Jupiter Bach Polska

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jupiter Bach Polska

Aktualność
W grudniu 2018 rozpoczęliśmy produkcję obudów turbin wiatrowych dla Siemens Gamesa, teraz po 18 miesiącach pracy świętujemy wyprodukowanie setnego egzemplarza!

Nie byłoby to możliwy gdyby nie nasz zespół!!!

Administrator Nowy wpis

W Jupiter Bach Polska prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Inżynier Procesu. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Pracownik Nowy wpis

Praca nie jest zła dla osób, które wykazują chęci pracy, chociaż zarobki mogły być troszkę lepsze. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Z kierownikami też nie ma problemu zawsze można się dogadać.

Nowy pracownik.
Kandydat

Czy jupiter bach zapewnia wode w trakcie pracy? I czy jest ciepła woda pod prysznicem do kąpieli?

@Nowy pracownik.

Tak są dystrybutory wody oraz płatne automaty z kawą oraz napojami w puszce,są prysznice a w nich ciepła woda.

Mirosław
@M.

Ech, płatne automaty? ;/ Czemu firma tego nie zapewnia sama?

@Mirosław

Jak widzisz ,dla niektórych ważniejsza jest karta multisport i darmowa woda niż godziwa pensja.A swoje pytanie musisz zadać w firmie.

Justyna
@Wojtek

chcialabym pracowac w firmie w ktorej i to i to jest wazne, chcialabym i multisporta i wode i wlasnie omawiana kawe ... ;)

@Justyna

Więc złóż CV.:)

Mirosław
@Wojtek

Podasz jakieś widełki jeśli chodzi o zarobki? Przekroczy się chociaż 4000 na rękę?

@Mirosław

Nowy pracownik 3150 brutto podstawy plus do 750 zł brutto premii,pod warunkiem ,że pracujesz cały miesiąc.

Marzena
@Wojtek

Nie mów że nawet jak 1 dzień się opuści, to premia przepada?

@Marzena

Do 3 dni chorobowego zachowujesz premię.

Elżbieta Nowy wpis
@Wojtek

A czemu jak więcej kogoś nie ma, to jest ona zabierana?

Mała Nowy wpis
@Elżbieta

A jak myślisz ? Premie uzależnione są od kilku składników,między innymi od wykonanego planu.Jeśli ktoś jest na chorobowym 2 tygodnie,to w tym czasie inni pracują ,powiedzmy tak jakby "za niego ". Na premię pracuje cały dział,przez cały miesiąc.Chyba logiczne ,że taka osoba nie powinna być jednakowo wynagradzana .

Czy Jupiter Bach Polska zapewnia kartę multisportu?

Alona
Kandydat

chciałam zapytać potrzebujecie ludzi do pracy?

@Alona

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy praca@jupiterbach.com lub telefonicznie pod nr. tel. 515-423-010. Informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się na naszej stronie internetowej https://jupiterbach.com/career-opportunities/job-openings/

Bobi
Kandydat

Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet

@Bobi

Oczywiście, zapraszamy wszystkich chętnych do pracy

Czy w Jupiter Bach Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Zadzwoń ,wszystkiego się dowiesz.

@Wojtek

Dzień dobry, z naszymi pracownikami od pierwszego dnia zawieramy tylko i wyłącznie umowy o prace

Ile jest zmian w Jupiter Bach Polska?

@Pytanie

Podpisując umowę wyrażasz zgodę na pracę na 3 zmiany.Bywają też 2 zmiany ,zależnie od projektu i potrzeb.

@Pytanie

2 albo 3, w zaleznosci od hali (czyli projektu)

Praca na 3 zmiany.

Aneta
@M.

Jest mozliwosc pracy na pierwszą tylko zmianę ewentualnie na ranki i nocki?

@Aneta

Witam, praca jest w systemie 3 zmianowym i należy być gotowym do pracy na wszystkich zmianach

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jupiter Bach Polska? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Zależy jakie stanowisko zajmujesz.Może napisz konkretnie.Możesz mieć przy sobie swój i w sytuacjach koniecznych skorzystać z niego.Natomiast kadra kierownicza ma tel.służbowe.

@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Nowy pracownik.

Na jakie może liczyć zarobki pracownik z doświadczeniem serwisowym laminowanie itp który pracowal na faramch wiatrowych na wysokości i który też posiada duże doświadczenie w konserwacji turbin wiatrowych

@Nowy pracownik.

