Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Jolanta

Co mogła tak naprawdę oznaczać praca "normalnym tokiem", o którą ktoś kiedyś pytał? Ogólnie tu w oddziale coś konkretnego się dzieje? Pytam, bo opinie to na dwa lata się urwały i po prostu się nad tym zastanawiam. Napisałby ktoś ile osób tu teraz pracuje? Czy ta liczba jakkolwiek wzrosła od tych kilku lat czy jakaś stagnacja jest? Na stronie widziałam po prostu ogłoszenie na speca od logistyki i bym o warunki tu w oddziale chciała podpytać. Jak atmosfera na dziale i co z obecnym wynagrodzeniem, na co się nastawiać?

Xyz Nowy wpis
@Jolanta

Cały czas są nowi i cały czas się zwalniają wysyłają cię na siłę na delegację a jak odmówisz wpisują notatkę a delegacja wyjdzie na to że będzie sz tylko stratny

Xyz Nowy wpis
@Xyz

Oczywiście nie mówię o każdej delegacji :)

ex spec od logistyki Nowy wpis
@Jolanta

nie powiem ile czasu tam przepracowalem ale dzial logistyki (planowania) poza wyjatkami ( 2 max 3) to ludzie bardzo nietoleranacyjni, beczacy jak stado (usunięte przez administratora) w jedna modle, zasiedziale towarzystwo bardzo falszywe. uwierz mi nie chcesz tam z nimi przebywac 8 godzin dziennie i sluchac tego toksiku i krytyki

Ktoś Nowy wpis

Praca w tym miejscu kompletne dno zarobki za małe jak na magazyniera robisz robotę za 5 osób nie polecam tej firmy nikomu. Szkoda nerwow oraz zdrowia .

Dominik

Mam nadzieję, że ponieważ firma dobrze sobie radziła to i teraz poradzi sobie w tym trudnym momencie.

nowy
@Dominik

Czyli pracujecie normalnym tokiem?

nowy

Panowie magazyn miał badz ma przstoj odnośnie pandemii? Bo chce zlozyc CV.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Teresa

Trzeba mieć na uwadze, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna - każdy z nas może mieć przecież inne wymagania. W ogóle nie wspomniałeś nic na temat pozostałych aspektów, związanych z warunkami zatrudnienia w CEVA. Czy pracodawca zapewnia Wam prywatną opieką medyczną?

Romuś

@szok Zastanawiam się dlaczego każdy chce zmieniać wszystko? Masz kompetencje załóż swoja firmę! Tu jest spoko!

szok

Brak wiedzy na temat przyszłości to jedyna trafna i stała informacja w tej firmie ( nikt nic nie wie ) - magazyn tonie o czym świadczy brak lokomotywy, drezyny którym zależało też przestają już pchać ten pociąg, który kula się już tylko w przepaść Czas na zmiany kadrowe wyższego szczebla , a żal patrzeć na ułomność wyborów

Tymon

Przesadzacie oczywiście, może nie jest idealnie ale nie jest źle!

Miaumiau

Nie dostałem żadnej odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej, podobnie jak inni którzy o tym wspominali. Lepiej chyba nie brać na poważnie firmy z takim podejściem.

Hałhał
@Miaumiau

Ciesz się, byś musiał pracować za dwóch a reszta by się z Ciebie śmiała i mówiła za plecami że się nie nadajesz. Byś musiał się zniżać do ich dennego poziomu aby zostać zaakceptowanym. Tam jedna osoba jest chora na głowę i jak jej nie podpasujesz to już nie masz szans bo ta osoba ma układy i wielki wpływ. Donosicielstwo i plotkarstwo jest na najwyższym poziomie. Cokolwiek robisz to i tak każdy zaraz wie. Szkoda zdrowia, lepiej zbierać butelki po śnietnikach

Cewnik

Jedna osoba w dziale planowania wymaga leczenie psychiatrycznego

Xxx

Praca po godzinach to standart, nie wiesz nawet kiedy do domu wrócisz

@Xxx

polecam zapoznać się z prawem pracownika ...i.. później psioczyć ....

Ares
@Ouroboros

Osoby które są w bliskich stosunkach z przełożonym mogą nawet wcześniej wyjść bo mają np. dzieci pod opieką. Czy to jest równe traktowanie?

Teresa

@Gify, poruszyłeś na tym forum kwestię procesu rekrutacyjnego w CEVA Automotive Logistics Poland, w którym brałeś udział. Widać, że nie masz o nim do końca najlepszej opinii. Czy mógłbyś, ze względu na innych użytkowników odwiedzających ten wątek, opisać dokładnie każdy etap rekrutacji jaki prowadzony jest przez tego pracodawcę?

Jack
@Teresa

Test z niemieckiego przeprowadza osoba która mówi z błędami podstawowymi....zamiast On mówi Ona...

