Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Łuki

Witam czy u was trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności ? Trochę miałem przerwę w życiorysie

Nie
@Łuki

Nie,w B/S/H nawet wskazana zaprawa z kryminału

Posterunkowy
@Nie

+ żółte papiery też będą dobre

Niedowiarek#

Czy to prawda że na reworku zarobki sięgają 6000 brutto, i dlaczego tak mało?? Pytam bo złożyłem aplikację i czekam na odpowiedź.

Jednorożec
@Niedowiarek#

6000 brutto to podstawa jeśli ktoś się dobrze sprawdza to może się miło zaskoczyć jak szybko wzrasta ta podstawa nie licząc nadgodzin i dodatków socjalnych i premi osobnej dla reworku :)

BuncelaN
@Jednorożec

Są zarobki wysokie, ponieważ jest ogrom pracy jak na takie małe zespoły. Każdy myśli, że tam za siedzenie i blokowanie linii się dostaje pieniądze, ale to nie tylko za to. Wystarczy pracować sumiennie, na tym polega odpowiedzialność.

Kobi
@Jednorożec

Rozumiem

Zyziu
@BuncelaN

Praca w tym upale, hałasie i tak naprawdę 24h to żadne pieniądze. Bsh zatrzymało się jeśli chodzi o podwyżki. Wszystkie firmy zaczynaja na start od 4800-5500 samej podstawy. Ciekawe jak chcą wystartować z nową linią. Nikt nie przyjdzie do takiej pracy (usunięte przez administratora). Ja uciekam. Bye

@Zyziu

Podwyżki w tej firmie!!!!! To jakaś kpina!!!! Przy dupasy owada i innych pseudo kierowników dostają w okolicach 500 +za (usunięte przez administratora)...innych i za nic nie robienie ...a ciężko pracujący pracownicy w okolicach 100-200 zł ..takie są realia tego zakładu ..żenada!!!

hah
@Zyziu

w porównaniu z whirlpoolem, bsh jest lata świetlne do przodu

@BuncelaN

Czy 6000 brutto to dużo?! Przy dzisiejszej drożyźnie inflacji i drogich kredytach to wstyd jak mało firma płaci. No cóż jak ktoś chce być tanią siła roboczą i pracować od pierwszego do pierwszego to powodzenia. W innych firmach i to bez nocek i z wolnymi weekendami płacą lepiej!

Obserwator

Kolesiostwo nade wszystko....

Góral
@€

Dużo to nie jest jak na obecne ceny ale jak na realia Wrocławskie to pokaż mi produkcję z takimi zarobkami

Panna Anna

Co powiecie o mobbingu w bsh i ewentualnymi krokami podjętymi przez przełożonych? Ktoś, coś może wie w tym temacie, jak to wygląda w praktyce???? Pytam ponieważ z pracy odeszła moja znajoma, sama się zwolniła bo nie miała siły walczyć. Szkalowania, rozsiewanie dezinformacji na jej temat, namawianie koleżanek na ignorowanie, ciągłe ataki słowne za plecami itp. Miała ogrom stresu co w konsekwencji doprowadziło do poronienia dziecka. Zgłosiła to do kierownika i co zrobił... Nic... Bo to dobry kolega męża, więc rączka rączkę myje! Żałosne dla mnie jest to że mimo wiedzy i obowiązków przełożonego doprowadzili do odejścia i w konsekwencji zamkneli temat!!!

Obserwator
@Panna Anna

Niestety odchodzących i szukających pracy jest coraz więcej z powodu m.in atmosfery, niedoceniania,roszad,narzucania nadgodzin,sobót i niedziel w pracy,a co najważniejsze kolesiostwa....

Panna Anna
@Obserwator

To właśnie tz kolesiostwo i przyzwolenie przełożonych doprowadza że z pracy odejdą ambitne i pracowite osoby. To przełożonych wina za całą (usunięte przez administratora) atmosferę w pracy na danym obszarze. W porę nie reagowali albo udawali że nic nie widzą, nie wiedzą takie dyrdymały... Roszady to powinny być częściej na stanowiskach koordynatorów i kierowników bo faworyzacja ulubieńców i przymykanie oczu to już zabrnęło bardzo daleko a otworzą się oczy jak zdarzy się jakiś wypadek lub ktoś psychicznie się załamie i skończy ze sobą życie.

