teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Niech mówią co chcą, ale nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów międzyludzkich! 
Cieszymy się, że mogliśmy się wybrać do jednego z naszych klientów Johnson Electric w Będzinie, u którego uruchamiamy zautomatyzowaną linię dla produktu z branży industrial goods.

Gorąco liczymy na kolejne wspólne projekty w przyszłości i tak wspaniałe spotkania jak to uwiecznione poniżej! 

Pracodawca

 Aktualność


W dzisiejszym wydaniu Automotive Suppliers do przeczytania artykuł na temat spojrzenia teamtechnik Polska na rewolucję e-mobility, która ma olbrzymi potencjał rozwoju i obfituje w spektakularne i przełomowe rozwiązania i projekty.
O wyzwaniach na rynku automotive, szeroko pojętej automatyzacji procesów produkcyjnych i wielu innych aspektach opowiada Wojciech Derda, CEO teamtechnik Polska
Cały artykuł dostępny na stronie AutomotiveSuppliers.pl 
https://automotivesuppliers.pl/pl/polska/spojrzenie-teamtechnik-polska-na-rewolucje-e-mobility-ktora-ma-olbrzymi-potencjal-rozwoju-i-obfituje-w-spektakularne-i-przelomowe-rozwiazania-i-projekty 

Pracodawca

 AktualnośćW #teamtechnikPoland ciągle się doskonalimy! 
Aby lepiej zadbać o naszych klientów, wdrożyliśmy całodobową infolinię serwisową. Nasz numer kontaktowy pozostaje taki sam +48 625 085 103 z jedną tylko różnicą. Jeśli dodzwonisz się do nas po godzinach pracy 8:00 - 16:00 lub w weekendy czy dni wolne od pracy, Twój telefon zostanie odebrany przez ogólną infolinię teamtechnik Maschinen und Anlagen GmbH. Twoja sprawa zostanie zarejestrowana przez konsultanta w języku niemieckim lub angielskim i odpowiemy Ci jak tylko wrócimy do biura.

Nasi klienci mają również możliwość skorzystania z dodatkowych, dopasowanych do ich potrzeb priorytetowych planów serwisowych, które gwarantują szybki czas reakcji i zdalną pomoc w celu jak najszybszego przywrócenia funkcjonalności systemu produkcyjnego.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem service@teamtechnik.pl

Pracodawca

 Aktualność


Wakacje to czas wypoczynku, a w #teamtechnikPoland intensywny czas dla uczniów i studentów, którzy pod okiem naszej doświadczonej kadry zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w działach: Narzędziowni, Montażu, Konstrukcji Mechanicznej, Automatyki i Elektryki.  

Jeżeli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia zawodowego w #teamtechnikPoland, to zapraszamy do złożenia aplikacji:
https://teamtechnik.pl/kariera/

#teamtechnikPoland #weliveautomation #praktyki #staże #kariera #doświadczenie

Pracodawca

 Aktualność


W zeszłym tygodniu nasi koledzy z #teamtechnikPolska skorzystali z zaproszenia do Darmstadt w Niemczech. Właśnie w tym mieście mieści się siedziba firmy Schenck, która tak samo jak teamtechnik Group należy do grupy @Dürr.

Z firmą Schenck współpracujemy w ramach bieżących projektów, oferując i dostarczając w pełni automatyczne systemy balancingu dla sektora e-mobilności.

Chcielibyśmy podziękować @Peterowi Böhm, E-mobility Product Line Manager, za oprowadzenie nas po zakładzie, zapoznanie z procesem produkcji i poszukiwanie pomysłów na wspólne projekty w przyszłości!

Kolegów ze zdjęcia, pewnie już znacie, ale nie zaszkodzi wam przypomnieć: @Wojciech Derda, @Grzegorz Szydełko, @Sławomir Suty, @Peter Böhm, (Schenck), @Bogumił Tkaczyk, @Robert Garbacz, @Przemysław Wawrzyniak, @Paweł Gładyś oraz @Adrian Nawrocki. 

Pracodawca

 Aktualność


Zautomatyzowane linie montażowo-testujące do seryjnej produkcji małych komponentów to gwarancja powtarzalnej jakości produktu, poprawa wydajności, redukcja kosztów ich wytwarzania a dla klienta końcowego możliwość poszerzenia portfolio produktowego oraz wejście w nowe rynki zbytu. To wszystko oferuje #teamtechnikPoland 

Zobaczcie sami naszą kolejną realizację!
Oczywiście nie brakuje tutaj autorskich rozwiązań #teamtechnikPoland 

#teamtechnik #teamtechnikPoland #weliveautomation #massproduction #electonic #industrialgoods

Pracodawca

 Aktualność

W dniach od 21 do 24 czerwca mamy przyjemność brać udział w międzynarodowych targach Automatica w Monachium. Nasi eksperci opowiadają o naszych projektach i technologiach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko A6.302!

Pracodawca

 Aktualność

Chyba nikt nie ma wątpliwości kto dziś obchodzi swoje święto! :) 
Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym większym, życzymy cudownego, radosnego i słonecznego dnia!

W #teamtechnik Poland już spieszymy do pociech naszych pracowników z niespodziankami! :)

Pracodawca

 Aktualność

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!

Jesteśmy jednym ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Projektujemy i upowszechniamy innowacyjne rozwiązania automatyzacyjne odpowiadające wymaganiom i potrzebom naszych klientów z całego świata.

Teamtechnik to miejsce stworzone dla pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Wyróżnia nas nasza nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Jeśli poszukujesz interesującego, rozwojowego i stabilnego miejsca pracy, to już teraz zapraszamy Cię do zespołu teamtechnik i zachęcamy do sprawdzenia zakładki z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Mamy świadomość jak ważne jest, aby miejsce w którym pracujemy było jak najbardziej przyjazne i stwarzało okazję do rozwoju zawodowego i czerpania satysfakcji z tego co robimy. Wiemy też, że jesteśmy na ścieżce do stałego udoskonalania naszej organizacji. Dlatego tym bardziej cenimy wszystkie opinie, które pojawiają się w serwisie i zapewniamy, że zapoznajemy się z nimi wnikliwie. Szanujemy każde zdanie, i będziemy wyciągać wnioski z każdej konstruktywnej krytyki i merytorycznej uwagi.

Powyższe nie oznacza jednak przyzwolenia do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności innych osób. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlegają też informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne polskim prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i wspólnej dyskusji, w którą będziemy się aktywnie włączać.

Jesteśmy dostępni również pod adresem praca@teamtechnik.pl i zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, lub chcesz poruszyć inną ważną dla Ciebie kwestię.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.