teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.

Szef, tłumacz i inwestor

Co?
@anonim

Co?

IQ
@Co?

Przecież wyraźnie napisał. Czego nie rozumiesz?

Agnieszka
 Problem

Nie polecam pracy w Działach: Administracji Zakupów Narzędziowni Kontroli jakości Magazynu IT Pracownicy pracują tam po najniższych stawkach w całej firmie, bez premii projektowych i podwyżek. Ich praca traktowana jest bez szacunku, a ludzie jak zło konieczne. Najlepszym przykładem jest Kierownik Działu Administracji jako jedyna pośród kierowników nie ma auta firmowego, za to byle specjalista z działów produkcyjnych wozi się firmowym Mondeo ten fakt mówi więcej niż 1000 słów...

Camaro
@Agnieszka

Dokładnie, niedawno zwykły specjalista rzucił papierami i odrazu dostał samochód. Góra zapomniała, że wszyscy pracownicy robią na ich sukces, a nie tylko wybrani...

@Agnieszka

Te działy nie generują pieniędzy i ZAWSZE będą na drugim miejscu, macie obsługiwać działy produkcyjne i lepiej weźcie się za pracę bando frustratów, bo przez niepłacone faktury mamy opóźnienia na projektach, a jak się nie podoba to wypad. Nikt was tu na siłę nie trzyma. Żal mi was więc coś wam podpowiem jeśli chcecie zarabiać więcej to: - Administracja niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności administrację - Zakupy w sumie nie wiem, może Biedronki tam ponoć dobrze płacą - Narzędziownia niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności produkcjną - Kontroli jakości radzę nie robić konkrecji zakupom i wysłać CV do Lidla - Magazyn niech szuka pracy w firmie mającej w profilu działalności magazynową, dużo ich tam w Skawinie - IT na prawdę nie wiecie co zrobić w czasie rozkwitu branży? Przed złożeniem wypowiedzenia pamiętajcie, że w innych firmach trzeba pracować... Ja jestem zadowolony. Kasa się zgadza, zwłaszcza po ostatniej podwyżce. Pracuje w nowoczesnym budynku przy ciekawych, ambitnych projektach, mam okazję zwiedzić cały świat w delegacjach i jeszcze mi za to płacą. Darmowy parking przy firmie, wpłaty na czas.

Pozdrawiam
@Agnieszka

Pan znawca i specjalista w jednej dziedzinie, który najwyraźniej nie jest w stanie pojąć (możliwe, że przez to, że jest zaślepiony poczuciem wyższości oraz zwiedzaniem świata za pieniądze firmy), że przedsiębiorstwo nie opiera się jedynie na produkcji. Bez reszty "działów", które tak pięknie Pan opisał - g*wno by firma była w stanie wygenerować, a nie pieniądze. Z takim ograniczonym podejściem to raczej Panu sugeruję szukanie pracy w biedronce, chociaż i tam nie ma takich ignorantów jak Pan.

Zadowolony nie ośmieszaj się
@Zadowolony

Brak działu administracji i finansów - jak otrzymasz wypłatę? brak działu zakupów - co będziesz montować? brak narzędziowni - kto Ci zrobi detale na szybko bo jakiś zgubiłeś? brak kontroli - zamontuj detal, a później trać czas na rozbieraniu linii bo nie miał kto sprawdzić jakości, brak magazynu i logistyki - będziesz jak zagubione dziecko pośród tysiąca klocków lego - coś złożyłeś ale sam nie wiesz co, IT - zamiast emaili będziesz wysyłał gołębie, Schowaj swoje ego i okaż więcej szacunku dla pracy innych osób bo bez nich nic byś nie zrobił.

Ostrowiak
@Agnieszka

Pracowałem tam. Z tymi autami służbowymi to przesada. Kierownik narzędziowni praktycznie nie jeździ w delegacje a ma do dyspozycji 24h auto służbowe. Ogólnie jakaś toksyczna atmosfera, w ow i Skawinie. Zarobki śmiech. Na starej lokalizacji było popijanie ma produkcji.