Miska
@Panna Anna

Jakiś czas temu na lodówkach trafiła do nas jedna laska co słyszeliśmy że wywalona została ze swojego działu bo nie dawała rady a ploty mówiły koleżanki z którymi pracowała. Natomiast U nas ogarnęła większość stanowisk i pracowała sumiennie bardziej jak starsi pracownicy że stażem była pracowita i ambitna chciała umieć więcej . Później się okazało że oddelegowana została bo jej koleżanki dokuczały więc to raczej przez ich zazdrość to robiły i kierownik nie umiał sobie z tym chyba poradzić więc ją oddał gdzie indziej. Cieszę się że nie pracuje właśnie na drzwiach bo z tamtąd mamy najczęściej osoby co się chcą ich pozbyć to wywalają na linie i za bramę później. Szkoda że od nas odeszła bo psychicznie ją to zdołowało i czuła się ukarana a tak to nie powinno wyglądać. Nasz kierownik Roman jest konkretny ma swoich ulubieńców ale nie okazuje faworyzacji tak jak inni. Nie pozwoliłby na takie zachowanie i nękanie psychiczne gdyby wiedział co się dzieje.

B/S/H
@Miska

Taka prawda jest,dla mnie praca tam to było 5 najgorszych tygodni w moim życiu

R
@Panna Anna

Niestety, odechciewa się do pracy przychodzić, koordynatorzy na lini to (usunięte przez administratora) zakłamani, brak umiejętności, doszło do tego ze człowiek chodzi do psychiatry po tabletki, żeby tylko moc wytrzymać te 8 godzin.na szczęście od czerwca nowa praca i w nocy będzie można pospac i popołudnie spędzić z rodzina.W krotce były pracownik.

..............................

CZEMU CO CHWILE PRZYJMUJĄ NA MICRANA NA TEN POCIĄG Z WAGONIKAMI SKĄD TAKA ROTACJA PRZEZ BSH,PRZEZ RANDSTAD I INNE AGENCJE

Gmoilinw
@..............................

Bo jest taka atmosfera, że nikt tam nie chcę pracować!

E
@Gmoilinw

Atmosferę sami ludzie tworzą, a jak maluczcy się kłócą to kierownictwu na rękę. Łatwiej się takimi zarządza, są ludzie od czarnej roboty za najniższa stawkę i kapusie, Ci maja większa stawkę, lżejsza prace, spacery co chwila, hierarchia musi być, niestety. Pracownik BSH poszukujący innej pracy.

Lola
@Gmoilinw

Oj prawda niestety...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Planuje zacząć pracę w bsh, wiele słyszałem, ponieważ mam tam znajomego. Na której zmianie Lini 1 bądź 2 jest najlepsza atmosfera?

na żadnej

na żadnej

Posterunkowy

Na 5 zmianie w kiblu z kierownikiem…

..............................

ale czemu co chwile się zwalniają z tego micrana pociągu czy robota jest tak ciężka przecież przywozi komponety i zabiera puste pojemniki tylko

Sylw221

Pozdrawiam Olka Karole Lidke i Agnieszka oraz Dziadka i Krzyczaca Lokowke Agate

Wiecie może, czy w BSH Wrocław Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Henryk

Tak jako stacz w kolejce do sracza….

koledzy

Widać że w BSH są równi I wówniejsi! Zastanawiam się czy kierownictwo nie widzi jakich ściemniaczy utrzymuje I jak inni ludzie muszą na nich robić bo wypłaty biorą. Mianowicie chodzi o procesy wstępne (tam gdzie robią np.mydełka itp)poniektóre osoby mogą chodzić w odzieży nie przypominającej roboczej,spacerowanie w czasie pracy po hail I co chwilę na papierosa. Pani Monika L. bije wszystkie rekordy ściemniania I chodzeniu po hali z kubkiem I bez maseczki jak kierowniczka ,nie wiem czy to jest przedszkole czy pracy. Gdzie tam są przełożeni!,widocznie mają za mało pracy I w take sposób koszty produkcji rosną!.

