teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Opinie o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Szanowny użytkowniku serwisu GoWork,
Bardzo nam miło, że odwiedzasz profil teamtechnik Production Technology!
Jesteśmy jednym ze światowych liderów innowacyjnych technologii produkcyjnych i w pełni elastycznych linii montażowych oraz testowych. Projektujemy i upowszechniamy innowacyjne rozwiązania automatyzacyjne odpowiadające wymaganiom i potrzebom naszych klientów z całego świata.

Teamtechnik to miejsce stworzone dla pasjonatów innowacyjnych technologii produkcyjnych. Wyróżnia nas nasza nieformalna i rodzinna kultura organizacyjna. Jeśli poszukujesz interesującego, rozwojowego i stabilnego miejsca pracy, to już teraz zapraszamy Cię do zespołu teamtechnik i zachęcamy do sprawdzenia zakładki z naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Mamy świadomość jak ważne jest, aby miejsce w którym pracujemy było jak najbardziej przyjazne i stwarzało okazję do rozwoju zawodowego i czerpania satysfakcji z tego co robimy. Wiemy też, że jesteśmy na ścieżce do stałego udoskonalania naszej organizacji. Dlatego tym bardziej cenimy wszystkie opinie, które pojawiają się w serwisie i zapewniamy, że zapoznajemy się z nimi wnikliwie. Szanujemy każde zdanie, i będziemy wyciągać wnioski z każdej konstruktywnej krytyki i merytorycznej uwagi.

Powyższe nie oznacza jednak przyzwolenia do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności innych osób. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlegają też informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne polskim prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu i wspólnej dyskusji, w którą będziemy się aktywnie włączać.

Jesteśmy dostępni również pod adresem praca@teamtechnik.pl i zapraszamy do kontaktu jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, lub chcesz poruszyć inną ważną dla Ciebie kwestię.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół teamtechnik Production Technology
Konstruktor

Gdy rozpocząłem pracę członkowie już w pierwszy dzień dwóch członków zarządu przyszło się przywitać i zamienić parę słów ze mną i innymi "nowymi". Po jakimś czasie było spotkanie z CEO firmy ze wszystkimi niedawno zatrudnionymi pracownikami, chciał się przywitać i trochę nas poznać, mega uprzejmy człowiek. Kierownik działu konstrukcji jest bardzo inspirującą i motywującą osobą. Daje się poczuć że nie szukają kogoś "na chwilę", raczej budują z Tobą relacje, ja to doceniam.

Kolorowe Żelki

A w TT tymczasem zmiany w rozliczaniu delegacji - dopłaty do diet zagranicznych i krajowych oraz podwyżki dla wszystkich pracowników - parę % od pensji zasadniczej, minimum/nie mniej niż parę stówek brutto. W tych czasach to bardzo przyjemna informacja. Wznowiono również kursy językowe dla pracowników - firma dopłaca. Osobiście uważam, że Idzie ku lepszemu. Widać, że zarząd próbuje zmieniać rzeczywistość.

PJS
@Kolorowe Żelki

Super partia, super, a nie czekaj super firma super...

Żaklina Nowy wpis

Witam serdecznie. Czy jest tu może ktoś kto kojarzy warunki albo pełnił funkcje jako Marketing Manager? W ogłoszeniu z teraz jest napisane, że należy mieć minimum 5-letnie doświadczenie z pracy na samodzielnym stanowisku z branży. Jakiej podstawy wynagrodzenia można przy tym oczekiwać?

Nie polecam, zatrudniają młodych na umowę zlecenie na minimalna, po czym gdy chwilowo zmniejszy się ilość pracy (specyfika branży) to wysyłają Cię na nieodpłatne wolne lub mówią do widzenia. Plus jak dobrze wiemy, umowa zlecenie wyklucza wszystkie wymienione benefity :)

Jest ok

Przeciesz owocki dostają wszyscy... :) Korporacyjny wyścig szczurów. Umowa zlecenie jest po to by zweryfikować czy pracownik będzie się angażował. Jak się postarasz to po 2 latach dostaniesz 2xminimalna. (usunięte przez administratora)i ściemniaczy nam nie potrzeba.

Były pracownik Nowy wpis
@Jest ok

Po dwóch latach? Dobre sobie, człowiek chce skorzystać z urlopu czy chorobowego to takie rzeczy nie istnieją, poza tym, korporacyjny wyścig szczurów na montażu? I z tego co wiem to Ci co już mieli umowę o pracę, wcale nie mieli wypłaty X2, może w innych działach tak jest, ale na pewno nie na montażu

Faktycznie tak jak ktoś zaznaczył umowa zlecenie „wyłączona” firmowe benefity? tak dosłownie każde? Ciekawi mnie jak przy tym wychodzi tak dla porównania samo B2B, bo akurat jest oferowane przy ofercie dla Plant Managera. Jak wtedy kwestia płatności urlopu wygląda?

Były pracownik Nowy wpis

Tak, każde wszelkie karty Multisport, prywatna opieka medyczna czy co tam jest do wyboru się eliminuje ;) Zostają jedynie owoce w czwartek i wtorek

Gośka

W oczy rzuciło mi się tutejsze stwierdzenie ,ze można zarobić 10 tys na rękę. A da rade przebić te kwotę? jest teraz dostępna oferta dla analityka ds. controllingu i teraz zastanawiam się nad zarobkami w tym przypadku, bo mam już założony standard

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Aplikacyjny - Automatyk
Tobiasz

Hej, widzę, że firma poszukuje automatyka. Wszystko pięknie opisane. Dofinansowanie do wakacji, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, owoce itd. A na jakie zarobki mogę liczyć na początku? A na jakie jak już trochę popracuje? Widzę, że jest opcja wyjazdów zagranicznych i krajowych. Dobrze płatne są takie delegacje? Pozdrawiam i możliwe, że do zobaczenia ????

@Tobiasz

Tobiasz, Wszystko zależy od tego co sobą zaprezentujesz na rozmowie rekrutacyjnej, jak się sprzedaż oraz od tego co tak faktycznie umiesz. Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zostanie inaczej sklasyfikowany finansowo od osoby początkującej. Na pewno nie zaszkodzi przyjść i się dowiedzieć. Co do wyjazdów jak najbardziej, budujemy linie, które wysyłamy na całą Europę. Czasami również Ameryki i Azja :) Obecnie do ustawowych diet mamy wprowadzone dodatkowe uposażenie (niezależnie od lokalizacji), czyli delegacja w PL już nie taka straszna.

Tobiasz
@987

Dziękuję za odpowiedź ???? mimo wszystko prosiłbym o podane chociaż widełek zarobków na tym stanowisku. Mam doświadczenie kilku letnie.

3000-12000 brutto

Miki
@987

12 000 mega szkoda, że w innych działach tak nie płacą...

Weronika
@987

Czyli na 3K można pewnie liczyć jak się jest nową osobą, niedoświadczoną? Czy są jakieś inne wytyczne, jeśli chodzi o pensję?

@Weronika

Wszystko zależy od stanowiska, na które się aplikuje oraz już zdobytego doświadczenia. W ostatnich miesiącach bardzo mocno zainwestowaliśmy też w wynagrodzenia pracowników. Między innymi od sierpnia przyznaliśmy kolejne podwyżki dla większości Załogi teamtechnik. I gwarantujemy, że nawet dla osób bez doświadczenia proponujemy w ramach umowy o pracę wyższe stawki niż minimalna krajowa. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem praca@teamtechnik.pl - z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania i opowiemy więcej o naszej firmie :) Serdecznie pozdrawiamy!

ROSa
@987

Dla kogo to 12000 brutto?

Olek
@987

3000 brutto dla automatyka? To chyba za zmywanie w kuchni.

Zuzanna
@ROSa

A co, firma jednak nie oferuje takich stawek? Czy skąd to zdziwienie? :)

Max
@987

Czyli 6 na rękę powinno być bez większego problemu w porywach do 8?

@Max

Na kierowniczym stanowisku inaczej zapomnij

Automatyk 6k na rękę nie dostanie?

Krystyna

kierowniczym? skoro tak to za jaki konkretnie nakład pracy w rzeczywistości? jakie mają tu w firmie w zasadzie zadania i ogólne warunki zatrudnienia?

Poprawka
@Weronika

Tak firma podaję wszystkie kwoty brutto, brawo TY jeśli jesteś mlody i poniżej 25 r.ż.

Kiki

Wydawałoby się, że takie 8k na rękę to powinno być na dzień dobry.

Juzek
@Tobiasz

A ci to za wszystko o czym mowa czy ta firma się zajmuje?

@Juzek

O co chciałeś spytać? Jaki jest zakres usług czy cos? mnie to zastanawia czy dalej tak jest, że te ósemkę się wyciąga tak jak wyżej ktoś pisał z parę miesięcy temu. Za jakim stanowiskiem tu patrzysz? Cos o aktualnych rotacjach wiesz?

