Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Jak ktoś nie pracował tam jeszcze to polecam się przyjąć pierwsze 5 dni trwa takie szkolenie 8 godz dziennie (nie na Hali) na którym się nic prawie nie robi i miło spedza czas i normalnie za to zapłacą nawet jak zrezygnujemy a pozniej hhehe to jak już każdy uważa lepiej uciekać...

Taki jeden

Co ty myślałeś że przyjdziesz do pracy i nic nie bedziesz robić? XD pierwszy tydzień to niby centrum treningowe które w rzeczywistości nowym pracownikom ma pokazac co to jest wkretarka, jak ja obsługiwać itp itd. Po centrum treningowym szkolenie stanowiskowe na linii produkcyjnej i normalna praca. Na linii tez jest miło i wesoło. Zależy na która linię i do kogo trafisz. :)

Spejson123

Praca w skrócie dla idiotów bez szkoły, bez ambicji. Totalne kmioty na stanowiskach które w normalnej zdrowej przestrzeni pracowniczej, nigdy by się im nie należały. Trzeba być(usunięte przez administratora), albo totalnym odklejeńcem by tolerować to co jest na lodówkach, z całą tą ferajną klaunów w postaci kordynatorów i liderów. Bal kiczu, żenady i hipokryzji, ktoś wmówił tym ludziom że odnieśli w życiu sukces, na tyle mocno, że sami w to uwierzyli. Nawet nie wiecie jak bardzo się mylicie. Z całego serca życzę wam upadku, totalnej porażki z 2.0 projektowanej przy ciachu i kawusi. Braku pracowników i powolnej plajty w agonii. Życzę wam utraty tej waszej wymarzonej pracy, bo życie i honor już dawno straciliście ;)

Lilo
@Spejson123

Brawo! Popieram! 100%prawdy Porządnych ludzi za bramę a pustaki i (usunięte przez administratora) zostaje . Koordynatorzy … szczególnie jeden z szeroką damską miednicą jest chyba z pierwszej łapanki albo za „ świniaka” się tam znalazł! Podpier…lacz , konfident i skończony szmaciaż ! Jak dla mnie może skończyć na ulicy !!! Ulga , ze mnie tam już nie ma i nie przynależę to tej patologii

Cyckomata
@Spejson123

Czyli trafił swój na swego, a myślisz że na innych produkcjach to einsteinów potrzebują? Dlaczego tu przyszedłeś, brak wykształcenia, doświadczenia, czy po prostu jesteś głupi i dałeś się nabrać na marketingową papkę? Powodzenia w następnych pracach.:)

Sd
@Spejson123

Chyba wykrakałeś kolego. Czasy kiedy jelenie robiły się już skończyły. Chętnych do pracy już nie ma. Od listopada będą dwie zmiany na liniach, a potem kolejne redukcję etatów z powodu braków kadrowych. Czyżby firma się powoli ewakuowała?

@Sd

Alfy i Omegi przestańcie plotkować, do roboty się wezcie.

Witold
@Sd

Braki kadrowe? To znaczy, że będą przyjmować nowe osoby? Jak jest teraz z wypłatą? Ludzie uciekają z firmy przez niskie wypłaty, czy to jednak niezbyt dobra atmosfera się do tego przyczyniła?

Spejson 123
@Cyckomata

Widzisz normalnie bym miał wywalone na twoje marne, prowokacyjne wypociny, ale może dzięki temu że na nie odpisze wrócisz się po rozum do głowy. Każdy w życiu popełnia błędy, grunt to szybko je lokalizować i naprawiać. Wyciągnij z tego jakiś wniosek. Nie dla każdego (usunięte przez administratora) to perfumeria ;)

Johan
@Spejson123

doświadczyłem to w Łodzi..

fdsvfd

ile czasu daja zeby miec wyrobione tempo miesiac?

J3bacpolicj3
@fdsvfd

Nic ci czasu nie dają, masz stanąć oni pokażą co i jak i zapier*alaj, nie może być tak że potrzebujesz trochę czasu,zapomnij

EWA

Bardzo słaba organizacja pracy !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Mat

Wyskoczyłbyś do niego w realu ? Takich kozaków z netu to wiesz Zbysiu .....;)

Najgorsza praca w moim życiu !

Najgorsza praca w moim życiu !

Er
@Najgorsza praca w moim życiu !

Chyba nie skoro nawet w wolny dzień wchodzisz i tu piszesz.

Przyszły pracownig

Czy to prawda ze na lodowki na SD trzeba przejść testy psychologiczne i sprawnościowe zeby wytrzymać tam wiecej niż jeden dzien?

@Przyszły pracownig

Jak nie zdasz i jesteś upośledzony to idziesz na 2 linie, pomogłam? Ludzie nie chcecie to pójdźcie pracować gdzie indziej.

Sc
@E

O tutaj mamy przykład karierowicza który włoży całe swoje serce w bsh

???
@Sc

Czy wg Ciebie trzeba być karierowiczem żeby wkładać serce w pracę ??

Olkiś
@???

Być karierowiczem i wkładać serce w pracę można jeżeli zarabia się za to pieniądze a nie takie grosze jak w BSH!

???
@Olkiś

No tak, zapomniałem że w innych firmach zarabia się kokosy .....

Olkiś
@???

Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzeni to lepiej nie mów nic ,pewnie siedzisz gdzieś na stołku i nic nie robisz a dobrą kasę Ci płacą jezeli pracował byś na produkcji i zarabiał te pieniądze co Ci ludzie to mógłbyś się wypowiadać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!!PRAWDA? A inne firmy właśnie zaczynają więcej płacić i dbać o dobrych pracowników żeby ich nie stracić.

@Sc

Wyobraź sobie ze nie jestem karierowiczam i pracuje na linii.

@E

To chyba pracujesz dla idei jak tak lubisz to rób tak dalej ,tacy też są potrzebni, ????????

@Max

Nie widzę problemu zmienić prace, tez czasami pomarudzę, jak się wypale to zmienię prace a nie na forum będę wylewać swoje żale i obrazac innych jak często się na rym forum zdążą.

Ktoś tam
@E

Ja nie widzę tu żadnych żali a i właśnie dużo ludzi odchodzi z tej firmy cały czas ,nie zauważyłeś jeszcze:)

@Ktoś tam

Dokladnie, odchodzą a reszta wypisuje swoje żale , w pracy wszyscy źli ale odejść nie chcą tylko narzekanie, marudzenie aż się już słuchać nie chce. To nie jest moja pierwsza praca i za pewne nie ostatnia, ale odejdę na swoich zasadach kiedy przyjdzie na to czas, póki co pracuje i nie żale się, bo wiem ze może być gorzej, ja miałam w poprzedniej pracy, teraz to jest luzik.

Idyla
@Przyszły pracownig

Tam od razu biorą z żółtymi papierami i desperatów zoledz przypilnuje żeby gorzej było niż w łagrach

Głos rozsądku

- Odnośnie wszystkich wypocin: Dużo jest słów prawdziwych a także dużo rzeczy z dvpy. W kwestii relacji między pracownikami - sami jesteśmy za to odpowiedzialni, więc jak traktujemy innych jak buraków, to nie ma się co dziwić, że i nas tak traktują; - Z sianem szału nie ma, o ile wiem jesteśmy nieco powyżej średniej w regionie; - Jak ktoś jest fujarka i ma kijowe podejście do pracy, to w każdej firmie podchodzą 5 minut przed końcem - doświadczenie pokazuje, że gdyby taki pracownik wiedział wcześniej o braku możliwości przedłużenia umowy to by pracował na odpiernicz - miał przynajmniej parę tygodni aby się pokazać z dobrej strony, (podobnie tyczy się pracowników co chwilę biorących L4 - w każdej firmie produkcyjnej dąży się do stabilizacji produkcji, pracownik na którym nie można polegać jest kiepskim pracownikiem) - brak informacji nt covida - aby ludzie nie fajdali ze strachu w gatki, w wielu przypadkach strach jest zupełnie bezpodstawny; - jakość produktów BSH w porównaniu z konkurencją? Wszędzie pracują ludzie i to od ich podejścia do pracy zależy jakość wyrobu. A jeśli pracuje coraz więcej krokodyli - ludzi z dużą gębą a małymi rączkami do roboty, to i przekłada się to na jakości produktów każdej z firm (akurat BSH obecnie zatrudnia najmniej obcokrajowców - jak słusznie ktoś zauważył część kierownictwa jest z WH i oni doskonale wiedzą jakim pracownikiem Z REGUŁY są koledzy zza wschodu) - bieganie do dyrekcji - bez sensu. Jest coś takiego jak eskalacja problemu; ty będąc na kierowniczym stanowisku nie chciałbyś aby podwładny szedł na skargę do twojego przełożonego, chciałbyś wiedzieć o temacie osobiście, BSH nie jest od tego regułą; - rosnąca norma - oh, jak oni mogą, przecież człowiek nie będzie mógł między przerwami pójść normalnie na fajkę!! ;D polecam normy z LG i WH, jak w BSH 500 sztuk to jest problem, to może gdzie indziej łatwiej będzie zrobić 600 ;) - info do wszystkich marud i malkontentów: przez takie roszczeniowe podejście są tylko problemy; koniec końców przychodzicie do pracy a nie na wycieczkę, przez to, że wy się obijacie, ktoś inny zapiernicza albo dostaje po (usunięte przez administratora) później robi się z tego mnóstwo stresujących sytuacji i niepotrzebne kwasy w pracy; i jak tu tworzyć zgrany zespół, jak pełno (usunięte przez administratora) z frywolnym podejściem do cudzej pracy? - a'propos (usunięte przez administratora) - ten typek, któremu kasztan ponoć groził - tu się akurat nie dziwię, bo to był dzban, ponad dzbany. typowy krokodyl, nosił się jakby pozjadał wszystkie rozumy, a jak przychodziło co do czego to wychodziło jak niewielkie ma pojęcie; jego pomysły doprowadzały do powstawania kolejnych problemów, które później próbował rozwiązać aby mieć możliwość wykazania się u przełożonych. Podpier*alał pracowników u przełożonych i na szczęście takie niekoleżeńskie zachowanie otworzyło mu drzwi do innych firm, skoro tutaj było mu tak źle ;) Jak ktoś ma jakieś rzeczowe pytania - dajcie znać. Pierwszy raz tu jestem i trochę się pośmiałem, ale widzę, że jednak są tutaj też ludzie, którzy chcą się dowiedzieć czegoś pożytecznego. P.S. Odnośnie komentarzy dotyczących S.S. nic nie napiszę, nie będę kłamać ;)

wyniki
@Głos rozsądku

Zgodzę się z wieloma aspektami które opisujesz ale dodać należy że firma ma bardzo dobre wyniki finansowe za rok 2020 oraz wyniki za 1 kwartał 2021 są wyższe od założonych. Średnia regionu no to zależy jak się to liczy, bo są firmy które w regionie płacą więcej za proste prace jak magazyn czy produkcja, no ale rozumiem że piszesz o średniej. Też polecam LG jak komuś norma nie pasuje. Natomiast z tym podejściem wszędooszczędnym to firma zajedzie do pierwszego zakrętu i zmiana czyli daje okres może 2 lat, potem ci co tak oszczędzają czas, miejsce, zadania stracą pole do następnych działań i sami poczują się zmęczeni, wtedy przyjdą tańsi specjaliści i dalej będą cisnąć, no ale to korporacja, takie środowisko, więc czego więcej oczekiwać, dziwne że ktoś tego nie ogarnął przed przyjściem do pracy i teraz ma jakieś żale

Głos rozsądku
@wyniki

W tym całym Covidowym szaleństwie świetne było to, że (oprócz jednego przestoju kwiecień/maj) fabryka lodówek pracowała na pełnych obrotach - nawet braliśmy do pomocy ludzi z piekarników, oraz z firmy matki Bosch tylko po to, aby oni nie musieli siedzieć w domach. Niestety zarząd tego nie docenił. A zatrudnianie ludzi spoza Polski - zakład się bronił tak długo, jak mógł, no, ale - każda firma ciśnie na ilości, a kimś je trzeba zrobić. Pracownicy produkcyjni mają swoje normy, kierownicy spowiadają się z wyników, a dyrektorzy rozliczani są z tego, co udało im się przeznaczyć do sprzedaży. A jak zakład nie będzie produkował (a więc przynosił zyski), to po co go prowadzić? Firma wtedy albo przenosi się w inne miejsce, albo w ogóle zawija kitę z danego kraju - tak czy inaczej my tracimy pracę. I zamiast docenić to co mamy i dbać o miejsce pracy, to wolimy narzekać doprowadzając do sytuacji, kiedy coraz więcej współpracowników to nasi wschodni sąsiedzi;) Wiem, że praca w BSH to nie jest szczyt marzeń i od jakiegoś czasu sprawdzam czy nie ma jakiejś alternatywy, ale.. albo kasa gorsza, albo warunki pracy jak w obozie. Podsumowując napiszę tak: BSH to jest odpowiednie miejsce dla osób szukających stabilizacji, jeżeli ktoś chce się nachapać, albo lekko pracować - to na pewno nie jest dobry ani zakład, ani tym bardziej branża. Pozdro

czacha
@Głos rozsądku

który to ten kasztan? z lodówek? Gdzie robi/robił? To koordynator jakiś?

Salvador
@Głos rozsądku

Kasztanek sam napisał komentarz, żeby się wybronić, śmiech na sali. Dalej zwalnia ludzi jeden za drugim a później musimy pracować za dwie osoby. Kto popatrzy się zle na kasztana to do widzenia. Te jego przemówienia na zebraniach i na osobności kazdy musi osłuchać sam bo to tragedia jak prowadzi monolog a każdy udaje ze go słucha bo nerwowo by nie szło wytrzymać. Dawno takich bzdur nikt nie słyszał jak od niego. Jego zastępca to porażka wyzywa nas i nic nie pomaga udaje ze coś robi i wiecznie zmęczony jak kasztanek. Postaw się to potraktują ciebie jak śmiecia i będą obrażać. Szukać haków byle by zwolnić na sile.

Wujek samo zło
@czacha

Chodząca drogeria

Qwerty
@Głos rozsądku

Pójdz na zmianę kasztana na lodoweczki to zobaczysz brak szacunku, gnojenie ze tasme wymieniasz i dziura sie zrobiła. Teraz w jego łaski wpadła laska która nawet swojego imienia przeliterować nie potrafi. Ale najważniejsze ze narzeczona dysponenta z montażu to można sie podlizac. Tapety ma tyle ze dziwne ze jeszcze potrafi coś powiedzieć przez taki ciężar pudru. Dziewczyna agresywna jak przełożony i czarny chłop. Biegają w trójkę i popędzają ludzi mimo ze sie wyrabiasz w czasie. W trójkę płakać będę jak lasce paznokieć sie złamie. Ulubieńcy brodatego kierownika wiec wszystko ukrywane jest. Kasztan zwalnia Bo człowiek u nas sam myśleć nie moze tylko za zgoda jego. Nie długo oddychać nie będziemy mogli bo za dużo czasu to trwać będzie. Skarg nie opłaca sie zgłaszać nawet bo to nic nie pomaga.

Krk

Bez l4, nadgodziny i co? 150 zł podwyżki. Straciłam resztkę szacunku do tej firmy ;(

Kleopatra

Wiadomo czy my z bf będziemy odrabiać te dni co jest przestój?

Obserwator
@Kleopatra

Tak, będziemy odrabiać w soboty w 2022 roku. Czas start koniec stycznia/początek lutego - z nieoficjalnego kalendarza, który widzieli nieliczni, i który po godzinie był juz nieaktualny.

Klusek
@Kleopatra

Żartujesz sobie tym nierobą płacą za nic

..............................

A CZEMU NA MAGAZYN SĄ CO CHWILĘ PRZYJĘCIA ROZUMIEM ŻE PRODUKCJA TO KOŁKOZ ALE NA MAGAZYNIE Z REGUŁY W TAKICH FIRMACH NIE JEST AŻ TAK CIĘŻKO

Nikola 60

Siemanko z tej strony Nikola, naczelna 60 bsh, lubię kapować więc lepiej na mnie uważać, pozdro. Smacznej Kawusi

Stefan
@Nikola 60

No i po co się pod kogoś podszywasz? Bawi cię to? ;/

Granny
@Stefan

Żenada totalna...

Tereska Pinezka

Witam. Pracowałam w BSH prawie rok czasu. Z początku przez pierwszy miesiąc było wszystko w porządku. Dopiero później po zmianie koordynatora, zaczęło się ganianie. Nie raz było tak że norma wynosiła 326 sztuk, a koordynator latał i poganiał żeby zrobić więcej bo gdzieś tam wcześniej się coś popsuło i któraś linia bądź inna zmiana była kilka sztuk w minusie. Odpowiadanie za błędy innych liń. Problemy o branie urlopu, i ugadywanie się na oddanie krwi kilka miesięcy bo oni mają problem. Robisz najszybciej ze wszystkich pracowników na danym stanowisku, i tak gdy trzeba nadrabiać, koordynator podejdzie do Ciebie i będzie jeszcze poganiał pomimo tego że sam robi o połowę wolniej. Wszystko zamiatane pod dywan. Starają się wszystko ukrywać przed pracownikami. Jak musisz wyjść do toalety to musisz czekać aż łaskawie ktoś do Ciebie podejdzie, nie raz możesz dzwonić i czekać godzinę i się nie doczekać. Podwyżki i awanse w tym zakładzie działają chyba tylko na zasadzie podlizywania się koordynatorowi. Znam osoby które starały się od samego początku na reperatora (czyli jakieś 2-3 lata) ale nimi nie zostały bo nie wchodziły w tyłek. Już nie wspomnę o tym że o zwolnieniu dowiedziałam się tylko i wyłącznie dzięki randstadowi. Znajomy dowiedział się że nie przedłużają mu umowy 5 minut przed końcem pracy. Pracownicy tam to niewolnicy. Nakazy chodzenia w soboty, gdy powiesz że nie masz jak to usłyszysz od kierowniczki że to polecenie służbowe i masz być. Nie wyrabiasz się na danym stanowisku? Upomnienie, żółta kartka czy jak to tam się nazywa. Był wypadek w pracy, dużo osób miało poparzenia oczu i skóry. Gdy sama o tym powiedziałam to było że to nic takiego. Zainteresowano się dopiero gdy miało to więcej osób. Nie widziałam na oko przez kilka dni, do dziś czasem mam lekko rozmazany obraz. Bsh umywa ręce. Żadnego zwrotu za leki, odszkodowania, kompletnie nic. Jeśli ktoś lubi czuć się jak niewolnik to praca w sam raz dla niego. Ja osobiście nie polecała bym, kręgosłup szybko wysiada.

Tereska Pinezka
@Tereska Pinezka

Dodam jeszcze że słyszałam że znowu podnieśli normę.

@Tereska Pinezka

To dlaczego nie zgłosiłaś tego odpowiednim organom państwowym?

Wiadomo kto.
@Tereska Pinezka

W przypadku uszkodzenia ciała, powinniście zakładać im sprawy. W przypadku opisanym powyżej powinno przysługiwać wam odszkodowanie. Ale (usunięte przez administratora) was i tak będzie zawsze. Trzeba było wezwać karetkę do zakładu pracy jak miał miejsce wypadek, do wypadków przy pracy teraz przyjeżdża policja z dochodzeniowej nawet jak skręcisz sobie kostkę w pracy. I jak wzywacie karetkę informuje się że do zdarzenia doszło w czasie pracy! Dyspozytor Z CZK wysyła zespół ratownictwa medycznego i policję do zakładu pracy. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) Bo to jest żałosne!!!!!!!!!!

Postojowe

Za piątek 8 i 22.10.2021r. postojowe pracownicy agencyjni będą mieć zapłacone 100%, a pracowicy bsh mają wypisać wnioski urlopowe :D. A potem się dziwią, że ludzie stadami uciekają!

Sd
@Postojowe

Będzie można odrobić w sobotę jak ktoś nie chce urlopu

@Postojowe

To akurat bzdura. Pracownicy BSH mają zapłacone za te dni z tym, ze trzeba będzie je odrobić. I w tym jest główny problem.

SD.

Faktycznie bzdura. Agencyjni nic nie muszą odrabiać, my tak. (usunięte przez administratora)

WyDymani.pl
@SD.

Pracownicy agencyjni mają płacone postojowe, my musimy odpracować postój, który nie wynika z winy pracownika. My przyjdziemy ,, za darmo " w sobotę, a pracownicy agencyjni będą mieli zaplacone tzw setki

Witold
@WyDymani.pl

To nie w porządku, bo pracownicy powinni być traktowani równo. Ci agencyjni mają taką sama stawkę jak zatrudnieni bezpośrednio w firmie, czy jest różnica?

Mw
@SD.

Tak to jest nie równa walka jeśli o to chodzi ..

Stefan
@Mw

Hmm, a to czemu? Traktują was jakoś inaczej? O co chodzi?

@Witold

Lepiej pracować przez agencję bo lepiej się zarabia.

@Max

Tak ,18 miesięcy a później nowa praca itd?

Kazik
@Witold

Nie wiadomo,jak jest różnica to nikt sie nie wychyla.

Inny

Pracowałem w tym „czymś” rok. Dzięki Bogu znalazłem inną pracę zgodną z tym co robiłem kiedyś i z wykształceniem. Naprawdę nie życzę takiej pracy najgorszemu wrogowi. Donoszenie na porządku dziennym, nie wyrabiasz się na stanowisku to poganiają, podejdzie taki krasnal łysy co myśli, że coś znaczy i będzie Ci mówił, że minutę się z przerwy spóźniłeś i że jak się nie będziesz starał to się pożegnamy, tylko dlatego, że nie mogłem znaleźć innej pracy w tym momencie to nie dostał w pysk (usunięte przez administratora) a należało się i kiedyś dostanie, koordynatorzy w większości poza jednym T po prostu nadają się wyłącznie do zwolnienia i posadzenia na długie lata za (usunięte przez administratora) najlepiej jako frajerzy, że zobaczyli jak to jest. Gorąco jak na Saharze w lato na hali, mają zasrany obowiązek dawać wodę lub inne płyny, to dawali izotonik do rozrobienia ????. Stanowisko monotonne, często reszta ma pomoc, ty nie, na innej zmianie 2-3 osoby, ty sam cały czas. Podwyższanie normy na porządku dziennym. A zatrudnione kapuściane łby tylko szybciej bo norma, bo dostaną premie coraz niższa z miesiąca na miesiąc. Koordynatorzy z WH, kierownik również, cel dla niego robić jak LG ponad 2-3 tys sztuk dziennie na każdej zmianie. Praca 6 dni już w tygodniu i weź potem żyj człowieku po 6 nockach z rzędu. Umowa to śmiech na sali, kiedyś to była o pracę tymczasową na miesiąc, teraz umowa o pracę też na miesiąc. Chcesz przejść do bsh? Super, to nie choruj przez 3 miesiące i nie miej absencji. A i tak nie dostaniesz jak Cię koordynator nie lubi. Jakoś w nowej pracy od razu umowa na 3 miesiące na okres próbny. Teraz już na stałe bez żadnej łaski i proszenia się + podwyżka. Można można? Wypłata w bsh (usunięte przez administratora) jak za taki zapierdol to ja dziękuje. Teraz więcej dostaje za siedzenie przy komputerze. A kierownik normalny. Zespół po szkołach to od razu czuć różnice a nie zbieranina baranów i podpierdalaczy co ledwo zawodówkę skończyli.