Olkiś
@koledzy

A ta co bez maseczki i z kubkiem ????wielka gwiazda łazi to z nią chyba coś nie haho!?dama wielka a na produkcji siedzi ????????????

Szef
@koledzy

Jak się nudzi na swoim stanowisku i nie ma co robić to dać ją do sprzątania a tam sibie pochodzi bo toalet jest trochę w bsh:)

zyta
@koledzy

No widzisz paraduje z kubkiem po hali a normy wyrabia, a ty zamiast pracować to obserwujesz innych ?? Może patrz na siebie????????

Ach
@zyta

Normy może wyrabia szkoda ze tyle bubli.

Ktoś tam
@zyta

Haha normy wyrabia !szkoda gadać!! Tylko jakie te normy?!?!

@koledzy

JAKIE NORMY WYRABIA TAM NORM NIE WYRABIA 50% ZAŁOGI BO CZEMU NP TAKA KASIA NP WKŁADA TYLKO 4 SZUFLADY DO LODÓWKI A NP TAKI GRZESIEK MA W TYM SAMYM CZASIE 16 INNY CZYNNOŚCI I ROBI ZA 2 ON MUSI BIEGAĆ A ONA WYRABIA SIĘ W 12 SEKUND I CZEKA NA GRZESIA AŻ SKĄŃCZY ZAMIAST MU POMÓC TO TYLKO 1 Z WIELU PRZYKŁADÓW NIESPRAWIEDLIWEGO PODEJŚCIA DO LUDZI JEDEN W TEJ FIRMIE PRZYKRĘCA PRZEZ CAŁY DZIEŃ 3 ŚRUBKI A DRUGI OBOK NIEGO 12 ŚRUBEK

Ehhh....
@..............................

Bo trzeba się tak dogadać żeby się rotować ale jak sami sobie na to pozwoliliście że jeden stoi i robi jedno to wasz błąd a pretensje zostawcie dla siebie

Mirek

Witam czy w bsh można sobie łyknąć cichaczem że się tak wyrażę ?

zyta
@Mirek

Pewnie że można tylko pewnie zaraz po " łyknięciu " lecisz z pracy

Góral

A Ja Jeżely pan pozwoli z przyjemnością

Wujek samo zło

Panie i pany pracujemy w obozie gdzie nikt nie wie jak tak naprawdę zarządzać dostajemy jakieś śmieszne wytyczne od swoich pseudo koordynatorów gdzie tak naprawdę my jako pracownicy wiem o tym szybciej niż oni więc ja się pytam po co na bat nad głową? Ludzie jak roboty już nie mogę na to patrzeć. Znieśli noszenie masek ale przy zachowanym odstępie 1,5 m a strażaki i tak dalej chodzą i maska maska ???????????????????????? śmiech na sali przekaz informacji godna podziwu zostawiam to wszystko bez komentarza dalszego.

@Wujek samo zło

Nie zgadzam się całkowicie. Nikt masek nie nosi i strażak nikogo nie upomina. Nawet Andrzej już nikomu masz nic nie mówi. Wiec wymyślaj cos innegon

Wpis Wujka był sprzed roku, wiec raczej nic nie zmyślał.

jak firma zaopatruje się na spouchwalanie się przełożonego z pracownikiem?

Pip

Nic złego jak w życiu. Chyba ze zaczyna mieć to negatywny wpływ na resztę zespolu. Ale to inna historia. Masz jakiś konkretny przykład? Bo tak teoretycznie to trudno ocenić.

Małpa

Zapatruje chyba... z przełożonymi jestesmy na Ty, w BSH wszyscy starają się traktować na stopie koleżeńskiej ...oczywiście jak to rzutuje na póżniejsze relacje różnie bywa np.gdy komuś się w głowce przewróci...

Max
@Pip

Zawsze ma to negatywny wpływ na resztę i nie jest to normalne .Przełożeni powinni trzymać dystans i być neutralni a nie żeby przydupaski koordynatora i dysponenta kierowały linią ,ustawił ludzi na lini i zle traktowały nowych pracowników. Wiem o którą linię chodzi więc wiem że ma to negatywny wpływ na resztę zespołu.

nowy
@Max

O która linie chodzi?

@nowy

Komar jest na SD.

@nowy

Komar jest na SD, to komentarz wyżej, dotyczący owada, każdy to widzi a ludzie się wypierają ze chodzą (usunięte przez administratora) do tego koordynatorzy to samo, ale sd kabluja nawet na bf co jest omawiane na zebraniu na zmianie czarnej, naprawdę żenujące zachowanie a niby dorośli ludzie.Firma jak firma, niestety tworzą ja ludzie i przez atmosferę tez się nie chce tu przychodzić a tu za 30 minut trzeba do roboty iść.

Hxksoao
@Q

Zabawna sytuacja a to że bf co chwilę chodzą i pier*olą na SD to jest dobrze. Już parę takich przypadków było więc Wy się tam lepiej nie odzywajcie tylko soboty róbcie, same się nie odrobią ????????

@Q

Na sd sobót nie ma, pomnik się w łeb a ja jestem z sd i takie kwiatki to tylko na zebraniach sd czarna zmiana.

@Hxksoao

Ja pracuje na sd.

Człowiek
@Q

Na zmianie czarnej? Wyrazy współczucia dobrze, że już tam nie pracuje każdy kto tam jest to w cyrku się nie śmieje.

e

spoufalanie*

@Człowiek

zmiana czarna_wystarczy pare donoszących osób i atmosfera sie sypie.

Przejmujecie w locie pełny buf

Dziewczyny z przed montażu bardzo mile, jedyne osoby z którymi można pogadać. Nie to co z tym szatanem z krzaczastymi brwiami z comi, które wykręcają się jak milfy z pornhuba. Gość uosabia wszystkie negatywne cechy jakie tylko może mieć człowiek, chociaż patrząc na te brwi to nie wiem czy to człowiek czy faktycznie jakiś diabelski pomiot. Unikać jak ognia

Klusek
@Przejmujecie w locie pełny buf

Jedynym pomiotem szatana jest tam kasztan, nigdy nie zwracałem uwagi na jego brwi za to nochal ma tak wieli ze może spokojnie trufli szukać.

Zainteresowana

Mam pytanie. Szukam nowej pracy i każdego pracodawcę sprawdzam przez czytanie opinii. Zauważyłam, że albo zakładu pracy nie ma na goworku albo jest mało opinii, natomiast BSH a w szczególności fabryka lodówek ma ich mnóstwo. Co tam się dzieje, że ludzie tak intensywnie wyżalają się na forum internetowym????

Serowy
@Zainteresowana

I kolejny Bot gowork. Czytania ze zrozumieniem to w szkole nie było ? Cegłami się rzucało to teraz się czytać ze zrozumieniem nie potrafi ????

Średnio o 11,4 % wyniesie wzrost płac w zakładach Toyoty w Jelczu- Laskowice i w Wałbrzychu. Stopień podwyżki dla każdego pracownika uzależniony jest od jego oceny, ponadto wpływ na wysokość podwyżek ma również wzrost tzw kafeterii (wzrost o 100zł dla każdego) oraz premia roczna (ok 2400zł więcej dla stanowisk robotniczych). - co Wy na to?

Kamil Bednarek :)

Pracowałem około pół roku na przed montażu bf, atmosfera spoko, codzienne przychodzenie do pracy z nadzieją ze cos sie spierdzieli i będzie postój, koledzy z bf tez spoko. Wynagrodzenie około 3600/3800 brutto wydawało się spoko dopóki nie poszedłem do castoramy i na start 4900. Pozdro dla zielonych z bfa! :)

Marylin Monroe

Ogólnie praca jest w porządku, ale denerwują mnie pracownicy, tacy jak Pan paprykarz, który chyba jest nasterydowany. Taki czerwony typeczek, co kręci się po linii bez sensu, a inni muszą zapieprzac. Ale to nie tylko on. Taki przykład podałem. Bo takich ludzi jest mnóstwo niestety u nas.

Nie polecam ! Pracowałem tam prawie rok! Ciągłe lawirowanie z premiami. Podejście do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam!!!

Michałek
@Marek

Tak to prawda. Nie polecam pracy przez agencję pośrednictwa pracy

Maskara
@Marek

Zero szacunku

Monter

Pracuje tu od 3 lat. Zaczynałem za stawką 3500 brutto teraz bez dodatków po 3 podwyżkach mam 5000 brutto. Premie plus przymusowe nadgodziny miesięcznie wychodzi między 6500-7200 brutto zależy od miesiąca. Kasa niby nie najgorsza za prace na produkcji ale atmosfera taka ze jeszcze 2 tygodnie i mnie nie ma.

Kleopatra

Kasztan z przed montażu znowu zwalnia ludzi bez karnie. Trzeba się zastanowić jakie on przeżywa codziennie katusze i męczarnie patrząc na swoje odbicie w lustrze. Jak można być człowiekiem tak pełnym nienawiści?? Może to jakiś problem w domu biją go a on się mści na innych w pracy. A może dziewczyna mu dała kosza. W każdym bądź razie Sławku to co robisz wróci do Ciebie podwójnie więc wszyscy cierpliwie na to czekamy ❤️

Mariuszek

Justyna daj spokój

@Mariuszek

Nie wiem kto to Justyna ale polać jej

Sfinks
@Kleopatra

Kasztan i dziewczyny buahahah kasztan sobie pozwala na wszystko bo mu kierownik owad pozwala na wszystko i później są skutki tego. Nikt nie chce tam chodzić na nadgodziny chyba ze zostanie przymuszony przez koordynatorów lub sytuacja finansowa. Typ ma nie zle nasrane w głowie i te jego przemowy na zebraniach to jakiś horror. Z nim już nikt nie chce współpracować dobrowolnie bo nawet nie potrafi nad sobą zapanować i swoimi kobiecymi humorkami.

Szeryf
@Sfinks

Odezwał się ten mały co żre wszystko :) jak poleca wszystkich :P

Człowiek
@Sfinks

Zgadzam się. Z kasztana to kawał ch**a czemu on tam nadal pracuje? Za mało ludzi się przez niego zwolniło albo za mało on zwolnił bo miał zły humor?

….ddd….
@Kleopatra

Kasztan to wychował się w oborze brak kultury, rozsądku i ludzkich odruchów. W psychiatryku z takim by sie nie cackali.

Toxic faker 69
@Kleopatra

Zgadzam się z tą opinia, z tym człowiek jest coś nie ten tego

Toxic faker 69
@Człowiek

Jak ktoś liże (usunięte przez administratora)kierownikowi to może robić wszystko, pracownikom grożą notatkami za byle co i ostrzegają ze wtedy już łatwo stracić pracę. Typ wjeżdża na ambicje pracownikom żeby bali się cokolwiek mówić byle by tylko zapieprzali Jesteś szkolony pod taktime? Co z tego, u tego pana jedzie się pod linie a jak się nie zgadzasz to idziesz na inny obszar żeby cię już oglądał Jak brzuszek boli to siada w koncie i nic nie robi a ludziom mówi że jak coś ich boli to żeby poszli do lekarza i dla niego to są tylko wymówki Czepia się o maseczki ludzi którzy stają cały dzień na jednym stanowisku (a czasami nawet tydzień i więcej) i nie myśli o tym że chcą też normalnie po oddychać chwilę żeby nie (usunięte przez administratora) na zawał(i oczywiście znowu gadka i notatce) Brak jakiejkolwiek empatii u gościa a taki człowiek nie powinien nigdy dowodzic zespołem

@Toxic faker 69

Tez mi nowość, 2 ogarniętych koordynatorów na 2 liniach i 2 dysponentów, reszta nadaje się do parzenia kawy, ale to tez nie każdy umie. Niestety w tej firmie trzeba mieć plecy, albo być wtyczką wyżej wymienionych, ach.

Klusek
@Noyes

Kto Twoim zdaniem jest ogarnięty?

@Klusek

Możliwe ze troche mnie poniosło z tymi dwoma, ale zielonej Kgn była ok.

Noyes

Po co się podszywasz, napisałem ze kgn tylko zielona, reszta niestety nie.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 234.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.