Opinie o Jupiter Bach Polska

Polecam. Super firma

zadowolony

Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Generalnie firma jest spoko, fajna atmosfera tylko trzeba pracować.

Wojtek
@zadowolony

Długo pracujesz ?

Stary pracownik

Każdy ma swoją opinie pracowalem (usunięte przez administratora)była wymagajacym liderem jak i sv trzeba to (usunięte przez administratora)ale jak cos sie chcialo zawsze pomogla i pomaga do dzis jak cos trzeba ta babka ciagle lata i cos robi nie siedzi wiadomo jedym pasuje a drugim nie .Przeniesli mnie na inna hale i nie mam zalu..jestem tu by pracować a nie marudzić. Wszyscy narzekaja na liderow i sv a wiekszosci wchodzi im w (usunięte przez administratora)..ludzie ogarnijcie się

Stokrotka

Nie zgadzam się pracowałam z ta Pania długo i naprawde spoko.Wymaga jak widzi że podejscie jest do bani a inni zapi... fakt kiedyś byla inna ale zmiana jest na lepsze kobieta daj radę ma podzielona opinie.

ona

Ja tam znam ta pania i slowa nie mogę powiedzieć złego aż mi szkoda. Zajmujcie sie czyms innym a nie pier.... skoro tak zle to idzcie osobiscie do kierownika i pani niech sie tłumaczy.Ja tam pracowalam poszlam na inna hale bo tak trzeba nie ma zalu bo oni tez maja swoich przełożonych wiekszosc musialo isc nikt nie chcial a teraz pierdo... zgadzam sie wymagająca jest ale chociaz co dziękuję powie

operator produkcji

Ok, dostałem.wsYstki informacje

Doświadczenie, poprzednie firny, powody zmiany pracy

Stary pracownik

Tl widzę że Pani Ci podpadła ja tam uwazam ze kazdy ma swoje zdanie.I wszedzie jest podobnie.Jedni lubia tak jedi inaczej podzielone sa opinie do tej Pani czy innego sv i lidera palisz fajki kazdy gada na kazdego na jedej hali to napić sie nie mozesz na innej urlopu ci nie dadza do kibli bronia.To jest kwestia indywidualna .(usunięte przez administratora) Kobieta lata jak szalona bo coś zalatwia.Inni sa zadowoleni inni nie znam kogos kto jest na (usunięte przez administratora)mowi ze spoko jest wymagajaca ale nagrodzi a tam Gdzie jestem ja u mnie nawet dziekuje nie ma.Powiem tak jak ktoś przegnie to obserwuje ale mozna sie dogadać

Witam też pracowałem na h3 i nie było bardzo miło . (usunięte przez administratora). Zostałem przeniesiony ( zmuszony ) na inną hale i wcale nie jest mi smutno , tylko szkoda mi tych ludzi kolegów co tam zostali. Teraz wiem co to jest spokojna praca.(usunięte przez administratora)Jej stara zmiana została rozwalona i przeniesiona na inne hale .(usunięte przez administratora)

co wy wyprawiacie!!!

W Danii na produkcji srednio zarabia sie od 120-140 koron, czyli od 68 -79 zl za godzine pracy. Przeliczajac najnizsza z mozliwych plac w 2019 roku, a przypominamy, ze wielkimi krokami nadchodzi rok 2020, pracownik najnizej oplacany zarobi za 160 godz. pracy 10880 zl. Biorac pod uwage zycie dwa razy drozsze niz w Polsce to w Polse placa minimalna na produkcji powinna wynosic 5440. To prosta matematyka. Podkreslam, ze jest to najnizsza placa podstawowa, bez nadgodzin i wyimaginowanych premii. Opamietajcie sie. Zanim jednak zaslonicie sie tym, ze jestesmy w POLSCE, to nie zapominajcie, ze to duńska firma. Moze jestesmy dla nich tanią siłą roboczą, ale to wy Polacy, tam na "górze" sugerujecie im, ze mozna dac nam jeszcze mniej i mniej, i mniej. To praca w laminatach!!! Tak to nasz wybor! Szkodliwe warunki pracy na halach jak i poza nia, moga wplynac na nasze zdrowie w rownym stopniu. Dotyczy to nas wszystkich, tu i TAM! My chcemy sprawiedliwosci i godnej płacy. To nie jest wysoka stawka za cenne zrowie, a co za tym idzie zycie!!!

??
@co wy wyprawiacie!!!

Ciekawe czy Amazon też płaci amerykańskie stawki skoro to firma z USA

czemu nie
@??

zycze tego z calego serca. chyba lepiej zarabiac wiecej niz mniej.

gościu
@co wy wyprawiacie!!!

zapraszam więc do Amazona, tam na pewno płacą w dolarach.... ha ha ha. Tylko narzekać ludzie potrafią.

Brama od parkingu

W firmie było wszystko ale nie ma już nic. Idą święta a nawet barszczu na stołówce nie ma. Kiedyś mówili to nie praca to kariera(usunięte przez administratora) Dodatkowo nigdzie nie można spotkać koordynatora(usunięte przez administratora) ze swoimi specyfikami więc do tego robi się smutno. (usunięte przez administratora)

Mr x. X

Od nowego roku zabierają premie obecnościowe itp i robią z tego ogólną która będzie zależeć od wydajności produkcji wszystkich hal...

M.

Po poniedziałkowym zebraniu mamy nieźle namieszane w głowach. Niczego konkretnego się nie dowiedzieliśmy. Pozatym że zabrali obecne premie a weszły nowe uzależnione od widzimisię kierownictwa. Kilkanaście osób już złożyło wypowiedzenie.Sporo szykuje się na odejście w styczniu.Brawo Jupiter Bach.Róbcie tak dalej.Już nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować.

Dziewczyny jaki styl panuje w Jupiter Group Polska Sp. z o.o.?

Jupiter Bach Polska

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na powyższe pytanie z uwagi na jego ogólny charakter. Proszę o doprecyzowanie informacji jakie chce Pani/Pan uzyskać. Umożliwi nam to przedstawienie pełnej odpowiedzi. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: praca@jupiterbach.com

Długoletni pracownik

Co Ty w ogóle piszesz ? Skąd możesz niby wiedzieć, że starzy pracownicy dobrze zarabiają na produkcji ? A co do nowych pracowników to wcale gorzej nie zarabiają bo mają tylko o parę złotych mniej niż starszy operator . Chociaż jakby nie patrzeć bardzo szybko nowy pracownik dostaje starszego operatora.

Daniel

@jamowicz Może nie ma potrzeby zatrudniać więcej osób?

Natalia

Na pewno pracujesz w Jupiter Group, dlatego też, korzystając z okazji, chce Cię dopytać o pewną kwestią. Nie ukrywam, iż bardzo zależy mi na nieustannym rozwoju zawodowym. Powiedz mi, czy Twoim zdaniem ta firma umożliwia właśnie taki rozwój?

jamowicz

Została garstka pracowników a podwyżki nie ma

Nie jest zle

Ja pracuję i nie narzekam.Swoją przygodę z Jupiterem zaczęłam w 2015.Szczerze?Poki zdrowie pozwoli będę pracować tak długo jak tylko się da, bo jest naprawdę fajnie. Myślę że duży wpływ ma tutaj moja brygada z którą bardzo się zrzylam, zaprzyjaznilam.Praca sama w sobie nie jest zła chociaż nie powiem, czasem drażni mnie swędzenie skóry przez włókno szklane no ale przyjmując się wiedziałam na co się piszę:)Plusem jest umowa o pracę i że wypłata wpływa regularnie na konto.Jesli chodzi o kasę to też nie jest źle.Na początku kokosow nie bylo;ale przyjęłam się w okresie kiedy była inna podstawa.Teraz poniżej 3 nie schodzę z tym że mam już dodatki za umiejetnosci i to już też dużo daje.Jak wpadną soboty to już w ogóle rewelka:))Nie rozumiem tych co narzekają.Skoro wam aż tak baaardzo źle ,to co tu robicie?Jeśli chodzi o palenie to nie wypowiem się bo nie palę a jeśli chodzi o zmianę bramy to fakt mogliby zrobić tam jakieś oświetlenie bo nocą ciemno jak w (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi zaś o Tl i SV- Ci co są na mojej zmianie pracują już od dawna i na pewno nie awansowali po przez wchodzenie komus gdzieś tylko dlatego że poprostu najlepsi w tym co robią! Ktoś ich docenil i tyle. Ale oczywiście wy wiecie najlepiej..