Ostrów

Montaz Ostrów niektórzy prowadzący nadają się tylko do wymiany nie mają pojęcia o pracy która wykonują...Coś tam udają, że potrafią...I na dobrym wrażeniu się kończy... u niektórych praca od 7 zaczyna się o 7.30..nawet o 8.....(byle zdążyć przed kierownikiem) Prezes niby jest, ale go nie ma... Coś tam chciałby ulepszyć, ale nie ma ludzi zaufanych, którzy ten bajzel potrafią ogarnąć i zapanować nad ludzmi, gdy go nie ma.

Odp
@Ostrów

A kto tam się będzie starał za te pieniądze... Liczy się, żeby być... a może mają nienormowany czas pracy.... Maszyny schodzą to po co się czepiać ???? druga sprawa to do pracy trzeba się przygotować ładna fryzura obcisłe gacie... To nie takie proste, żeby wstać na czas.

On
@Ostrów

Widać, że firmy zewnętrzne chcą powiększać stan liczebny załogi ????

@On

pytasz czy stwierdzasz? bo też się chętnie zatrudnię :)

tete

Czy na stanowisku Asystent konstruktora można liczyć na większe zarobki niz minimalna krajowa?

@tete

Ludzie czytajcie to forum. Tak dostaniesz najniższa krajową na tyle ta b firmę stać. Na otarcie łez twoje wynagrodzenie będzie co roku zwiększane ( reszta firmy może zazdrościć) tak długo jak kaczyński będzie podnosił minimalna...

Skandal
@X

Żeby chociaż UOP dawali, a nie zlecenie...

student
@X

Po jakim mniej więcej czasie oferują przejście z asystenta na konstruktora/młodszego konstruktora?

To zależy
@student

Zależy czy jesteś (usunięte przez administratora) czy coś ogarniasz :)

student
@To zależy

Powiedzmy, że ogarniam - ile trzeba się pomęczyćna śmieciówce - pół roku? rok?

Janek
@student

Powiedzmy, że przyjdziesz i pokażesz. Zobaczymy, czy się odnajdziesz. Najpierw się zaprezentuj a potem zobaczymy. Śmieciòwka ma start jak najbardziej a pòżniej ?

Lepsza firma
@student

Skoro ogarniasz to lepiej wybierz inną firmę :)

Montaż

Czyżbyś sugerował, że montaż jest... gorszy?

Zolw
@Montaż

Wyjdź z własnej strefy konfortu i zacznij składać maszynę, a nie chodź wokół niej...

Ooo
@Montaż

To takie układanie lego, które wam słabo wychodzi, a to o czymś świadczy.

@student

Skoro ogarniasz to nie gódź się na śmieciówkę, proste :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier Automatyk
eve

Kiedyś to była firma, teraz ?

X

Szybkie podsumowanie 2021: Styczeń szumnie ogłoszono badanie rynku pod kątem plac, podobno sam tdj się w to angażował, zatrudniono panią hr, dali po 100 zł podwyżki, ale zabrali 13 pensje, kaczynski z banda by tego lepiej nie wymyślił... Potem zmienili systemy nic nie działało ( teraz nie wiele się zmieniło) pewnie znaleźli coś tańszego... Wrzesień odpalili prezesa, czarny pas spakował się i wyszedł z firmy w zamian przyszedł jakiś figurant który dużo gada a efektów nie widać. Pierwszy raz płacimy karę finansową, na pewno nie ostatni, linia stoi cały czas i nic się nie dzieje. No i mocny grudzień czyli ogłoszono pakiet "ebiedy" zapowiedź premii za pół roku w zamian zlikwidowano wszystkie inne premie - kolejny ruch godny starszego pana z kotem. Projektowe kwartalne i kierownika za 2021 wszystko szlag trafił. W zamian ebieda ochłap żebyśmy się gryźli za parę złotych. Pierwszy raz  w historii nie dostaliśmy nic na Święta nawet 100zl na choinkę, zeszły rok niby kryzys a coś sypnęli.

Pinky

Pięknie napisane... Pogratulować...