Dziękujemy za interesowanie naszą firmą. Wynagrodzenia, które proponujemy naszym pracownikom to obecnie 3000 zł brutto + 750 zł brutto premii m-c dla operatora produkcji oraz 3350 zł brutto +750 zł brutto dla starszego operatora produkcji. Ponadto jest możliwość uzyskania dodatku umiejętnościowego w kwocie do 600 zł brutto. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu praca@jupiterbach.com

Jak szefostwo w Jupiter Bach Polska? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Bezpośredni kontakt masz z tl ,nad nimi są sv.Na hali na której pracuję są w porządku.To moja opinia,za innych się nie wypowiadam :)

Firma jak firma. Płaca na czas i blisko domu

Aktualność

Nie byłoby to możliwy gdyby nie nasz zespół!!!

Alfredo84

A ile reklamacji? :)

Ja

Witam czy są może przyjęcia do pracy?? I czy można pracować tylko na rano??

@Ja

Pracujemy w trybie trzy zmianowym. Zapraszamy do przesłania CV na adres: praca@jupiterbach.com

młodszy operator

Jakie są zasady przyznawania premii uznaniowej? Kto decyduje który pracownik dostanie,za co i w jakiej kwocie ?Czy jest możliwość dostawać co miesiąc ?Czy poszczególne działy dysponują określoną kwotą w miesiącu ?

@młodszy operator

W firmie nie obowiązuje premia uznaniowa. Wszystkie kryteria oraz zasady przyznawania premii ściśle określa regulamin pracy. Premie są wypłacane co miesiąc. W razie dodatkowych pytań dot. systemu premii zapraszamy do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Starszy operator
@Jupiter Bach Polska

Premie uznaniowe oczywiście są, dostają ją Ci którzy maja układy z SV i TL albo są ich „pupilkami” . Na 5 hali jest jedno wielkie FAWORYZOWANIE . Ludzie nie mówią o tym co tam się dzieje Bo boją się, że stracą pracę. (usunięte przez administratora)zrobić jakąś ankietę albo porozmawiać z każdym pracownikiem na osobności to może ludzie by się odważyli i wiele rzeczy by się dowiedział.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jupiter Group Polska Sp. z o.o.? Ktoś coś?

@Pytanie

Pracuje się po 8 h dziennie,czasem trzeba zostać dłużej,ale rzadko.

@Pytanie

Pracujemy w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku. Każda zmiana pracuje osiem godzin. W razie dodatkowych pytań dot. systemu pracy zapraszamy do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Jak wygląda temat awansu w Jupiter Bach Polska? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierownik Działu?

@Pytanie

Nie ma awansów na żadnym dziale. Odradzam

@Pytanie

Pytasz jak zostać tl (brygadzistą ) lub sv ?

@Pytanie

Wszystkie osoby pracujące na stanowiskach Team Leader oraz Supervisor objęły te stanowiska w drodze awansu wewnętrznego, a także spora część kontrolerów jakości pochodzi z rekrutacji wewnętrznych. Ponadto pracownicy działu jakości często mają możliwość przeniesienia się do działku inżynierii i rozwoju w zakresie technologii. W razie dodatkowych pytań związanych z możliwością rozwoju zawodowego w naszej firmie zapraszam do kontaktu: praca@jupiterbach.com

Polecam. Super firma

zadowolony

Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Generalnie firma jest spoko, fajna atmosfera tylko trzeba pracować.

@zadowolony

Długo pracujesz ?

Stary pracownik

Każdy ma swoją opinie pracowalem (usunięte przez administratora)była wymagajacym liderem jak i sv trzeba to (usunięte przez administratora)ale jak cos sie chcialo zawsze pomogla i pomaga do dzis jak cos trzeba ta babka ciagle lata i cos robi nie siedzi wiadomo jedym pasuje a drugim nie .Przeniesli mnie na inna hale i nie mam zalu..jestem tu by pracować a nie marudzić. Wszyscy narzekaja na liderow i sv a wiekszosci wchodzi im w (usunięte przez administratora)..ludzie ogarnijcie się

Stokrotka

Nie zgadzam się pracowałam z ta Pania długo i naprawde spoko.Wymaga jak widzi że podejscie jest do bani a inni zapi... fakt kiedyś byla inna ale zmiana jest na lepsze kobieta daj radę ma podzielona opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter Bach Polska - Trzeszczyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jupiter Bach Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter Bach Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter Bach Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter Bach Polska?

Kandydaci do pracy w Jupiter Bach Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter Bach Polska
Przejdź do nowych opinii