Jupiter Bach Polska

Opinie o Jupiter Bach Polska

Aktualność
W grudniu 2018 rozpoczęliśmy produkcję obudów turbin wiatrowych dla Siemens Gamesa, teraz po 18 miesiącach pracy świętujemy wyprodukowanie setnego egzemplarza!

Nie byłoby to możliwy gdyby nie nasz zespół!!!

Alfredo84

A ile reklamacji? :)

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Jupiter Bach Polska można liczyć na zarobki 10500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Jeszcze pracownik Nowy wpis

Masz rację,jeśli dodać dwie podstawy dla starszego operatora plus premia za pół roku ,coś koło 10500 się uzbiera.

@Jeszcze pracownik

A rozbijesz to na czynniki pierwsze? Ta premia z polowy roku jak się przy tym przedstawia? Co to za kwota? i przede wszystkim ona wpada co 6 miesięcy czy po prostu ją sumujesz?

Jeszcze pracownik Nowy wpis

Zwykła matematyka ,4675 brutto ( od stycznia 2024)podstawy plus do 350 zł brutto premii.Tyle ma pracownik po przepracowaniu roku.Przelicz jak to się ma do 10500.Owe 10500 to raczej zarobki area menagera,ale i tego nie wiesz,bo nikt nam nie zwierza się ze swoich zarobków,zwykły operator tego nigdy nie zarobi.

Nie ma opinii o wózkowym? Właśnie operatora na magazyn szukają, nie widzę podanych stawek, wiec to pierwsza kwestia, jakie są zarobki? druga to stan samych wózków i ogólnie to w jakie atmosferze teraz się robi na danej zmianie. Na każdej bywa podobnie? Polecacie aplikować?

A.

Wózki podlegają dozorowi UDT i jest to przestrzegane,firma kładzie duży nacisk na BHP,jeśli zamierzasz aplikować na stanowisko wózkowego,to chyba wiesz na czym polega ta praca.Zarobki ,zadzwoń a wszystkiego się dowiesz.Wówczas zadecydujesz czy złożyć CV.Atmosfera pracy jak w każdej dużej firmie.

Przyszły pracownik

Cześć chciałbym się zapytac jak często można wymieniać odzież robocza na nową ponieważ jest to praca na produkcji i ciuchy robocze szybko się niszczą czy istnieje taka możliwość wymieniania ciuchów roboczych nawet po 2 miesiącach na nowe? Bo słyszałem że Chłopaki chodzili z jajami na wierzchu bo nie mogli otrzymać nowych spodni roboczych bo podobno przysługują tylko 1 raz na rok. Proszę o informację Pozdrawiam

A.
@Przyszły pracownik

W firmie pracuje sporo kobiet.Wiesz co by było,gdyby opisana przez Ciebie sytuacja miała miejsce ?To fakt,że odzież roboczą dostaje się co pół roku ,ale wystarczy pójść do sv i dostaniesz papier na nowe spodnie. Wiele osób pod kombinezonami nosi własne spodnie ,np dresowe czy spodenki. Więc bez paniki ...

Nowy pracownik.

Czy jupiter bach zapewnia wode w trakcie pracy? I czy jest ciepła woda pod prysznicem do kąpieli?

@Nowy pracownik.

Tak są dystrybutory wody oraz płatne automaty z kawą oraz napojami w puszce,są prysznice a w nich ciepła woda.

Mirosław
@M.

Ech, płatne automaty? ;/ Czemu firma tego nie zapewnia sama?

@Mirosław

Jak widzisz ,dla niektórych ważniejsza jest karta multisport i darmowa woda niż godziwa pensja.A swoje pytanie musisz zadać w firmie.

Justyna
@Wojtek

chcialabym pracowac w firmie w ktorej i to i to jest wazne, chcialabym i multisporta i wode i wlasnie omawiana kawe ... ;)

@Justyna

Więc złóż CV.:)

Mirosław
@Wojtek

Podasz jakieś widełki jeśli chodzi o zarobki? Przekroczy się chociaż 4000 na rękę?

@Mirosław

Nowy pracownik 3150 brutto podstawy plus do 750 zł brutto premii,pod warunkiem ,że pracujesz cały miesiąc.

