Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Trzeszczyn
Oferta opublikowana22.03.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zakupów materiałów w oparciu o plany produkcyjne,
  • Współpraca z dostawcami, agencjami celnymi,
  • Monitorowanie realizacji zamówień przez dostawcę i aktualizacja ich statusów,
  • Kontrola i optymalizacja zapasów magazynowych,
  • Organizowanie odbiorów transportowych do złożonych zamówień,
  • Ścisła współpraca z obszarami planowania, magazynu i produkcji.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Doświadczenie pracy w systemach klasy ERP/ MRP.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz,
  • Umowę o pracę bez pośredników,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Parking dla pracowników,
  • Imprezy integracyjne,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1