Mily
@X

Przepraszam bardzo, a te 3 Panie które występowały w tym przedstawieniu ogłoszenia "Ebiedy" po jakiego (usunięte przez administratora) Tam się pojawiły może mi to ktoś ładnie wytłumaczyć? Po co ta otoczka... Czekalem na jakieś ciekawe informacje, a się jak zwykle nic nie dowiedziałem.. Ostatni raz wypisuje się z tego cyrku... I nikt mnie nie zmusi bym się pojawiał na tych przedstawieniach.

Y
@X

Brutalne ale prawdziwe. Zapomniałeś dodać jak na "spotkaniu wigilijnym" zostali uhonorowani pracownicy. A więc Ci, którzy pracują 10 lat w firmie (na UOP, bo możesz pracować i 15, ale żeby zostać wyróżnionym musisz 10 lat na UOP) dostali uwaga POWER BANK o pojemności 20000 mah (za około 100zł). No jak to zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać od śmiechu :))). Zostali też nagrodzenie pracownicy z większym stażem - 15 lat i tutaj wiadomo nagroda lepsza - smart watch (koszt około 700 zł). Mi jako prezesowi było by wstyd tak uhonorować pracownika. To już nie jest stary dobry teamtechnik.... Trzeba o nim zapomnieć... czekać, aż ogłoszą nową nazwę firmy (ten kto wymyślił tą nazwę, był chyba na prochach, tak samo jak ten, który powiedział, że jest super)

Odp
@Y

Szkoda wyrzucać na tych ludzi na stanowiskach. Zastanawiam się jak Pan Domagała dorobił się takich pieniędzy, a nie potrafi zapanować nad tym czymś... Wynajmuje firmy do liczenia, finansistów 10 Pan HR, a co następny to “glupszy“ na to kasa jest... No niestety z tą firmą mu nie poszło. Pewnie do dziś nie może spać po nocach.,(inwestycja życia) ale cóż zawsze na Cwaniaka znajdzie się większy (usunięte przez administratora) takie życie. Myślę, że tu nowy prezes nie podoła zderzy się z ściana i nie przebije tego muru. Życzę powodzenia bo będzie mu pptrzebne jest dużo do sprawdzenia i zrobienia.

Nie prezes

I kończymy 2021 rok... Co się wydarzyło w skrócie: (usunięte przez administratora) -Szczury zaczęły uciekać z stanowisk kierowniczych. -Linia stoi inie chce wyjechać. WIĘCEJ NIE PISZE BO ZA DUŻO TEGO. Co przyniesie 2022 Napewno kolejne odejścia z firmy.. Czy pakiet "Ebiedy" zatrzyma fale odejść nie sądzę...

Nie premia
@Nie prezes

Pragnę tylko dodać, że uroczyste spotkania wigilijne odbyły się zgodnie z obostrzeniami Covidowymi, tzn. wszyscy byli w maseczkach, w odstępach 10 cm od siebie... Paczki z prezentami całkiem fajne, lepsze niż to co było rok temu... Szkoda, tylko że nie było premii świątecznej...

zyx
@Nie premia

covidianie są wśród Nas :D deskę w WC też dezynfekujesz? i czy papier swój przynosisz? wspólnego cukru używasz? no i chyba nie dotykasz klamek co nie? zarazić możesz się wszędzie... nawet w salce kongresowej, bo wątpię byś blat dezynfekował!

@zyx

A może dezynfekuje? Nie rozumiem jaki masz z tym problem, kwestia dbania o swoje zdrowie, prawda? A poza tym na deskę można a nawet powinno się kłaść specjalnie nakładki.

X

No dobra pewnie jesteście ciekawi co tam w tt słychać i czy warto tu pracować szybki przegląd Płacimy kary finansowe pierwszy raz w historii Prezes nie odpuszcza chce hale na zielono malować, pewnie podwyżkę trudniej dać 20 grudnia w Skawinie Wigilia nie uda się zapić smutków bo to tylko poczęstunek w czasie pracy... Tak to prawda dział serwisu nie ma kierownika( można skreślić z tablicy) Konstrukcja spóźniona jak zwykle Zakupy wiecznie nikogo nie ma telefony pogubili Montaż nie ma dostaw ani ludzi nikt nie panuje nad tym bałaganem IT ostatniego gryzą psy