Misiek
@Nie jest zle

A czym się zajmujesz w tej firmie?

Sad

(usunięte przez administratora)Jeszcze przyjdzie taki czas ze docenia szarego pracownika. Nikt z polic nowy tu juz nie chce robic a i na szczecinie koncza sie chetni sami zobaczcie ze nunery zaczynaja sie od 4 czyli 1000 pracownikow przelecialo adalej starych pewnych ktorzy ta firme utrzymuja maja w (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Sad

Sugerujesz, że brakuje pracowników chętnych do pracy w firmie Jupiter Group Polska? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to jesteś w stanie określić, dlaczego tak się dzieje? Może są jakieś główne powody tego, że spadło zainteresowanie tym miejscem pracy? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, dlatego proszę o odpowiedź.

Rambo z 5
@Tomasz

Czas najwyższy zrobić zebranie z główny. Kierownikiem i zapytać się ludzi dlaczego chcą odejść i co im brakuje

Rambo z 5

Witam wszystkich jeśli chodzi o resztę hali to jest spokój, tylko Hala numer 5 to już jest brak słów nikt w ogóle nie patrzy na inne osoby i jeden na drugie tylko z ucha jedzie do wojtka moim zdaniem. Jak się kierownik zmini to i ludzie wrócą i te zarobki to maskara. Jak tak będziecie traktować ludzie to nie długo sami będziecie robic

adam

Zakazali palenia zakazali słuchać radia,(usunięte przez administratora)

messt

Dziękuję Państwu za wszystkie komentarze. Miałam właśnie aplikować na stanowisko kierownicze, w które mój profil wpasowuje się idealnie. Kwalifikacje mam wyższe niż wymagane w ogłoszeniu, doświadczenie wieloletnie, cenię sobie dobre relacje w pracy i do takich zawsze dążę, szukam możliwości poprawy warunków ogółem - no cóż, chyba nie tu. Pozdrawiam i życzę wszystkim zadowolenia z pracy i sprawiedliwego wynagradzania!

Mala

A czy tatuażu oznacza że było się w więzieniu? Mam osobiście 2 i nigdy nie miałam doczynienia z prawem a odnośnie praca takiego syfu nigdy nie widziałam jedna na drugą gada jedna lepsza od drugiej a zarobki za taką pracę szału nie ma ogólnie nie polecam.

Tomasz

Na forum publicznym zabrania się używania pełnych danych personalnych. Czy w związku z tym, że w dziale finansowym jest nowa szefowa, nastąpiły może zmiany, które dotyczą bezpośrednio zatrudnionych osób? Jesteście w stanie napisać, jak obecnie wygląda praca tego działu? Napiszcie proszę, co uległo zmianie. Informacja na ten temat będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Laminiarz 2500 na ręke haha

Kompletny brak narzędzi na hali jak komuś z pod nosa zabierzesz to masz na chwile.. Płaca Strasznie słaba. Na szczęście teraz pracuje w normalnej firmie z laminatami i nie narzekam. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Bach Polska - Trzeszczyn

• Jak się pracuje w Jupiter Bach Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Bach Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Bach Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter Bach Polska?

Kandydaci do pracy w Jupiter Bach Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.