Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Yyy

A jak tam JOLU siostra normę robi na paku a jak tam z piku za miesiąc będzie miała zł to jest znajomości

Iza
@Yyy

Oa nie ma tu siostry. Co ty za głupoty wypisujesz? Tylko Justyny siostra z nami pracuje. Tworzysz plotki na siłę i po co złośliwcu?

Hhh
@Iza

siostra jak siostra ale w pracy traktujmy się fer a tu niestety tego nie ma jeśli chodzi o nią

Zaja

Jakasz znajomości ok bo jak nie to będziesz na na piku osoby które pracują ponad 3 lata pikują a mloode po miesiącu są na paku o co chodzi firma chce aby te osoby że starze się zwolnly i zatrudnić nowe. My Polacy mieszkamy i pracujemy a osoby z UK przyjeżdżają zarobić i jechać dalej a co będzie za kilka lat czy ktoś biorą msli pa przyjdzie taka chwilą że będziecie pikować

Jakub

Hmmm, a powiesz coś więcej? Warto tu wysyłać papiery?

@Jakub

warto, fajnie jest, dośc swobodna, miła atmosfera jest. praca jak to praca bywa że jest lżej ale bywa że jest cieżko i trzeba zasuwać , jak ktoś nie boi się pracy to będzie zadowolony.

Oza

Czy ktoś mógłby mi na napisać jak zdobyć zł jest tyle osób które potrafią wszystko pik pak f1 i jeszcze inne rzeczy i jak... Zdobyć zł pa

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Madzia

Pracuję pona 3 lata ale Tl Jola to jest osobą z powołania potrafi zorganizować pracę ustawić muzykę do rytmu pracy. JOLU TAK TRZYMAJ POZDROWIONKA. PA PA DO PONIEDZIALKU

Itsa

Złoty juzer dodatek fajna sprawa a nadgodziny zero Tl z outbandu A chyba nie było rekrutacji po znajomości A R zostałaś oj a nie szkoda piku norma byla

jfis
@Itsa

oj kogos chyba dupka boli, ze znajomosci w ingramie nie ma i trzeba (usunięte przez administratora)

Pięknie
@jfis

Nie XD Bardziej to smutne że babka może robić co chce i mimo skarg na nią to firma ma to w (usunięte przez administratora)

Krycha
@Itsa

InBound na zmianie Dominiki ma zajebistego superusera, tylko się dziwię dlaczego jest 3 TL na zmianie skoro Gracek zapierdziela za nich i jak on to wytrzymuje. To co widzę to on robi więcej niż Liderzy trzeba przyznać jest jaki jest ale w pracy to pozytywna bomba. A ty @Itsa masz pretensje do tego czy dostaje superuser dodatek to Kacowi się on należy.

XD
@Krycha

Pan Gracjusz :D

Mirek
@Krycha

W końcu się wziął do pracy hahah

Xd

Jak już to super user i skąd wiesz kto ma i czy nie chodzi na nadgodziny, doinformuj się lepiej i potem pisz takie głupoty

Xd

Masz znajomości to o miejsce w pracy nie masz się co martwić więc dlatego nic z tym nie robią, po prostu trzeba na to wszystko machnąć ręka.

Cudowna praca

Niektóre komentarze pracownikow przypominają gware więzienna. Tylko proszę nie pytać glupiomadrze , a co byłeś/byłaś w więzieniu? Kilka filmow sie widziało. Także cudowna praca , cudeńko

G

Najgorszy zakład pracy w Lozienicy nie polecam

trt
@G

We wszystkich na parku już robiłeś/aś? :D

Elo320
@G

We wszystkich już byłeś/byłaś?

@Elo320

Tak , we wszystkich. I ten jest...najgorszy. Pozdrawiam

@trt

Tak, we wszystkich, ale tylko ten odradzam. Pozdrawiam.

Out

3 sobota z rzędu pracująca, kpina dosłownie z człowieka nic planować nie można bo się dowiesz pod koniec tygodnia ze w sobotę musisz przyjść.....

Asd
@Out

Jak Ci nie pasuje to po prostu zmień prace i nie będziesz musiał/a przychodzić w soboty.

Out
@Asd

Może ty nie masz życia prywatnego lubisz przychodzić w soboty do pracy, zero odpoczynku bo nawet nie ma kiedy, ale nie wszyscy, ja nie narzekam na swoją pracę ale o brak szacunku do pracowników! Bo według prawa jedne są obowiązkowe a nie 10. Jeszcze ten ich nowy regulamin przychodzenia na nadgodziny niech biorą ta premie i tak dużo jej teraz nie ma bo tną za byle gówna! Niech sami wezmą skaner wózek i po pikują zobaczymy jakie oni będą mieli normy

Nunu

Wykańczają człowieka nadgodzinami, 3 tydzień z rzędu sobota pracująca, zero życia prywatnego, i w d*pie mają to, że ktoś ma plany, musisz przyjść bo Ci premie uwalą, a w najgorszym przypadku zwolnią bo przecież jesteś robotem i musisz (usunięte przez administratora) ludzie są już zmęczeni, tak naprawdę od jakiegoś miesiąca żyje się tylko pracą, co z tego że masz rodzinę, dzieci i może chcesz z nimi spędzić czas, dla nich to absurdalna wymówka, smutne jest to, że nie ma człowieka w człowieku, za grosz wyrozumiałości, dla nich jesteś tylko zwykłym robotem, straszne

Nana
@Nunu

Jeszcze się okaże, że zrobią czwarty tydzień nadgodzin bo czemu nie ????

xd
@Nunu

Dla nich mają się cyferki zgadzać :).