Króciutko
@X

Ad.1 Musisz pamiętać że żaden prezes nie maluje niczego, chyba że hobbystycznie w domu jak lubi. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy - a wszytko wskazuje ze pracujesz na montażu lub hali - to ty będziesz operatorem pędzla. Ad.2 Kary są płacone pewnie dlatego, że trudno realizować projekty kiedy odpływa kadra, tylko nie ze sprzedaży. A sprzedaż widocznie nie ma wiedzy na temat możliwości przerobowych firmy i nikt też ich nie uświadamia. Ad.3 Nie ma kierownika serwisu OK, natomiast warto uzupełnić info co to wnosi, na plus czy na minus. Ad.4 To co mówiłem w Ad.2 nie ma ludzi to i spóźnienie jest większe niż zwykle było. Ad.5 tu warto sprawdzić czy numery masz dobre i podobnie jak w konstrukcji zweryfikować stan zasobowy. Ad.6 nie ma co się powtarzać, brak ludzi to brak ludzi. Brak dostaw to problem raczej globalny. Ad.7 IT ? Dział jednoosobowy przy firmie 250 osób, ciężko wymagać od chłopa czegokolwiek, no chyba że jest chińskim emigrantem i jednocześnie były najlepszym pracownikiem na lini masowej produkcji i składał szybciej niż maszyny, no to wtedy można mieć pretensje i są one w pełni uzasadnione.

Króciutko
Klient

Problem jest ewidentnie, to widać nie tylko po twoim wpisie. Co prawda dużo w tym generalizowania i uproszczenia jednostronnego ale jest to zrozumiałe. W takim miejscu jak to nikt z kierownictwa nie podejmuje debaty. Dziwi jedynie fakt, ze firma posiada nowego inwestora, jednego z największych w tym regionie i ma takie złe opinie, a przynajmniej dorobiła się ich w dość krótkim czasie. To ze HR nie spełnia oczekiwań pracowników liniowych nie jest niczym nowym, tu warto zadać pytanie dla kogo HR w firmie jest. Nie idzie rekrutacja, pewnie da się to łatwo zweryfikować, ze składane są obietnice jak rozumiem bez pokrycia to tez przecież można łatwo sprawdzić. Pytanie, co z ta informacja chcemy zrobić i czy komukolwiek jeszcze się chce to weryfikować czy nie lepiej zostawić temat, ludzie się wykrusza i przyjdą nowi nie skażeni, ale i tych wypada jakoś zachęcić.

@Króciutko

Ta strona to jeden wielki krzyk rozpaczy, ludzie sygnalizują jednoznacznie w czym problem. Kierownicy nie mają jaj żeby coś z tym zrobić, ale z drugiej strony może to nie ich wina i ktoś podciął cohones. Wszystko zaczęło się od przejęcia, tak "za Niemca było lepiej"  Dział HR jest od dolewania oliwy do ognia, wymyślania podwyżek kosztem 13 nasteki procentów na meczu, propaganda jak w TVP. W czerwcu miałem wiedzieć co z premiami temat umarł może to i dobrze nie spodziewałem się niczego dobrego. Trochę żal firmy w której tak długo pracuje, ale to przecież nie moja sprawa na kasie w Tesco musiałbym pracować, tutaj przyjdę do roboty 2h z rana się przeslizgam, coś pościemniam i do domu. Liczyłem na nowego prezydenta, ale cóż mam wrażenie jakby go nie było.

@Króciutko

I cyk post spadł z rowerka nie ładnie tak usuwać, cenzurą wieje może drogie panie mogłyby się odnieść. Na szczęście mam kopie posta: 1 zielony mój ulubiony kolor symbolizuje nadzieję (na podwyżkę) mogę malować za każdym razem jak spojrzę na ścianę to będę dalej marzył. Wolę wałek pędzlem niech się bawi kto inny. 2 kadra odpływa bo firma mało płaci o byle 100 trzeba się szarpać, ludzie odpływają a nowych nie widać czyżby chodziło o pieniądze i te bzdury HR że jesteśmy w średniej plac? Kogo? Kasjera w Tesco? 3 nie moja sprawa nie znam typa może ma dość jak wszyscy 4 jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...? 5 numery są dobre tylko telefony głuche 6 ludzi dość  robota nie idzie, problemy globalne nie interesują mnie mam dość swoich spraw 7 dlaczego chiński emigrant nie ma wsparcia już od ponad roku widocznie kierownik stwierdził że daje sobie radę,

dobre sobie
@X

ja prdl piszesz ze ślizgasz sie 2h z rana potem cos sciemniasz i do domu ale narzekasz ze malo zarabiasz i ze firma słabo przedzie. mi jak nieodpowiadalo to zmienilem prace nie jbyłem tam dlugo i nie wiem jak było kiedys, ale moze to przez zmeczenie wypalenie ale duzo ludzi sie opierdziela a potem marudzi ...

@dobre sobie

To właśnie najbardziej narzekają Ci co nic nie robią :D I Ci co wcale nie chcą zmian.

xyz
@dobre sobie

Dokładnie tak, najbardziej narzekali Ci co najmniej robili i wnosili oraz Ci co najmniej zarabiali (to akurat często było uzasadnione). Montaż (część zasuwała za 4 i dla nich szacun, część przychodziła pośmiać się i pogadać, jak najwcześniej póki nikogo nie było i elo) oraz automatycy (poza wyjątkami stawka głodowa, a jak chcesz to siedź po 14h aż zejdziesz). Niestety większość opóźnień wynikało z błędów konstrukcyjnych i konieczności przeróbek oraz opóźnień montażu - lecz to nie była zazwyczaj wina konkretnej jednostki.

zyx
@xyz

@dobre sobie: dobrze że dział zakupów dotrzymał terminów. Spokojnie można zwalić opóźnienia na konstrukcję i montaż.

Adept
Klient

Chciałem się tam zatrudnić. Uważam że praca tam jest bardzo ciekawa i godna uwagi . Młody zespół i czyste otoczenie ale nie wiem jakim trzeba być durniem żeby oferować ludziom na start 3000brutto przy tak dochodowe pracy. Wstyd . Z tego co słyszałem to pracownik bardzo wykwalifikowany po wielu latach pracy i z delegacjami ma 4000brutto. To jest chore. Myślałem że stać was na więcej.

@Adept

TT nie jest rajem dla pracownika, ale mało jest firm tego typu, w ktorych kodeks pracy jest święty. Nie wiem ile dostaje tu student bez doświadczenia ale doświadczonego pracownika potrafią docenić i automatykowi potrafią zapłacić 5k-7ķ podstawy na rękę. Wystarczy wykazać sie. Należy przy tym pamiętać im większa jest firma tym trudniej przebić sie na inny poziom wynagrodzenia.

Historyk
@Zadowolony

Tak, już wiemy że automatycy dostali podwyżki. 7k da się żyć, co po niektórzy mają auta i paliwo bez limitu. Automatycy już dopłynęli do brzegu, reszta musi wiosłować za 3000 brutto. Kwota tak wysoka tylko dlatego że najniższa krajowa nie puszcza... Co do poszanowania kodeksu pracy to firma pokazała gdzie go ma rok temu zmuszając pracowników do chodzenia do pracy podczas tarczy antykryzysowej.

Do zadowolony
@Zadowolony

5-7 k na rękę to z delegacjami ile wychodzą z 10 k netto? Proszę Cię.. Nie rozśmieszaj mnie. Chyba podzielone przed dwa.

@Zadowolony

Halo halo, czy serio automatykowi w Ostrowie płacą 5-7 k. podstawy na rękę? Kurcze mało jest takich firm z takim wynagrodzeniem.

Ostrów
@Miki

Przestańcie już podpuszczać ludzi na forum. To już nie jest nawet śmieszne.

Wlkp

Ale prawdziwe

@Wlkp

Niech piszą prawdę! Ja dzięki wam zrezygnowałam z aplikacji do tej firmy.

Mily
@Marzena

Dobrze bo nie wiadomo jaki byś dostał grejd od kierownika... I jak byś na niego zapracował....

@Ostrów

Pytam bo jeśli to prawda i z delegacjami wyjdzie się ok 10 k to mega robota. Gdzie taką dostaniesz?

Pokemon
@Miki

Przestańcie się ośmieszać... W tej firmie już nic nie zarobisz... Od 10 do 10 starcza i nic poza tym.

@Pokemon

Ja pytam serio ale nikt nie odpowiada na moje pytania

Ciekawy

Ciekaw jestem co dzieje się w TT? Podobno jest tak super, coraz lepiej i fantastyczne! A jednak coś moim zdaniem jest nie na miejscu, z tonącego statku szczury uciekają, ale nie w TT gdzie te szczury mało wiedzą i siedzą. Tutaj sytuacja wygląda inaczej, uciekają KAPITANY hehe bo wiedzą więcej! Dlaczego kierownicy no kilkunastu latach pracy zrzekają się swych stanowisk? Dlaczego pracownicy przy Koryncie po kilkunastu latach pracy uciekają z firmy? ZA NIEMCA BYŁO LEPIEJ

ToProste
@Ciekawy

Może dlatego że im się to po prostu nie opłaca, bo mają słaba stawkę, bo jego pracownik ma to co on tylko bez odpowiedzialności ( auto, podobna stawkę a do tego 8 h pracy i nadgodziny, gdzieś wpadnie premiia projektowa), bo zostali wykastrowani, nic już od nich nie zależy a są wieszani za jaja bo projekt opóźniony bo kartę finansową trzeba zapłacić bo nic nie działa...

Ciekawski
@Ciekawy

Kierownik konstrukcji, kierownik montażu, kierownik sprzedaży, kierownika serwisu, też można skreślić ze struktury, papa kierownik ( chociaż jego chyba wylali) ciekawe kto jeszcze faktycznie zastanawiające dlaczego w tt nie opłaca się być kierownikiem

Doinformowany
@Ciekawy

Kierownicy mają dobre stawki. Do tego jest samochodzik. A odpowiedzialność? No wiadomo że jest ale przecież za to Są Są pieniądze ????

Mechanik
@ToProste

Błysnąłeś jak kontrolka w Passacie

Tb
@Ciekawy

Ci co coś tam potrafi@ uciekli ze stołków bo boją się o posady.., a raczej ich redukcje. Paru co nic potrafi trzyma się ostatnimi siłami stołków maśl@c Prezesowi oczy, jak to s@ bardzo potrzebni. Panie Prezesie pora na porządki..

Nick
@Ciekawy

Za Niemca opłacało się wszystko a teraz nic tylko swoje robić zostało jak ktos wie o czym mowa... Będą uciekać bo traktują tak ludzi co niektórzy z goru

Olaf
@Nick

A Pan prezes chodzi obserwuję to tu to tam i wyłapuje kodujac każde słowo. Niektórzy myślą, że już pierwsza wojna wygrana..., a mi się wydaje że nast@pi mocne pierdolni3cie.. :>

Marek
Kandydat

Witam wszystkich mam pytanie o narzędziownie Ostrow zarobki i opinie

Cześć Marek
@Marek

(usunięte przez administratora) A tak na poważnie, to przejrzyj poniższe komentarze ktoś podał stawki. Jeśli jesteś z Ostrowa Wlkp to podobno lepiej zarabia się na składzie palet

DD
Kandydat

Jakie są widełki zarobków konstruktorów?

Pracownik tt
@DD

Najniższe, a odpowiedzialność największa.

Obserwator

To jest teatr w którym gra główn@ rolę paru aktorów. (Nic tylko pozostaje czekać na dalszy bieg przedstawia) Opinie zostawię pozytywna, żeby podciągnąć średnia 1.

Marcin

Z tej mąki chleba już nie będzie.

Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Analityk w Skawina. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Zadowolony

W tej firmie tylko luzerzy pracują. Kierownicy nikogo nie pilnują, sami olewają robotę dzięki luzerom jakoś to będzie. Jeżeli komuś brakuje do wypłaty to zawsze można trochę profila wynieść nikt tego nie sprawdzi, tam nawet ochrony nie ma. Jak ktoś nie lubi aluminium, to wystarczy olać robotę i poczekać  na nadgodziny. Jak projekty zaczną się spóźniać to nadgodziny będą, zawsze są. A wtedy bezproblemowo można się lenić dalej nikt tego nie sprawdza, kierownik już dawno w domu zdjęcia łyzkom robi. Złota robota jak ktoś umie kombinować.

