Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Piła

Jojo

Najlepsze są te ich potajemne rekrutację za plecami hahaha. Zatrudniają nowych a reszta boi się kogo teraz mają wywalić Szukają do planowania. Biedna osoba będzie musiała tyrać do późnych godzin wieczornych

Jola
@Jojo

Szukają najlepiej z dwoma językami za najniższą krajową. ..i ciągle czekają aż trafi im się najtańszy pracownik. ..

jagoda

Zapytajcie tłuste koty z biura w Pile ile zarabiają z premiami ?

Karo
@jagoda

Mają spacjalne premie za donosicielstwo

Don

Mobbing i zmuszanie do nadgodzin

Wuares

Konfidenjcja zajmuje się donoszeniem i nie ma czasu na to forum. Taka smutna prawda

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CEVA Automotive Logistics Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Olga

Tak dobrze się pracuje w firmie, że przestaliście pisać? Szkoda

Ból

Lipa jak byk płacą najniższa a wymagania zarąbiste jak jesteście normalni to nie ta praca za tą jałmużnę cieć w Niedrzwica ma więcej

Ne

A.oa co z.kurwidolkiem który u was jest bo cały czas mi siedzi w głowie chodzi o dziecko w IX z tym nie robicie czy jest tak źle Bo mi jeden cały czas rozbija rodzinę

Gal anonim

Nie nawidze ludzi którzy na cevie związki rozbijaja które już mają dzieci i są ze sobą parę lat pozdro dla tego pana gratuluję mu

Professor

Tez tak mowilem jak Ty.9,5zl mnie zadawalalo... ale sie obudzilem.Wyjechalem za czyms wiecej niz posiadaniem 15to letniego auta,oszczedzaniem na jedzeniu "bo mnie nie stac na np.wolowine".Trafilem do Anglii.Pracuje identycznie jak na Cevie.. ale za stawke 8,2£ na godzine.Dopiero tutaj poznalem co to normalnosc,wypady do kinda,resteuracji.. za dwie tutejsze wyplaty moge kupic auto na jakie w cevie zbieralem 12miesiecy... Naprawde kolego masz wielkie aspiracje i ambicje jak zadowala Ciebie 9,5zl...

magazynier

Obecnie kierownictwo magazynu ceva przeszło samo siebie. Pracownicy świeżo przybyli z ramstadu zarabiają więcej niż doświadczona wieloletnią pracą kadra z umowami Ceva. Doszło do absurdalnej sytuacji, że osoba szkoląca niedoświadczonych pracowników miała od nich mniejszą stawkę. W odpowiedzi na apel pracowników z umowami Ceva o wyjaśnienie owej sytuacji kierownictwo zapewniło, że nie będzie miało już miejsce większe wynagrodzenie pracowników agencji do tych z ceva. Czyli co? Najpierw dali większą stawkę, aby przyciągnąć ludzi, bo widocznie ich brakowało, a potem im zabiorą jak stan osobowy będzie się zgadzać. Normalnie parodia.

@magazynier

........teraz Ceva ma magazynierów jako tania siła robocza , ale już niedługo otworzą się nowe magazyny i wtedy ci z Cevy złapią się za głowę jak im uciekną myślący pracownicy...........

Kwejk

Ja pracuje za 9.50 I żyje cieszcie się z tego co macie a nie wiecznie wam mało.