Marzena
@Wojtek

Nie mów że nawet jak 1 dzień się opuści, to premia przepada?

@Marzena

Do 3 dni chorobowego zachowujesz premię.

Elżbieta
@Wojtek

A czemu jak więcej kogoś nie ma, to jest ona zabierana?

Mała
@Elżbieta

A jak myślisz ? Premie uzależnione są od kilku składników,między innymi od wykonanego planu.Jeśli ktoś jest na chorobowym 2 tygodnie,to w tym czasie inni pracują ,powiedzmy tak jakby "za niego ". Na premię pracuje cały dział,przez cały miesiąc.Chyba logiczne ,że taka osoba nie powinna być jednakowo wynagradzana .

Były pracownik z wielu
@Mirosław

Może jeszcze hostessy miałyby podawać napoje? - nie przeginaj. Kawę zrób sobie w termos, w pomieszczeniu socjalnym zaparz sobie drugą jeśli potrzebujesz... Podaj mi miejsce pracy gdzie wszystko jest darmowe. (usunięte przez administratora) Albo chcesz pracować i mieć z tego benefity albo chcesz czerpać benefity nie wykazując się efektami w pracy... Żeby coś zyskać, trzeba najpierw dać... Firma ma wiele wad (mniejszych czy większych) ale napewno nie należą do nich płatne automaty.

Witold
@Były pracownik z wielu

To jest pomieszczenie socjalne gdzie można zjeść i zrobić sobie kawę albo herbatę? A jeśli chodzi o przerwę to jest jakaś żeby można było spokojnie zjeść drugie śniadanie? Ile zwykle trwa?

@Witold

Jest pomieszczenie socjalne, zwane jadalnią, jest czajnik, lodówka, mikrofala oraz zmywarka !.Są stoły i krzesła, przerwa 15 minut z kodeksu pracy i 5 od naszego pracodawcy,razem to 20minut. Chodzi się jeść grupami ze swoją brygadą, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.Ale spokojnie, przerwa ci się należy i ją masz.

Witold
@pracownik

Super. Dzięki za info. A jak ktoś pali to jest miejsce żeby iść na fajka bez ścigania? Podczas pracy wyjście na kilka minut jest możliwe czy pilnują i potem trzeba to odpracowywać?

@Witold

Jest wydzielona strefa do palenia.Pali się zazwyczaj podczas przerwy.Żaden pracodawca nie płaci za stanie na palarni.

operator produkcji

Ok, dostałem.wsYstki informacje

Doświadczenie, poprzednie firny, powody zmiany pracy

Sylwia

Witam, czy ktoś sie orienuje czy są przyjęcia do pracy bądż kiedy maja być :)

Grażyna

Poszukiwania planisty produkcji z mocnym angielskim. W punkcie "oferujemy": siedem rodzajów herbat i firmową kawę. Bądźmy poważni, jest inflacja na poziomie 18 procent. Jakie zarobki ta firma przewiduje dla planisty w środowisku typu Lean?

Praca nie jest zła dla osób, które wykazują chęci pracy, chociaż zarobki mogły być troszkę lepsze. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Z kierownikami też nie ma problemu zawsze można się dogadać.

Alona

chciałam zapytać potrzebujecie ludzi do pracy?

@Alona

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy praca@jupiterbach.com lub telefonicznie pod nr. tel. 515-423-010. Informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się na naszej stronie internetowej https://jupiterbach.com/career-opportunities/job-openings/

Bobi

Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet

@Bobi

Oczywiście, zapraszamy wszystkich chętnych do pracy

Czy w Jupiter Bach Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Wojtek

Zadzwoń ,wszystkiego się dowiesz.

@Wojtek

Dzień dobry, z naszymi pracownikami od pierwszego dnia zawieramy tylko i wyłącznie umowy o prace

Ile jest zmian w Jupiter Bach Polska?

M.

Podpisując umowę wyrażasz zgodę na pracę na 3 zmiany.Bywają też 2 zmiany ,zależnie od projektu i potrzeb.

2 albo 3, w zaleznosci od hali (czyli projektu)

Praca na 3 zmiany.

Aneta
@M.

Jest mozliwosc pracy na pierwszą tylko zmianę ewentualnie na ranki i nocki?

@Aneta

Witam, praca jest w systemie 3 zmianowym i należy być gotowym do pracy na wszystkich zmianach

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jupiter Bach Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

M.

Zależy jakie stanowisko zajmujesz.Może napisz konkretnie.Możesz mieć przy sobie swój i w sytuacjach koniecznych skorzystać z niego.Natomiast kadra kierownicza ma tel.służbowe.

Wojtek

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Nowy pracownik.

Na jakie może liczyć zarobki pracownik z doświadczeniem serwisowym laminowanie itp który pracowal na faramch wiatrowych na wysokości i który też posiada duże doświadczenie w konserwacji turbin wiatrowych

@Nowy pracownik.

Dziękujemy za interesowanie naszą firmą. Wynagrodzenia, które proponujemy naszym pracownikom to obecnie 3000 zł brutto + 750 zł brutto premii m-c dla operatora produkcji oraz 3350 zł brutto +750 zł brutto dla starszego operatora produkcji. Ponadto jest możliwość uzyskania dodatku umiejętnościowego w kwocie do 600 zł brutto. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu praca@jupiterbach.com

Jak szefostwo w Jupiter Bach Polska? Spoko traktują ludzi?

M.

Bezpośredni kontakt masz z tl ,nad nimi są sv.Na hali na której pracuję są w porządku.To moja opinia,za innych się nie wypowiadam :)

Firma jak firma. Płaca na czas i blisko domu

Aktualność

Nie byłoby to możliwy gdyby nie nasz zespół!!!

Alfredo84

A ile reklamacji? :)

Witam czy są może przyjęcia do pracy?? I czy można pracować tylko na rano??

Pracujemy w trybie trzy zmianowym. Zapraszamy do przesłania CV na adres: praca@jupiterbach.com

młodszy operator

Jakie są zasady przyznawania premii uznaniowej? Kto decyduje który pracownik dostanie,za co i w jakiej kwocie ?Czy jest możliwość dostawać co miesiąc ?Czy poszczególne działy dysponują określoną kwotą w miesiącu ?

@młodszy operator

W firmie nie obowiązuje premia uznaniowa. Wszystkie kryteria oraz zasady przyznawania premii ściśle określa regulamin pracy. Premie są wypłacane co miesiąc. W razie dodatkowych pytań dot. systemu premii zapraszamy do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Starszy operator
@Jupiter Bach Polska

Premie uznaniowe oczywiście są, dostają ją Ci którzy maja układy z SV i TL albo są ich „pupilkami” . Na 5 hali jest jedno wielkie FAWORYZOWANIE . Ludzie nie mówią o tym co tam się dzieje Bo boją się, że stracą pracę. (usunięte przez administratora)zrobić jakąś ankietę albo porozmawiać z każdym pracownikiem na osobności to może ludzie by się odważyli i wiele rzeczy by się dowiedział.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jupiter Group Polska Sp. z o.o.? Ktoś coś?

M.

Pracuje się po 8 h dziennie,czasem trzeba zostać dłużej,ale rzadko.

Pracujemy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku. Każda zmiana pracuje osiem godzin. W razie dodatkowych pytań dot. systemu pracy zapraszamy do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Jak wygląda temat awansu w Jupiter Bach Polska? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierownik Działu?

Nie ma awansów na żadnym dziale. Odradzam

M.

Pytasz jak zostać tl (brygadzistą ) lub sv ?

Wszystkie osoby pracujące na stanowiskach Team Leader oraz Supervisor objęły te stanowiska w drodze awansu wewnętrznego, a także spora część kontrolerów jakości pochodzi z rekrutacji wewnętrznych. Ponadto pracownicy działu jakości często mają możliwość przeniesienia się do działku inżynierii i rozwoju w zakresie technologii. W razie dodatkowych pytań związanych z możliwością rozwoju zawodowego w naszej firmie zapraszam do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Bach Polska - Trzeszczyn

• Jak się pracuje w Jupiter Bach Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Bach Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Bach Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter Bach Polska?

Kandydaci do pracy w Jupiter Bach Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter Bach Polska