Kazimierz
@Zadowolony

Czekaj, o co chodzi z tym wynoszeniem? Nie mów że to się tu zdarza... poważnie?

Frank
@Kazimierz

Poważnie, po co miałby zmyślać

Nowości
@Zadowolony

Nowy prezes nowe zasady to może już nic nie wyniesiesz

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Nick
@Administrator

Hej zależy gdzie musiał byś się określić Ostrów czy Skawina i na jakie stanowisko

maklowicz

brawo zarząd.! Decyzja w sprawie kierownika montażu jest jakimś nieporozumieniem. jak można tak nie docenić człowieka który w swoją pracę wkładał całe serce. Jak można zmieniać kierownika na kogoś z zewnątrz? Przecież nowy kierownik ma zerowe szanse na odnalezienie się w tym co teraz się dzieje -braki personalne, -ciągłe problemy na śląsku, - opóźniona realzacja aktualnych tematów, -bardzo wyśrubowany termin rottora -zmiana systemu zarządzania (to będzie meksyk dla wszystkich :D) -wdrążenie standardów śląskiego hegemona Szkoda Marcina na palcach jednej ręki nie zliczymy osób które tak bardzo zależało na tym by hala w Ostrowie prosperowała należycie... brak tej jednostki jest już zauważalny, a kto nie widzi ten jest ślepy. Marcin szkoda twojego talentu dla tej firmy, rozwijaj skrzydła tam gdzie cię docenią.

Obiektywny
@maklowicz

Każdemu w tej firmie należałoby się życzyć rozwinięcia skrzydeł, bo często są nawet nogi podcinane. A kto by nie był kierownikiem montażu czy serwisu to nigdy lekko nie będzie mieć, bo przecież jestem jeden posadzony równie wysoko którego punktem honoru jest utrudniać im możliwość płynnej pracy. Warto jeszcze zapamiętać, że koń został utuczony, a teraz te same DWA POWROZY prowadzą go na rzeź - if U know who I mean.

Ciekawy

Kto to jest Kapeć?

Kapitan tt

Witam na pokazie Panią HR, nieźle Pani wdepneła przychodząc do tt. W firmie panuje powszechne niezadowolenie, demotywacja, ludzie tylko czekają na okazje żeby zmienić pracę. Przy okazji gratuluję pierwszych sukcesów - owoce wróciły. Robimy zakłady ile Pani wytrzyma, większość obstawia rok może trochę dłużej. Widząc kto jest Pani przełożonym (główny sprawca całego bajzlu) i kogo dostała Pani do pomocy (rekina zmieniającego działy, któremu nikt nie chce podziękować za współpracę przez wzgląd na męża) raczej nie wróżę sukcesu. Tak czy inaczej powodzenia.

azer
@Kapitan tt

Chodzi o Panią Aleksandrę? ;) Ile Pani HR może w tej firmie wyciągnąć netto?

wolny
@Kapitan tt

Ciekawe czy byłbyś gotów wypowiadać swoje złe opinie o ludziach patrząc im prosto w twarz. Klawiatura wszystko przyjmie, ale nie baw się w Panią Krychę. Zanim coś napiszesz pomyśl.

Pani Hr
@Kapitan tt

Kolejny zbędny etat w tej firmie pobierający wypłatę i nic nie wnoszący rozwojowego do FIRMY ( PRZEPRASZAM WNOSI KOLEJNE GŁUPOTY) czy zgłoszenie odnośnie mobingu, które zostało do niej skierowane w Ostrowie zostało zamiecione pod dywan?

Anty HR
@Pani Hr

Ale to że musisz do pracy chodzić to nie jest (usunięte przez administratora) zmień pracę, weź kredyt ;) Ps. Na chwilę obecną mamy 3 panie HR może 4 by się przydała

Zostaw merytoryczną opinię o teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy teamtechnik Production Technology Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.