Full
@Kwejk

K. masz pupilków, na zebraniach stoją najbliżej ciebie.

Szkolacy sie w Pile

Chcialbym cie sprostowac kolego. W Poznaniu magazynier dostaje stawke 15,50 brutto. Stawka jest nie adekwatna do pracy, ktora wtkonujesz. Sam musisz przygotowac w pojedynke dlugie na 4m oprawy na wysylke moze jak jest luzniejeszy dzien to lider podesle ci koleszke do pomocy. Wasz magazyn zarowek oraz magazyn opraw jaki mieliscie na miejscu nie ma prownania do tego co sie dzieje w Poznaniu. Ciagly stres by wyrobic na tych oprawach norme, lider co zobaczy ze masz chwile na zlapanie oddechu to juz cie pogania i tak w kolko, a z kolei jak nie ma roboty to wymyslanie jakis dziwactw, gdzie na normalnie zarzadzanym magazynie nie ma prawa sie zdazyc. Magazyn satelita w Poznaniu jest miejscowka do wybycia dla tzw. Ekspertow logistyki wysylek i przyjec z Pily gdzie na swoim podworku nie mieli zbytnio sily przebicia, a w Robakowie sie wymadrzaja w najlepsze. Nie macie zarobkow na poziomie poznanskim, ale patrz obiektywnie na caly ten bajzel. My, bedac u was na szkoleniu zobaczylismy na czym praca polega, gdzie wchodzac na nowy magazyn w Robakowie bylo zupelnie inaczej. Porusze jeszcze temat zakwaterowania na czas szkolenia. Mieszkalismy w jakims obskurnym hoteliku, gdzie podczas ulewy okna przeciekaly, na sniadanie swieze buleczki z zamrazarki. Za to do Robakowa jak przyjezdzalo wsparcie z Pily i to jeszcze z laski to hotelik 3 gwiazdkowy sie dostawalo na szwedzkim stole. Ogolnie praca na tym magazynie w Robakowie oprocz stawki niczym pozytywnym sie nie wyroznia. Lidersy swierzaki po studiach chca pokazac co to nie oni, kierownik jak schodzi na magazyn to kompletnie zwyklych slugusow ma w powarzaniu. Na moje szczescie nie przedluzyli mi umowy. Jesli tak wam zle w Pile to dlaczego sie nie przeniesiecie do Robakowa. Paru karierowiczow od was przeciez przybylo.

@Szkolacy sie w Pile

Nie chcę się specjalnie licytować nad warunkami pracy piła-poznań lub co gorsza tworzyć jakiś konflikt, ale ja sam szykowałem parokrotnie oprawy 4 metrowe i to za stawkę 8,50 brutto w ramstadzie. Stawki są różne? To 15,50 brutto to chyba w ramstadzie na początek w 2014 roku? Nacisk na targety i wymyślanie przeróżnych zadań w czasie postojów u nas też występują. Wizjonerzy z naszego magazynu wprowadzili teraz 4 foliujących, cała zmianę zajmują się tylko tym. Ma to na celu zwiększenie wydajności szykowania. Chcę to widzieć w okresie szczytowym, jak już teraz packstationy są zawalone, bo foliujący nie nadążają,a wysyłki są szykowane równo z załadunkami. Kolejna sprawa to pracownicy ramstadu, którzy byli odwoływani, chociaż zamówienia były, a niedawno zostali przywróceni. W ten weekend był piknik 5-lecia cevy w pile, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pracownicy agencji byli w drugiej kolejności brani do zapisów, co wywołało niemałe oburzenie. Jeden z liderów na sprzeciw odnośnie zawyżonych targetów palnął " nie zdziw się jak pod zakładem staną 2 autobusy pełne ukrainców", o to jak traktuje pracowników kierownictwo ceva w pile. Jest chociaż parę pozytywów. Podwyżki dla pracowników cevy i ramstadu o 5%, jakiś socjal w postaci dodatku wakacyjnego tylko dla tych pierwszych.

magazynier

Jacek Szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony raczej nie istnieje, niby parę osób ma takową z bardzo długim stażem, kiedyś niby dawano. Pierwsza umowa CEVA na pół roku, oczywiście nie liczę jednego roku przepracowanego w agencji. Druga do końca kontraktu z philipsem czyli obecnie to luty 2016 Ogólnie Ceva piła to mierny pracodawca. Płacić mógłby więcej. Wystarczy podać przykład poznania, gdzie oprawy philipsa przeniosły się z piły jako magazyn satelita. Stawka podstawowa to już 20 zł brutto na godzinę na dzień dobry. Przy czym w pile jest to 9,30 z umową CEVA. Wiadomo konkurencja magazynów, lepszy region, ale firmie to się nadal opłaca. Najpoważniejszym problemem firmy jest kiepska kadra kierownicza. Co się dziwić skoro ci sami ludzie od tylu lat. Pierwszym problemem jest zmuszanie do nadgodzin, tworzenie absurdalnych grafików(dwie pierwsze nocki po 12 godzin za dzień wolny), pracujące soboty za dzień wolny itd. Pierwsze to ewidentne łamanie kodeksu pracy. Jest to związane z kiepskim planowaniem. Zamiast usprawnić i polepszyć prace, owi kierownicy starają się robić coś przeciwnego. Zamiar jest taki, aby zlikwidować foliarki mechaniczne i nakazać pracownikom foliować palety ręcznie.

robol13

Nie widzę od dwóch lat nowych wpisów.Czyżby nie było o czym pisać?? Nowe całe kierownictwo,dyrektorka firmy na miejscu nadal nic nie może, nowy kierownik kontraktu też nic nie może (mówię o sprawach pracowniczych}, nowy kierownik wysyłek pominę bo to burak, stary nowy kierownik zapasu potrzebuje kijka do grzebania w śmietnikach a tu cisza??Ludzie skoro nie możecie się odezwać to przynajmniej piszcie swoje opinie.Niech poczytają sobie co myślą o tej firmie pseudopracownicy

wada cewy nerwowej

Vikernes ogarnij się w końcu bo to juz jest żałosne, z całym szacunkiem ale mało kto nie ma Twojego numeru ;-) również pozdrawiam wszystkich rozbawionych jak ja

vikernes

Hej Henryk.miło gdy jeszcze ludzie się pozdrawiaja co? A wielu chciałbym jeszcze pozdrowić.ale oni wiedzą o tym pozdrawiam was:-) tych którzy byli zacny i te które mnie wspieraly;-)

Vikernes

Tak czytam te opinie i moze wroce i pokaze wam jak sie robi. Pozdro dla Dariusza

wow
@Vikernes

Pozdro dla Macieja C. ;)

vikernes
@wow

Dzięki za pozdro;-) kim kolwiek jesteś.nr do vikernes (usunięte przez administratora)

kowal & kraksa

kilka osób było i szybko wróciło ale kilka zostało i bardzo sobie chwalą nawet już mają własne mieszkanie i zostają na stałe co do normy to jest ponad 200 kartonów ale tyko w polskiej firmie na niemieckich warunkach tego nie polecam My pracujemy w niemieckiej firmie gdzie pracują też niemcy i jest mały problem bo trzeba się dogadywać po niemiecku praca na jedną zmianę od 6:30 do 15 w tym dwie przerwy 25 minutowe norma jest 100% tak jak u was wypłata 1100e po wszystkich potrąceniach jeżeli robisz ponad 100% to masz dodatkową premię. Nie śpimy na podłodze tylko w nowych łóżkach właśnie się przeprowadziliśmy do świeżo wyremontowanego mieszkania ,a co do wagi to muszę z przykrością stwierdzić że przytyłem 5kg do tych 50 musisz dodać jeszcze 50. Unikajcie firmy PERSONNEL INTERNATIONAL nie polecamy pozdrowienia z piekielnie gorącego Monachium

wesoly tomek

Dzieki chlopaki ale moze lepiej nie skorzystam.Kilka osob juz tam bylo i powracali szybciej niz wyjechali,duzo nam naopowiadali jak trzeba zasuwac po kilkanascie godz na dobe za (usunięte przez administratora) nie pieniadze jak na Niemcy.Podobno norma ponad 200kartonow na godzine i spanie na podlodze (usunięte przez administratora) tam macie,po ile juz wazycie po 50kg?Pozdro

kowal & kraksa

Wy ciągle to samo tylko narzekacie przecież sami możecie coś zmienić wystarczy trochę odwagi a jeśli jeszcze ktoś zna niemiecki to droga otwarta tutaj czekają na doświadczonych magazynierów pozdrowienia z Monachium

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Piła

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEVA Automotive Logistics Poland