Co to się odwala z tą hala 84?

Zasuwacz

Zawsze gdy trzeba ciezko zasuwać paniusie z biura schodzą, dadzą po batoniku albo kawie po 50gr i myślą ze to załatwi sprawę, najlepiej zrobić sobie uśmiechnięte zdjęcie na facebooku i każdy myśli ze jest pięknie, a tak naprawdę nadgodziny wykanaczaja starsze osoby w wieku 40lat i nie tylko. Traktują ludzi jak zwierzęta ktorym da się przysmak i będzie zadowolony i tak za każdym razem.

StarsZy?
@Zasuwacz

StarSze osoby w wieku 40 lat ? No ja sobie nie życzę :)

Xyz
@Zasuwacz

Tak i jeszcze nowy regulamin nadgodzin jak za 4 razem nie przyjdziesz to cie wywalają, śmiechu warte... wykańczają nawet osoby które mają 20 lat...

beton
@Zasuwacz

a ktos ci tu karze pracować? jak ci warunki nie odpowiadaj to zmien sobie prace a nie narzekasz na forum, zrobia cos zle nie zrobia tez zle nie chcesz nie bierz

Co tak tu cicho xd

dygustator

Bo nie ma na co narzekac a przeciez na tym portalu nie chwalimy haha

Wiktoria
@dygustator

Hej, a Ty pracujesz w Ingram Micro? Jeśli tak, to może podzielisz się swoją opinią o zatrudnieniu w firmie? Jak oceniasz np. zarobki czy atmosferę pracy? Czy ogólnie warunki zatrudnienia są dobre?

@Wiktoria

Atmosfera spoko, zarobki dobre, praca fizyczna jeżeli ktoś lubi to jak najbardziej polecam

chojnackasylwia74@gmail.com
@Wiktoria

Możesz mi o tej pracy powiedzieć jak najwięcej

Sajbi

Pracowałem rok i szczerze nie mam na co narzekać, potrzebna była robota to podszedłem i zrobiłem, trzeba robić konkretną liczbę rzeczy na godzinę zależnie od działu i płaca bardzo dobra , nie miałem nigdy uczucia że jest mi płacone mniej ani nic. Jedyny minus poważny dla mnie to naprawdę wredna i denerwująca osoba z którą musiałem pracować, co odbierała mi chęć do życia za każdym razem gdy ją zobaczyłem, ale to już kwestia ludzka, na którą raczej nie ma się wpływu. Jak się nie mieszka blisko zakładu trzeba się jednak liczyć z utratą życia prywatnego.

Ktoś wie co się dzieje z wypłatami?

Ktoś

Co ma się dziać, wypłaty tragedia niby jedna osoba i druga tyle samo premii a wyplata sporo się różni od siebie.

PIM

JA BYM POCZEKAŁA NA PASEK I Z PASKIEM BYM POSZŁA DO HR ONI BU WSZYSTKO WYJAŚNILI

@Ktoś

Chodziło mi o to że późno weszła na konto, rachunki nie czekają

Hdjsk

Brak słów, firma zamiast się polepszać znacznie się pogarsza, 15% premii, gdzie pewnie większość ludzi z picku tych 15 mieć nawet nie będzie bo: F1, bałagan na magazynie i norma, której nie da się zrobić bo by trzeba było chyba umieć latać, a TL jeszcze przyjdą i dostaniesz opierdziel, że za wolno pikujesz, śmiech na sali

s
@Hdjsk

Dokładnie, normę teraz zrobić jest na prawdę bardzo ciężko. Kisty z których zbiera się rzeczy rozpadają się pod naciskiem ubrań, pózniej te kartony leżą na magazynie i nie ma kto tego posprzątać. Do tego F1 gdzie mocno powiększa czas picku. Będą jechać po premii za normę aż ludzie się nie zbuntują bo warunki pracy nie są jakieś zadowalające. Jeszcze, żeby rzeczy były w swoich kistach albo lokacje na wózkach, żeby nie były poznajmowane to można by było w miarę pracować.

Jajd
@Hdjsk

Ale oni dobrze o tym wiedzą i mają to po prostu gdzieś, zwiększają podstawę, mydlą oczy jak to nie będzie lepiej, 40 zł więcej, a w rzeczywistości będziemy zarabiać mniej niż z 30% i mniejszą podstawą;)

Wiktoria
@s

Nikomu nie udaje się wyrobić norm w firmie? Czy po prostu jest to bardzo trudne? Jak w ogóle wyglądają takie normy w Ingram Micro? Co w przypadku niewyrobienia norm?

To jest jeden wielki cyrk a My jesteśmy małpami. Pozdrawiam

Osa

Praca na Inboudzie jest w porządku, ale dlaczego nie jesteśmy równo traktowani? Dlaczego są osoby, które nie muszą chodzić na pick? Części osobom premia za pick będzie zabierana cały czas a tym co nie chodzą w ogóle. Czy tylko ja to widzę, że mamy na dziale osobę, która dostaje cały czas same koszulki do przyjmowania by mogła robić normę po 900 gdzie innym zostają jeansy do przyjęcia przez cały dzień. Łapka w górę kto jest za.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS