Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

M94

Witam czy ktoś z obecnych pracowników Ingramu pracował może na Piciu lub na Stow w Poznaniu w latach 2017 - 2019 ? Czytałem tu że tam są mega wysokie normy czy te normy są tak tragiczne jak w Amazonie w Poznaniu ? Czy w Ingramie jest lepiej pod tym względem

Zoska

Witam z okazji Dnia poezji w naszej wspaniałej firmie przesylam koleżankom oraz kolega wierszyk oczywiście nie mojego autorstwa. Wierszyk Przełożonych sie nie lękaj, mało pracuj, dużo stękaj i nie przejmuj sie swa praca, bo i tak ci (usunięte przez administratora) placa za 5 czwarta bierz kapote, (usunięte przez administratora) majstra i robote nie krytykuj, nie podskakuj, siedz na (usunięte przez administratora) i przytakuj;)

Czy mogłaby się ktoś wypowiedzieć na temat działu księgowego? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników, na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku młodszej księgowej? Proszę o sensowne komentarze, które choć trochę przybliżą sytuacje i ułatwią podjęcie decyzji. Z góry bardzo dziękuje.

Bania
@Ania

A jest taki? Komentarze by GoWork zawsze na propsie ;-)

Buraki
@Bania

Jak piec zrobią to będzie ok hahaha

Witam, wraz z chłopakiem dostaliśmy ofertę pracy w Ingram Micro w Waalwijk przez agencje Pollux. Ktoś był i powie jak tam praca wyglada ? Badz ktoś się wybiera? Jak z wynagrodzeniem oraz nadgodzinami. Z góry dziękuje za odpowiedzi

KtoCoLubi
@Anonim

Pracowaliśmy z chłopakiem prawie rok jako order pickerzy, mieszkaliśmy na Nispen. Zakwaterowanie ok, hotel w środku szczerego pola, studia 2os. z aneksem kuchennym i łazienką. Nie mieliśmy problemów z wypłatami, najbardziej opłacalna druga zmiana, szczególnie w weekendy. Praca sama w sobie lekka i przyjemna ALE.. jeśli robisz za dobrze albo za bardzo Ci zależy to nie dogadasz się z resztą ludzi, którzy tam pracują, rumuńscy 'pracownicy' przez ostatnie miesiące królowali. Pracujesz szybciej niż inni? Więc robisz robotę za 10osób, szczególnie pod koniec zmiany. Na całą firmę zazwyczaj dwóch ochroniarzy przy wyjściu, jeśli nie zdążysz wyjść szybciej niż wszyscy to pół h stania w kolejce na bramkach do wyjścia. Dojazdy do pracy to najgorsza kwestia. Zewnętrza firma, kierowcy w większości Ukraińcy, którzy nie mówią ani po angielsku, ani po polsku. Sam dojazd do pracy to ok.40min autem ale nie transportem busami. Np. popołudniowa zmiana - zaczynasz pracę o 16:30, wyjazd z lokacji 14:20-15:00, w zależności od kierowcy, zbierania ludzi z innych lokacji lub zawiezienia ludzi na inne magazyny. Jeśli kończysz pracę o 1:00 tak jak większość to po 2:00 zazwyczaj jesteś na hotelu, jeśli kończysz o 2:00 to zależy czy czekacie na inną zmianę, czy kierowca nie zaspał albo o tobie nie zapomniał. Są też auta agencyjne. Tankowanie w konkretnych dniach, w konkretnych godzinach, na konkretnej stacji. Zdarzało się często pracując,np. na 16:30 mieć zaplanowanych w aucie ludzi, którzy zaczynają o 15 na innym magazynie. Kto co lubi, komu na czym zależy i kto ile ma cierpliwości. :)

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno

Nie polecam tej firmy. Ciągła nagonka, zero zrozumienia, SL z inbound tydzień temu 25.01.22 odepchnął mnie jak chciałem wyjść przez bramkę, do tego jeszcze głos na mnie podniosła. Wytłumaczeniem było, że wychodzimy o równej godzinie. Nie polecam, niektórzy z SL i TL nie szanują ludzi a mają ich tylko za maszyny do zapierdalania.

buhahaha widzę wylewają złość nieroby . Jeśli Wam tak zle to zmieńcie robotę pod dostatkiem jest miejsc pracy . No ale prawda jest taka, ze nikt z Ingram sam nie odchodzi bo praca jest OK . Mało tego z innych firm ludzie chcą się tu przenieść jak słyszą o dodatkach . Sama poleciłam 2 osoby i nawet kasę dostałam a one są zadowolone jakoś. Firme polecam !

