Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Hmy

Chcesz spędzić weekend z rodzina, wakacje z dziećmi? To nie praca dla Ciebie, chcesz pracować 12 nocek, bo nie masz życia-to praca dla Ciebie, w grudniu dostaniesz wolne, ale najpierw będziesz dybać po 6 nocek, później za pewne odrabianie w sobotę jak rok i 2 lata temu. Na ciężkich stanowiskach te same osoby, moje dzieci tyle nie narzekają co poniektóre panienki ( mowa o paniach i panach).

Głos ludu
@Hmy

W grudniu dostaniesz propozycje przymusową masz być w pracy tyle dostaniesz wolnego chodź masz to odrobione taka jest prawda a wiesz czemu bo rzadza nami korpo ludziki a my jesteśmy biorobotami które się nie męczą i mają te same niepowtarzalne ruchy przez 365 dni w roku...

@Głos ludu

Zawsze dawali wolne w grudniu i dlatego tyle sobót później będziecie odrabiać za free.

@Głos ludu

Agencyjni na pewno dostaną propozycje nie do odrzucenia, ale jak pracownicy na umowę z BSH się zgodzą to ja proponuje nie zamykać firmy i wprowadzić 4 brygadowke.

Lilo
@Hmy

A brak komponentów w firmie to dzien wolny czyli Twój osobisty urlop wypoczynkowy! Nie masz? To bezpłatny ! A potem za bramę i dziekujemy ! Bo za duzo wolnego brałeś ! Człowiek do pracy gotowy ale pracy dla niego nie ma ! Banda!

Auditor Wrocław

Proponuje zainteresować się ludźmi co pracują na stanowisku auditor. Ciągłe siedzenie na telefonie i nie robienie niczego - zwłaszcza na 2 i 3 zmianach... Na pierwszej zmianie chociaż minimalnie udają.

TK
@Auditor Wrocław

Przecież na drugiej i trzeciej zmianie to norma na większości maszyn. Operator (czasem dwóch) potrafią na drugiej i trzeciej zmianie przesiedzieć całą zmianę. Pracuje fizycznie najczęściej przez bsh "pracownik produkcji" i osoba przez agencję, która zarabia więcej od niego. W każdym razie oboje robią normy, a operatorzy tylko narzekają jak to jest źle, (usunięte przez administratora) ac się całymi dniami. Szkoda, że HR tego nie widzi i tylko się dziwią, że Ci "pracownicy produkcji" odchodzą. Operatorzy źle nie mają

Jn
@Auditor Wrocław

A ile jest osób które zaczynają pracę od fajeczki, potem kawa, przywitanie się, fajka z drugiej strony hali... Tak to można pracować. Szkoda, że wyjścia na zewnątrz nie są monitorowane przepustką

ABC
@Auditor Wrocław

Praca na audycie zorganizowana jest w taki sposób, że jak produkcja stoi to na audycie nie ma co sprawdzać. A nie oszukujemy się Produkcję głównie stoi

Dostojny kocur
@Auditor Wrocław

Jeszcze mają premię od wad!

Obserwator
@Auditor Wrocław

Z tego co kojarzę to ich praca głowie polega na korzystaniu z telefonu. My na nich mówimy paparazzi. Wiecznie pstrykają zdjęcia wad, komponentów i nr seryjnych. Także Audit to biuro informacji tam dowiesz się wszystkiego. Kiedy jakaś rekrutacja ruszy do nich, chętnie bym tam przeszedł

Info do HR

Dlaczego nikt nie wierzył kiedy było pisane nie minie miesiąc a z procesow zaczną odchodzić ludzie... wczoraj i dziś 2óch operatorów...a miesiąc się jeszcze nie skończył i może wreszcie Ktoś opowie,że nie tylko o kaskę idzie...

T
@Info do HR

Byli i będą odchodzić. Kasa kasą ale też są inne czynniki na to wpływające. Coraz częściej nowi agencyjni są wykorzystywani do najgorszej roboty, a szkolenie to fikcja. Dlaczego jedni operatorzy co chwilę muszą mieć nową pomoc a inni nie? Przypadek? Nie sądzę ????

expracownik
@Info do HR

Na procesach dwóch operatorów?? Z której maszyny??

Wujek samo zło
@expracownik

Dobre pytanie z której maszyny?

Pabis

Co to tu się dzieje z tym (usunięte przez administratora) widołem . Najpierw Pat rycje teraz Zię tek ... A gdzie jeszcze inni .. masakra

Omg
@Pabis

A co ma się dziać? Jacuś i spółka robią miejsce dla nierobów i g@moni z WH. Bo inaczej tego nie nazwiesz. Np. nie jedna osoba z produkcji mowiła że taka,, pawlaczka" gdyby nie Jacenty juz dawno dostała by kopa w d w NORMALNEJ firmie bo nikt by jej kitu nie łykał i nie bronił. Klasyką jest cytat zaslyszany nie wazne gdzie: kto tu pracował ten się w cyrku nie zaśmieje. Poza tym czego sie spodziewasz jak na miejscu głównodowodzacego sternika siedzi nie kto inny jak MN z WH. Posiagał towarzystwo wzajemnej adoracji i teraz jak ktoś z Wh jest na wylocie ( a inteligentnych ludzi chcących pracować tam nie zwalniają tak o) to wystarczy telefon do przyjaciela i miejsce sie robi. Pozdrawiam zdrowo myślących którym jeszcze się coś w tej firmie chce.

Małpa
@Omg

"Pawlaczka"?jaśniej proszę...

M3
@Pabis

Patrycji za często w pracy nie było to i dostała bana od firmy, w ogóle po co na gorze koordynator?

Luis
@Małpa

To że się podobno szykują na komara

O.N.A
@Luis

Ciekawe kto się szykuje? Haha

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
T

Zazdrość to bardzo brzydka cecha, co do drugiej strony czyli zielonych koszulek to pewność siebie i wywyższanie przy kiepskiej umiejętności pokazania jak się pracuje jest oznaka głupoty. Nie do wszystkich jest to kierowane, tylko do osób niekompetentnych a tych w tej pracy nie brakuje. Przy takich ilościach ludzi w pracy łatwo to zatuszować niestety.

Sisi

Jest dziwnie. Praca na produkcji lodówek, linia SD, to Mordor. Przepotężny zajazd, tresura i czepianie się o wszystko. Za to BF (póki co), lajcik. Płaca zawsze terminowo, jak na produkcje jest okej, poniżej 3k netto (ze wszystkim, bez nadgodzin) jeszcze nie zeszłam, choć z miesiąca na miesiąc premia jest coraz niższa. Dużym minusem jest to, że Twoje życie jest zależne od zleceń i komponentów, czasem 5h przed zmianą dostajesz info, że jest odwołana, czasem musisz przyjść w sobotę, bo jest zapotrzebowanie. Polecam tylko ludziom zdesperowanym przez aktualną sytuacje na rynku pracy, jeżeli masz jakąś alternatywę to omijaj B/S/H, szkoda zdrowia.

Jaki mordor?
@Sisi

Jaki mordor? Panowie z kifla maja czas chodzić na fajeczkę i to w tempie bardzo mocno spacerowym to jaki tam macie mordor?

Pppp
@Sisi

To pewnie ten mordor u kasztana! Tam ludzie tylko zle się popatrzą na pana i władcę zostają zwolnieni. Tylko 3 zmiany wróciły i nerwowo zaczęło być na każdej zmianie bo kasztan śmieszne problemy wymysla i my pracownicy cierpimy bo przełożeni nasi nic zrobic z tym nie moga. I mówią ze mamy tak robić jak u niego.. żołędz ma racje mimo ze jej nie ma ale to ulubieniec brodatego… Wszystko mu uchodzi… Kasztanek nigdy nie przemęczony praca bo żyje w noweli brazylijskiej i z paroma osobami miesza w innych zmianach.. szkoda dwóch zmian…bo widać ze chcą budować zespół i walczą przełożeni ale z krętactwem nikt nie wygrał…

Am

W tej firmie nagradzani są leserzy, dobrze pracujesz, wyrabiasz się to zapieprzasz, a inni odpoczywają. Już wkrótce były pracownik.