Tom

Może ktoś w końcu poda jakie są zarobki i czy można tą 8 na rękę wyciągnąć?

@Tom

Ten wątek ciągnie się od tak długiego czasu ze zaczynam się zastanawiać ile razy w tym okresie wystąpiła jakaś podwyżka? Nie widzę też by szukali teraz automatyków, nie ma rotacji?

@Tom

Można też 10 na rękę. Zależnie od stanowiska, delegacji i ilości nadgodzin. 15 też się zdaża.

Owocowe czwartki

Czy @Pracodawca płaci pracownikom firm zewnętrznych owocami? Chyba tak sądząc po ilościach które biorą, byłem przekonany że to benefit skierowany do pracowników teamtechnik. Z drugiej strony pazerność niektórych pracowników teamtechnik zaskakuje mnie nieustannie, wystarczy przyjść 15 min po przyjeździe pana banana i człowiek nie zalapie się na zgniłą śliwkę... Niskie wynagrodzenie sprawia że nie stać ludzi na jabłko i żeby to sobie zrekompensować musicie wziąć ich 30?

@Owocowe czwartki

Jeśli już odnosisz się do benefitów to w tym aktualnym ogłoszeniu dla inżyniera automatyka piszą także o kawie / herbacie. Rozpuszczalna czy ekspres? I jak ogólnie macie wyposażoną strefę socjalną? I czy opiszecie mi ten pakiet relokacyjny? Nie często widuje taki dodatek

Jak się tu pracuje w trybie hybrydowym?? Wiecie czy w te domowe dni z rana jest jakieś spotkanie online z przełożonym, aby omówić co danego dnia trzeba zrobić? Jak firma organizuje te dni domowe, aby pracownicy wiedzieli, co mają robić? Jakie są zadania priorytety itd. Pisze o pracy jako Account Manager.

KRA

To pewnie jest indywidualnie dla każdego działu. U mnie jest tak, że po prostu każdy wie co ma robić, bo to wynika z projektu który się realizuje. Spotkania też są oczywiście, ale nawet na zdalnym to nie problem bo się łączymy przez teamsa i jest ok, nawet czasem lepiej niż jak wszyscy siedzą w salce.

@KRA

No i super, że jest to jakoś organizowane. A ile dni wymaganych jest w biurze? Macie open space? Szukają koordynatora serwisu, jestem zainteresowany, ale brakuje mi najważniejszych info. Jak płacą? Konkurencyjnie? Zdarzały się u was w firmie jakieś awanse wewnętrzne, między działowe?

Czy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

A jednak, taka opcja istnieje, przy czym dotyczy określonych stanowisk. W trakcie rozmów z kandydatami od razu taką informację przekazujemy. Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania którąś z naszych ofert pracy - z chęcią udzielimy większej ilości informacji.

Aktualność
Mocno wierzymy, że młode pokolenie jest przyszłością #teamtechnikPolska

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność spotkać się z uczniami lokalnych szkół i zaprezentować uczniom fascynujący świat automatyki i robotyki. Nasz doświadczony automatyk, podzielił się swoją wiedzą na temat obszaru automatyki, różnych ścieżek kariery dostępnych w tej branży oraz najnowszych trendów na rynku. Natomiast koleżanka z działu HR oraz Kierownik Działu Montażu zaprezentowali firmę, Nasze wartości oraz halę produkcyjną.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za odwiedziny oraz zaangażowanie! Młode umysły to przyszłość innowacji. Jesteśmy podekscytowani przyszłością!

#DołączDoteamtechnik #JestMoc #uNasNajlepiej
#DzisiajAplikujeDoteamtechnik #ZnamiOjedenKrokDalej
Alan

Trzymać się z daleka od tej firmy. Managment nadal nie rozumie, że źle traktuje pracowników i kompletnie nie przyjmuje żadnej konstruktywnej krytyki na temat atmosfery, warunków pracy i wynagrodzenia. Czasy w których płaciło się minimalną krajową minęły i już nie wrócą. I serio zastanówcie się nad zmianą podejścia i kultury pracy. minusy: - zarobki - możliwość rozwoju - atmosfera - biuro (warunki jak na początku lat 00' w oddziale dla telemarketingowców) plusy: - można wpisać do CV i iść dalej. Zdecydowanie firma na przeczekanie (maks. pół roku). Nie polecam.