XdD

Uwierz mi kochanie że ludzie odchodzą sami. Pieniążki są motywacją tylko do czasu. Czasem lepiej za mniejsze pieniążki pracować w miejscu gdzie czujesz komfort psychiczny. Trochę empatii, nie każdemu w Ingramie może być tak dobrze jak Tobie.

I tak trzeba

I haha koniu i buhahaha widzę wylewają złość (usunięte przez administratora){ sam sobie ciągnij wóz z węglem } . Jeśli Wam tak zle to zmieńcie robotę pod dostatkiem jest miejsc pracy . No ale prawda jest taka, ze nikt z Ingram sam nie odchodzi bo praca jest OK . Mało tego z innych firm ludzie chcą się tu przenieść jak słyszą o dodatkach . Sama poleciłam 2 osoby i nawet kasę dostałam a one są zadowolone jakoś. Firme polecam . (Polecam ciebie i tak d...j ) Wolę aby tu trole pisały . A nie jakieś słodziak z koroną . Porobiłem screen więc p..

Weronika

A jak wyglądają wynagrodzenia osób pracowitych? Są jakieś premie za dobre wyniki?

Owszem

Patrząc na to co tu ludzie piszą to człowiek sam nie wie co myśleć .. znajomi mówią ze pracuje się dobrze tutaj można wywnioskować ze jednak średnio. Oby od lutego zatrudniali

jfjff
@Owszem

Nie polecam się tu zatrudniać ;)

@jfjff

Prosze powiedzieć 1. Płaca na czas ? 2. Szanują pracownika ? 3. Nie ma zmiany zdania z dnia na dzien ?

jfjff
@Owszem

Tak płacą na czas, z szacunkiem różnie bywa. A jeśli chodzi o zmiany to wszystkiego można się spodziewać, więc...

Wprawdzie
@Owszem

1. Płacą na czas, jednak wysokość wynagrodzenia nie zawsze jest właściwa. 2. Z szacunku do pracownika i zasad współżycia społecznego przydałoby się wszystkim porządne szkolenie :( 3. Zmiana zdania. Niestety ale w tym zakładzie nic nie jest pewne. Dzisiaj jesteś najlepszym pracownikiem, jutro dostajesz wypowiedzenie.

@Wprawdzie

Naprawdę aż tak łatwo o wypowiedzenie ? Znam pare osób które są bardzo zadowolone z pracy w tej firmie, dlatego tez jestem w szoku czytając te opinie ..

jfjjf
@Owszem

Wystarczy, że nie będziesz wyrabiać ich wspaniałej normy i Cię pożegnają. Zastanów się 100 razy zanim będziesz chciał złożyć tu podanie, dobrze to tylko na rozmowie wygląda.

Neutron
@Owszem

Owszem że lecą wypowiedzenia, jak się ktoś w regałach chowa i nie pracuje to nic dziwnego a potem rozpaczają, pracuje się normalnie nie jakoś super ciężko

@Neutron

I na taka odpowiedz liczyłem, ale z opowiadań wiem ze praca jest przyjemna zwłaszcza na 2 zmianach :)

jshdh
@Neutron

No tak bieganie 8h żeby wyrobić 1.78 to przecież bardzo łatwa i wcale nie męcząca rzecz. Zwłaszcza, gdy musisz zaliczyć 6 pięter + klatkę.

cdcedc
@Owszem

Pewnie, na drugich zmianach pełna laba bo nie ma kierownictwa i nikt nie kontroluje tego co się dzieje na magazynie ;) i można siedzieć w regałach ...

Hej
@cdcedc

Jak dasz radę biegać po magazynie i wyrabiać normy to ok.

jdhfh
@cdcedc

No tak, team leaderzy wcale nie patrzą jakie masz przerwy między batchami i nie zwracają o nie uwagi, no pełen luz rzeczywiście. Chyba na inboudzie.

Owszem

Z tego co słyszałem zatrudnienia od marca maja byc dopiero ..

Zz
@Owszem

Pamiętaj , ze Ci co żalą się na goworku to w 95% same nieroby które zmieniana prace co miesiąc bo nic im nie pasuje ;) Jak masz zdrowe podejście do pracy i chcesz uczciwie pracować Ingram to miejsce dla Ciebie

ggg
@Owszem

Tak placa na czas, nie szanuja pracownika- nie w tej firmie...

Romik
@Owszem

Witam. Moze ktos na dzien dzsiejszy powiedziec z czym moze sie liczyc nowy pracownik, godziny pracy, wynagrodzenie, jakiej agencji unikac, Mysle nad praca.