Mw
@Inny

Całkowita prawda co tu piszesz i mówisz mnie zwolnili całkiem niedawno 8 m-cy pracy bez zwolnień bez absencji .. itd A i tak mnie zwolnili bez niczego .. jeszcze w mailu Naklamala pisząc do agencji,że ja koordynatorów nie słucham.. kłamstwo na maksa.. fakt nierówna walka w tej firmie .. nawet aplikacji nie zdążyłam złożyć .. jednak koleżanka prawdę powiedziała? Że nie warto tutaj robić.. chociaż nie czułam urazy żadnej

@Mw

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wyścig, teraz na ulicy, niektórzy nie poznają, nie powiedzą cześć. Tak zryte berety. Ale zobaczyć ich po 6 nockach z rzędu w sobotę o 6 rano w Lidlu obok jak lezą niczym zombie bezcenne a ty masz weekend wolny a pojechałeś wcześniej dużo do sklepu bo mały w nocy nie spał to można było xD

heheszek

Co dziwne tylko pracownicy obu fabryk głównie zabierają głos, najczęściej negatywny. A u nas na magazynie myślę że też nie jest lekko, ale nie lamentujemy jak wy produkcjanie :-P Weźcie się lepiej do roboty, bo te ciągle produkowanie buble które robicie to powinniście mieć obcinane pensje o połowe, a wasi kierownicy powiinni się sami zdymisjonować bo to jakaś kpina, większość obsadzonych osób na kierowniczych stanowiskach czy tam koordynatorzy w ogóle nie mają podejscia do ludzii, a co dopiero do procesów...

As
@heheszek

Zacznijcie na czas komponenty przywozić a nie tylko telefon i naruszenie.

As
@As

*marudzenie

Lilo
@heheszek

A co chciałbyś dostać jak nie bubel . Gowniane blachy ! Wada na wadzie ! Zgłaszasz ale i tak zostaje puszczone do produkcji dalszej ! Odpadające , pływające logo tez przejdzie a co ! Dlaczego nie . A potem pretensje do szaraczków

Twoja matka
@heheszek

We tam sklej, luksus macie na magazynie (usunięte przez administratora)

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Konsultant. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Herro

Poszukują konsultantów ds lodówek Warunki: Prycza 23 h zmiana 7 dni w tygodniu 5 minut przerwę na zmianę pampersa

Kita

Mam pytanie Kiedy góra zauważył że na SD przez kasztana wszyscy mężczyźni się zwalniają ,chyba to nie jest normalne. Muszę powiedzieć że jeszcze trochę to wszyscy faceci odejdą my będziemy robiły na każdym stanowisku nawet na tym typowo dla faceta ,żenada po prostu co on wyprawia, dobrych pracowników nawet nie potrafi zatrzymać A sorry zapomniałam przecież jego zdaniem na linię same niedorajdy i nieroby pracują.!!!

@Kita

Gdyby nie te jego kolezaneczki z linii co mu w (usunięte przez administratora) wchodzą to by to inaczej wyglądało. On mężczyzn nie potrzebuje bo na nich nie wyładuje swoich frustracji a na kobietach już tak i łatwiej mu nimi żądzic. Chłop ze sobą sobie nie radzi a inni cierpią.

Rządzić *:)

Oto on

Mógłbyś się choć swym imieniem podpisać Sławku , innym zarzucasz anonimowość a sam co ??

Helga

Witam.Ta firma to jest "Niemiecki (usunięte przez administratora) na terenie polski"jestes tam niewolnikiem-nie polecam

Ktoś tam

Kasztan myśli że Kariere robi haha a on jest tylko zwykłym poganiaczem i chyba jeszcze nie wie że to jego złe traktowanie ludzi kiedyś do niego wróci z podwójną siłą. Nigdy nie traktuje tak drugiego człowieka jakbyś Ty nigdy niechciałbyś być traktowany .

O.N.A
@Ktoś tam

O kim mowa? Kogo nazywacie kasztanem?

@O.N.A

Chodzi oczywiście o Sławomira, koordynatora na niebieskiej zmianie SD.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 26 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.