudno realizować projekty kiedy odpływa kadra, tylko nie ze sprzedaży. A sprzedaż widocznie nie ma wiedzy na temat możliwości przerobowych firmy i nikt też ich nie uświadamia. Ad.3 Nie ma kierownika serwisu OK, natomiast warto uzupełnić info co to wnosi, na plus czy na minus. Ad.4 To co mówiłem w Ad.2 nie ma ludzi to i spóźnienie jest większe niż zwykle było. Ad.5 tu warto sprawdzić czy numery masz dobre i podobnie jak w konstrukcji zweryfikować stan zasobowy. Ad.6 nie ma co się powtarzać, brak ludzi to brak ludzi. Brak dostaw to problem raczej globalny. Ad.7 IT ? Dział jednoosobowy przy firmie 250 osób, ciężko wymagać od chłopa czegokolwiek, no chyba że jest chińskim emigrantem i jednocześnie były najlepszym pracownikiem na lini masowej produkcji i składał szybciej niż maszyny, no to wtedy można mieć pretensje i są one w pełni uzasadnione.

Króciutko

Problem jest ewidentnie, to widać nie tylko po twoim wpisie. Co prawda dużo w tym generalizowania i uproszczenia jednostronnego ale jest to zrozumiałe. W takim miejscu jak to nikt z kierownictwa nie podejmuje debaty. Dziwi jedynie fakt, ze firma posiada nowego inwestora, jednego z największych w tym regionie i ma takie złe opinie, a przynajmniej dorobiła się ich w dość krótkim czasie. To ze HR nie spełnia oczekiwań pracowników liniowych nie jest niczym nowym, tu warto zadać pytanie dla kogo HR w firmie jest. Nie idzie rekrutacja, pewnie da się to łatwo zweryfikować, ze składane są obietnice jak rozumiem bez pokrycia to tez przecież można łatwo sprawdzić. Pytanie, co z ta informacja chcemy zrobić i czy komukolwiek jeszcze się chce to weryfikować czy nie lepiej zostawić temat, ludzie się wykrusza i przyjdą nowi nie skażeni, ale i tych wypada jakoś zachęcić.

@Króciutko

Ta strona to jeden wielki krzyk rozpaczy, ludzie sygnalizują jednoznacznie w czym problem. Kierownicy nie mają jaj żeby coś z tym zrobić, ale z drugiej strony może to nie ich wina i ktoś podciął cohones. Wszystko zaczęło się od przejęcia, tak "za Niemca było lepiej"  Dział HR jest od dolewania oliwy do ognia, wymyślania podwyżek kosztem 13 nasteki procentów na meczu, propaganda jak w TVP. W czerwcu miałem wiedzieć co z premiami temat umarł może to i dobrze nie spodziewałem się niczego dobrego. Trochę żal firmy w której tak długo pracuje, ale to przecież nie moja sprawa na kasie w Tesco musiałbym pracować, tutaj przyjdę do roboty 2h z rana się przeslizgam, coś pościemniam i do domu. Liczyłem na nowego prezydenta, ale cóż mam wrażenie jakby go nie było.

@Króciutko

I cyk post spadł z rowerka nie ładnie tak usuwać, cenzurą wieje może drogie panie mogłyby się odnieść. Na szczęście mam kopie posta: 1 zielony mój ulubiony kolor symbolizuje nadzieję (na podwyżkę) mogę malować za każdym razem jak spojrzę na ścianę to będę dalej marzył. Wolę wałek pędzlem niech się bawi kto inny. 2 kadra odpływa bo firma mało płaci o byle 100 trzeba się szarpać, ludzie odpływają a nowych nie widać czyżby chodziło o pieniądze i te bzdury HR że jesteśmy w średniej plac? Kogo? Kasjera w Tesco? 3 nie moja sprawa nie znam typa może ma dość jak wszyscy 4 jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...? 5 numery są dobre tylko telefony głuche 6 ludzi dość  robota nie idzie, problemy globalne nie interesują mnie mam dość swoich spraw 7 dlaczego chiński emigrant nie ma wsparcia już od ponad roku widocznie kierownik stwierdził że daje sobie radę,

dobre sobie
@X

ja prdl piszesz ze ślizgasz sie 2h z rana potem cos sciemniasz i do domu ale narzekasz ze malo zarabiasz i ze firma słabo przedzie. mi jak nieodpowiadalo to zmienilem prace nie jbyłem tam dlugo i nie wiem jak było kiedys, ale moze to przez zmeczenie wypalenie ale duzo ludzi sie opierdziela a potem marudzi ...

Marzena
@dobre sobie

To właśnie najbardziej narzekają Ci co nic nie robią :D I Ci co wcale nie chcą zmian.

xyz
@dobre sobie

Dokładnie tak, najbardziej narzekali Ci co najmniej robili i wnosili oraz Ci co najmniej zarabiali (to akurat często było uzasadnione). Montaż (część zasuwała za 4 i dla nich szacun, część przychodziła pośmiać się i pogadać, jak najwcześniej póki nikogo nie było i elo) oraz automatycy (poza wyjątkami stawka głodowa, a jak chcesz to siedź po 14h aż zejdziesz). Niestety większość opóźnień wynikało z błędów konstrukcyjnych i konieczności przeróbek oraz opóźnień montażu - lecz to nie była zazwyczaj wina konkretnej jednostki.

zyx
@xyz

@dobre sobie: dobrze że dział zakupów dotrzymał terminów. Spokojnie można zwalić opóźnienia na konstrukcję i montaż.

Adept

Chciałem się tam zatrudnić. Uważam że praca tam jest bardzo ciekawa i godna uwagi . Młody zespół i czyste otoczenie ale nie wiem jakim trzeba być durniem żeby oferować ludziom na start 3000brutto przy tak dochodowe pracy. Wstyd . Z tego co słyszałem to pracownik bardzo wykwalifikowany po wielu latach pracy i z delegacjami ma 4000brutto. To jest chore. Myślałem że stać was na więcej.

Zadowolony
@Adept

TT nie jest rajem dla pracownika, ale mało jest firm tego typu, w ktorych kodeks pracy jest święty. Nie wiem ile dostaje tu student bez doświadczenia ale doświadczonego pracownika potrafią docenić i automatykowi potrafią zapłacić 5k-7ķ podstawy na rękę. Wystarczy wykazać sie. Należy przy tym pamiętać im większa jest firma tym trudniej przebić sie na inny poziom wynagrodzenia.

Historyk
@Zadowolony

Tak, już wiemy że automatycy dostali podwyżki. 7k da się żyć, co po niektórzy mają auta i paliwo bez limitu. Automatycy już dopłynęli do brzegu, reszta musi wiosłować za 3000 brutto. Kwota tak wysoka tylko dlatego że najniższa krajowa nie puszcza... Co do poszanowania kodeksu pracy to firma pokazała gdzie go ma rok temu zmuszając pracowników do chodzenia do pracy podczas tarczy antykryzysowej.

Do zadowolony
@Zadowolony

5-7 k na rękę to z delegacjami ile wychodzą z 10 k netto? Proszę Cię.. Nie rozśmieszaj mnie. Chyba podzielone przed dwa.

@Zadowolony

Halo halo, czy serio automatykowi w Ostrowie płacą 5-7 k. podstawy na rękę? Kurcze mało jest takich firm z takim wynagrodzeniem.

Ostrów
@Miki

Przestańcie już podpuszczać ludzi na forum. To już nie jest nawet śmieszne.

Wlkp
@Ostrów

Ale prawdziwe

Marzena
@Wlkp

Niech piszą prawdę! Ja dzięki wam zrezygnowałam z aplikacji do tej firmy.

@Marzena

Dobrze bo nie wiadomo jaki byś dostał grejd od kierownika... I jak byś na niego zapracował....

@Ostrów

Pytam bo jeśli to prawda i z delegacjami wyjdzie się ok 10 k to mega robota. Gdzie taką dostaniesz?

Pokemon
@Miki

Przestańcie się ośmieszać... W tej firmie już nic nie zarobisz... Od 10 do 10 starcza i nic poza tym.

@Pokemon

Ja pytam serio ale nikt nie odpowiada na moje pytania

Ciekawy

Ciekaw jestem co dzieje się w TT? Podobno jest tak super, coraz lepiej i fantastyczne! A jednak coś moim zdaniem jest nie na miejscu, z tonącego statku szczury uciekają, ale nie w TT gdzie te szczury mało wiedzą i siedzą. Tutaj sytuacja wygląda inaczej, uciekają KAPITANY hehe bo wiedzą więcej! Dlaczego kierownicy no kilkunastu latach pracy zrzekają się swych stanowisk? Dlaczego pracownicy przy Koryncie po kilkunastu latach pracy uciekają z firmy? ZA NIEMCA BYŁO LEPIEJ

ToProste
@Ciekawy

Może dlatego że im się to po prostu nie opłaca, bo mają słaba stawkę, bo jego pracownik ma to co on tylko bez odpowiedzialności ( auto, podobna stawkę a do tego 8 h pracy i nadgodziny, gdzieś wpadnie premiia projektowa), bo zostali wykastrowani, nic już od nich nie zależy a są wieszani za jaja bo projekt opóźniony bo kartę finansową trzeba zapłacić bo nic nie działa...

Ciekawski
@Ciekawy

Kierownik konstrukcji, kierownik montażu, kierownik sprzedaży, kierownika serwisu, też można skreślić ze struktury, papa kierownik ( chociaż jego chyba wylali) ciekawe kto jeszcze faktycznie zastanawiające dlaczego w tt nie opłaca się być kierownikiem

Doinformowany
@Ciekawy

Kierownicy mają dobre stawki. Do tego jest samochodzik. A odpowiedzialność? No wiadomo że jest ale przecież za to Są Są pieniądze ????

Mechanik
@ToProste

Błysnąłeś jak kontrolka w Passacie

Tb
@Ciekawy

Ci co coś tam potrafi@ uciekli ze stołków bo boją się o posady.., a raczej ich redukcje. Paru co nic potrafi trzyma się ostatnimi siłami stołków maśl@c Prezesowi oczy, jak to s@ bardzo potrzebni. Panie Prezesie pora na porządki..

@Ciekawy

Za Niemca opłacało się wszystko a teraz nic tylko swoje robić zostało jak ktos wie o czym mowa... Będą uciekać bo traktują tak ludzi co niektórzy z goru

Olaf

A Pan prezes chodzi obserwuję to tu to tam i wyłapuje kodujac każde słowo. Niektórzy myślą, że już pierwsza wojna wygrana..., a mi się wydaje że nast@pi mocne pierdolni3cie.. :>

Witam wszystkich mam pytanie o narzędziownie Ostrow zarobki i opinie

Cześć Marek
@Marek

(usunięte przez administratora) A tak na poważnie, to przejrzyj poniższe komentarze ktoś podał stawki. Jeśli jesteś z Ostrowa Wlkp to podobno lepiej zarabia się na składzie palet

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Aplikacyjny - Automatyk
DD

Jakie są widełki zarobków konstruktorów?

@DD

Najniższe, a odpowiedzialność największa.

Obserwator

To jest teatr w którym gra główn@ rolę paru aktorów. (Nic tylko pozostaje czekać na dalszy bieg przedstawia) Opinie zostawię pozytywna, żeby podciągnąć średnia 1.

Z tej mąki chleba już nie będzie.

Zadowolony

W tej firmie tylko luzerzy pracują. Kierownicy nikogo nie pilnują, sami olewają robotę dzięki luzerom jakoś to będzie. Jeżeli komuś brakuje do wypłaty to zawsze można trochę profila wynieść nikt tego nie sprawdzi, tam nawet ochrony nie ma. Jak ktoś nie lubi aluminium, to wystarczy olać robotę i poczekać  na nadgodziny. Jak projekty zaczną się spóźniać to nadgodziny będą, zawsze są. A wtedy bezproblemowo można się lenić dalej nikt tego nie sprawdza, kierownik już dawno w domu zdjęcia łyzkom robi. Złota robota jak ktoś umie kombinować.

@Zadowolony

Czekaj, o co chodzi z tym wynoszeniem? Nie mów że to się tu zdarza... poważnie?

Frank
@Kazimierz

Poważnie, po co miałby zmyślać

Nowości
@Zadowolony

Nowy prezes nowe zasady to może już nic nie wyniesiesz

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Hej zależy gdzie musiał byś się określić Ostrów czy Skawina i na jakie stanowisko

maklowicz

brawo zarząd.! Decyzja w sprawie kierownika montażu jest jakimś nieporozumieniem. jak można tak nie docenić człowieka który w swoją pracę wkładał całe serce. Jak można zmieniać kierownika na kogoś z zewnątrz? Przecież nowy kierownik ma zerowe szanse na odnalezienie się w tym co teraz się dzieje -braki personalne, -ciągłe problemy na śląsku, - opóźniona realzacja aktualnych tematów, -bardzo wyśrubowany termin rottora -zmiana systemu zarządzania (to będzie meksyk dla wszystkich :D) -wdrążenie standardów śląskiego hegemona Szkoda Marcina na palcach jednej ręki nie zliczymy osób które tak bardzo zależało na tym by hala w Ostrowie prosperowała należycie... brak tej jednostki jest już zauważalny, a kto nie widzi ten jest ślepy. Marcin szkoda twojego talentu dla tej firmy, rozwijaj skrzydła tam gdzie cię docenią.

@maklowicz

Każdemu w tej firmie należałoby się życzyć rozwinięcia skrzydeł, bo często są nawet nogi podcinane. A kto by nie był kierownikiem montażu czy serwisu to nigdy lekko nie będzie mieć, bo przecież jestem jeden posadzony równie wysoko którego punktem honoru jest utrudniać im możliwość płynnej pracy. Warto jeszcze zapamiętać, że koń został utuczony, a teraz te same DWA POWROZY prowadzą go na rzeź - if U know who I mean.

Kto to jest Kapeć?

Kapitan tt

Witam na pokazie Panią HR, nieźle Pani wdepneła przychodząc do tt. W firmie panuje powszechne niezadowolenie, demotywacja, ludzie tylko czekają na okazje żeby zmienić pracę. Przy okazji gratuluję pierwszych sukcesów - owoce wróciły. Robimy zakłady ile Pani wytrzyma, większość obstawia rok może trochę dłużej. Widząc kto jest Pani przełożonym (główny sprawca całego bajzlu) i kogo dostała Pani do pomocy (rekina zmieniającego działy, któremu nikt nie chce podziękować za współpracę przez wzgląd na męża) raczej nie wróżę sukcesu. Tak czy inaczej powodzenia.

azer
@Kapitan tt

Chodzi o Panią Aleksandrę? ;) Ile Pani HR może w tej firmie wyciągnąć netto?

wolny
@Kapitan tt

Ciekawe czy byłbyś gotów wypowiadać swoje złe opinie o ludziach patrząc im prosto w twarz. Klawiatura wszystko przyjmie, ale nie baw się w Panią Krychę. Zanim coś napiszesz pomyśl.

Pani Hr
@Kapitan tt

Kolejny zbędny etat w tej firmie pobierający wypłatę i nic nie wnoszący rozwojowego do FIRMY ( PRZEPRASZAM WNOSI KOLEJNE GŁUPOTY) czy zgłoszenie odnośnie mobingu, które zostało do niej skierowane w Ostrowie zostało zamiecione pod dywan?

Anty HR
@Pani Hr

Ale to że musisz do pracy chodzić to nie jest (usunięte przez administratora) zmień pracę, weź kredyt ;) Ps. Na chwilę obecną mamy 3 panie HR może 4 by się przydała

Ciekawy

Automatycy dopłynęli do brzegu. Dobry wujek sypnął kasa z kiermany jednemu 2 tys, drugiemu 1tys. Czyżby okazało się, że po ściemie z 13nastka tt dalej nie jest konkurencyjne na rynku pracy? Aha i najważniejsze, gratuluję poskramiaczom kodu, a wujka pytam kiedy wyrówna reszcie pracowników? Czy brak sprawiedliwości wszedł już w krew i już tak będzie? A co na to HR?

@Ciekawy

Pracujesz lub pracowałeś w Teamtechnik Production Technology? Co sądzisz o tej firmie? Można się czegoś nauczyć Twoim zdaniem? :) Są jakieś szkolenia i kursy?

Mily

Pracownik pracujący przy montażu średnio 2.5 tys frezer, tokarz pracujący w setkach średnio 3 tys do 4.5 w zależności jak się wchodzi w tyłek kierownictwu. Pracownik firmy Grabex Brzeziny robiący przy paletach 6 tys netto przy 8h. To jest obraz tej firmy.

@Mily

Skąd Ty wziąłeś te kwoty? Chyba, że brutto to ewentualnie czytający to tokarz może utrzyma nerwy na wodzy.

Realista
@Mily

Z tą 6 netto to trochę kolego popłynąłeś, no chyba że chłopaki z Grabexu robią co drugi dzień delegacje do Niemiec i oddają gwoździe na złom, tylko nie wiem czy w paletach są gwoździe ze złota.

@Realista

Ok jak ci lżej na sercu z swoimi przemyśleniami to niech tak będzie.

TtTy
@Mily

4.5k to tu konstruktor zarabia (z całym szacunkiem dla frezera)

@TtTy

Widzę że wiesz co się dzieje w Teamtechnik. Powiedz mi proszę czy zatrudniają tu też ludzi bez doświadczenia i czy młodzi mają tu ciekawe perspektywy na rozwój? Myślisz, że to dobre miejsce żeby zacząć swoje istnienie na rynku pracy? :D

Heh
@Kazimierz

Pracownik bez doświadczenia to obecnie główny filar firmy.

@Heh

Dzięki za odpowiedź! A czy tacy pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia w Teamtechnik? Jeśli tak, to jakie?

pozytywny

szkolenie z BHP

Potwierdzam
@pozytywny

Takie przykre, ale prawdziwe.

BHP mistrz
@Potwierdzam

Dlaczego przykre szkolenia na najwyższym poziomie, wiem np żeby nie wtykać palców do kontaktu. Szkolenie z nowego systemu jest niepotrzebne, obejrzę sobie film.

On

Z takim podejściem i zarządzaniem jak w Ostrowie przez kierownictwo szybko pójdziemy na (usunięte przez administratora) wyniki słupki, a koszta większe niż zyski i wszystko jest primo. Zawsze idzie się wybronić, że pracownicy źle robią i s@ mało efektywni. A jak tak dalej Panie prezesie!

Nie prezes
@On

Proszę o rozwinięcie tej wypowiedzi, bo bardzo mnie zaciekawiła.

Odp
@Nie prezes

Hmm zostawię na ten moment informacje jeszcze do siebie...

Sa

Witam na jakie zarobki można liczyć na montażu w Ostrowie ? Pozdrawiam

@Sa

Na marne.

Lala

Miałam okazje pracować w tej firmie na magazynie, ludzie bardzo mili, atmosfera w porządku. Jednak gdy przyszedł czas pandemii to zwolnienie bo redukcja etc. Wszystko co było na jakimkolwiek poziomie teraz jest na zeeeerowym. A jeśli chodzi a załatwienie czegoś z biurem to juz w ogole totalna porażka. Wciskają kit i myślą ze każdy jest tak mało inteligentny jak one. Najpierw nie odbierają telefonu, a jeśli juz to zrobią i człowiek ma powody do zdenerwowania to mówią „prosze sie uspokoić bo nie będziemy rozmawiać”. Także z firmy na zajebistym poziomie można stać sie NIKIM. Nie polecam juz nikomu tej firmy

La
@Lala

Zadziwiające, że ocenia nas osoba która zrobiła sobie roczne "wakacje". Ktoś, kto przez ostatni rok nie musiał się stresować wszystkim tym co działo się w firmie, bo go prostu nie było. Nie ma nic dziwnego w tym że ktoś nie chce wysłuchiwać czyiś emocji, krzyków nie ma tu miejsca na takie zachowanie jak ktoś potrzebuje się wyżyć niech pójdzie pobiegać - na zdrowie mu wyjdzie. Tak czy inaczej powodzenia w nowym miejscu pracy.

@Lala

Z całego serca życzę Ci żeby nikt nigdy nie ocenił, potraktował Cię tak jak Ty nas... Samego dobra w Twym młodym życiu..

@Lala

Frustracja niektórych jest tak wielka że w jeden dzień piszą komentarz podszywając się pod byłego pracownika a dzień później tworzą do tego komentarza odpowiedź. Przykre bo wpływa to na negatywny odbiór firmy ale może na tym właśnie komuś zależy...Lepiej rozmawiać niż wylewać żale w Internecie, ale jak widać to sposób na życie niektórych osób.

Xyz

Zastanów się czy komentarza @Lala ktoś specjalnie nie spreparował sugerując Twoja koleżankę. Widać i Ty zostałaś zmanipulowana pisząc taki komentarz do tej wypowiedzi. A czy Ty postąpiłas fair???Smutne....

Czeslaw

Czy to już koniec TT?

biurowcowy

kolejni się zwalniają... automatyk, konstruktor...czy to spowodowane jest zrobieniem nas w bambuko z 13 pensją? Kiedyś to było miło, teraz zasłaniając się koroną można zrobić wszystko.

Delegowany
@biurowcowy

No jak to? Nie jesteś zadowolony z wcielenia 13nastek do podstawy? Przecież będziesz miał większe nadgodziny jak będziesz odwalał robotę za zwalniających się kolegów,. Może wypłacą, a nie wyślą na półtora dnia wolnego, ups no może 1:1 kto by to liczył...

lol
@Delegowany

Wcielenie 13stek do podstawy? chyba Ci się skasowało "1/4" przed 13stki. Ponoć to nie miało być żadne wcielenie, ale jak widzę, że wyżej postawiony Pan Delegowany to tak nazywa to może jednak miało być wcieleniem?

Delegowany
@lol

Zawał jak zwał, coś znika, coś się pojawia. 13 ktoś usunął, a podwyżkę ktoś dał 1:1 to nie jest. Mam ci napisać że cię pupa piecze, przecież to wiesz

@Delegowany

Witajcie, czy te wszystkie komentarze tyczą się oddziału w Skawinie czy Ostrowie Wlkp. ? a może to bez różnicy który oddział ?

@Gość

Komentarze są mieszane.

@Delegowany

Do podstawy wcielono tylko 20-25% trzynastej pensji więc nie łatwo znaleźć zadowoloną osobę we firmie. A pisanie kontrkomentarzy które temu zaprzeczają jest tylko próbą przekonania osób które je czytają, że z firmą nie dzieje się to samo co z Tytanic'iem. Z tą różnicą, że my mamy nadzieję, że po przełomie jedna z części jednak utrzyma się na powierzchni i nie będzie "częścią giganta" (celowo bez nazwy).

@Gość

Koniec kwietnia i kilku pracowników mniej.

@Obiektywny

Wiadomo może kiedy zostanie odsłoniona przed światem nowa nazwa firmy "polskiego teamtechnika"?

gość
@Pracownik tt

Witajcie, w Internecie można spotkać ogłoszenie na stanowisko monter elektryk automatyk w Ostrowie Wielkopolskim. Jak się pracuje na tym stanowisku ? warto pomyśleć o pacy w tej firmie ?

Znudzony
@gość

NIE, chyba że nie znajdziesz nic innego

J
@gość

Przeczytaj opinie i sam zdecyduj czy chcesz pracować w firmie z kiepskimi zarobkami i fatalna atmosfera. Ludzie odchodzą bo mają tego dość jak tylko trafi się im coś lepszego bez skrupułów składaja wypowiedzenia. Taka jest obecna rzeczywistość w tej firmie.

Tteodor

Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie co to się odwaliło w ostatnich dniach? Najpierw wychodzi nr 2 w firmie gada coś o podwyżkach, o wcieleniu 13nastek do podstawy, ogłaszaja to tak doniośle, że do tej pory huczy mi w głowie. Potem mój kierownik gratuluję mi podwyżki 150zl brutto.(usunięte przez administratora) to ledwo połowa 13nastki, a zapis o niej zostaje usunięty z umowy. To jakieś żarty? 01.04?

Kieras
@Tteodor

Jak się nie spodobało to nie trzeba było podpisywać tego aneksu... z pewnością dostałby Pan więcej, ale lepiej było wylać swoje żale na tym serwisie, zamiast walczyć o swoje :)

Tteodor
@Kieras

Nic się kolego nie martw, nawet 10zl do przodu jest ok. Nikt nie kupił mojej lojalności, poprostu przez okres szukania pracy będę zarabiał troszeczkę więcej...

gg_kk
@Tteodor

W praktyce obniżono pracownikom pensję usuwając definitywnie 13tkę, dodając grosze do podstawy i zyskując argument "przecież nie dawno dostaliście aneks i podwyżkę". Nic, tylko pogratulować propagandowego zagrania ze strony Zarządu.

Zostaw merytoryczną opinię o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.