????
@Owszem

W końcu przyjdzie taki dzień że ktoś ją w końcu (usunięte przez administratora)

Micro icham
@Owszem

Pomyśl - sam/sama unikać tego ( szkoda słów . Sami się przekonacie )

Dex

Jak SL może ocenić pracownika nie dając szansy pracownikowi i tak wybierają ludzi niekompententych bez doświadczenia zawodowego tylko kolezenstooooo kobiety nie darujcie jesteście..? . Mocne powinni wam dać całą premie czy 15% trzymam kciuki ktoś popelnil błąd ale będzie się wstydzić sl

Kaya

Sl i Tl to jedna (usunięte przez administratora) za pracownikiem nic a te osoby z returow to na emerytue i nie będzie problemu a młode na L4 i jakoś będzie

Osoby z returow pracują na pik pak putaweyu a dlaczego z paku nie pracują np na putaweyu wiem ze niektóre osoby nie będą wiedzialy o co chodzi. W obecnej chwili na returach pracuje młodzież z UK a polki które rozpoczynał tam pracę to....... Dziękuję

Inga

Sl inbaud proszę wyjaśnić dlaczego osoby z returow dostały 8% premi osoby nie miały okazji wykazać się umiejętnościami było tak kisty was ranerka i co niektóre raz na jakiś czas przyjęcia. Pomyśl kobieto co robisz. Nie chodzi o kasę ale o fakt.

Gdzie jest dział HR i menadżerowie? Bawią się a na hali robi się coraz niebezpieczniej. Ukraińcy rządzą zakładem a dzisiaj między Polkami wypchali kombinezon i powiesili tak ze wygladal jak wisielec. Strach się bać czy cię ktoś zgwałci czy zaczepi. Nawet liderzy są atakowani przez grupki ukraińców. Dlaczego nikt nic z tym nie robi??!!!!!!

wstrząśnięty

o widzę że ktoś nie lubi pracowników z Ukrainy, przedstaw się kim jesteś, bo dla takich osób jak Ty nie powinno być miejsca w Ingram. miejscem do załatwiania spraw o których piszesz powyżej jest HR lub menadzerowie, a nie pisanie takich postów których głównym celem jest szerzenie wrogości do innych. ale nie pójdziesz do HR bo z Twoja postawą to pewnie Ciebie musieliby do pionu postawić heh.

Nikt
@wstrząśnięty

Dokładnie , nie pójdzie pogadać tylko wylewa się na forum . Akurat HR i Managerowie są Ok i załatwiła takie sprawy . Niestety pomiędzy nami pracują ludzie którzy nie wiedza po co chodzi się do pracy

Życie prywatne i czas wolny od pracy nie powinien nikogo interesować. Każdy ze swoim czasem wolnym robi co chce :)

Wstrząśnięci

Ojej jakie to straszne , ze ktoś poszedl na impreze ze znajomymi :) pracuje tu prawie 2 lata i akurat firma dba o pracowników . Dodatki , herbatki , owoce , konkursy . A To ze jakieś ulungi się nudziły i zrobily kukle to Wina HR . No ale niektórym za mało ... w (usunięte przez administratora) się poprzewracało . Pozdrawiam ekipę z OUT !

lol

Tylko, że to nie ukraina zrobiła wisielca, a ktoś innej narodowości :)

Szczery
@lol

To zgłoście to i powiedzcie kto i będzie po sprawie . Myślicie , ze tam w biurze wróżki siedzą ??

wstrząśniety

jaki terror, ktoś tutaj komuś chce życie układać.. co kiedy i jak ma spędzać wolny czas i gdzie powinien być w danym czasie, nieźle.

dramat

HR i Area to też ludzie i mają prawo chodzić na imprezy lub pić. Jeżeli czujesz się maszyną do zarabiania pieniędzy to zmień prace co za problem? ;)

Vtv

Na zewnątrz zima , a drzwi od kantyny są cały czas otwarte z każdej strony , a prze to są przeciągi !!! Nie dziwcie się, że ludzie wolą siedzieć na przerwie w szatni, bo jest tam o wiele ciepłej . Zróbcie coś z tym !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

xd

Tak głównie w firmie. Czasami odbywają się poza siedzibą firmy ale to już trzeba zadzwonić albo śledzić ich facebooka.

Planuję rozpocząć pracę w Ingram i mam kilka pytań : 1. Ile mniej więcej bierze posrednik i którego polecacie? 2. Lepiej pracować na gb2 czy gb6? Może ktoś poda wady i zalety i czym się różnią, słyszałam tylko, że na gb2 nie ma nocek. 3. Czy dla studentów jest niższy podatek?

@Kasia

Najlepiej przez firmę nie przez pośrednika

Z firmy mi nie odpisują niestety, odezwali się z Randstadt. Ktoś ma jakieś opinie o tej firmie?

@Kasia

Zadzwoń do nich numer jest na internecie

Hej

Mam pytanie jakie jest wynagrodzenie. Nie ukrywam finanse są dla mnie ważne. Czy są nadgodziny.

Jakub

Możesz opisać atmosferę panującą w Ingram Micro CFS? Jakie jest tu podejście do pracowników? Czy osoby pracujące w tej firmie mogą liczyć na szacunek ze strony kierownictwa?

@Jakub

Atmosfera bardzo dobra moim zdaniem , szacunek jako taki jest nie krzyczą nie ubliżają, czasami się zdarzy jeżeli masz za niską normę zwracą uwagę aby ją poprawić ,

@Hej

Nie wolno ujawniać swojego wynagrodzenia masz to w umowie. Jak dla mnie nie jest źle, mam rodzine i daje rade, nadgodziny występują ale bardzo rzadko jeżeli są jesteś o tym wcześniej uprzedzony

xd

Ja ostatnio dostałem sms godzinę przed rozpoczęciem pracy o nadgodzinach.

Eeee
@xd

Jak jesteś na Agencji to co się dziwisz ?

@Eeee

Tak na agencji która się nazywa Ingram.

@xd

Ciesz się ze dostałeś w ogóle bo tak to tylko informują osoby które mają zaświadczenie np na dziecko ze nie mogą robić nadgodzin

duch
@Jakub

Każdy do każdego ma inny stosunek, ale jak chcesz mieć dobre stosunki ze wszystkimi to jest to nie możliwe, odpowiadając bezpośrednio na pytanie to zależy od tępa pracy [tępo pracy=emocje] powiem tylko że jak jest (usunięte przez administratora)/"ciężka atmosfera" na Inbound to TL niezbyt dobrze im idzie mógłbym rzec że (usunięte przez administratora)

@duch

Tl na inbound do wywalenia! Nie nadają się do niczego. Nawet najprostszej sprawy nie potrafią załatwić.

Hjk
@Xyz

ja sie z tnym nie zgodzę, mam Tl na inbaudzie ktora załatwi wszystko ,raz poczekam , raz od ręki.nie maja oni 10 osób a po 30 więc nie dogodzi każdemu.Ale ja nie narzekam.

Zoska

To co się dzieje na inbaundzie to porażka Dominika wes się ogarnij bo ludzie już mają dosyc twoich rządów pozbylas się jedynego lidera tylko dlatego ze miał inne zdanie niż Ty mianowalas na lidera kobietę co nie ma zielonego pojęcia o procesie chodzi i tylko ludzi pogania bez pracownika niema kierownika.

Pracownik inbaud
@Zoska

Strasznie jesteś rozżalona, że ciebie Dominika nie wybrała . Widocznie jesteś słaba. Procesu na inbandzie każdy może się nauczyć to żadna filozofia. Osobiście uważam że Dominika dobrze zarządza swoją zmianą, jest sprawiedliwa i pomocna. Ne takie jak ty się wypłakuja w rękaw i zawsze wszystkich wysłucha i pomoże. Daj szanse nowemu TL a nie odrazu taka wrogość. Pewnie byłaś w gronie pupilków Bartka , że tak za nim teraz płaczesz.

xyz

Bartek zawsze potrafi wszystko ogarnąć i załatwić bez żadnego problemu, nawet jeśli nie jest Twoim leaderem :D

phwc

A co w tym takiego „żalowego”? Bo chyba nie rozumiem. To raczej normalne, że ludziom brakuje leadera z którym się dogadywali tym bardziej, że Bartek nikomu krzywdy nie robi. Nie musisz popierać innych zdania, ani krytykować jeżeli masz inne :)

@Pracownik inbaud

Tu przyznam rację, Dominika jako jedyna się nie zmieniła masz problem chodz porozmawiamy, a nie jak druga shift lider z inboundu :)

Xyz

Po zakonczenej pracy w tej firmie muszę leczyć stres pourazowy . (usunięte przez administratora) . Tak dla wiedzy...

Jjjjj
@Xyz

Ciekawe czy myślę o tej samej osobie :)

duch
@Jjjjj

ciekawe o kim mowa?

Hja

Nigdy super nie było. Po prostu w końcu powiedzieli dość ;) na to potrzeba czasu a i doświadczenie w CV jest potrzebne więc czasem się zaciska zęby

Mila

Hej chciałabym zacząć pracę w tej firmie. Mogę prosić o opinię za I przeciw . Pozdrawiam

Kaeola

Kornelia co ty odwalasz? latasz po hr. jak chcesz chłopaka to dobrze się zastanów. zobacz lepiej kto za tobą lata. Kamienieniasz to nie najlepszy wybór

@Kaeola

Gowork to nie portal złamanych serc tutaj wyrażamy swoją opinię na temat pracodawcy i atmosfery na danym dziale

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS