Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

blomdynah3h3h3

Pracuje tam króciutko ale to co już mogę śmiało stwierdzić, na dziale lodówek.. Atmosfera hmm, ma wiele do życzenia, na jednej zmianie zdaje się być ok, na drugiej zaś jeśli chodzi o toksynę to wódka lepsza niż praca z tymi ludźmi. :) Jeśli chodzi o nadgodziny, właśnie tu niby setki niby dzień wolny. Nadgodziny przymusowe bo "muszą" nadrobić straty, dziś wszystko się psuje co powoduje brak celu i znów nadgodziny więc koło się zamyka a premi za wskażniki brak. Ogółem już myślę nad ucieczką.

Nicona
@blomdynah3h3h3

Może Pani powiedzieć ile, tak realnie, bez nadgodzin można zarobić za miesiąc pracy? Jestem przed rekrutacja do bsh ( na lodówki). Mam wiele obaw po przeczytaniu komentarzy i waham się.

@Nicona

trochę ponad 3 tyś netto ,ale nawet jak by dawali 8 tyś to nie wartę by to było tego stresu co tam jest !

Kik
@blomdynah3h3h3

Ta zła to niebieska sd za pewne?!

Xyz
@Kik

Niebieska to najlepsza zmiana na całej hali ( lodówki)

Rycerz ortaliony

Przecież to największy włazidup owada to o co ci teraz chodź?

@Rycerz ortaliony

Czemu od razu największy? I co z innymi zmianami jest nie tak, że ta uznana została za najlepszą?

Julia
@Xyz

Co z tego że najlepsza , jak ją rozwalają … a większość ludzi zostało zwolnionych ….

Niezdecydowany na Cv

Siemanko.... Chcę złożyć CV do utrzymania ruchu? Ktoś coś może napisac jak tam się pracuję na ur?

Pracownik Ur
@Niezdecydowany na Cv

Na lodówkach spoko, ale to moja subiektywna opinia. Z tego co mi wiadomo na piekarniach też,

Wariat bsh
@Niezdecydowany na Cv

Nie rób tego

@Wariat bsh

a uzasadnisz czemu? ;p

Stepan B

Nagrywaj dowody, dobrze by było jak byś się zwolnił ze względu na (usunięte przez administratora) oczywiście informując ich o tym, później Golisz ich z pieniążków. Sąd Pracy masz za darmo. Zazwyczaj ich linia obrony polega na tym że pracownik nie powiadomił przełożonych o(usunięte przez administratora) Kiedy brakuje argumentów wyjebują (firma) się na delikwenta oskarżonego o(usunięte przez administratora)wobec pracownika. Jechać z(usunięte przez administratora)na ostro. Jeszcze dobry by był epizod depresyjny spowodowanym stresem w Pracy.

Małgorzata

No jeśli traktowanie kuleje to słaba sprawa. Ale ciekawa jestem tego całego braku kompetencji? W czym to wychodzi?

@Małgorzata

Miejsca nie starczy na pisanie tego wszystkiego

@Małgorzata

Przyjdź do tej firmy i sama zobaczysz

@Rycerz ortaliony

Ale to coś bardzo złego czy po prostu jest dużo specyficznych warunków do opisania?

@Małgorzata

Nie to jest poprostu (usunięte przez administratora) na kółkach oczywiście moderator to zaraz wykreśli bo jest pala do lania i niewiedzi tego bajzlu jaki robi tu grupa pedałów z firmy "W" więc pozdrowienia dla moderatora i niech Ci ość w gardle stanie na święta.....

@Rycerz ortaliony

A ta ość to po co ma mu stawać od razu, raczej o warunkach tutaj jest mowa? ;p Czyli co jakiś bałagan typu, że po prostu nikt nic nie wie i nie wiadomo za co się zabrać? Bo to akurat często w firmach się zdarza niestety

Przekaż informacji na poziomie - 5

Jak Ktoś dobrze stuka, to chyba nie ma na co narzekać...problem jest tam, gdzie nie pyka...

Pracownik na wypowiedzeniu

Kto wymyślił żeby najgorsza zielona zmianę nie wyrzucić z tej firmy tylko dać na inne zmiany żeby ferment siały. (usunięte przez administratora) firma lubi patologie.

@Pracownik na wypowiedzeniu

Ty dzbanie zielona zmiana ratowała wasze gnioty Wadowski pewnie jesteś od tego trolla uszatego zwanego slawusia który wylewa na siebie perfumy bo w domu prysznica nie cyganki prysznic większej k..... Sprzedajnej nie widziałem jak ten świat dludi i szeroki. Pytanie kolana mu albo ty sprawdzaliście czy są czerwone bo napewno są ssassaaakkoooopiiijjjj pełna gębą jeszcze łyka dlatego chodzi taki wypięty bo jest bierny....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Mariusz Stępiński

Byłem pracowałem i powiem tak Uciekać jak najszybciej a jeśli ktoś ma wybór nie przychodzić bardzo ciężka praca

@Mariusz Stępiński

Brawo pierwsza dacyzja w twoim życiu...

Czujnik

Co się dzieje w dziale jakości? Tyle osób się zwolniło a jak zapytać kogokolwiek to nic nie mówią poza tym, że to jeszcze nie wszyscy. Proszę o poważne odpowiedzi

Tak, że tego
@Czujnik

Wszędzie się zwalniają Utrzymanie ruchu, jakość... A w me to w większości stażyści zostali co daje bardzo fajne efekty na linii, zgadza się - nie jedzie.

Produkcjanin
@Czujnik

Zarządzanie w dziale jakości leży, wychodzi brak kompetencji głównodowodzącego jak i pewnej pani z tego obszaru.

Produkcjanin
@Produkcjanin

+ nie można zapominać, że produkcję przerosły problemy z produkcją BF 2.0 co odbija się na jakości. Brak doświadczonych osób - sami stażyści. Każdy problem kończy się tak samo, brak rozwiązań, wprowadzania działań...

Dział jakość to dno

@Produkcjanin

Bf 2.0 dwa złomy zero dobrych tak to wygląda na chwilę obecną a czemu niekompetencja dowodzących.

Czujnik

Ojej, interpunkcja aż tak boli?

Barsi

Niestety, praca w BSH się pogorszyła. I nie chodzi tu pracę fizyczną. Nowa - stara koordynator przeszła z 1 na 2 na zmianę niebieska. Poprzedni na l4. Niestety, zastraszanie pracowników już odbija się na produkcji. Czy ktoś się za nią weźmie? Bo ponoć na tamtej linii było podobnie

Ggg
@Barsi

Bf już nie ma fajeczek , chodzenia na spacerki to już koordynatorka zła , litości. Weźcie się do pracy ludzie, na tamtej lini zastraszanie? Wy tak na serio?

@Barsi

I dobrze że ktoś zaczyna tam rządzić! Mało co robicie tylko łazić po hali albo na papierosa a na SD muszą całe 8 godzin pracować .Jeszcze ktoś powinien wziąć się za procesy wstępne bo tam też więcej latają po hali i na fajki niż robią,. Prośba do dyrekcji żeby zwróciła uwagę na to jak i gdzie ludzie pracują bo chyba jesteśmy jedną firmą i wszyscy powinni jednakowo pracować i przestrzegać zasad a nie tylko SD!!!

@Ktoś tam

Od pp to się odpierwiastkuj bo robimy więcej niż ci się wydaje a jak nie wiesz co jest pięć to japa po w (usunięte przez administratora) Byłeś i (usunięte przez administratora) Widziałeś albo widziałaś...

Hihi
@Ggg

Prawda w oczy kole, ktoś zaczął rządzić i już zła koordynator, na sd pracowała tyle lat i były takie same zasady i jakos nikt halo nie robił, bfy minusuja za prawdę, przyjdziecie na sd i norma 540 mam nadzieje ze zrobicie. Dlaczego bfy mogą ubierać się jak chcą, chodzić na fajkę i chodzić w słuchawkach a na sd nie? Niby jedna firma a robta co chceta.

Hihi
@Rycerz ortaliony

Co robicie? Same złomy, w życiu lodówki nie kupie wyprodukowanej w Polsce. Po co wy do nas przychodzicie? Powinni was pozwalniać jak złomy się nie sprzedają.

@Rycerz ortaliony

Naprawdę? Jesteś śmieszna-ny ,kto tam pracuje a kto nie to wszyscy widzą :) prawda boli:):)

@Ktoś tam

Właśnie widze kogo bardziej... Dostaliście większą normę do zrobię i już był płacz, dostaliście mała premie i bieganie po kierownikach ale jak rok czasu leżało się do góry (usunięte przez administratora) To było albo pazurki na jadalni się robiło bądź też spało z podusia i kocykiem w szatni albo leżało na trawce 8 godzin a później na palarni ciekawe ile SD nam premi wyrobi w tym miesiącu to było dobrze a teraz wchodzi nie wyszkolona załoga która zawsze szuka problem tylko nie u siebie.... Pozdro bawcie się dalej

Robol
@Rycerz ortaliony

No i widać jak Wy z 1 lodówek sami na wzajem się traktujecie. Nie, to wam żal (usunięte przez administratora)ściska bo sami śrubujecie normy a potem postojowe bo magazyny pełne albo czegoś tam nie ma. Jednokomorowcy albo małomózgowcy co możecie wiedzieć o wadach na 2??? Wielkie (usunięte przez administratora)wiecie. Wasz ulubiony Gargamel sam wypuszcza lodówki z wylewem piany a potem wady, wady, wady. Sami żeście na fajki łazili po kryjomu to żeście sami zaczęli donosić. Jak to się tak podoba kierownikom to gnijcie na pełnych magazynach z nimi. Normy wyrabiacie? Jakim kosztem? Ludzi. Bo co, godzinę wcześniej skończycie i na palarnie. A tam co? Temu trzeba to powiedzieć bo tamten zrobił to czy tamto. Ludzie, nie wstyd wam???? Jesteście jak tacy włazidupcy hejnaliści. Tak, bójcie się jak na sd przyjdzie inna zmiana i będziecie na nich (usunięte przez administratora) Bo sami doprowadziliście do tego że ludzi się zwalnia a potem miesza zmiany.

Też robol
@Robol

Robol. Zapomniałeś dodać że z sikania też trzeba się tłumaczyć. Ale tu już kodeks się kłania szanowni koordynatorzy. No i jeszcze kwestia telefonów. Mam pytanie? Czy Niemiec pracownik w niemieckiej fabryce na to sobie pozwoli???

@Rycerz ortaliony

Proszę czytaj ze zrozumieniem bo ja jestem z SD albo przeczytaj wcześniejsze moje opinie:):)

@Też robol

Niemcy pracują jak ludzie i też tak są traktowani a tu to jest brak szacunki dla pracownika

Onaxx

Witam,chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w BSH. Czy może ktoś napisać jak przebiega proces rekrutacji i w jakie dni się pracuje . Czy nie trzeba pracować w weekendy? Widziałam ogłoszenia i chce się upewnić czy praca jest od poniedziałku do piątku.

Wiemy kto

Jak można dopuści do zwolnien ludzi którzy pracują tam ponad cztery lata jak widać można a teraz modlą się (usunięte przez administratora) Kim my nowe maszyny obstawimy kolejna pobudka znowu ręka w nocniku trzymajcie dale ba... Na stanowiskach dowodzących a padnie to szybciej niż myślicie.... Elo barany

Wiem kto

A co srasz się o swoj stołek pamiętaj że im wyżej tym gorzej się laduje zostaniecie z samymi Ukraińcami i będzie nie panie maju...

@Wiem kto

Rozbawiłes(aś) mnie, jaki stołek? Po prostu nie rozumiem po co tyle plotek? Wszystkich Polaków nie zwolnią, bo Ukraińcom to pracować za bardzo się nie chce , wiec ktoś musi za nich robić. Ubyw mam z waszych plot.

Bicie piany
@Rt

To się zdziwisz tempa palo

Stebel
@Wiemy kto

Nic nowego

@Bicie piany

Typowy zakompleksiony pracownik bsh, musi wyzwać innych, bo inaczej byłby chóru, mam jeszcze większy ubaw o nadzieje ze takich ludzi bez kultury zwolnią jako pierwszych.

*chory

Rt

Serio myślicie ze tu pracują tylko ludzie z polaru? Manie macie czy jak, to mój pierwszy kołchoz i praca z ludźmi którzy o kulturze jak widać nigdy nie słyszeli.

Rt

Groźby są karalne i nie podniecaj się tak.

Rt

To ty mi grozisz. Czytaj ze zrozumieniem.

Bicie piany
@Rt

Widzę że twoja golfina stanie na cegłach albo audi jak kto woli lepiej pilnuj blaszaka

@Bicie piany

Znowu mi grozisz? Doinformuję się smutasie, niemieckim autem nie jeżdżę, zgaduj dalej, śmiech.

Warum
@Rt

To pewnie gownianym blaszakiem smiechotku bo jesteś bardzo pewny siebie albo pewna w obawie o to nieszczace środowisko autko...

@Warum

Oczywiście Ty wiesz lepiej czym ja jeżdżę, śmieszą mnie te wasze żale i wiedza kto gdzie pracował, na szczęście za dwa dni urlop, i skąd wiecie czym jeżdżę, ciekawość was zżera, ale to nie wasza sprawa a grożenie ze ktoś mi auto rozwali jest karalne.

Kt

Po czym wnosisz, ze osoba o nicku Rt to ameba? Chyba ze wszystkich mierzysz swoją miara.

Kt

Rt was wypunktował-ła, wasze żale, obrażanie i grożenie i dobrze ze zwad się śmieje.

@Kt

Ale z ciebie korporacyjna pala omamiona tym syfem zastanów się trochę nad tym co dzieje się koło ciebie bo widzę że kolejny korpo ludzik się odezwał. Pamiętaj że mogę pracować obok ciebie...

@Rycerz ortaliony

Skoro korpo ludziku ci nie pasuje praca to ja zmień. Narzekanie, wyzywanie innych to wam wychodzi najlepiej, ale żeby tak prace zmienić na lepsza i nie marudzić to już nie. Marudzenie, obrażanie innych to sport narodowy Polaków. Słuchać i czytać już się was nie da. W przeciwieństwie do ciebie nie jestem korpo ludzikiem, robię swoje i tyle, jak będzie mi złe to stad odejdę, ale wy ameby narzekające to będziecie tu do końca swoich dni pełni jadu.

@Rycerz ortaliony

Ps. Nie jestem omamiony ta firma, wiem jakie są jej wady, ale skoro jest wam tak złe dlaczego nie odejdziecie? Tylko obrażacie ludzi którzy maja inne zdanie.

Ynaf

Piszę to w celu ostrzeżenia. Albo pracownicy decyzyjni poprawia się i przestaną olewać wszytko i posprzątają ten haos na magazynie wyrobów gotowych albo tu wypłynie syta opinia z polskimi znakami aż wam (usunięte przez administratora) nosem wyjdzie .

Małgorzata

"Firma W"? A jest pewność, że oni wgl to wszystko widzą i we właściwy sposób odbierają? Bo może to w tym też być problem?

@Małgorzata

Nie oni to przynieśli z tamtego bajzlu z którego zostali wyrzuceni a że tu nowa firma a gow..... Uczepi się okrętu i popłynie dalej...

Dzumandzi

Kierownictwo bez kompetencji wszystko załatwia się tygodniami są lepsi i gorsi lepsi mogą więcej podpierdalactwo to drugie imię tej firmy podnoszą sobie normy płaczą ze mają ciężką pracę na własne życzenie firma nie godna uwagi typowy (usunięte przez administratora) ludzie są tam tylko numerem

Ehhh
@Dzumandzi

Niestety, 98% prawdy.

@Ehhh

Co z pozostałymi dwoma?

Były rezydent

Jak się podoba wizja zwolnien i redukcji i wogole etatów jak zwykle pośredniaki poleca a dla czego bo zarządza tym bajzlem kolesiostwo i (usunięte przez administratora) w jednym wizja trzeciej Lini wisi na włosku bo przyjdzie co do czego i ręka w nocniku. Powodzenia życzę były operator

Nowa

Witam wszystkich chciałabym się dowiedzieć jaka jest podstawową pensja w bsh. Mam okazję pracować z firmą manpower. Ktoś ma doświadczenie z nią? Z tego co widzę ciężko bezpośrednio się dostać. Czy ta agencja będzie ok? Na ile jest umowa? Ktoś coś wie? Podpowie. Czy nadgodziny są musowe? Czy można od poniedziałku do piątku? Nocka zaczyna się w poniedziałek czy niedzielę? Czy są benefity typu prywatna opieka,obiady i Multisport?

Jolka
@Nowa

I kolejny bot, wszystko już było w komentarza opisane.

Pozdro środkowym palcem

Wyjaśnię wam coś że co niektórzy kierownicy to skończone (usunięte przez administratora)a mówię tu o naskrecie nazwisko pasuje idealnie na skręcę tu fajnie ta (usunięte przez administratora) Drugi przypadek tępa dzida z firmy razem z drugim pajace i bucem gdzie go mam chroniła tej pierwszej teraz ma długo i chroni (usunięte przez administratora) rudej ehhhh szkoda słów (usunięte przez administratora)

Romek

Miałem dzisiaj rozmowę miałem mega stresa a przyjeli mnie bez problemu po co ja się tak martwiłem wszystko miło sympatycznie z tego co mówili jest na prawdę spoko będę pracował na lodówkach nie mogę się doczekać do zobaczenia w pracy pozdrawiam

Stefan
@Romek

Czego wymagali i jaką stawkę Ci zaproponowali?

Audyt

Teraz są przyjęcia na audyt ktoś wie czy wgl warto tam startować? I jakie są pieniądze?

Nie warto Niewielkie

Tereska
@Audyt

Audyt ma płacone szkodliwe i to sporo. Jeśli nie boisz się niczego to może i warto. Jednemu audytorowi porysowali samochód za wystawianie wad a dziewczynom z audytu wygrażają. Jeden z koordynatorów to jest tak wystraszony ze przesiadł się na komunikacje miejską i dopuszcza wszystkie wady.

Klusek
@Tereska

Który z audytorów się niby boi?

Małpa
@Tereska

To jakiś żart?z rosyjskij (usunięte przez administratora) się urwałaś...?czego to ludzie nie wymyślą żeby zostać przy korycie....Tereska weź się za robotę może z tego będzie jakiś pożytek...

OMG
@Audyt

Nie warto! Tam trafia się za karę.

Czemu nie warto, chodzi tylko o kase czy więcej kwestii jest tam nie tak? :P Niewielkie zarobki, czyli rozumiem ze najniższa krajowa?

Jak patrzę na tego koordynatora zmiany niebieskiej na przedmontazu co ma nos jak diabeł CH**A to aż mi się flaki skręcają. Dlaczego po tylu skargach do HR czy kierownika on tam nadal pracuje? I to jeszcze na takim stanowisku?

A

Dlatego jestem tu tylko do końca maja, brygadzista będę w innej firmie. Tak doceniają doświadczenie nie tylko kolesiostwo.

..............................

NA PEWNO SIĘ EWKUŁÓJĄ DO BAGLADESZU CZY GDZIEŚ NA POCZĄTKU PRZYJMOWALI TYLKO PRZEZ RANDSTAD I ADECCCO TERAZ PRZEZ WSZYSTKIE AGENCJE TO O CZYMŚ ŚWIADCZY PANIKUJĄ NIKT TAM NIE CHCE PRACOWAĆ (usunięte przez administratora) NIE MA NIE WAŻNE ILE ZROBISZ ZA MAŁO PRACOWNK OBOK CIEBIE PRZYKRECA 3 ŚRUBKI A TY 15 SCIE TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ ALE ON MA JESZCZE DODADKOWE OBOWIĄZKI PODPIERDZIELANIE KONFIDENCJA

Mariusz Stępiński
@..............................

Jak to przecież na szkoleniu uczą że wszyscy przykręcają 4 śrubki coś trzeba z tym zrobić tak nie może być

Miska
@Mariusz Stępiński

Na szkoleniu zapoznajesz sprzęt na jakim się pracuje częściowo i uczysz przykręcania śrubek prawą i lewą ręką itp W zależności na jaki dział trafisz to już masz jakąś wiedzę. No chyba że zostaniesz ulubieńcem przełożonego to przykręcisz 3 śrubki ????

@..............................

Na początku to przez BSH przyjmowali i jaki przesiewam był, teraz biorą każdego kto się nawinie, 3 linia się otwiera i do Bangladeszu? Hmm Niech zredukują stanowiska kierownicze itd, bo oni im lodówek nie zrobią, kolejna (usunięte przez administratora) to tzw. centrum, kolejne osoby do wywalenia, tak można by wymieniać i wymieniać.

Redy seta go

Ale fajnie być pracownikiem magazynu jezdzić sobie wózeczkiem i patrzeć jak ci upoceni produkcjanie zasuwają żeby normę wyrobić

@Redy seta go

To idz pracowac na magazyn. W czym problem? ????‍♀️

Rek
@Redy seta go

Produkcyjni się pocą a to magazynierzy śmierdzą potem, na mydło was nie stać?

Witold
@Rek

Serio takie teksty na forum o pracy? Nie masz ważniejszego info do przekazania? Chce tu aplikować i mnie interesuje jak jest na produkcji. Powiesz ile można zrobić, to znaczy czy jest akord czy stała postawa wypłaty?

Rek
@Witold

Jeśli chcesz pracować z ludźmi którzy nie dbają o higienę to nie mam pytań.

@Witold

To było odpowiedz do magazyniera, po co się wtrącasz? Idź do roboty i sam zobaczysz.Praca jak praca, wykształcenie podstawowe masz i nie za dużo wiedzę i wymagań? Tomografach dla ciebie, proste.

@Pok

*to praca

@Pok

Haha, a co Ty tak niemiło od razu do niego? Większość osób tu taka naburmuszona jest? :(

@Małgorzata

Chyba on jest nie miły skoro uważa ze upocrni są robole z linii a magazynierzy sobie jeżdżą i nic nie robią a niestety dość ze to oni zarabiają więcej nie wiadomo za co, wyzywają produkcyjnych to jeszcze na linii śmierdzą jak capy. 21 wiek, zarabiają więcej i na mydło ich nie stać?

Nic

Na lodówkach zarabiam coraz gorzej. Trzeba będzie się zwolnic

....................
@Nic

Tam od dawna nikt już chcę pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 186, z czego 25 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.