Wiemy kto

Akcja z extrudera też poszła już w eter więc dowodzącą nie chciała świadków uups ale się wydało tą firmą ma oczy wszędzie a że cię mało kto lubi będzie buba

@Wiemy kto

A co się podziało?

@Wiemy kto

Chyba jest więcej zainteresowanych temacikiem...coś więcej zapodasz?

Dobry pracownik

Czyli nic nowego...może pora zacząć głośno mówić ...?

Głos ludu
@Dobry pracownik

Coś głośniej mówisz tak powiadasz to się nadaje do sądu pracy bo tu (usunięte przez administratora) goni (usunięte przez administratora) tyle że osoby z firmy "W" myślą że są nie do ruszenia wewnętrzni mają to gdzie ale jeszcze są inne innstytycje które mogą się tym zająć ojj... I odbiero wtedy będzie niespodzianka.

@Głos ludu

Coraz więcej osób kusi ta alternatywa...

Gadanie
@Dobry pracownik

A jak zwykle na gadaniu się skończy .....

Dżum
@Gadanie

nieruzmiem, przeciez naspiasc wniosek do sadu pracy to 5 minut, nawet nie koszuje 100zl

Solidarność Dolny Śląsk

Cześć, działamy jako związek w Wabco, Volvo, Whirpool, Bosch i brakuje Was w naszej grupie. Mieliśmy podobne problemy z organizacją pracy, podwyżkami, normami itd. Szukamy kontaktów do ludzi pracujących w BSH, odezwijcie się do Nas, pogadać zawsze można. Zostawiamy kontakt email drz.wroc@solidarnosc.org.pl lub poszukajcie na naszej stronie kontaktów Dział Rozwoju Związku. Chcemy pogadać, do niczego Was to nie zobowiązuje, jedynie możecie dowiedzieć się jak rozwiązujemy naszego problemy, takie o jakich Wy tu piszecie. Czekamy na kontakt.

Dżum
@Solidarność Dolny Śląsk

Pamietam jak kiedys w dawnej firmie zalozyl ktos zwiazek w oparciu o Solidarnosc. Po 6 miesiacach widzialem tylko ze pobieraja hajs a jak cos trzeba bylo zalatwic to tylko chcieli wiec firma przestala rozmawiac z pracownikami bo wszedzie sie wpieprzal zwiazek ktoremu wiecznie nie pasowalo, wypisalem sie, wiecej hajsu nie dam, ja jestem odpowiedzialny za swoj czas, jak bede mial malo placone to sobie wyjde, olewam solidarnosc

Negatyw pl

Na procesach wygląda to tak. Jeden żółw chodzi po hali żółwiki łapie wchodząc żółwim tempem Robusiowi w tylek że zm czarnej Drugi łysy tylko patrzy aby były pełne bufory i zasiada na fotelu ciśnie gierki albo mecze. Do pracowników pisze smsy czy wszystko ok bo nawet (usunięte przez administratora) mu się ruszyć niechce byle 8 godzin i do domu ale za to Pan super dysponent wpisany na kartę jako Patyczek udaje że ogarnia wszystko ale to tylko sterydziasz który (usunięte przez administratora) wszystkich. Aplikował już na wszystkie stanowiska możliwe w firmie nawet chciał być planistom. Może pójdzie do dyrektora zapyta czy mu miejsce nie zwolni. Zm zielona najbardziej ogarnięta tak można wszystko i z wszystkim załatwić nawet. Z Reszta już dawno roszady na liniach powinni zrobić a nie odpady pozbierał Robuś. Ale mega (usunięte przez administratora) petycja napisana wspólnie może coś pomoże. Zresztą jak się jest super (usunięte przez administratora) kierownikiem to wszędzie się radę da. Przecież go nie zwalniają tylko rotują jak wszystkich kierowników. Dramat

Stara stary
@Negatyw pl

Stary zapomniałeś dodać że w domu dziecko ogarnia a w pracy (usunięte przez administratora)ogarnia z hali

Am
@Negatyw pl

Zielona ogarnięta? Ok

Tomasz

Ile netto na starcie zarabia pracownik produkcji w BSH?

Motorniczy
@Tomasz

Pracownik nie zarabia. Pracownik dostaje jałmużnę.

@Motorniczy

Biorąc pod uwagę Twój poziom intelektu to niestety Ciebie faktycznie uratuje tylko jałmużna :) Prosiłbym o informację odnośnie zarobków w tej firmie.

Księcik
@Tomasz

Idź się zatrudnij to się przekonasz…. Popracuj chwilę to zobaczymy czy Bocie będziesz taki mądry…

@Tomasz

Z premią i dodatkami 3300 netto . Można trochę więcej wyciągnąć z przymusowymi nadgodzinami o ile firma nie zrobi Cię w balona i zamiast obiecanej kasy dostaniesz dni wolne.Ogólnie rzecz biorąc to ciągle zmieniają się zasady i nigdy nie wiesz na czyn stoisz . Ogólnie słabo.

@Alicja

Bardzo Ci dziękuję za konkretną odpowiedź. Jest to łącznie z sobotami? O jakiej ilości godzin tutaj mówimy?

@Tomasz

To jest bez sobót,za które jak pisałam nie koniecznie muszą Ci zapłacić bo mogą oddać to jako dzień wolny. Ostatnio była opcja,że jak wypadały nocki to się pracowało 6 z rzędu ,teraz mają ponoć wrócić pracujące soboty. Pytasz o ilość godzin ponadnormatywnych czy o ilość godzin w stosunku do podanego wynagrodzenia ?

@Alicja

W stosunku do podanego wynagrodzenia. Zapytam również jak wg CIEBIE wygląda atmosfera w pracy? Przełożeni są tacy straszni jak ludzie tutaj piszą? Nacisk na normę itd?

ex
@Alicja

Alicja a co teraz są za dodatki??? Jeżeli 3300 za normalny miesiąc bez nadgodzin i sobót to widzę polepszyło się w BSH. Za moich czasów to było ok 3500 ale brutto

@ex

Czytanie ze zrozumieniem się kłania .Napisałam 3300 NETTO .

@Tomasz

Ilość godzin według KP przypadająca na dany miesiąc.Atmosfera zależnie od tego na jaki dział się trafi. Przeczytaj opinie Anonimowx .Nic dodać nic ująć.

wx
@Alicja

No właśnie Alicja czytaj ze zrozumieniem. No, a jak masz problem to wróć do szkoły podstawowej. Pracownik produkcji ponad 4300 brutto??? Może o operatora chodzi???

@wx

Nie ,nie chodzi mi o operatora . Nie rozumiem co Cię tak dziwi , 4330 brutto to zaledwie 3075 netto .Myślisz,że ktoś by chciał tyrać na 3 zmiany z wyśrubowanymi normami ? :)

ex
@Alicja

No tak bo jak ja pracowałem to było coś ponad 3 tyś + premie. Nigdy tyle. No a może ty jesteś z agencji pracy?? Bo widziałem takie ogłoszenie 20,80 + 4,50premia. No to by się zgadzało. Maksymalna premia jak nic się nie wydarzy.

@Alicja

Alicja jesteś zatrudniona przez agencję czy przez bsh?

@Alicja

Różnie, ja mam 3800 netto. Zależy od stawki, teraz z tego co wiem to 3700 brutto plus premie.

Omg
@Ewa

Nie pisz bzdur, tyle to może operator wyciągnie ale z premią i jak podłapie,, kilka" setek. No chyba ze masz operatora, bo na pewno nie pracownika produkcji

Mariola
@Alicja

A na jakim poziomie jest OEE?

Halina

3600 brutto

Ciekawy

Nie prościej zgłosić sprawę przełożonym i niech załatwią sprawę .

Info do HR
@Ciekawy

I to już było...i jak widać wrosniętych w miejsce antyków z twarzą z okładek się nie rusza ...więc my się ruszymy, to może Ktoś coś wreszcie zrozumie...

@Info do HR

Zawsze jakieś wyjście z sytuacji jest, ale to ona będzie wygraną w tej sytuacji . Bo pozbędzie się Was a nie Wy jej. Tak to rozumiem.

Obserwator
@Ciekawy

Nie będzie na wygranej pozycji bo odejda doświadczeni pracownicy. Ale z tego co widzę w tej firmie to standard.

