teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!
Jesteśmy jednym ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Projektujemy i upowszechniamy innowacyjne rozwiązania automatyzacyjne odpowiadające wymaganiom i potrzebom naszych klientów z całego świata.

Teamtechnik to miejsce stworzone dla pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Wyróżnia nas nasza nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Jeśli poszukujesz interesującego, rozwojowego i stabilnego miejsca pracy, to już teraz zapraszamy Cię do zespołu teamtechnik i zachęcamy do sprawdzenia zakładki z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Mamy świadomość jak ważne jest, aby miejsce w którym pracujemy było jak najbardziej przyjazne i stwarzało okazję do rozwoju zawodowego i czerpania satysfakcji z tego co robimy. Wiemy też, że jesteśmy na ścieżce do stałego udoskonalania naszej organizacji. Dlatego tym bardziej cenimy wszystkie opinie, które pojawiają się w serwisie i zapewniamy, że zapoznajemy się z nimi wnikliwie. Szanujemy każde zdanie, i będziemy wyciągać wnioski z każdej konstruktywnej krytyki i merytorycznej uwagi.

Powyższe nie oznacza jednak przyzwolenia do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności innych osób. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlegają też informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne polskim prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i wspólnej dyskusji, w którą będziemy się aktywnie włączać.

Jesteśmy dostępni również pod adresem praca@teamtechnik.pl i zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, lub chcesz poruszyć inną ważną dla Ciebie kwestię.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology
Kolorowe Żelki

A w TT tymczasem zmiany w rozliczaniu delegacji - dopłaty do diet zagranicznych i krajowych oraz podwyżki dla wszystkich pracowników - parę % od pensji zasadniczej, minimum/nie mniej niż parę stówek brutto. W tych czasach to bardzo przyjemna informacja. Wznowiono również kursy językowe dla pracowników - firma dopłaca. Osobiście uważam, że Idzie ku lepszemu. Widać, że zarząd próbuje zmieniać rzeczywistość.

Pracuję w tej firmie od miesiąca w dziale finansów i administracji i uważam, że negatywne komentarze są zdecydowanie przesadzone. Atmosfera w porządku, wsparcie merytoryczne przy przejmowaniu obowiązków, bogaty wybór benefitów. Ja jestem zadowolona.

Kazimierz
@1234

Mówisz że sporo jest benefitów, możesz napisać co takiego wchodzi w ich skład?

@Kazimierz

@Kazimierz, Odsyłam do strony firmy - tutaj znajdziesz opis: https://teamtechnik.pl/kariera/#co-oferujemy

@1234

Jak pracujesz od miesiąca to Twoja opinia jest faktycznie obiektywna...

1234 Nowy wpis
@5678

Nie jest obiektywna, co zostało podkreślone na końcu wpisu -"ja jestem zadowolona".

Paulina Nowy wpis
@1234

No ile ludzi tyle opinii. Ważne, że ty jesteś zadowolona. A jest jakiś system premiowy? Możesz go przedstawić?

5678 Nowy wpis
@Paulina

Premia jest wypłacana dwa razy do roku, ustalony procent od wynagrodzenia, jeżeli zrealizujesz cele indywidualne, a firma osiągnie pożądany wynik.

Nowy wpis

Aktualność
W dniach od 21 do 24 czerwca mamy przyjemność brać udział w międzynarodowych targach Automatica w Monachium. Nasi eksperci opowiadają o naszych projektach i technologiach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko A6.302!
Tobiasz
Kandydat

Hej, widzę, że firma poszukuje automatyka. Wszystko pięknie opisane. Dofinansowanie do wakacji, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, owoce itd. A na jakie zarobki mogę liczyć na początku? A na jakie jak już trochę popracuje? Widzę, że jest opcja wyjazdów zagranicznych i krajowych. Dobrze płatne są takie delegacje? Pozdrawiam i możliwe, że do zobaczenia ????

@Tobiasz

Tobiasz, Wszystko zależy od tego co sobą zaprezentujesz na rozmowie rekrutacyjnej, jak się sprzedaż oraz od tego co tak faktycznie umiesz. Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zostanie inaczej sklasyfikowany finansowo od osoby początkującej. Na pewno nie zaszkodzi przyjść i się dowiedzieć. Co do wyjazdów jak najbardziej, budujemy linie, które wysyłamy na całą Europę. Czasami również Ameryki i Azja :) Obecnie do ustawowych diet mamy wprowadzone dodatkowe uposażenie (niezależnie od lokalizacji), czyli delegacja w PL już nie taka straszna.

Tobiasz
@987

Dziękuję za odpowiedź ???? mimo wszystko prosiłbym o podane chociaż widełek zarobków na tym stanowisku. Mam doświadczenie kilku letnie.

@Tobiasz

3000-12000 brutto

Monika

I jak u nich teraz wygląda kwestia podwyżek? Bo widzę ze niby były ale i tak to się Wam wyrównało

monastery
@Monika

Dwa razy do roku jest weryfikacja rynku i pensji, także masz dwie szanse w ciągu roku, aby się załapać na podwyżkę. Oczywiście nic za darmo.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Automatyk

Aktualność
Chyba nikt nie ma wątpliwości kto dziś obchodzi swoje święto! :)
Wszystkim Dzieciom, tym małym i tym większym, życzymy cudownego, radosnego i słonecznego dnia!

W #teamtechnik Poland już spieszymy do pociech naszych pracowników z niespodziankami! :)
Kolorowe Żelki

AZ

Zgadzam się, 100%.

Pracownik z pasją
@Kolorowe Żelki

Ludzie nie potrafią docenić tego jakie warunki zapewnia Firma (bdb), mam nadzieję że w przyszłości będzie tu więcej miejsc pracy a w tym ludzi z okolicy którzy dzięki temu będą po prostu szczęśliwi że tu pracują. Czysto,z ładem składem 21wiek.

PJS
@Kolorowe Żelki

Super partia, super, a nie czekaj super firma super...

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology
Halohr

Czy ten aktualny HR jest dla ludzi? Pani od kadr chyba nie bardzo lubi pracowników?

Wyrobnik
@Halohr

Przypomnij sobie swoją 13 nastke i to co z niej zostało po "podwyższe" System premiowy miał być ogłoszony do połowy tego roku mamy jego koniec. Wniosek: ściema żeby robole jak ty czy ja lepiej lykeli tą pseudo podwyżkę z kwietnia. Z takim podejściem należy się martwić zebyśmy nie skończyli jak tesco.

lubięWTORKIboSĄowoce
@Halohr

Pani z HR ma nas wszystkich głęboko w swojej szerokiej ..... Sprawy załatwia po kilkukrotnym przypominaniu się, wszyscy "gramy do jednej bramki"... wysyłanie codziennie grafik ile % ludzi wzięło udział w ankiecie, a sprawy finansowe stoją. Obiło mi się o uszy jak długo trzeba czekać za kartkę od wypłaty, skandal!

Malwina
@Halohr

Pani Fiona nie ma za dużo wspólnego z bajkowym pierwowzorem (przynajmniej jeśli chodzi o charakter). Dzięki niej dział HR jest chyba najmniej lubianym działam w firmie (że tak to delikatnie ujmę).

Lustro
@Malwina

Malwina ty zapewne jestes lubiana za obrabianie d$&@ innym na necie co? Czytam z zaciekawieniem te wasze wypociny i nadal sie zastanawiam co wy jeszcze robicie w tej firmie, ja odszedlem do innej ale wielu z tych rzeczy nie dostrzegalem ale moze glupi jestem... Jak praca nie odpowiada a mam kompetencje to ide gdzie indziej a nie wylewam frustracji obrazajac kogokolwiek. Ale z braku kwalifikacji mozna sie rozladowac w taki sposob

Janek
@lubięWTORKIboSĄowoce

Takie osoby jak piszecie, o ile to prawda, powinny dawno być wypieprzone z firmy. Nigdy nie pozwoliłbym, żeby taka osoba pracowała u mnie w firmie.

Nick
@Janek

Masz rację też bym wywalił... I jeszcze parę osób z narzędziowni O-W

X

Po rozmowie rekrutacyjnej jak i opinii znajomego, było okej. Jednakże realia wyglądały zgoła inaczej. Nie ta praca, nie te pieniądze, przede wszystkim wszechobecne obrabianie (usunięte przez administratora). Żenada po całości

Y
@X

A na jakim stanowisku pracujesz?

Obiektywny
@X

Pracowałeś w KJ w takim razie, że się z tym spotkałeś?

Miki
Kandydat

Witam, jakiej wypłaty mogę spodziewać się na stanowisku konstruktor/automatyk? Ile godzin pracy?

Pracownik tt
@Miki

Minimum 3010 zł brutto. Niemniej nie widziałem, że jest prowadzona rekrutacja na stanowisko konstruktor/automatyk, to jakiś nowy twór stanowiskowy?

Miki
@Pracownik tt

Pytam o dwa różne stanowiska ☺

Aleksandra
@Miki

Takie minimum to chyba wszędzie jest :D To można sobie jakoś wynegocjować swoją wypłatę? Czy jak to wygląda?

Szymon
@Aleksandra

Jak rzucisz papierami to sobie wynegocjujesz ale najpierw muszą Cię zatrudnić, szukają ludzi z podstawówki, żeby oczekiwania finansowe zostały spełnione.

Jerzy
@Szymon

Serio po podstawówce? Chyba trochę przesadziłeś. Ale faktycznie niska ta wypłata. Są jakieś nadgodziny żeby sobie dorobić?

Kandydat - rekrutacja
Kandydat

Witam, Obecnie jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Starszy specjalista ds. Zakupów. Jakiego poziomu wynagrodzenia można się spodziewać? I czy polecacie pracę w tej firmie/ w tym dziale? Pozdr Kandydat

@Kandydat - rekrutacja

W tej firmie nie pracuje się dla pieniędzy. Są rzeczy które potrafią zmotywować bardziej, np: drący się PM, spowiedź przed klientem dlaczego nie ma towaru. Za 4500 zł można znaleźć coś fajniejszego...

Kabaret

Jak tam wrażenia po przedstawieniu? Czy tylko ja myślę że niektórym wyszła słoma z butów? Każde pytanie niewygodne pewnie HR nie napisał q&a... Podczas przemówienia finansisty widać irytacje tupanie nóżka żeby szybciej skończył, ciągle upominanie podważające autorytet przy całej firmie. Nie za fajnie panowie na drugi raz idziecie wcześniej na piwo i pogadajcie. Chcecie firmę zmienić zacznijcie od siebie...

@Kabaret

Przedstawienie to ja oglądam codziennie przekraczając mury zakładu w Ostrowie, więc nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Jeden aktor, a na dole szkolone pieski, które muszą szczekać jak Pan karze.

Siema
@Odp

(usunięte przez administratora)się im już poprzewracało, praca między działami to jest skakanie sobie do gardeł albo totalna wyje..a bo zaraz ktoś ogłasza ze odchodzi. Pieniądze marne, ebieda wyszła na plus (choć nie powinna ale by już ludzie zagryźli się wzajemnie) a cele roczne nie do osiągnięcia.

Zadowolony
@Siema

Zapowiadają ze bedą zatrudniać ludzi, ale nawet nie próbują zatrzymać doświadczonych specjalistów którzy odchodzą co miesiąc. Niedługo zostaną sami studenci i juniorzy. Ciekawe kto będzie ogarniał skomplikowane wielomilionowe linie?

Siema
@Zadowolony

I co im z tych nowo zatrudnionych ludzi? Zaraz przytłoczy ich masa innych obowiązków, bo ta firma tylko Ci dorzuca pracy ale już nie pieniędzy. Żałosne wystąpienia Zarządu, obietnice bez pokrycia. Premie zabrane na rzecz premii m.in indywidualnych, w których cele niemożliwe do zrealizowania. Nie zarobisz, nie dorobisz i nawet bez żadnej osobistej satysfakcji, tylko frustracja… i w końcu sam odchodzisz, bo wiesz, ze tutaj nic się nie zmieni.

Obiektywny
@Siema

Mówcie co chcecie, ale to jest przykre, że z fajnej jeszcze w 2019 roku firmy zrobiło się coś na kształt Titanica.

Zuzanna
@Obiektywny

A czemu tak szybko się to zmieniło? Zmiana szefa czy o co chodzi?

Pracownik tt (jeszcze)
@Zuzanna

Złe zarządzanie w trakcie pandemii, hipokryzja zarządu (w szczególności byłego prezesa/cwaniaka) - zwalnianie pracowników a potem zatrudnianie nowych, obcięcie pensji do 4/5 (zalecenie pracowania 100%), wcielenie 13-tej pensji do podstawy, brak szkoleń, spotkań integracyjnych, skąpienie każdego euro w projekcie, a potem to już była reakcja lawinowa (wysyp opinii na goworku) i mamy co mamy (nawet robokopa).

Krystyna
@Pracownik tt (jeszcze)

A te opinie tutaj zamieszczane tak szczerze to wpływają właśnie mocno na jakość pracy? Chodzi mi o postrzeganie firmy i atmosferę ogólną, bo czy niektóre nie są zbyt negatywnie nakręcone przypadkiem?

Ostrów zaorany

Oddział w Ostrowie za chwilę utraci zdolność operacyjne, dział serwisu praktycznie nie istnieje, dział konstrukcji zdziesiątkowany zostało 2 z 5 konstruktorów wiodących i paru świeżaków którzy się jeszcze uczą i robią błąd za błędem. Na montażu nikomu się nie chce pracować nie umieją porządnie jednej maszyny złożyć. W administracji zostaje jedna osoba. Kadry kierowniczej prawie nie ma wiadomo szczury uciekły pierwsze, teraz wieje reszta. Tak czytam to co napisałam i zastanawiam się czy ten oddział przetrwa a może ktoś doprowadził celowo do takiej sytuacji żeby nie wpłacać odpraw...

Taaa
@Ostrów zaorany

Montaż może i by złożył, gdyby zakupy schodziły w terminie i konstrukcyjnie było dopracowana.

Mily
@Taaa

Nie widzę perspektyw w tym dziale. Maja tam nawet Robokopa, ale to nic nie daje.

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Inżynier. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Szef, tłumacz i inwestor

Co?
@anonim

Co?

IQ
@Co?

Przecież wyraźnie napisał. Czego nie rozumiesz?

Agnieszka
 Problem

Nie polecam pracy w Działach: Administracji Zakupów Narzędziowni Kontroli jakości Magazynu IT Pracownicy pracują tam po najniższych stawkach w całej firmie, bez premii projektowych i podwyżek. Ich praca traktowana jest bez szacunku, a ludzie jak zło konieczne. Najlepszym przykładem jest Kierownik Działu Administracji jako jedyna pośród kierowników nie ma auta firmowego, za to byle specjalista z działów produkcyjnych wozi się firmowym Mondeo ten fakt mówi więcej niż 1000 słów...

Camaro
@Agnieszka

Dokładnie, niedawno zwykły specjalista rzucił papierami i odrazu dostał samochód. Góra zapomniała, że wszyscy pracownicy robią na ich sukces, a nie tylko wybrani...

Zadowolony
@Agnieszka

Te działy nie generują pieniędzy i ZAWSZE będą na drugim miejscu, macie obsługiwać działy produkcyjne i lepiej weźcie się za pracę bando frustratów, bo przez niepłacone faktury mamy opóźnienia na projektach, a jak się nie podoba to wypad. Nikt was tu na siłę nie trzyma. Żal mi was więc coś wam podpowiem jeśli chcecie zarabiać więcej to: - Administracja niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności administrację - Zakupy w sumie nie wiem, może Biedronki tam ponoć dobrze płacą - Narzędziownia niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności produkcjną - Kontroli jakości radzę nie robić konkrecji zakupom i wysłać CV do Lidla - Magazyn niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności magazynową, dużo ich tam w Skawinie - IT na prawdę nie wiecie co zrobić w czasie rozkwitu branży? Przed złożeniem wypowiedzenia pamiętajcie, że w innych firmach trzeba pracować... Ja jestem zadowolony. Kasa się zgadza, zwłaszcza po ostatniej podwyżce. Pracuje w nowoczesnym budynku przy ciekawych, ambitnych projektach, mam okazję zwiedzić cały świat w delegacjach i jeszcze mi za to płacą. Darmowy parking przy firmie, wpłaty na czas.

Pozdrawiam
@Agnieszka

Pan znawca i specjalista w jednej dziedzinie, który najwyraźniej nie jest w stanie pojąć (możliwe, że przez to, że jest zaślepiony poczuciem wyższości oraz zwiedzaniem świata za pieniądze firmy), że przedsiębiorstwo nie opiera się jedynie na produkcji. Bez reszty "działów", które tak pięknie Pan opisał - g*wno by firma była w stanie wygenerować, a nie pieniądze. Z takim ograniczonym podejściem to raczej Panu sugeruję szukanie pracy w biedronce, chociaż i tam nie ma takich ignorantów jak Pan.

Zadowolony nie ośmieszaj się
@Zadowolony

Brak działu administracji i finansów - jak otrzymasz wypłatę? brak działu zakupów - co będziesz montować? brak narzędziowni - kto Ci zrobi detale na szybko bo jakiś zgubiłeś? brak kontroli - zamontuj detal, a później trać czas na rozbieraniu linii bo nie miał kto sprawdzić jakości, brak magazynu i logistyki - będziesz jak zagubione dziecko pośród tysiąca klocków lego - coś złożyłeś ale sam nie wiesz co, IT - zamiast emaili będziesz wysyłał gołębie, Schowaj swoje ego i okaż więcej szacunku dla pracy innych osób bo bez nich nic byś nie zrobił.

Ostrowiak
@Agnieszka

Pracowałem tam. Z tymi autami służbowymi to przesada. Kierownik narzędziowni praktycznie nie jeździ w delegacje a ma do dyspozycji 24h auto służbowe. Ogólnie jakaś toksyczna atmosfera, w ow i Skawinie. Zarobki śmiech. Na starej lokalizacji było popijanie ma produkcji.

Ostrów

Montaz Ostrów niektórzy prowadzący nadają się tylko do wymiany nie mają pojęcia o pracy która wykonują...Coś tam udają, że potrafią...I na dobrym wrażeniu się kończy... u niektórych praca od 7 zaczyna się o 7.30..nawet o 8.....(byle zdążyć przed kierownikiem) Prezes niby jest, ale go nie ma... Coś tam chciałby ulepszyć, ale nie ma ludzi zaufanych, którzy ten bajzel potrafią ogarnąć i zapanować nad ludzmi, gdy go nie ma.

@Ostrów

A kto tam się będzie starał za te pieniądze... Liczy się, żeby być... a może mają nienormowany czas pracy.... Maszyny schodzą to po co się czepiać ???? druga sprawa to do pracy trzeba się przygotować ładna fryzura obcisłe gacie... To nie takie proste, żeby wstać na czas.

On
@Ostrów

Widać, że firmy zewnętrzne chcą powiększać stan liczebny załogi ????

Marzena
@On

pytasz czy stwierdzasz? bo też się chętnie zatrudnię :)

tete

Czy na stanowisku Asystent konstruktora można liczyć na większe zarobki niz minimalna krajowa?

@tete

Ludzie czytajcie to forum. Tak dostaniesz najniższa krajową na tyle ta b firmę stać. Na otarcie łez twoje wynagrodzenie będzie co roku zwiększane ( reszta firmy może zazdrościć) tak długo jak kaczyński będzie podnosił minimalna...

Skandal
@X

Żeby chociaż UOP dawali, a nie zlecenie...

student
@X

Po jakim mniej więcej czasie oferują przejście z asystenta na konstruktora/młodszego konstruktora?

To zależy
@student

Zależy czy jesteś (usunięte przez administratora) czy coś ogarniasz :)

student
@To zależy

Powiedzmy, że ogarniam - ile trzeba się pomęczyćna śmieciówce - pół roku? rok?

Janek
@student

Powiedzmy, że przyjdziesz i pokażesz. Zobaczymy, czy się odnajdziesz. Najpierw się zaprezentuj a potem zobaczymy. Śmieciòwka ma start jak najbardziej a pòżniej ?

Lepsza firma
@student

Skoro ogarniasz to lepiej wybierz inną firmę :)

Montaż

Czyżbyś sugerował, że montaż jest... gorszy?

Zolw
@Montaż

Wyjdź z własnej strefy konfortu i zacznij składać maszynę, a nie chodź wokół niej...

Ooo
@Montaż

To takie układanie lego, które wam słabo wychodzi, a to o czymś świadczy.

Marzena
@student

Skoro ogarniasz to nie gódź się na śmieciówkę, proste :)

eve

Kiedyś to była firma, teraz ?

X

Szybkie podsumowanie 2021: Styczeń szumnie ogłoszono badanie rynku pod kątem plac, podobno sam tdj się w to angażował, zatrudniono panią hr, dali po 100 zł podwyżki, ale zabrali 13 pensje, kaczynski z banda by tego lepiej nie wymyślił... Potem zmienili systemy nic nie działało ( teraz nie wiele się zmieniło) pewnie znaleźli coś tańszego... Wrzesień odpalili prezesa, czarny pas spakował się i wyszedł z firmy w zamian przyszedł jakiś figurant który dużo gada a efektów nie widać. Pierwszy raz płacimy karę finansową, na pewno nie ostatni, linia stoi cały czas i nic się nie dzieje. No i mocny grudzień czyli ogłoszono pakiet "ebiedy" zapowiedź premii za pół roku w zamian zlikwidowano wszystkie inne premie - kolejny ruch godny starszego pana z kotem. Projektowe kwartalne i kierownika za 2021 wszystko szlag trafił. W zamian ebieda ochłap żebyśmy się gryźli za parę złotych. Pierwszy raz  w historii nie dostaliśmy nic na Święta nawet 100zl na choinkę, zeszły rok niby kryzys a coś sypnęli.

Pinky

Pięknie napisane... Pogratulować...

Mily
@X

Przepraszam bardzo, a te 3 Panie które występowały w tym przedstawieniu ogłoszenia "Ebiedy" po jakiego (usunięte przez administratora) Tam się pojawiły może mi to ktoś ładnie wytłumaczyć? Po co ta otoczka... Czekalem na jakieś ciekawe informacje, a się jak zwykle nic nie dowiedziałem.. Ostatni raz wypisuje się z tego cyrku... I nikt mnie nie zmusi bym się pojawiał na tych przedstawieniach.

Y
@X

Brutalne ale prawdziwe. Zapomniałeś dodać jak na "spotkaniu wigilijnym" zostali uhonorowani pracownicy. A więc Ci, którzy pracują 10 lat w firmie (na UOP, bo możesz pracować i 15, ale żeby zostać wyróżnionym musisz 10 lat na UOP) dostali uwaga POWER BANK o pojemności 20000 mah (za około 100zł). No jak to zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu :))). Zostali też nagrodzenie pracownicy z większym stażem - 15 lat i tutaj wiadomo nagroda lepsza - smart watch (koszt około 700 zł). Mi jako prezesowi było by wstyd tak uhonorować pracownika. To już nie jest stary dobry teamtechnik.... Trzeba o nim zapomnieć... czekać, aż ogłoszą nową nazwę firmy (ten kto wymyślił tą nazwę, był chyba na prochach, tak samo jak ten, który powiedział, że jest super)

@Y

Szkoda wyrzucać na tych ludzi na stanowiskach. Zastanawiam się jak Pan Domagała dorobił się takich pieniędzy, a nie potrafi zapanować nad tym czymś... Wynajmuje firmy do liczenia, finansistów 10 Pan HR, a co następny to “glupszy“ na to kasa jest... No niestety z tą firmą mu nie poszło. Pewnie do dziś nie może spać po nocach.,(inwestycja życia) ale cóż zawsze na Cwaniaka znajdzie się większy (usunięte przez administratora) takie życie. Myślę, że tu nowy prezes nie podoła zderzy się z ściana i nie przebije tego muru. Życzę powodzenia bo będzie mu pptrzebne jest dużo do sprawdzenia i zrobienia.

Zostaw merytoryczną opinię o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.