Michu
@Teresa

Nie polecam brania na serio rozmów kwalifikacjnych w Ceva Piła. ...po pierwsze i najważniejsze nie dostajesz żadnej odpowiedzi zwrotnej mimo obietnicy...ani na tak ani na nie...jak dla mnie to brak kultury i Zasad pani prowadzącej rekrutację! !!!

Patrl
@Jack

W biurze to nawet nie wolno używać autokorekty w komputerze jak się pisze w obcym języku. Super. To tak jakby kierowca nie mógł wspomagania kierownicy w aucie używać ????????????

ktoś

wykozystywanie kobiet branie ich na załadunki w pogode minusowa deszcz snieg itp robienie nadgodzin w wolne dni paranoja branie w4 i przyhcodzenie do pracy w wolne dni dzieje sie to na 4 zmianach

Ole
@ktoś

Kobiety chciały równouprawnienia to niech pracują tak jak pozostali

Moni

Chcesz zarabiać więcej i mieć wyższą premię? To trzeba się zwolnić i ponownie zatrudnić.

Teresa

@Michu, a czy samodzielnie próbowałeś skontaktować się z firmą w tej sprawie? Może chętnych było dużo i osoba rekrutująca zapomniała o przekazaniu informacji. @Pan Pikuś, a na jakim stanowisku pracujesz? Piszesz, że praca jest w systemie trzyzmianowym, czy grafik można dopasować do dyspozycyjności?

Michu
@Teresa

Chyba to zły trop bo po 3 miesiącach znowu był nabór na to stanowisko. Kontakt z mojej strony był...tylko nie odbierali telefonu...Pani z hr do wymiany!!!!

Wuo
@Michu

Tak to bywa. To bardzo nieetyczne firma ludzi źle traktuje. Ciągle rekrutacje potajemnie i za plecami. Na obecnych pracowników pada strach że ktoś zaraz zostanie zwolniony. Ciągle kogoś szukają bo przecież trzeba kogoś zastąpić w czasie urlopu

@Wuo

Możesz wyjaśnić, co oznacza, że rekrutacje są potajemne? Czy ogłoszenia nie są nigdzie zamieszczane? Może są prowadzone wewnętrzne rekrutacje, dla osób już zatrudnionych. Wspomniałeś także, że pracownicy boją się zwolnień, czy takie sytuacje często mają miejsce?

Pan Pikuś

Nie polecam tej firmy. Sam tam pracuje i uczciwie powiem. Zarobki szału nie ma. Premia i profity - chyba tylko dla tych co siedzą za biurkiem i potrafią palcem machać. Jakieś oświadczenia jeśli nie chcesz zostać na nadgodzinach chore zasady. W tym miesiącu w systemie trzy zmianowym. Mając 2x nocki 1x popołudniowe 1x ranne dostałem przelewu 1800 zł kpina.

Alibaba

Firma cyrk. Tyle można powiedzieć. Muszą się dużo nauczyć pod względem ludzi i pojęcia człowiek a nie fizol. Pracownicy to statystyki w słupkach produktywności i nic więcej.

Agatka
@Alibaba

Dokladnie, nowy musi się wkupywać w łaski starych i mało ambitnych pracowników oraz zniżać do ich dennego poziomu w obawie że zostanie negatywnie oceniony. Chore. Omijać szerokim łukiem. Szkoda zdrowia. Wszystko co obiecują to kłamstwo

@Agatka

Nie musi się wkupywać , wszyscy tak narzekają , a jednak pracują , moja rada robisz coś dobrze czas na upgrade ..... zostanie to zauważone , psioczeniem nic nie rozwiążesz ... pozdrawiam

Woj
@Ouroboros

Czasami jak robisz coś dobrze lub zbyt dobrze to jesteś postrzegany jako zagrożenie dla mało ambitnych pracowników

Edek

Nowy pracownik robi za dwóch lub za trzech o urlopie nowy nie ma.

@Edek

Nowy, nie ,tylko przez spółkę .... Pierwszeństwo ma firma ... zapoznaj się prawem spółki ...

OPTYMISTA

nie rozumiem dlaczego tak wszyscy narzekaja na tego wspaniałego pracodawce który zapewnia wspaniałe warunki pracy,daje wspaniałe napoje bez oganiczeń,postawił przystanek dla palących,pilnuje pracownika na każdym kroku dla jego bezpieczeństwa.Pracowniką którzy uważają że mało zarabiają, dają możliwosc pracy w nadgodzinach dla podniesienia stopy życiowej.Magazynierzy mają do dyspozycji najlepszy sprzęt do pracy,czyli możecie liczyc na uczciwe stawki 2025r

Teresa

@Agatka, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej w CEVA Automotive Logistics Poland? Czy chcesz dać do zrozumienia, że nie przekładały się one w trakcie Twojej współpracy z tą firmą? Twoja opinia na ten temat zainteresuje innych użytkowników forum.

Gify
@Teresa

Dla mnie nie slowna firma. ..robią nabór a nawet nie potrafią przetestować z języków. ..

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland