Opinie o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BSH Wrocław Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Wrocław Sp. z o.o. w Wrocław Rynek 39/40

Reperator

Jakie obowiązki ma reperator? Jakie są stawki? Jaka atmosfera u reperatorow? Orientuje się ktoś?

Prawo ma głos

Niech cierpi wyrzucony ...

@Prawo ma głos

Kogo masz na myśli? Większość to sama się zwalnia bo ma dość tego (usunięte przez administratora) jaki zrobili pseldo władni z firmy "W" wyrzuceni za swoją niekompetencje....

Małpa
@Rycerz ortaliony

A którzy pseudowładni z firmy W zostali wyrzuceni???to jakiś żarcik?byli są i będą firmą kręcić, (usunięte przez administratora)

@Małpa

Widzę że bardzo cie to interesuje bo jesteś jedna z nich....

Małpa
@Rycerz ortaliony

To był sarkazm...jak widać po moich wcześniejszych komentarzach... już "były" pracownik wlaśnie głównie z tego powodu, że nie można było zmienić tego wszechwładztwa z "W"...życzę powodzenia reszcie, która mimo dobrych chęci nie może sobie pozwolić na chwilę obecną, na zmianę pracy...nie dajcie się i do zobaczenia w przyjemniejszym miejscu i czasie

Ktos

Nie polecam pracy w tej firmie. I niech sie wreszcie wezmą za Koordynatora jednej z lin gdyż jest mobinguje pracownikow

@Ktos

Niech zgadne Napoleon zwany sękiem? Kolejny daltonistą który kolorów nie rozróżnia szary a grafit?

@Ktos

Który to taki co (usunięte przez administratora)?

@Rycerz ortaliony

To na pewno ten sylwek. On (usunięte przez administratora) na potęgę

Rycerz ortaliony

Ludzie robią was w (usunięte przez administratora) na każdym kroku a wy się na to zgadzacie (usunięte przez administratora) Korpo czas ruszyć (usunięte przez administratora) I pokazać że (usunięte przez administratora) to się z Afryki przywoziło...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BSH Wrocław Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rycerz ortalionu

A wracając do tej dwójki i pięknej opinii kolejnego głąba z firmy "W" kobieta operatorem być nie może bo facet w ciążę nie zajdzie to ja się pytam jak bunia została pseldo operatorem bo wie tyle co funt kłaków na wietrze i najlepsza odpowiedź na wszystko mam wy.... Tak ja to widzę na codzień co robi już dawno powinna grysc krawężniki a nie buja się na plecach siostry tak i jeszcze Jacenty gdzie ich mamusia mu broniła (usunięte przez administratora) W firmie aż splune pajace

Rycerz ortaliony

Zabawne naprawdę.... Ja tu nie mam czego zazdrość więc pominę ten bezsensowny komentarz tandetny złoty buciku bo sam nick już wiele tłumaczy. Baw się dobrze w firmie klamst i obłudy.

Złoty bucik
@Rycerz ortaliony

Kasiu już dość narobiłaś (usunięte przez administratora) Musisz się pogodzić z tym że zazdrościsz siostrą i ludzie o tym wiedzą.

Witam . Interesuje mnie praca , jak jest z dojazdem z Oleśnicy? Polecacie tą firmę ale proszę szczere odpowiedzi

gość
@Zainteresowany

Mam 37 lat miałem w życiu 6 prac ,ta była najgorsza

Robol
@Zainteresowany

Zależy skąd dojeżdżasz. Bo jedną linię już likwidują. Tą z Sycowa

bsh

synonimy liderów bsh,cwaniactwo ,jad do drugiego człowieka,nienawieść do drugiego człowieka oto bsh,życzę tym co zasługujiom żeby się znaleźli na bruku????

Rycerz ortalionu

Dobrze że od lutego nie będę musiał oglądać tych zakłamanych m....

Sic
@Rycerz ortalionu

Jest nas więcej!

Lutowacz

Cześć, czy wszyscy pracownicy produkcyjni dostali ostatnio premie inflacyjną i produkcyjną za wyniki? Podobno można było dostać 18% wyplaty podstawy

Czcigodny Kocur
@Lutowacz

Kur****a a mi dali tylko 9%... Jak, zwykle są równi i równiejsi

Czarna
@Czcigodny Kocur

Tak to właśnie w tej firmie jest. Koordynator ma 30 ludzi pod sobą ciężko pracując i zarabia tyle samo co Plastuś z platformy mający tylko dwie osoby, i ciężko powiedzieć, że pod sobą, bo tam się nie zarządza. Jego ciężka praca polega na oglądania tik-toków i Netflixa. To jest sprawiedliwość firmy i ludzi z góry. Tu się nie docenia uczciwej pracy tylko kapusiostwo!

Olkiś
@Czarna

Ciężko to pracują ludzie na tego koordynatora a nie koordynator! Gdy koordynator ma ludzi co ciężko pracują i normy wyrabiają to wtedy koordynator jest po plecach klepany przez kierownika ! Bez takiej załogi to juz dawno by was wymienili a wy nawet szacunku dla pracowników nie macie i dobrego słowa zwłaszcza Kasztan ! To dobra załoga utrzymuje was koordynatorow na stołkach i zastanówcie się trochę jak tych pracowników traktujecie! Szkoda że na SD(zwłaszcza zmiana niebieska) kierownik swoich koordynatorów nie uczy szacunku dla pracowników bo na szkoleniach tak wiele się mówi o szacunku wzajemnym w BSH ale tu tego nie widać !!!

Justyna
@Olkiś

Wygląda na to, że panuje tu nieciekawa atmosfera... Czy takie konflikty są tylko między działami czy też między współpracownikami?

Ktoś tam
@Justyna

Na niebieskiej jedna cały czas lata i donosi na kolezanki do Komara a sama siebie nie widzi więc atmosfera napewno nie jest dobra a jezeli chodzi o kasztana to nie dość że jest Komara człowiekiem to jeszcze źle traktuje pracowników więc tak samo atmosfera jest straszna.

Mariuszek
@Czarna

"ciężko pracujący koordynator" Hahaha dobre. 5 dysponentów którzy załatwiają wszystko łącznie ze zwracaniem uwagi pracownikom,osoba od instrukcji, osoba od czasu pracy, a jak już się któryś weźmie za "zarządzanie" to jedyna metodą jaka zna jest mobbing. Większość, jak już się umie wysłowić co nie jest oczywiste, to o sapie czy excelu ostatnio słyszało na rozmowie rekrutacyjnej i decyzyjność - wisienka na torcie, ze wszystkim dzwonią po jakość albo po kierownika, zero odpowiedzialności za cokolwiek. Nadających się koordynatorów można policzyć na jednej ręce i to Rybaka, bez urazy dla Rafała :)

Ziemniaczane puree
@Justyna

Obecnie między współpracownikami też :) Potwierdzam, wszystko co piszą o tym że w jakości ryba psuje się od głowy, po netflixy na audycie, problemy na produkcji.... Jest masa innych rzeczy, dlugoby się rozpisywać... Jest jeden wielki armagedon. Łatwiej to wszystko rozwalić i od nowa budować niz naprawiać to co się dzieje.

Gruby
@Czarna

Hehe Pryszczaty Plastuś jest dobry. Nadaje na każdego żeby odwrócić uwagę od swojego lenistwa. Gamoń jakich mało.

Hmmm
@Gruby

Ktoś awansuje w tej firmie i odlatuje? Nowe, nie znałam. Donosi? Nie winny się zawsze obroni. Sodówa mocno uderzyła niektórym ro głowy.

OMG
@Hmmm

Boże kolejny analfabeta z BSH. Bolą mnie oczy. Skąd firma bierze takich pracowników, którzy nie znają polskiej pisowni?! Generacja matołów

@OMG

No dobra a to samej merytoryki to jak się odniesiesz? Źle napisała?

Hmmmm
@OMG

Brak interpunkcji to tez analfabetyzm. Dostosowuje się do moich przełożonych.

Hmmmm
@Małgorzata

Nie ma nic do powiedzenia, to trzeba się czepiać nie na temat, chciałam żeby taki (usunięte przez administratora) jak OMG mnie zrozumiał, niestety. W sumie nie zawiodłam się na czarnej zmianie, my niebiescy jesteśmy NAJ, pogódźcie się z tym.

Gol
@OMG

Co to jest Boże? Zapomniałaś_eś o kropce. Jak chcesz kogoś poprawiać to sam_a pisz poprawnie. Kompromitacja, skąd BSH bierze takich pracowników?

@Ktoś tam

Na czarnej dysponenci są od pierdzenia i nic nie robienie, kompletny brak kompetencji. Na czarnej to złośliwy c…, na zielonej ta co przyszła z bf to chamskie panienki, ogólnie do pracy się nie nadają to stwierdzili ze pójdą wyżej, ale starszym dysponentom do port nie dorastają.

@OMG

Widzę, ze analfabety nie nauczyli czytać ze zrozumieniem, dlatego pewnie dysponent?

@Małgorzata

Merytoryka, myślisz ze OMG wie co to znaczy? Za wiele nie wymagajmy.

Grażyna
@Justyna

BSH reklamuje się jako firma gdzie panuje równość, oraz gdzie godzi się życie prywatne z zawodowym. Firma robi ankiety zadowolenia pracowników. Wszystko pięknie, ładnie a jak zaczynasz pracować okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Wystarczy wyciągnąć wnioski z opinii i ankiet i wszystkim żyłoby się lepiej. Karma wraca…. Prędzej czy później tych najgorszych bez szacunku dotknie ręka sprawiedliwości jak nie w życiu zawodowym to prywatnym.

Małgorzata

nie no nie wiem ja po prostu chciałam się dowiedzieć co z tamtą opinią i ogólnie tymi rozbieżnościami w wątku. Na czym ostatecznie stanęło?

Zygi
@Hmmm

Nikt w tej firmie nie awansuje. Jak ktoś zmienia stanowisko to tylko dlatego, że gdzieś się nie sprawdził albo są skargi na daną osobę. Myślisz, że awansowałeś niby dostajesz nowe wyzwania a okazuje się, że góra robi porządek. Tak tu się oczyszcza atmosferę. Dobre chociaż to

robolka
@Ktoś tam

Ciekawe która tak donosi. Bo jakoś nikt z nas nie ucierpiał. Nikt nie ma tak zaangażowanych dysponentów jak u nas. Jedną z nich pomówiono i się pozbyto jak psa. Nikt nikogo nie pytał. Jak u Kawki. Coś powiedział..... . Żal dziewczyny ale radę sobie da

Rycerz ortalionu

Oj ludziki wystarczy wejść na zmianę zielona chodzi o procesy a tam co drugi jest na podwójnym gazie zdziwieni bo chłopaki (usunięte przez administratora) Na wysokości lampri tylko mają (usunięte przez administratora) przełożonych i nie mogą znieśc ich w normalny sposób bo to bar.... Którzy nigdy nie docenia co tracą pozdro wieśniaki..

Iza5207@wp.pl

O której jedzie bus pracowniczy z Trzebnicy na Żmigrodzka do bsh? Chodzi mi o drugą zmianę.

Małgorzata Olszewska

Przez ok 20 dni dopytywałam się czy i kiedy dostanę nową umowę (tą miała być na czas nieokreślony). Przez ten czas byłam zbywana, a teraz wiem, że byłam bezczelnie okłamywana. Będąc na urlopie (przerwa świąteczna), w przedostatnim dniu umowy dostałam telefon od kierownika, że umowy mi nie przedłużają. Powód? Wysoka absencja (dużo zaległego urlopu+urlop okolicznościowy+zwolnienie lekarskie w trakcie trwania pandemią szczycie zachorowań). Na pytanie czemu dowiaduje się o tym dopiero teraz, usłyszałam ze oni tez dostali taką informację i tu cytuję 'na ostatnią chwilę 20 grudnia' (był 30 grudnia). I ze mam jeszcze przyjechać podpisać obiegówkę i zabrać rzeczy z szafki. Dobre sobie. Pracowałam wcześniej na lodówkach, skad zostałam oddelegowana czasowo na piekarniki (standardowa procesura wygralam losowanie bo odmówiłam przychodzenia o 4 na nadgodziny). Zostałam na piekarnikach, bo było lepiej. Także proszę sobie wyobrazić jak tam przelozeni traktowali swoich ludzi. Traktowanie pracownika jak śmiecia, zerowy szacunek. I w tym miejscu chcę bardzo podziękować za to nieprzedłużenie umowy, dało mi to kopa do rozwoju. Obecnie pracuje jako młodszy specjalista ds jakości w branży automotive, umowę dostałam 20 dni przed czasem (a informacje o przedłużeniu na miesiąc przed), cieszę się szacunkiem przełożonych i współpracowników. A praca w bsh nauczyła mnie jakiego rodzaju przełożonych unikać. Pamiętajcie, że karma to samica psa, zawsze wraca szanowni kierownicy i liderzy.

Dix
@Małgorzata Olszewska

O, kiedy byłam na chorobowym, nie mogłam się podnieść z łóżka przez 2 tygodnie (covid) "dowiedziałam się" o tym, że raczej nie przedłużą mi umowy bo koordynatorka wyrzuciła mnie z czatu grupowego na fb - a mnie oficjalnie nikt nie poinformował do końca miesiąca, dziecinada :D

@Dix

A pracowałas na lodówkach czy piekarnikach? Ja przerobiłam i lodówki i piekarniki (emaliernie). Potraktował mnie tak kierownik na emalierni na koniec 2020 roku. W sumie, dzięki gościu, chociaż nawet nie pamiętam imienia- nie jest warty pamiętania. człowiek bez odwagi cywilnej, nie powinien sprawować żadnego stanowiska związanego z zarządzaniem ludzmi. Jak większość osób na stanowiskach od lidera w górę.

Pracownik BSH
@Małgorzata Olszewska

Kiedyś spotkałem Ciebie Bielany Wrocławskie Auchan działa kosmetyków, udawałaś, że nie widzisz i uciekłaś na dział rybny. A Ja zwykły robol.. Dziękuję...

@Pracownik BSH

To raczej nie mnie. Ja tam nie robię zakupów, do Auchana od kilku lat jest kiepski dojazd i mi się zwyczajnie nie oplaca tam jeździć. Od czasów pandemii (a wtedy w BSH pracowałam) zakupy spożywcze robie z dostawą do domu, a kosmetyczne przez internet.

Aplikuję na UR, jak wglądają zarobki i praca w firmie?

Chaos

Dwie zmiany, 3 zmiany, soboty pracujące, przymusowe planowanie urlopow, na koncie nawet 4 tys nie ma, nadgodziny zapłacimy za rok, albo oddamy wam dni wolne. Bhp w nocy, ta praca to kiepski żart, ludzie jak możecie to uciekajcie stad. Oby dać radę do grudnia…

LGST

Produkcja narzeka na (usunięte przez administratora) a tymczasem pozdrawia logistyka XD

Pff

BSH chce rozwijać region? Zagraniczne firmy otwierają się w Pl żeby mieć tania sile robocza, a kasa i tak idzie do Niemca. Produkcyjny nie znaczy (usunięte przez administratora)

Ryszard

Czy to prawda że zwalniają starych pracowników którzy maja wypracowane większe pensje na rzecz nowych tańszych pracowników?? U nas już dwum takim podziękowali a byli to dobrzy pracownicy. Człowiek się stara a tu takie hece

Julia
@Ryszard

Nowych tez zwalniają ….wszystkich nowych

@Julia

wszystkich nowych? To nowy tutaj jaką ma definicję, od którego miesiąca pracy można się czuć potencjalnie bezpiecznie?

Czacha

Witam. Pracuje tam na lodówkach na BF jeszcze ten koordynator Sylwester S.? Jak się sprawuje?

Rycerz ortalionu

Pracuje tu prawie pięć lat i jedno co mogę powiedzieć o tym co dzieje się teraz to szósty dziki pułk paniki....

blomdynah3h3h3

Pracuje tam króciutko ale to co już mogę śmiało stwierdzić, na dziale lodówek.. Atmosfera hmm, ma wiele do życzenia, na jednej zmianie zdaje się być ok, na drugiej zaś jeśli chodzi o toksynę to wódka lepsza niż praca z tymi ludźmi. :) Jeśli chodzi o nadgodziny, właśnie tu niby setki niby dzień wolny. Nadgodziny przymusowe bo "muszą" nadrobić straty, dziś wszystko się psuje co powoduje brak celu i znów nadgodziny więc koło się zamyka a premi za wskażniki brak. Ogółem już myślę nad ucieczką.

Nicona
@blomdynah3h3h3

Może Pani powiedzieć ile, tak realnie, bez nadgodzin można zarobić za miesiąc pracy? Jestem przed rekrutacja do bsh ( na lodówki). Mam wiele obaw po przeczytaniu komentarzy i waham się.

@Nicona

trochę ponad 3 tyś netto ,ale nawet jak by dawali 8 tyś to nie wartę by to było tego stresu co tam jest !

Kik
@blomdynah3h3h3

Ta zła to niebieska sd za pewne?!

Xyz
@Kik

Niebieska to najlepsza zmiana na całej hali ( lodówki)

Rycerz ortaliony

Przecież to największy włazidup owada to o co ci teraz chodź?

@Rycerz ortaliony

Czemu od razu największy? I co z innymi zmianami jest nie tak, że ta uznana została za najlepszą?

Julia
@Xyz

Co z tego że najlepsza , jak ją rozwalają … a większość ludzi zostało zwolnionych ….

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Wrocław Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Wrocław Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Wrocław Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 186, z czego 25 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BSH Wrocław Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 48 ocen.

BSH Wrocław Sp. z o.o.