Zielona

Też wysyłam CV. Atmosfera ostatnio tragedia, a dla mnie to ważne, zaraz po zarobkach, które również są bardzo niskie. Żeby trzech tysięcy na rękę nie miały osoby, które przeszły z agencji na firmę? Dramat

Kk
@Ciekawy

Pracuje przez agencje i nawet nie chce słyszeć o przejściu do bsh. Jeszcze mnie nie pojeb@lo. Bardzo chciałam na początku dostać umowę od bsh, bo mnie tymczasowa nie interesuje, ale jak mi mają zarobki spaść ok 600zl, to zmuszona jestem szukać innej pracy. W radio tak pięknie reklamują, wyślij SMS o treści praca, a stawka niższa niż w biedronce!

Były rezydent

Gwizdy z tos uuuuu..... Magia są najlepsze ogólnie zielona zastraszona zmian przez królowa daje rade reszta to (usunięte przez administratora) nie ogarnięci i wogole bo ktoś mózgu nie ma. Rude to wredne pies ja j.....

Pajacyk
@Były rezydent

Jak jest zmiana (usunięte przez administratora)to napiszcie petycję napewno się wam wpiszą ????????słabe to

..,,
@Były rezydent

Gwiazda tez jest na czarnej zmianie.. koleżanka kasztana udaje ze coś robi i biega po linii bo przyszła dysponent ma być… kolesiostwo w tej firmie

Ehhh....
@..,,

Pokaż ktory blada twarz?

Prawda
@..,,

Najlepsza koleżanka kasztana mówi mu wszystko co się dzieje na jej zmianie. Wiele razy to słyszałam i w większości mijała się z prawda. Dziewczyna ma parcie duże na awans i każdego spróbuje się pozbyć aby osiągnąć cel.

Żarówka
@Prawda

Wiecznie panienka obrażona i przemęczona, tylko ma problem do chlopakow a sama nic nie robi tylko udaje ze taka zapracowana. Swoim ulubienicom pomaga, a innymi się nie przejmuje tylko traktuje z góry. Dramat się dzieje na tej zmianie.

Tyracz

Ogólnie bsh nie szanuje ludzi, wyzysk 100 procent, notatki za pracowanie, kordynatorzy ratujom swojom (usunięte przez administratora) dziwnymi naganami nie polecam.

N

"ratujom" "swojom" xD xD xD

Tyracz

Ogólnie bsh nie szanuje ludzi, wyzysk 100 procent, notatki za pracowanie, kordynynatorzy ratujom swoje zadki dziwnymi naganami bez wniesienia 7 albo 14 dni odwołania sprzeciwu odwołania od notatki wbrew prawu bez nie polecam.

xxxxx
@Tyracz

Są jeszcze kary za maseczki i zabawa jak w przedszkolu w 'Uwaga strażak idzie " ? :))

Cii
@Tyracz

Co do koordynatorów, ciekawe ile jeszcze działów nowych zrobią żeby swoich dać na stanowisko koordynatora.

Jak ktoś się wybierze do szmaragdowego gorodu to trzeba przyjąć kc2

Cii
@Tyracz

I jeszcze te 6 nocek, super lato, nawet na weekend pojechać nie można.

Robert Bosch

Więcej leszczy z WH którzy G. wielkie robią w tej firmie i biorą pieniądze, a napewno będzie lepiej...

masakra

90% kadry kierowniczej ..(koordynatorzy , kierownicy) nie ma pojęcia co robi i gdzie się znajduje, są tacy już co pracują ponad 3 lata i nie wiedzą co się dzieje.. Dramat!!!!

Taa
@masakra

Podzielisz się swoją masakrą

Mariola

Proszę o informację na temat stanowiska Operator Maszyn Produkcyjnych ( Fabryka Kuchenek przed montaż). Czy to jest praca stojąca, przy stanowiskach stacjonarnych, czy też przy taśmie. Rozumiem , że pracują tam pracownicy z dużym doświadczeniem w branży AGD. Ile trwa przerwa. Warunki pracy proszę opiszcie : czy jest hałas, monotonia, monotypia, czy występują niekorzystne warunki termiczne. Będę wdzięczna za udzieloną informację.

Wujek samo zło

Widzę że władczyni powiedziała i nagle cisza jak wierne psy sandały lizać padalce.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 26 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.