Mira
@Alan

No zarobki chyba zależą od stanowiska, ktoś tu pisał nawet o 12 tys. tylko ciekawe na jakim dziale. Na minus oceniasz możliwość rozwoju, czyli na awans nie miałabym co liczyć? Co w takim razie z podwyżkami? Aha no i dla mnie atmosfera jednak najważniejsza... Serio tak źle z tym w firmie? Chyba nikt nie narzekał na to dotychczas w komentarzach.

@Mira

12k podobno dla automatyków

Programista PLC ile może tu zarobić? Wymagania spełniam, doświadczenie mam nawet większe niż oczekują. Tak szczerze jakby ktoś mi napisał, czy warto? Szukają kogoś na to stanowisko do dwóch lokalizacji, powstało dopiero, czy coś innego jest na rzeczy? Jak wspominacie swój proces rekrutacyjny, ile etapów było?

Integrator

Już w ten piątek wielka integracja, której nie możemy się doczekać. To znaczy oddział w Skawinie nie może się doczekać, gdyż nam w Ostrowie już dwukrotnie zmieniono godzinę wyjazdu z 6:30 na 6:00, a dzisiaj na godzinę 5:30 (zbiórka o godzinie 5:00). Tak więc dziękujemy działowi HR za świetny początek dnia z bardzo napiętym harmonogramem.

Martysia
@Integrator

Ogólnie to występują jeszcze inne bardziej kluczowe różnice w pracy w poszczególnych oddziałach? Kasa całkiem się nie różni? i co z atmosferą, czy w którymś uznawana jest w razie czego za lepszą?

Nawet jeśli już to była mowa o integracji, tak? to jakie w sumie macie je organizowane? I czy ludzie między sobą też przypadkiem czegoś nie organizują? W jednym wątku ktoś pisał, że atmosfera jest na minus, pytanie tylko dlaczego nikt o nią nie zadba? Jak to wpływa na wyniki i ogólne normy?

Aktualność
Już za tydzień rusza kolejna edycja Wakacji z Pasją 2023.

Co to są wakacje z Pasją?
Wakacje z Pasją 2023 to kolejna edycja sześciodniowego wyjazdu dla dzieci i młodzieży, w wieku 8-14 lat, organizowanego przez TDJ Foundation
Dzięki możliwości uczestnictwa w obozie, dzieci Naszych pracowników mają szansę, po raz kolejny, przeżyć niesamowite przygody, rozwijać własne pasje oraz nawiązywać nowe więzi.

Jaka jest tematyka turnusów?
W tym roku odbędą się, aż 4 turnusy o różnej tematyce. Co sprawiło, że każde z dzieci znalazło coś dla siebie:
   → Heroes Academy
   → Adventure
   → Creative
   → Science

Lokalizacja: Ośrodek Morsko Plus

Bądźcie czujni i nie przegapcie relacji podsumowującej tegoroczne obozy!

PS. Poniżej kilka ujęć z poprzedniej edycji Wakacji z Pasją

#teamtechnikPoland #weliveautomation#WakacjezPasja2023 #FundacjaTDJ #TDJ #OśrowekMorskoPlus #JestMoc

Szkolimy się!

W ubiegłym tygodniu, Nasi koledzy z Działu Narzędziowni, Karol Kołodziej i Dawid Walczak, mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu o temacie NXCAM, organizowanego przez niepubliczną placówkę oświatową Cador Consulting Sp. z o.o., zajmującą się wdrożeniami oprogramowania CAD/CAM/CAE.

NXCAM jest to oprogramowanie pozwalające zarówno na programowanie maszyn CNC, w zakresie procesów frezowania, ale także toczenia i wiercenia.
Część teoretyczna szkolenia wzbogacona została dodatkowymi ćwiczenia praktycznymi, pod nadzorem trenera, dzięki czemu uczestnicy doskonalili znajomość oprogramowania NXCAM.

#teamtechnikPoland #weliveautomation #automotive #training #cadorconsulting

Czy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jubilat

Pieniądze nie są wypłacane, ale z okazji jubileuszu 10 przepracowanych lat dostaniesz od firmy powerbank, a po ukończeniu 15 lat w firmie najtańszego smartwatcha.

Jadostałem

Jest jeszcze premia półroczna. Około 6%pensji. Dostaniesz ją jak spełnisz (usunięte przez administratora) cele indywidualne i kasa za projekty będzie się zgadzać. Cele wymyśla kierownik i od jego uznania dostajesz zaliczenie. Ogólnie to wyliczenie premi jest dość skomplikowane.

@Jadostałem

Potwierdzamy, wszyscy pracownicy teamtechnik są objęci Premią za Wyniki, która jest uzależniona od realizacji celów indywidualnych i wyników firmy. Mamy przejrzyste zasady ustalania celów i transparentnie określone składniki premii. I co najważniejsze, premia to wynik pracy i zaangażowania wszystkich pracowników - grając do wspólnej bramki możemy skutecznie realizować cele. Autora komentarza zachęcamy do kontaktu z działem HR, jeśli możemy pomóc coś uszczegółowić w kwestii naliczania premii i jej zasad. Pozdrawiamy serdecznie!

Mily

Dziękujemy za słodkości od Pań ???? Patrząc na to co sie dzieje w firmie jesteście nr1 w okolicy ????

Krystyna
@Mily

A jakieś info dla niewtajemniczonych jeszcze? :) Czemu aż numerem 1 w okolicy? I ile tych Pań obecnie się zatrudnia?

Klucz

Faktycznie trochę się poprawiło w TT, w większości na lepsze. Zarząd na spotkaniach opowiada jak super się rozwijamy, jakie są ustalone cele na przyszłości i ile to przetargów wygraliśmy, ale całkowicie zapomnieli o tym, że jakie czas temu mieli przedstawić stopnie awansowania (grade) oraz jak zarobkowo wyglądamy na tle innych firm - pewnie wypadliśmy tak źle, że bezpieczniej przestać o tym mówić, pracownicy zapomną... Paczki z okazji świąt super, tylko moje dziecko jednak wolało by żeby tata dostał kilka stówek na prezenty niż butelkę alkoholu (już nawet mali prywaciarze mają inne podejście).

JestDobrze
@Klucz

No poprawiło się, ja tam widzę dużo na plus. Nie ma się co czepiać paczek bo były fajne, i nie tylko butelka alkoholu - u mnie i kolegów były też inne rzeczy - może u Ciebie jakaś wybrakowana paczka.

Stefan
@JestDobrze

A jakie zarobki na stanowisku mechatronika są, dałbyś znać? Czy to w firmie temat tabu?

Agnieszka

Hej, mam do was pytanie w sprawie oferty na projektanta elektryka. Piszą o znajomości angielskiego na określonym poziomie, ale w sumie nie ma nic o tym, czy wystarczy przejść test praktyczny czy jakiś papierek jest potrzebny potwierdzający kompetencje, ktoś wie?

@Agnieszka

Dziękujemy za komentarz. Nie wymagamy certyfikatu potwierdzającego kompetencje językowe. Znajomość języka angielskiego jest weryfikowana na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania do teamtechnik :)

Tom

Witam, czy w tej firmie można wyciągnąć 10 tys na rękę miesięczne oczywiście?

Pomidor

Można

Jaki
@Tom

A na jakie stanowisko chciałbyś aplikować z takimi oczekiwaniami?

jarek
@Jaki

Konstruktora. W naszej chorej rzeczywistości ceny maszyn są cenami Niemieckimi, natomiast pensje pracowników zatrzymały się w Tajwanie. w DE samodzielny Konstruktor maszyn zarabia 65-90k EUR rocznie. W PL jak masz 2000EUR miesięcznie to jesteś Bogiem...

Paulina
@Pomidor

Jakie trzeba mieć doświadczenie aby zarabiać takie pieniądze? Dasz znać?

@Pomidor

Super, na jakim stanowisku?

Bruce

Jeśli pytacie o opinię, to dla mnie najważniejsza jest: wynagrodzenie na czas, fajne dodatki, dobra atmosfera, elastyczne podejście do pracownika. Są obszary do poprawy, ale kto ich nie ma;) W dzisiejszych czasach...to firma godna polecenia.

Jozek
@Bruce

Jakaś poprawa jest, tylko niektóre działy zarabiają bardzo mało, szkoda, bo już dużo dobrych pracowników odeszło, bo nikt tego nie docenia. Za to firma woli mieć cały czas otwarte rekrutacje niż docenić dobry zespół

@Jozek

Niewątpliwie są osoby, które zdecydowały się odejść z teamtechnik, i jest to za każdym razem bardzo smutna wiadomość dla nas. Natomiast dołącza do nas coraz więcej nowych osób, które wnoszą swoje doświadczenia zawodowe, wiedzę i entuzjazm. I tak, potwierdzamy, mamy otwarte rekrutacje, bo stale rośniemy :) Jest nas już prawie 280 osób!

Zostaw merytoryczną opinię o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.